Як змінити своє місце розташування в Pokemon Go – VPN GPS чит-підман!

pokemon go android

Pokemon Go зараз у всьому світі, але це не означає, що всі мають рівний доступ до Pokemon. Ті, хто живе у великих містах, знайдуть набагато більше Pokemon, Pokestops та тренажерних залів у своєму районі, ніж ті, хто живе у передмісті та сільській місцевості. Міські жителі мають величезну перевагу перед усіма, хто грає в цю гру, в той час як люди, які живуть в країні, застрягли в безлюдних землях з Нарі Пігі.

Тож давайте трохи навіть ігрове поле, чи не так??

Використовуючи глузливі додатки щодо місцеположення, ви можете обдурити додаток, думаючи, що ви десь не є. Цей злом GPS для Pokemon Go означає, що ви можете полювати і битися в Центральному парку Нью-Йорка, наприклад, з будь-якої точки світу..

Pokemon Go чіт VPN за допомогою GPS Hack

Якщо ви померли в програмі Pokemon Go, але живете в безплідному регіоні, вам знадобляться три речі: додаток для підробки GPS, модуль маскування місць розташування та VPN. Ці інструменти дозволяють змінити місцеположення на карті в Покемоні на будь-яке місце, де вам подобається. Ми рекомендуємо розмістити себе у такому великому місті, як Нью-Йорк чи Чикаго, де Покемон є найбільш поширеним.

gps спойфер андроїд
Підробка GPS на Android досить просто з таким додатком. Перейдіть у Налаштування > Про Пристрій та натисніть номер збірки сім разів, щоб увімкнути режим розробника. Повернувшись до налаштувань, тепер у вас є нова вкладка під назвою “Параметри розробника”. Клацніть на ньому та встановіть прапорець “Вибрати додаток для макету місцеположення” (для старих версій це буде “Дозволити макет розташування”).

Pokemon Go отримав розум знущатися над програмами локації на ранніх стадіях, тож ви не зможете грати і навіть можете отримати заборону, якщо будете спіймані за допомогою одного. З цієї причини вам також потрібно буде встановити модуль під назвою “Mock Mock Locations”. Цей простий додаток не дозволяє додаткам виявляти, що у ваших налаштуваннях увімкнено глузливі місця. Ви можете завантажити модуль APK з Xposed репо тут. Він встановлюється так само, як сторонній додаток.

Тепер для VPN. Pokemon Go може визначити, чи IP-адреса вашого пристрою не відповідає вашому GPS-розташуванню. Тут входить VPN. VPN шифрує весь ваш інтернет-трафік і здійснює маршрутизацію через сервер у вибраному вами місці, маскуючи вашу IP-адресу в процесі. Ми успішно працювали над цим хаком за допомогою IPVanish або ExpressVPN. Порада: ви можете отримати три місяці додаткової безкоштовності тут, використовуючи програму ExpressVPN на 12 місяців.

Коли ви зареєструвались у VPN, виберіть сервер поруч, де ви хочете полювати, та підключіться до нього.ipvanish androidІ IPVanish, і ExpressVPN мають багато серверів у всьому світі, включаючи десятки лише в США.

Після цього відкрийте додаток підробки та встановіть місцеположення. Коли VPN увімкнено, відкрийте Pokemon Go, і ви повинні побачити деякі Pokemon навколо!

Підробка GPS на iOS трохи жорсткіше, і вам потрібно буде вивести з ладу ваш iPhone або iPad. Знайдіть, завантажте та встановіть Захист моєї конфіденційності від Cydia, менеджера мобільних пакетів iilbroken iphone. У додатку перейдіть до пункту Location та виберіть Захист. Тут ви можете використовувати карту, щоб скинути шпильку на потрібне підроблене місце. Після цього підключіться до VPN та відкрийте Pokemon Go, щоб розпочати роботу.

Недоліком підробки GPS є те, що ви насправді не можете ходити, тому що додаток підробку тримає вас на місці, тому вам доведеться повернутися до програми GPS, щоб змінити своє місцезнаходження та наблизитися до Pokemon. Виберіть місце з великою кількістю приманок, щоб Покемон нерестився на вас, не рухаючись.

Використовуйте VPN, щоб завантажити Pokemon Go для Android на Google Play

Google відтворити чіткі дані

Якщо ви живете в країні, де Pokemon Go ще не вийшов, виконайте наступні дії, щоб отримати Pokemon Go з американської версії Google Play:

 • Підключіться до сервера в США за допомогою програми VPN на ваш вибір
 • Увійдіть до налаштувань телефону та виберіть Програми > Google Play Store > Зберігання
 • Торкніться CLEAR DATA і підтвердьте
 • Відкрийте Google Play і прийміть умови надання послуг
 • Шукайте Pokemon Go, завантажуйте, встановлюйте та насолоджуйтесь!

Google Play тепер буде налаштований для магазину в США. Навіть якщо ви вимкнете VPN, ви все одно можете мати доступ до американської версії, принаймні, поки ви не вимкнете телефон і не ввімкніть його знову.

Використовуйте VPN, щоб отримати Pokemon Go на iOS з Apple App Store

ios itunes apple id

Якщо ви живете в країні, де Pokemon Go ще не вийшов, дотримуйтесь цих інструкцій, щоб отримати Pokemon Go з магазину додатків США:

 • Підключіться до сервера в США за допомогою програми VPN на ваш вибір
 • Перейдіть у Налаштування > iTunes & App Store
 • Торкніться посилання «Переглянути Apple ID»
 • Натисніть “Країна / регіон” > Змінити країну чи регіон “
 • Торкніться Сполучених Штатів і натисніть «Погодитися»
 • Коли буде запропоновано адресу, просто використовуйте випадкову адресу США, наприклад, готель чи гуртожиток
 • Коли буде запропоновано ввести нову платіжну інформацію, торкніться значка “ні” або введіть код подарункової картки iTunes
 • Відкрийте App Store, знайдіть Pokemon Go
 • Завантажте, встановіть і насолоджуйтесь!

ios itunes регіон країни

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me