Як зашифрувати USB-накопичувач на Linux, Windows та Mac OS

Як зашифрувати USB-накопичувач на ОС Linux та Mac OS

USB-палички – це зручні невеликі розширення для зберігання даних. Вони полегшують передачу даних з одного комп’ютера на інший, і вони допомагають вам відключити приватні дані від публічно доступних комп’ютерів або обладнання на робочому місці. Той факт, що вони невеликі та легкі, робить USB-накопичувачі дуже зручними для перенесення, приховування та зберігання. На жаль,, ці самі атрибути також дозволяють легко вкрасти або втратити.

Втрата флешки дратує, оскільки разом із нею ви втрачаєте всі важливі дані. Однак шанси когось іншого отримати доступ до цих даних – ще гірша перспектива. Ви можете захистити свої дані від пошкодження незнайомцем, зашифрувавши USB-накопичувач.

Недоліком використання будь-якої системи шифрування є те, що ви обмежуєте власний доступ до даних на USB-накопичувачі. Наприклад, якщо ви шифруєте USB-накопичувач за допомогою утиліти Linux, ви можете отримати доступ до цих файлів лише за допомогою підключення USB до комп’ютера Linux, і лише до одного з тією ж утилітою шифрування, встановленою на ньому.

Усі Linux, Windows та Mac OS мають вбудовані системи шифрування файлів, які є безкоштовними у використанні. Однак вони не доступні автоматично. Ви повинні знайти їх і встановити, перш ніж використовувати їх, а якщо утиліта Mac не зашифрує USB-накопичувач.

Доступно декілька систем шифрування файлів і дисків, а деякі з них є безкоштовними. Однак знову ж таки, використання таких інструментів означає, що ви можете переносити файли з USB-накопичувача лише на комп’ютери, на яких встановлений інструмент шифрування. Деякі системи шифрування є безкоштовними.

Розділіть USB-накопичувач

Яку б систему шифрування ви не вибрали, ви все ще стикаєтеся з проблемою, що вам з часом доведеться розшифрувати її, щоб отримати доступ до своїх файлів. Якщо ви використовуєте лише USB на одному комп’ютері, то у вас не виникне особливих проблем, оскільки комп’ютер, з якого ви зашифрували флешку, все ще матиме на ньому те саме програмне забезпечення, що дозволить вам отримати доступ до зашифрованої палиці. Однак якщо ви використовуєте свій USB для транспортування файлів з одного комп’ютера на інший, і якщо ви хочете мати можливість підключити його до будь-якого комп’ютера, тоді ви зіткнетеся з проблемою наявності програмного забезпечення.

Найпростіше рішення цієї проблеми – збереження програмного забезпечення для шифрування на USB-накопичувачі. Ви не хочете, щоб виконуваний файл для дешифрування був прихований за шифруванням вам потрібно буде розділити USB-накопичувач, зашифрувати його частину і зберегти програмне забезпечення для шифрування на незашифрованому розділі. Таким чином, незалежно від того, на якому комп’ютері ви переходите зі своєю пам’яттю, вам просто потрібно запустити програму шифрування з флешки. Знову ж таки, ви будете обмежені лише до доступу до цього програмного забезпечення з комп’ютерів, що працюють під управлінням операційних систем, з якими програмне забезпечення шифрування сумісне.

Більшість методів шифрування USB-накопичувачів, перелічених нижче, виконуватимуть процес розділення для вас, тому вам не доведеться турбуватися про це завдання. Якщо ви хочете, щоб ваші дані були справді портативними та доступними з усіх операційних систем, єдиний спосіб забезпечити сумісність – це розділити USB та створити кілька копій даних, зробивши кожен розділ зашифрованим у форматі, сумісному з однією операційною системою система.

Програмне забезпечення для шифрування USB-накопичувачів

Можна використовуйте диспетчер шифрування, який буде шифрувати лише файли на вашій палиці, а не розділ і не всю палицю. Це набагато ефективніший метод управління вашими чутливими файлами, оскільки у вас можуть бути інші файли, які не потрібно захищати безпекою. Ви можете використовувати програми для захисту своїх файлів на шляху створення хмарної резервної копії, але вони не допоможуть вам захистити вашу флешку.

Програмне забезпечення, яке керує цілою палицею, створює розділ та встановлює себе на незашифрованій частині – чудова допомога. Цей список програмного забезпечення для шифрування USB включає безкоштовні варіанти так само, як платних інструментів. Ви можете зберігати програмне забезпечення на палиці разом із зашифрованими даними, уникаючи обмежень програмного забезпечення на комп’ютерах, до яких ви підключите палицю..

1. VeraCrypt

VeraCrypt

Вам не потрібно встановлювати VeraCrypt на комп’ютер. Натомість можна завантажте його безпосередньо на USB-накопичувач. Коли ви отримуєте доступ до програми, вам просто потрібно знайти її на флеш-пам’яті через браузер файлів і двічі клацнути по ній. Програма не повинна перебувати на комп’ютері, який її виконує. Однак VeraCrypt вимагає присутності Windows, Mac OS X, або Linux операційна система для запуску.

VeraCrypt вирішує проблему розділення USB-накопичувача, оскільки вона виконає це завдання для вас. Вам не потрібно розділяти палицю, щоб захистити файли на ній. VeraCrypt працює в трьох режимах. Ти можеш створити розділ і зашифрувати це; ви можете вибрати зашифрований контейнер, який трохи схожий на zip-файл, захищений паролем; або VeraCrypt може створити приховану, захищену паролем папку на головному розділі USB-накопичувача.

Шифрування, яке використовує VeraCrypt AES з 256-бітним ключем. Це дуже сильне шифрування, і його неможливо зламати грубою силою. Можна вибрати інші методи, для всіх яких використовується 256-бітний ключ. Ці параметри: Камелія, Кузнечик, Змій, Дві рибки, або комбінація двох-трьох цих шифрів. VeraCrypt також просить вказати хеш-алгоритм для генерації псевдовипадкових чисел для алгоритму змішування. Це за замовчуванням до SHA-512, але ви можете вибрати SHA-256, RIPEMD-160, Джакузі, або Streebog.

VeraCrypt створює два рівні безпеки. Ти можеш мати прихований склепіння для ваших реальних даних, які будуть захищені одним паролем, а потім видимий склепіння це буде захищено іншим паролем. Цей видимий склепіння називається “зовнішній об’єм.”Її мета – захистити приховані дані, якщо хтось спробує вимусити пароль від вас. У цьому випадку ви надаєте їм пароль для зовнішнього тома. Злодій задоволений, не розуміючи, що справжні файли все ще приховані.

Після того, як VeraCrypt відформатував вашу USB-накопичувач, ви можете отримати доступ до неї лише через програму VeraCrypt. Підключивши USB-накопичувач до комп’ютера, він відобразиться в Провіднику Windows, але ви зможете побачити лише програму VeraCrypt та сховище приманки.

Створення підробленого видимого склепіння – приємний штрих. Однак це так ефективний лише проти злодіїв, які не знають VeraCrypt. Кожен, хто отримує доступ до флеш-пам’яті та бачить програму VeraCrypt, може з легкістю дізнатися про приховану пам’ять за допомогою невеликих досліджень..

2. SecurStick

SecureStick

SecurStick зашифрує збережені дані на USB-накопичувачі та все ще зробить ці файли доступними для комп’ютерів, на яких працює Windows, Mac OS, і Linux. Ця багатоплатформна підтримка робить SecurStick майже унікальним у світі шифрування USB-пристроїв пам’яті. Програмне забезпечення для шифрування також може бути запущене в Windows, Mac OS та Linux.

Програма шифрування SecurStick використовує інтерфейс на основі браузера. Програма створює “Безпечна зонаНа вашій пам’яті. Це зашифрований склепіння і не потрібно займати весь простір для зберігання палички. Після встановлення безпечної зони на флеш-пам’яті ви просто копіюєте файли в неї через звичайний браузер каталогу операційної системи. Безпечна зона розшириться на USB-накопичувачі, коли до нього додаються файли. Шифрування виконується за допомогою Шифр AES за допомогою 256-бітного ключа.

Багато систем шифрування USB-накопичувачів вимагають від вас прав адміністратора як на шифрування, так і на розшифрування файлів. Це не потрібно з SecurStick. Це чудовий бонус, якщо, наприклад, ви хочете перенести файли до клієнта чи уряду, де ви не можете вимагати, щоб вони надавали вам пільги на своїх комп’ютерах. Після створення безпечної зони на флеш-пам’яті вам не потрібно встановлювати SecurStick на підключеному комп’ютері щоб переглядати та копіювати файли з пам’яті.

Програма SecureStick була створена німецьким розробником, і вся документація на підтримку сайту написана німецькою мовою. Однак ви можете прочитати документацію англійською мовою, скориставшись Google translate на сайті. Інтерфейс програми доступний на Англійська, Німецька, Голландська, і Італійська.

Презентація цієї утиліти не дуже складна. Однак, шифрування, яке він пропонує, – найкраще, що ви можете отримати. Той факт, що ви все ще маєте гнучкість підключення пам’яті пам’яті до Windows, Mac OS та Linux, означає, що зручність використання SecurStick перемагає всі інші системи шифрування у цьому списку. Для всього цього, SecureStick є безкоштовним у використанні.

3. Криптовалюта

Криптовалюта

Якщо ви хочете створити резервну копію даних Linux або ви знаєте, що будете пересилати свої файли лише на інші комп’ютери Linux, тоді вам це дуже добре безкоштовна функція Cryptsetup, який доступний вам із стандартного сховища Linux. Cryptsetup працює в тандемі з Утиліта диска Gnome. Ви можете отримати доступ до обох цих інструментів у GUI-інтерфейсах Linux. Великою перевагою цієї утиліти є те, що вона доступна для безкоштовно. За замовчуванням використовується Crypsetup Шифрування AES за допомогою 256-бітного ключа.

Після установки gnome-disk-утиліти та cryptsetup в командному рядку з sudo apt-get, ви можете переключитися назад на GUI-інтерфейс Linux. Cryptsetup також можна запустити з командного рядка.

Утиліта диска Gnome з’являється на робочому столі як Диски. Запустіть додаток, щоб отримати доступ до утиліти шифрування. Підключіть пам’ять до пам’яті та знайдіть її у списку доступних дисків. Створіть тимчасову папку та скопіюйте всі файли, які у вас є на паличці. Далі ви обираєте форматувати зовнішній диск, вказавши параметр шифрування. Пам’ятайте, що ця дія означатиме, що ви матимете доступ лише до файлів на комп’ютерах Linux, на яких також встановлено cryptsetup. Якщо ви не хочете зашифрувати всю пам’ять, спочатку розділіть її. Цю дію можна також виконати в утиліті Disks.

Ви вказуєте пароль, коли Формат запуск процедури. Процес форматування пропонує вам можливість не перезаписувати наявні дані. Однак це не працює, і ви втратите всі свої файли на пам’яті під час процесу форматування. Ось чому їх потрібно скопіювати у тимчасову папку, перш ніж розпочати процес шифрування. Як тільки форматування закінчиться, скопіюйте свої файли знову.

Диск, захищений шифруванням, позначено на дисплеї Дисками значок замка. Відтепер, коли ви натискаєте на цей диск, щоб отримати доступ до нього, з’явиться спливаюче вікно, яке запропонує вам ввести пароль. Параметри в спливаючому вікні вказують, чи повинен комп’ютер зберігати пароль для подальшого доступу, чи він повинен забути пароль негайно, чи він повинен забути пароль, як тільки USB-накопичувач виймається з комп’ютера.

4. EncryptStick

EncryptStick

EncryptStick, голландського програмного забезпечення ENC Security, працює на Windows, Ubuntu Linux, і Mac OS операційні системи. Поки імена файлів, які ви використовуєте на своїй пам’яті, сумісні з обома операційними системами, ви можете копіювати файли між комп’ютерами Windows і Mac.

Після налаштування шифрування на USB-накопичувачі вам не потрібно встановлювати програму на інших комп’ютерах для доступу до файлів. Це відбувається тому, що процес створення сховища також встановлює портативну захищену систему управління файлами на флеш-пам’яті. Якщо ви хочете зберегти сумісність як з Windows, так і з Mac OS, вам потрібно встановити дві версії портативної програми на вашу пам’ять.

Настільна версія програми EncryptStick має більше функцій, ніж версія USB-накопичувача. Компанія рекомендує вам встановіть програму як на комп’ютер, так і на USB-накопичувач – останнє потрібно.

Програма не безкоштовна. Ліцензія коштує $ 14,95, і це дає вам право встановити програмне забезпечення на три пристрої. Ця допомога включає встановлення на комп’ютер. Тож насправді ви зможете зашифрувати два накопичувачі USB-пам’яті з однією ліцензією.

Ви можете спробувати EncryptStick за допомогою a двотижнева безкоштовна пробна версія. Пробну версію можна встановити на будь-якій кількості пристроїв. Однак якщо ви хочете захистити більше трьох пристроїв після закінчення випробувального періоду, вам доведеться придбати кілька ліцензій.

Алгоритм шифрування використовує Шифр AES з 256-бітним ключем. Інтерфейс пропонує можливість збільшити довжину ключа до 512 біт або 1024 біт, що неймовірно. Однак у документації на безпечну паличку зазначається, що основним шифруванням цих довших ключів все ще є 256-бітний ключ AES-шифру. Безпека ENC використовує подвійне шифрування для забезпечення конфіденційності на EncryptStick.

The портативність між Windows та Mac OS дуже корисно. Реалізація програми в Linux здається трохи хиткою, і компанія робить більше заяв про сумісність Windows та Mac OS, ніж це стосується впровадження системи в Linux. Однак можливість передачі файлів між Mac і Windows є самою собою великою перевагою.

5. BitLocker

BitLocker

BitLocker – це Windows утиліта, яка є вільний у користуванні. Утиліта постачається у багатьох версіях Windows і може бути завантажена для інших. Засіб не є власником Windows 10 Pro, але є версія Windows 10, доступна на веб-сайті Microsoft.

Якщо у вас є Видання Windows Vista або Windows 7 Ultimate або Enterprise, тоді у вас вже є BitLocker на комп’ютері. Також, версії Pro та Enterprise для Windows 8 та Windows 8.1 автоматично включати BitLocker. Документація для BitLocker пояснює, що існують більш сильні процедури шифрування для Windows 10 версія програми. Однак, як було сказано раніше, мені не вдалося встановити програму на Windows 10.

Якщо у вас на комп’ютері є BitLocker, зашифрувати накопичувач USB-пам’яті дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, це вставити флешку пам’яті, перейти до Мій комп’ютер або цей ПК в Провідник файлів, клацніть правою кнопкою миші на диску, а потім виберіть Увімкніть BitLocker з контекстного меню. Після цього потрібно просто слідувати екранами встановлення. У вас є можливість використовувати смарт-карту для аутентифікації, але більшість людей, ймовірно, використовуватимуть інший спосіб захисту паролем.

BitLocker включає систему, щоб потрапити на ваш зашифрований диск, навіть якщо ви забули свій пароль. Хоча багато людей мають звичку забувати паролі, цей альтернативний спосіб доступу є слабкою безпекою. Цей задній простір називається a Ключ відновлення. Проблема полягає в тому, що, якщо ви втратите і це? Ви можете зберегти ключ відновлення у файл та / або роздрукувати його. Якщо ви подорожуєте та візьмете з собою роздруківку ключа відновлення, ви ризикуєте викрасти разом роздруківку та USB-накопичувач, тим самим заперечуючи всю роботу по закріпленню пам’яті. У пізніших версіях Windows можна вибрати ключ для відновлення у вашому онлайн-акаунті Microsoft. Однак, якщо хтось обманить цей пароль через фішинг, ви втратите безпеку шифрування на своїй пам’яті.

Після шифрування вашої палички вам буде запропоновано ввести пароль кожен раз, коли ви підключите його до ПК з Windows. Ви можете миттєво вимкнути безпеку на накопичувачі через Управління BitLocker екран, до якого можна отримати доступ через меню правою кнопкою миші.

6. LaCie Private-Public

Лейсі приватно-публічний

LaCie насправді виробник обладнання та обладнання безкоштовний інструмент шифрування USB, під назвою Public-Private, призначений для використання у власних продуктах компанії. Однак у програмі немає нічого, що обмежує її роботу одним виробником, тому програму можна використовувати на будь-якому пристрої пам’яті USB. Програма доступна для скачування з веб-сайту LaCie. Існує дві версії LaCie Private-Public: одна для Windows і один за Mac OS.

Ви повинні зберігати виконуваний файл, який створює захищений диск на самому накопичувачі пам’яті. Це химерна вимога програми, і вона не працюватиме, якщо вона запускається з будь-якого іншого диска. Також не слід зберігати програму в папці, оскільки її потрібно запустити з кореневого каталогу.

Безпечний сегмент, який програма створює на USB-накопичувачі, завжди є “LA-PRIVATE.”Він відобразиться як окремий диск у вашому файловому браузері. Після завершення процесу шифрування накопичувач пам’яті з’явиться у списку накопичувачів двічі.

У вашій операційній системі накопичувач пам’яті має менеджер файлів. Якщо у вас це встановлено exFAT або FAT 2, ваш зашифрований розділ може мати максимальний розмір лише 4 Гб. Якщо ви можете переформатувати флеш-пам’ять для використання NTFS, максимальний розмір захищеного диска піднімається до повної ємності палиці. На Mac, ви повинні вибрати HFS+ як файлова система. Якщо у вас вже є файли, збережені на USB-накопичувачі, ви можете створити захищений об’єм лише в наявному просторі – програма шифрування не замінить займаний простір.

Щоб створити безпечний оберіг, може знадобитися багато часу. Наприклад, на створення склепіння 50 Гб потрібно близько 50 хвилин і вісім годин для створення безпечного об’єму в 500 Гб. Тому будьте обережні, щоб ваш комп’ютер залишався активним під час форматування. Шифрування виконується за допомогою a 256-бітний шифр AES.

Ви встановлюєте свій власний пароль при створенні тома LA-PRIVATE. Це можна змінити пізніше, але немає альтернативи, якщо ви забудете свій пароль. Кожен раз, коли ви підключаєте USB-накопичувач до комп’ютера, ви побачите, як звичайний USB-накопичувач з’являється у File Explorer в Windows або Finder на Mac. Однак розділ LA-PRIVATE не буде видно. Вам потрібно відкрити USB-накопичувач і запустити Public-Private.exe програма. Це підкаже ваш пароль, і тоді LA-PRIVATE том відобразиться у вашому списку дисків, використовуючи наступний доступний лист накопичувача.

Це зручна програма для передача файлів з Mac на Mac або Windows в Windows. Однак це не може допомогти вам здійснювати міжплатформенну передачу файлів. Програму можна встановити на скільки завгодно USB-накопичувачів.

7. DiskCryptor

DiskCryptor

DiskCryptor – це утиліта з відкритим кодом, яка є вільний у користуванні. Програма доступна лише для Windows операційна система. DiskCryptor пропонує сильне шифрування, але не має портативності, яку пропонують інші системи шифрування у цьому списку. Ви можете отримати доступ до зашифрованої USB-пам’яті лише через інтерфейс DiskCryptor. Це означає, що ви можете пересилати файли лише на інші комп’ютери Windows, і вам потрібно встановити програму DiskCryptor на комп’ютер, щоб вилучити файли з флеш-пам’яті.

Деякі системи шифрування USB-накопичувачів створюють розширюваний файл, який містить зашифровані дані. Інші розділіть флеш-пам’ять і зашифруйте весь розділ. DiskCryptor вписується в цю другу категорію.

Після встановлення цієї утиліти слід підключити накопичувач і запустити програму DiskCryptor. У інтерфейсі утиліт потрібно вибрати флешку пам’яті у списку доступних дисків. Після натискання на Шифрувати Кнопка із записом для цього диска активним, вам буде запропоновано вибрати метод шифрування та встановити пароль.

DiskCryptor пропонує три способи шифрування. Це AES, Дві рибки, і Змій – з 256-бітний ключ у всіх випадках. Ви також можете накласти комбінацію двох шифрів, що дає подвійну сильну шифрування.

Зважаючи на те, що DiskCryptor безкоштовний, він являє собою чудовий маленький інструмент, який простий у використанні та є дуже ефективний процесор. Однак відсутність портативної версії ускладнює використання цієї програми для передачі файлів з одного комп’ютера на інший, а той факт, що система працює лише в Windows, обмежує кількість комп’ютерів, до яких можна підключити USB-накопичувач. Ця система шифрування є хороший варіант, якщо ви хочете створити резервну копію своїх файлів на USB-накопичувачі і тримати їх у безпеці.

8. Безпека USB Flash

Безпека USB Flash

USB Flash Security є продуктом японського розробника Kashu System Design Inc. Це програмне забезпечення доступне в як платну, так і безкоштовну версію. Ви можете користуватися програмою безкоштовно для особистого користування, але підприємства повинні платити. Остання версія програмного забезпечення доступна лише за певну плату. У безкоштовній версії також є ліміт даних ви можете захистити лише до 4 Гб даних на пам’яті. Якщо ви хочете отримати платну версію, ви можете перевірити її на 15-денна безкоштовна пробна версія.

Після того, як ви будете готові придбати, утиліта має чотири цінових пункти, кожна з яких має більш високий ліміт зберігання даних та дозволяє використовувати на декількох картках пам’яті. Найдешевший варіант коштує $ 9,99 і дозволяє вам зберігати до 4 Гб на одній пам’яті – що таке саме, як і безкоштовна версія. Найдорожча версія – $ 49,99 – це особиста ліцензія, яка є ліміт даних в 2000 ГБ і пристрій на три пам’яті USB-пам’яті.

Програма шифрує всю USB-паличку, за винятком невеликого місця, де зберігається програма розблокування. Після того, як ця програма активна на вашій пам’яті, все, що ви побачите на палиці через File Explorer, – це виконуваний файл програми – всі інші файли на палиці приховані. Потім ви запускаєте програму, щоб відобразити інтерфейс. Це запропонує ввести пароль для розблокування флеш-пам’яті. Наявність утиліти розблокування на флешці пам’яті означає, що не потрібно встановлювати програму на кожному комп’ютері, до якого потрібно підключити USB-накопичувач. Однак ви можете підключити лише карту пам’яті Windows комп’ютери.

Під час встановлення флеш-пам’яті з шифруванням програма USB Flash Security видалить усі дані з пристрою. Якщо у вас вже є файли, вам потрібно спершу створити резервну копію. Ви встановлюєте свій власний пароль до початку процесу шифрування. Хорошою особливістю цієї програми є те, що для цього не потрібен ключ відновлення у випадку, якщо ви забудете свій пароль. Натомість ви встановлюєте підказку щодо пароля. Коли програма працює, підказка з’явиться в міхурі з накладкою, коли ви переміщуєте вказівник на поле пароля у спливаючому вікні розблокування. Безпека USB Flash шифрується за допомогою AES за допомогою 256-бітного ключа.

9. Шифрування диска Rohos

Шифрування диска Rohos

Шифрування диска Rohos – ще одна система безпеки, написана для Windows. Немає безкоштовної версії цієї програми, але ви можете отримати її 30-денна безкоштовна пробна версія на упаковці, щоб переконатися, що утиліта виконає ваші очікування, перш ніж ви скористаєтесь. Система шифрування доступна у двох виданнях. Програма Standard коштує $ 35,00, а версія PRO коштує $ 69,00.

Програма створить прихований розділ на вашій пам’яті. Процес створення розділу копіює портативна версія програми управління безпекою так що вам не потрібно встановлювати систему на інших комп’ютерах, на яких потрібно використовувати USB-накопичувач. Вам потрібні права адміністратора на комп’ютері, на який встановлено програмне забезпечення безпеки. Однак вам не потрібні спеціальні права на комп’ютері, щоб додати файли до зашифрованого диска або скопіювати їх з пам’яті.

The зашифрований диск видно у File Explorer. Однак він маскується під медіа-файл. Це долає проблему правдоподібності, коли прихований розділ можна було легко ідентифікувати, порівнюючи доступний та використаний простір, показаний інтерфейсом властивостей накопичувача.

Програмне забезпечення для шифрування додало функції безпеки для захисту ваших файлів після їх переміщення до зашифрованого простору. Оригінальний файл подрібнений тому його не можна відновити снуперами. Шифрування, що використовується в утиліті Rohos Disk Encryption, засноване на методології AES з 256-бітним ключем.

Наявність портативної програми полегшує використання USB-накопичувача на різних комп’ютерах після встановлення захищеного розділу. Однак створення захищеного накопичувача обмежить підключення USB-накопичувача до комп’ютерів Windows.

10. LibreCrypt

LibreCrypt

Раніше називали LibreCrypt DoxBox. Ця утиліта імітує систему безпеки LUK, яка доступна для Linux. Програма шифрування може працювати тільки в Windows, але зашифровані файли можуть бути передані системам Linux. Ця безкоштовна програма доступна у двох форматах. Один з них був написаний для запуску за комп’ютером та створення сховища на вашій пам’яті. Інша версія – це портативна програма, яка робить зашифровані файли доступними з будь-якого комп’ютера без необхідності встановлення на нього виконуваного LibreCrypt..

Хоча творці цього інструменту змінили назву на LibreCrypt, “DoxBox” все ще існує в термінології системи. Після створення зашифрованого склепіння для ваших файлів цей захищений простір називається DoxBox. DoxBox можна створити як розділ на USB-накопичувачі, як файл, або ви можете виділити всю пам’ять йому. DoxBox встановлює захищений контейнер, в який ви потім копіюєте файли. Ви отримуєте вибір методів шифрування за допомогою цього інструменту: AES, Дві рибки, і Змій.

Портативна версія системи – це не лише контролер доступу; він має повний функціонал LibreCrypt. Програма також може створити DoxBox на жорсткому диску комп’ютера, тому вона не обмежується лише захистом файлів на USB-накопичувачі. LibreCrypt доступний безкоштовно. Обмежень для обробки даних немає, і ви можете зашифрувати стільки USB-накопичувачів, скільки вам потрібно.

Закріпіть USB-накопичувач

USB-накопичувачі стали важливими для резервного копіювання важливих файлів та переміщення даних з одного місця в інше. Хоча хмарний сховище зараз дуже популярний, можливість фізично володіти носієм пам’яті забезпечує сильніше відчуття контролю, ніж віддалений та невидимий хмарний сервер.

Втрата USB-накопичувача не повинна бути кошмаром безпеки. Захистіть ваші дані, встановивши в цьому списку одну із систем шифрування USB-накопичувачів. У більшості випадків програми, які ми рекомендуємо тут, є безкоштовними. Ці інструменти у списку, за які вам доведеться заплатити безкоштовні пробні періоди, тому у вас немає фінансового ризику при встановленні та тестуванні однієї з цих утиліт.

Пов’язане читання:
Чи захищено хмарне зберігання та резервне копіювання в Інтернеті?
Різниця між хмарним резервним копією, зберіганням у хмарі та синхронізацією
Найкращі програми для шифрування файлів перед завантаженням у хмару

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me