Як змінити регіон чи країну Apple TV з VPN

Як змінити регіон чи країну Apple TV з VPN


Якщо ви намагаєтеся отримати доступ до онлайн-вмісту з-за кордону за допомогою Apple TV, хороша новина полягає в тому ви можете змінити регіон або країну Apple TV за допомогою VPN. Це дозволить вам отримати доступ до вмісту, обмеженого географією. VPN є коротким для “віртуальної приватної мережі” і по суті шифрує трафік пристрою перед тим, як направити його через обраний посередницький сервер. Це приховує вашу справжню IP-адресу та, таким чином, ваше місцезнаходження, підвищуючи вашу конфіденційність у процесі.

Хоча Apple TV не підтримує програмне забезпечення VPN, є кілька варіантів, якщо у вас є Apple TV. Зокрема, ви можете встановити VPN на свій домашній маршрутизатор або використовувати розумний DNS. Ми детальніше розглянемо їх трохи пізніше.

Як змінити регіон iTunes Apple TV (3-й або попередній)

Телевізори Apple постачаються із попередньо встановленими програмами. Щоб отримати доступ до додатків з іншого регіону, вам доведеться змінити iTunes регіон на своєму Apple TV.

Ось як змінити iTunes регіон на Apple TV:

 1. Йти до Налаштування
 2. Виберіть iTunes Store
 3. Йти до iTunes Розташування > Розташування
 4. Виберіть бажаний регіон iTunes
 5. Перезавантажте Apple TV для появи нових програм
 6. Тепер ви зможете переглядати вміст за допомогою відповідного VPN, наприклад ExpressVPN, або через розумний DNS

Як змінити iTunes регіон Apple TV (4-й рід або пізніший)

Процес зміни вашої iTunes області Apple TV відрізняється від Apple TV 4. У цьому випадку вам потрібно мати обліковий запис iTunes для країни, в яку ви хочете перейти. Перш за все, вам доведеться вийти зі свого поточного облікового запису iTunes:

 1. Виберіть Налаштування
 2. Йти до iTunes Store
 3. Виберіть Apple ID > Вийти з аккаунта

Тепер ви можете створити новий обліковий запис iTunes для країни, з якої ви хочете розблокувати вміст.

Ось як змінити своє iTunes місцезнаходження:

 1. Прокрутіть донизу iTunes та виберіть бажану країну
 2. Знайдіть безкоштовний додаток і виберіть його
 3. Створіть новий Apple ID
 4. Надайте іншу адресу електронної пошти для звичайного Apple ID
 5. Виберіть “Немає” на сторінці платежів
 6. Введіть дійсну платіжну адресу для країни, до якої намагаєтесь отримати доступ
 7. Увійдіть у Apple TV за допомогою нового облікового запису

Як використовувати маршрутизатор для зміни регіону Apple TV з VPN

Apple TV не підтримує VPN за замовчуванням, тому нам потрібно налаштувати VPN на пристрої вгорі. Для більшості з нас це означає налаштування VPN на wi-fi роутері. Підключення домашнього маршрутизатора до VPN – це один із способів змінити регіон чи країну Apple TV. Деякі VPN роблять це особливо просто, оскільки вони пропонують програми для маршрутизаторів. Звичайно, вам потрібно буде переконатися, що ваш маршрутизатор сумісний або придбати заздалегідь налаштований маршрутизатор. ExpressVPN, NordVPN та IPVanish всі продають заздалегідь налаштовані маршрутизатори, які вже створені для використання своїх VPN-серверів.

Ви можете увійти на інформаційну панель маршрутизатора, відкривши веб-браузер і ввівши 192.168.1.1 або 192.168.0.1. Потім вам потрібно буде ввести свої облікові дані. Коли ви перейдете на інформаційну панель, ви можете знайти можливість встановити VPN-з’єднання. Точний процес налаштування залежить від вашого постачальника VPN та моделі маршрутизатора.

Якщо ні, є можливість замінити прошивку маршрутизатора на ту, яка підтримує VPN. DD-WRT і Tomato – це два варіанти вільного та відкритого коду, які ми особливо рекомендуємо, а ExpressVPN, зокрема, робить велику безкоштовну та просту у використанні прошивку для абонентів із сумісними моделями маршрутизаторів. Однак прошивання власної прошивки вимагає певних технологій і може назавжди пошкодити ваш пристрій, якщо не виконано належним чином. Якщо вам не подобається ризик, ви можете скористатися попередньо налаштованим маршрутизатором, наприклад ExpressVPN.

Як використовувати проксі-сервер DNS або розумний DNS для зміни регіону Apple TV з VPN

Проксі-сервер DNS або розумний DNS – це ще один спосіб змінити область вашого Apple TV. DNS означає “Система доменних імен” і переводить доменні імена в IP-адреси. Відкриття веб-сайту у вашому браузері надсилає запит DNS на сервер DNS, який знаходить відповідну IP-адресу. Запити DNS зазвичай надсилаються на сервери вашого постачальника послуг Інтернету (ISP) – країни, де ви знаходитесь.

Багато потокових сайтів перевіряють походження DNS-запитів, щоб перевірити місцезнаходження користувача. Якщо ваш Apple TV надсилає DNS-запити на сервер в іншій країні, ви можете пройти ці гео-обмеження та розблокувати вміст Apple TV з інших місць.

На відміну від VPN, Apple TV поставляється із вбудованою підтримкою користувацьких серверів DNS.

Ось як змінити DNS-сервери на Apple TV (4-е покоління та новіші версії):

 1. Доступ до головного меню Apple TV
 2. Клацніть Налаштування > Мережа
 3. Виберіть Налаштування DNS > Посібник
 4. Введіть адресу розумного сервера DNS вашого постачальника та натисніть Зроблено
 5. Перезавантажте Apple TV

Якщо ваш Apple TV третього покоління або старшого віку, ви побачите, що процес дещо інший. Можливо, вам доведеться змінити своє місцезнаходження. Ось що потрібно зробити:

 1. Перейдіть до Налаштування
 2. Натисніть на iTunes Store і потім Розташування
 3. Виберіть відповідну країну для вмісту, який хочете розблокувати
 4. Повернутися до Налаштування
 5. Клацніть Загальні > Мережа
 6. Виберіть WiFi або Ethernet
 7. Виберіть Налаштування DNS > Посібник
 8. Введіть DNS-адресу
 9. Перейдіть до Налаштування > Загальні > Перезапустити щоб перезапустити Apple TV, щоб зміни набрали чинності

Якщо ви вирішили піти цим маршрутом, ми особливо рекомендуємо MediaVtreamer ExpressVPN, який включений в підписку на ExpressVPN. Це дозволяє використовувати сервери DNS ExpressVPN окремо від VPN.

Налаштування точки зору віртуального маршрутизатора на ноутбуці за допомогою VPN

Ще один спосіб змінити регіон чи країну Apple TV – це налаштування точки доступу до віртуального маршрутизатора на вашому ноутбуці. Це дозволяє транслювати Wi-Fi зі свого ноутбука на інші прилеглі пристрої, наприклад, Apple TV. Будь-який пристрій, який ви підключите до точки доступу, буде направлений через VPN, встановлений на ноутбуці.

Якщо налаштування фізичного маршрутизатора або використання розумного DNS не є можливим, ви можете слідувати нашим навчальним посібникам про те, як налаштувати віртуальний маршрутизатор на Macbook та про те, як налаштувати віртуальний маршрутизатор у Windows.

Який найкращий VPN для Apple TV?

Хоча ми детально висвітлюємо кожен з найкращих VPN для Apple TV, ось короткий підсумок кожного випадку, якщо вам не вистачає часу:

 1. ExpressVPN: Наша рекомендація №1 для зміни регіону чи країни Apple TV. Швидкі, надійні сервери в 94 країнах. Цілодобова підтримка та міцна безпека.
 2. NordVPN: Найкраще значення VPN. Мережа майже 5600 серверів. Попередньо налаштовані маршрутизатори для зміни країни / регіону Apple TV. VPN без реєстрації з підтримкою 24/7.
 3. IPVanish: Працює з вибраними маршрутизаторами для використання з Apple TV. Підключіть до 10 пристроїв одночасно. Політика без шифрування і шифрування захищає ваші дані.
 4. PrivateVPN: Дуже швидкі сервери в десятках країн. Змінює регіон / країну Apple TV через сумісні маршрутизатори. Програми та шифрування для початківців.
 5. ВипрВПН: VPN без журналів, який пропонує декілька варіантів використання з Apple TV. Цілодобова підтримка прямого чату та безліч функцій безпеки, таких як шифрування та перемикач на знищення.

Цікаво, як ми придумали вищевказаний список? Ми знайшли найкращі VPN для зміни регіону чи країни вашого Apple TV, вибравши ті, які відповідають наступним критеріям:

 • Сервери, розташовані по всьому світу, особливо в країнах, де підтримується Apple TV
 • Швидкі та надійні сервери для високоякісної трансляції (HD, а також 4K, якщо можливо)
 • Сильне шифрування, а також інші важливі функції безпеки
 • Сувора політика без журналів щодо ваших даних
 • Доступна підтримка клієнтів, яка дає знаючі відповіді

Найкращі VPN для зміни регіону чи країни Apple TV

Ось наш список найкращих VPN для зміни регіону на Apple TV:

1. ExpressVPN

ExpressVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є кращим VPN для Apple TV з кількох причин. Зокрема, ця VPN розблокує набагато більше гео-обмеженого вмісту, ніж більшість VPN. Сюди входять Netflix, Amazon Prime Video, Hulu та BBC iPlayer. Маючи понад 3000 серверів VPN у 94 країнах, ExpressVPN надає безліч варіантів. Підключення дуже швидкі, що робить цей VPN прекрасним вибором для потокової передачі у форматі HD, а також 4K. Якщо у вас виникли проблеми, ExpressVPN пропонує чудову підтримку клієнтів, цілодобово.

Окрім відмінної всебічної продуктивності, ExpressVPN забезпечує високий рівень безпеки з 256-бітним шифруванням AES. Окрім захисту від витоку DNS та комутатора вбивства, ExpressVPN має розділене тунелювання VPN, що дозволяє маршрутизувати деякий трафік через VPN, тоді як деякі пристрої чи програми продовжують працювати в мережі, яка не є VPN. Також варто знати, що ExpressVPN не зберігає ідентифікаційних журналів зв’язків чи активностей своїх користувачів.

Ми особливо рекомендуємо ExpressVPN як найкращий VPN для Apple TV, оскільки він пропонує кілька зручних способів, за допомогою яких можна змінити регіон Apple TV або країна. Одним із варіантів є використання MediaStreamer, розумної послуги проксі-сервера DNS ExpressVPN. MediaStreamer надсилає запити DNS через проксі-сервіс, розблокуючи гео-обмежений вміст.

У той час як MediaStreamer розблокує вміст без підключення до VPN, додаток ExpressVPN для маршрутизаторів дозволяє використовувати повний VPN. У цьому випадку доступні два варіанти: встановити додаток на існуючий маршрутизатор (не забудьте перевірити, чи сумісний ваш маршрутизатор) або придбати заздалегідь налаштований маршрутизатор безпосередньо у ExpressVPN.

ExpressVPN пропонує програми для таких пристроїв: Windows, Mac, Android, iOS та Linux. MediaStreamer сумісний з Apple TV, Amazon Fire TV, Samsung Smart TV, Xbox, PlayStation та Nintendo Switch. Розширення браузера VPN можна завантажити для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Пропонує два способи змінити регіон / країну Apple TV
 • Велика мережа з понад 3000 серверів у 94 країнах
 • Розблокує багато популярних потокових служб, включаючи Netflix
 • Забезпечує підтримку чату та електронної пошти, доступна 24/7
 • Безпечний сервіс завдяки шифруванню та без ідентифікації журналів
 • Дозволяє підключати до п’яти пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж більшість VPN

Найкращий VPN для APPLE TV: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Понад 3000 серверів у 94 країнах. Пропонує інтелектуальну проксі-службу DNS та додаток для маршрутизаторів для зміни регіону чи країни Apple TV. Високобезпечний сервіс із шифруванням. 30-денна гарантія повернення грошей означає, що ви можете спробувати ExpressVPN з Apple TV без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN є постачальником VPN з особливо великою мережею серверів. Маючи майже 5600 серверів у 59 країнах, NordVPN може успішно розблокувати багато популярних веб-сайтів. Зокрема, NordVPN працює з Netflix, Hulu, BBC iPlayer та Amazon Prime Video. У нас не виникало проблем із буферизацією або затримкою при тестуванні цих потокових сайтів. Це завдяки необмеженій пропускній здатності та послідовним з’єднанням. Є також цілодобова підтримка чату, якщо вона вам потрібна.

Що стосується безпеки, NordVPN є безпечним VPN для використання. Він використовує 256-бітове шифрування AES та захист від витоку DNS, тоді як автоматичний вимикач знищення забезпечує блокування трафіку у разі падіння з’єднання VPN. Що ще, NordVPN пропонує декілька спеціалізованих серверів, включаючи подвійний VPN та виділений IP. Політика без реєстрації означає, що ваші особисті дані залишаються приватними для вас.

Щоб налаштувати NordVPN на Apple TV, ви можете встановити його на маршрутизатор. Хоча процес відрізняється для кожного маршрутизатора, NordVPN надає навчальні посібники. Якщо ваш маршрутизатор не сумісний з VPN, у вас є можливість придбати маршрутизатор, попередньо налаштований за допомогою NordVPN. Крім того, можна встановити VPN-з’єднання на ноутбуці та поділитися ним зі своїм Apple TV.

Програми NordVPN доступні для завантаження для Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Amazon Fire TV та Android TV. Розширення для браузерів пропонуються для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Обширна мережа з майже 5600 серверів у 59 країнах
 • Пропонує попередньо налаштовані маршрутизатори NordVPN
 • Працює з Netflix та Amazon Prime Video
 • Включає в себе підтримку чату та електронну пошту 24/7
 • Спеціальні сервери для ще більшої конфіденційності в Інтернеті

Мінуси:

 • Деякі сервери з відносно низькою швидкістю

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ-VPN для APPLE TV: Попередньо налаштовані маршрутизатори NordVPN для зміни країни та регіону Apple TV. Понад 5600 серверів по всьому світу. Розблокує Netflix та пропонує підтримку чату в режимі 24/7, а також сервери, оптимізовані для покращення конфіденційності. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish виділяється тим, що пропонує швидкі, надійні з’єднання. Він має мережу з понад 1100 серверів у 60 країнах. Крім можливості розблокувати BBC iPlayer BBC, Amazon Prime Video та HBO Now, IPVanish також дуже простий у використанні з Kodi. Наш досвід перегляду IPVanish був дуже плавним, і ми мали змогу безперервно передавати HD відео.

Це VPN, який пропонує чудове значення з тих пір Ви можете використовувати його на до 10 пристроях одночасно. IPVanish також пропонує хороший захист з функціями, включаючи 256-бітове шифрування AES, перемикач на знищення та захист від витоку DNS. IPVanish має сувору нульову політику журналів трафіку, яка захищає вашу конфіденційність.

Що стосується використання IPVanish з Apple TV, ви можете використовувати маршрутизатор DD-WRT або Tomato. Не всі маршрутизатори сумісні з VPN. У цьому випадку ви завжди можете придбати маршрутизатор VPN, який уже підтримується IPVanish. Крім того, ви можете поділитися з’єднанням VPN ноутбука з вашим Apple TV.

Ви можете завантажувати програми IPVanish для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV, тоді як для Linux потрібна установка вручну.

Плюси:

 • Налаштовується за допомогою вибраних маршрутизаторів для зміни країни Apple TV
 • Використовуйте до 10 пристроїв одночасно
 • Особливо добре працює з Kodi
 • Захищає ваші дані за допомогою політики шифрування та без журналів

Мінуси:

 • Немає можливості платити в біткойнах / криптовалюті
 • Не пропонує розширень веб-переглядача

10 СИМУЛЬНІ ПІДТРИМКИ: IPVanish можна налаштувати за допомогою вибраних маршрутизаторів для зміни регіону Apple TV. Дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно. Швидкі, послідовні сервери та політика без реєстрації. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є швидка VPN-послуга, ідеальна для передачі вмісту на Apple TV. Це VPN, який може розблокувати потокові сервіси, такі як Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Менший постачальник VPN, PrivateVPN має близько 100 серверів, розташованих приблизно в 60 країнах світу, що дозволяє розблокувати гео обмежений вміст у США, Великобританії та Японії. PrivateVPN також дозволяє одночасно підключати до шести пристроїв.

Ще одна сфера, в якій PrivateVPN відрізняється – це безпека. Крім використання 256-бітного шифрування AES, він пропонує захист від витоку DNS та lPv6 та вбудований перемикач захисту. Ця VPN має нульову політику реєстрації даних і заявляє, що не знає, що користувачі роблять в Інтернеті. Ви можете використовувати PrivateVPN з Apple TV, налаштувавши послугу на сумісному маршрутизаторі.

Ви можете використовувати такі програми PrivateVPN: Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV. Для Linux потрібна ручна конфігурація.

Плюси:

 • Можна налаштувати сумісні маршрутизатори для використання з Apple TV
 • Дуже великі швидкості для потокової передачі, а також торрент
 • Дозволяє мати до шести одночасних з’єднань
 • Захищає вашу конфіденційність за допомогою шифрування та політики без журналів

Мінуси:

 • Менша мережа приблизно з 100 серверів
 • Обмежений вибір програм та відсутність розширень веб-переглядача

ІДЕАЛЬНІСТЬ ДЛЯ СТРАМІНГУ: PrivateVPN має швидкі сервери для безперебійної потокової передачі. Сумісний з Apple TV через вибрані маршрутизатори. Підключіть шість пристроїв одночасно. Дуже зручні програми, а також міцна безпека із шифруванням та перемиканням на знищення. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. ВипрВПН

ВипрВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.VyprVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН пропонує ряд варіантів, коли мова йде про зміну регіону чи країни вашого Apple TV. Дійсно, цей VPN успішно розблоковує подібності Netflix та Hulu. Наші тести показують, що ВипрВПН швидко. Потокове відео в HD-форматі було без стресу без перерв. Це також зручний VPN з простими програмами для початківців. Однак, ВипрВПН все ще пропонує підтримку чату в режимі 24/7, якщо у вас виникли проблеми.

Як і у всіх хороших VPN, і VyprVPN використовує 256-бітове шифрування AES. Інші функції безпеки включають захист від витоку DNS, перемикач на знищення та можливість блокування шкідливих сайтів. VyprVPN заявляє, що він не зберігає журналів. Дійсно, для цього було зроблено незалежний аудит. Однак варто відзначити, що VyprVPN реєструє IP-адреси протягом 30 днів.

Цей VPN має три варіанти налаштування VyprVPN за допомогою Apple TV. Перший – використовувати додаток маршрутизатора для VyprVPN. Однак додаток сумісний лише з маршрутизаторами на базі Tomato MIPS / ARM. Якщо ваш маршрутизатор не в змозі запустити додаток, ви можете поділитися з’єднанням Інтернету свого ПК або Mac із своїм Apple TV. Користувачі DD-WRT можуть слідувати інструкціям, як налаштувати OpenVPN на своїх маршрутизаторах.

VyprVPN пропонує програми для Windows, Mac, Android та iOS, а також маршрутизатори та Android TV. Для Linux потрібна конфігурація вручну.

Плюси:

 • Кілька варіантів зміни країни чи регіону Apple TV
 • Підтримка в реальному чаті доступна 24/7
 • Незалежно перевірено, щоб довести, що він не зберігає журнали
 • Розблокує ряд популярних потокових служб

Мінуси:

 • Досить дорогий порівняно з деякими його конкурентами
 • Обмежений вибір способів оплати (без опції Bitcoin)

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗОПАСНИХ VPN: VyprVPN пройшов незалежний аудит, щоб підтвердити, що він не зберігає журнали. Пропонує ряд варіантів налаштування за допомогою Apple TV. Підтримка в реальному чаті доступна 24/7. Багато функцій безпеки, включаючи шифрування. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд VyprVPN.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для зміни регіону на Apple TV?

Навряд чи ви знайдете безкоштовний VPN, який працює з Apple TV, не зважаючи на той, який працює добре. Більшість безкоштовних VPN вимагають використання їх додатків, що робить неможливим їх налаштування на маршрутизаторі. Навіть якщо ви знайшли спосіб використовувати безкоштовну VPN, щоб змінити область Apple TV, ви більш ніж ймовірно виявите, що існує обмеження пропускної здатності або обмеження даних. Це означає, що трансляція контенту Apple TV включатиме неабияку кількість буферизації та відставання.

Окрім того, що вони просто не сумісні з Apple TV, безкоштовні VPN часто небезпечні для використання. Деякі будуть розсилати вас невідповідними оголошеннями, а інші навіть переносять зловмисне програмне забезпечення. Що ще гірше, безкоштовно Відомо, що VPN відстежують ваші дані та продають їх третім особам. На жаль, це ціна, яку ви платите, обираючи безкоштовну послугу VPN. Адже їм доведеться якось заробляти гроші. Загалом вибирати безкоштовний VPN просто не варто.

У яких країнах доступний додаток Apple TV?

Ви можете використовувати додаток Apple TV на своєму Apple TV, а також iPhone та iPad. Додаток Apple TV доступний лише в таких країнах та регіонах:

 • Сполучені Штати
 • Австралія
 • Бразилія
 • Канада
 • Франція
 • Німеччина
 • Мексика
 • Норвегія
 • Швеція
 • Об’єднане Королівство

Якщо додаток Apple TV недоступне у вашій країні чи регіоні, на вашому пристрої Apple замість цього буде додаватися відео. Усі фільми чи телепередачі, які ви купуєте в магазині iTunes, з’являться там.

Що я можу дивитись на Apple TV?

Завдяки безлічі додатків, Apple TV дозволяє переглядати широкий спектр телепередач та фільмів. Ви можете використовувати Apple TV для перегляду наступного:

 • Netflix
 • HBO зараз / HBO Go
 • Amazon Prime Video
 • PlayStation Vue
 • ESPN
 • Хулу
 • YouTube TV
 • Плекс
 • Discovery Go

Дивись також: Найкращий VPN для Apple TV в 2019 році

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map