Як встановити YesPlayer на Firestick

Як встановити YesPlayer на Firestick


Існує три способи перегляду телевізійного трансляції на пристрої Amazon Fire. По-перше, ви можете дізнатися, чи є програма для послуги, до якої ви хочете отримати доступ (у великих платформах зазвичай є одна, але менша кількість місцевих телеканалів майже ніколи не відбувається). Крім того, ви можете використовувати веб-браузер Firestick, щоб дивитися в Інтернеті або отримувати доступ до потоку безпосередньо за допомогою програми, наприклад YesPlayer. У цій публікації ми будемо вести вас через третій варіант, оскільки перші два досить зрозумілі.

Проблема полягає в тому, що YesPlayer не включений в офіційний магазин додатків Amazon. Однак встановити його (і будь-який інший додаток для Android) можна заздалегідь за кілька хвилин. Варто зазначити, що наведені нижче кроки працюватимуть як на Amazon Firestick, так і на Fire TV, якщо ви використовуєте пристрій другого покоління або пізніші версії.

Важливе повідомлення: Comparitech не заохочує та не підтверджує використання завантажених додатків чи VPN для незаконного передавання вмісту. Ми радимо вивчити законодавство вашої країни та умови використання для конкретних потокових платформ, перш ніж використовувати VPN для доступу до їх вмісту. 

Як встановити YesPlayer: Посібник з огляду

Нижче ви знайдете основні кроки, які ви можете виконати, щоб встановити YesPlayer на свій Amazon Firestick або FireTV. Прочитайте докладніші інструкції.

Ось як встановити YesPlayer на Firestick (або Fire TV):

 1. Увімкніть встановлення з невідомих джерел у меню налаштувань Firestick або Fire TV.
 2. Встановіть додаток Downloader з магазину додатків Amazon.
 3. Введіть .APK адресу YesPlayer у програму Downloader.
 4. Встановіть YesPlayer, введіть адресу свого потоку та натисніть на добре кнопка.

Нижче ви знайдете більш поглиблений навчальний посібник із встановленням безлічі знімків екрана, який допоможе вам у цьому.

Важливо: використовуйте VPN під час трансляції

Хоча YesPlayer дозволяє переглядати локальний вміст, він в основному використовується для доступу прямих потоків. Зважаючи на це, більшість основних потокових платформ зараз обмежують географічний вміст, тобто доступ до нього можна отримати лише у конкретних країнах. Ви можете підробляти своє місцезнаходження та дивитися з-за кордону за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN). Крім того, VPN шифрують ваш трафік, не дозволяючи контролювати вашу діяльність хакерами, мережевими адміністраторами та вашим постачальником послуг Інтернету (ISP). Відомо, що деякі провайдери обмежують швидкість користувачів, які часто передаються, тому VPN може значно покращити ваш досвід.

ipvanish вогняна палиця

Для використання з пристроями Firestick та Fire TV, ми рекомендуємо IPVanish. Це легкий VPN, який забезпечує високу швидкість та понад 1100 серверів у 60+ країнах світу. Найкраще, що він не записує особисту інформацію та включає декілька розширених функцій безпеки. IPVanish доступний безпосередньо в магазині додатків Amazon і має зручний інтерфейс для віддаленого керування, тому він ідеально підходить для Firestick.

Спробуй це без ризиків: Наші читачі можуть заощадити до 60% на планах IPVanish. Ця послуга включає 7-денну гарантію повернення грошей, тому ви можете спробувати її без жодного ризику.

Крок 1. Підготуйте Amazon Firestick до сторонніх додатків

За замовчуванням Amazon Firestick дозволяє встановлювати програми лише з офіційного магазину. Нам доведеться це змінити, щоб використовувати YesPlayer. Почніть з переходу до Налаштування меню та натисканням на Моє пожежне телебачення.

Увімкніть невідомі джерела на Firestick

Далі виберіть Налаштування виробника зі списку. Часто посібники підкажуть вам увімкнути налагодження ABD, але це насправді не потрібно, якщо ви не хочете робити знімки екрана зі свого Firestick. Замість цього просто увімкніть Додатки з невідомих джерел варіант і повернутися на головний екран.

Крок 2: Встановлення програми Downloader

Далі ми повинні знайти спосіб отримати файл .APK на YesPlayer на наш пристрій. Пожежні телевізори дозволяють переносити файли через SD-карту, але набагато швидшим і простішим способом є встановлення програми Downloader. Це захоплює файли, розміщені в Інтернеті, і завантажує їх безпосередньо на Firestick або Fire TV.

Якщо пульт дистанційного керування має функцію голосового пошуку, ви можете просто утримувати кнопку мікрофона і сказати, що “Завантажувач” переноситься прямо у додаток. Якщо ні, просто натисніть ліворуч на головному екрані та введіть у програму пошуку “Завантажувач” (без лапок). Знайшовши її, натисніть центральну кнопку і натисніть на Завантажити.

Крок 3: Встановлення програми YesPlayer

Коли ви будете готові, відкрийте додаток Downloader. Користуватися дуже просто: просто введіть адресу, де розміщується потрібний файл .APK.

Тепер YesPlayer не має офіційного веб-сайту, тому обов’язково потрібно знайти безпечну версію програми, розміщену на авторитетному веб-сайті, перш ніж встановлювати її. Люди неймовірно звичайні, щоб перепакувати законні, наявні додатки зі зловмисним програмним забезпеченням та передати їх у вигляді оновленої чи іншої удосконаленої версії. У випадку YesPlayer ви маєте змогу знайти перевірену версію на APKMirror.com.

Перейдіть до адресного рядка програми “Завантажувач” та введіть URL-адресу нижче. Примітка. Ця адреса відрізняється від регістру, тому введіть її точно так, як показано, пам’ятаючи про видалення лапок:

“Https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=415274”

Як встановити YesPlayer через Downloader

Коли ви готові, натисніть на Іди кнопку, щоб розпочати завантаження файлу. Після його встановлення вам буде запропоновано підтвердити дозволи програми. Якщо ви згодні, натисніть на Встановити кнопка в нижньому правому куті. Тепер ви можете відкрити YesPlayer безпосередньо або знайти його на головному екрані пізніше.

Телевізор Amazon Fire TV і Firestick використовують 32-бітну архітектуру, тому ви не зможете використовувати 64-розрядні програми. Однак, крім цього обмеження, немає жодних обмежень щодо того, що можна встановити за допомогою цього методу.

Крок 4: Використання YesPlayer

YesPlayer має один із найпростіших інтерфейсів користувача навколо, тому вирішити, що робити, не важко. Усі голосові відеофайли, які зберігаються на локальному рівні, повинні відображатися на головному екрані, але якщо ви хочете дивитись потоки в Інтернеті, вам потрібно буде натиснути три крапки праворуч, а потім натисніть Мережевий потік.

Як користуватися YesPlayer на Firestick

Залишилося ввести адресу вашого потоку. Якщо у вас є постачальник IPTV (Internet Protocol TV), він надасть вам список адрес: просто введіть його тут і він повинен почати програвати після короткої реклами.

Запис потоку YesPlayer

На жаль, YesPlayer не дозволяє зберігати потоки, тому вам доведеться вводити його щоразу, коли хочете переглянути. Крім того, хоча ця програма підтримує широкий спектр різних форматів відео, вона не в змозі опрацьовувати нічого, крім відео. Наприклад, ви не можете просто ввести URL-адресу YouTube.

Чи законний YesPlayer?

YesPlayer просто робить те, що робить більшість інших медіаплеєрів: дозволяє переглядати відеофайли, що зберігаються локально чи в Інтернеті. Його головна перевага полягає в тому, що він дозволяє отримувати доступ до потоків, для яких в магазині немає офіційного додатку. Справжнє питання полягає в тому, належним чином ліцензовано потоки, які ви використовуєте.

Якщо ви заплатите за надійну, добре зарекомендувану компанію в обмін на список потоків IPTV, ви, ймовірно, переглядаєте законні потоки. З іншої сторони, якщо ви знайдете список адрес, які стверджують, що ви можете безкоштовно переглядати останні фільми, телевізійні шоу-шоу або спортивні змагання наживо, вони майже напевно не ліцензуються. Ці потоки часто доступні лише з низькою роздільною здатністю, і є хороший шанс, що потоки будуть зняті в автономному режимі до того часу, коли ви їх знайдете..

Як видалити YesPlayer на Firestick

Якщо припустимо, що він встановлений належним чином, ви можете видалити YesPlayer (або інші додатки, встановлені через Downloader) так само, як і будь-який інший додаток. Просто натисніть кнопку Меню Натисніть кнопку на пульті дистанційного керування, щоб перейти до Ваші програми та канали рядок і натисніть Бачити все. Звідси знайдіть у списку YesPlayer і натисніть Меню знову і натисніть кнопку Видалити.

Дивись також: 

Як втечу з тюремного вогню

Як встановити Kodi Leia 18.3 на firestick

Приватний VPN для Firestick

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map