Як встановити VPN на Nvidia Shield

щит nvidia w віддалений


Незалежно від того, чи граєте ви чи потокове відео, Nvidia Shield – це чудова мультимедійна консоль на базі ОС Android для доступу до всілякого вмісту з усього світу. Ви можете отримати доступ до ще більшого вмісту, покращивши безпеку та конфіденційність за допомогою VPN або віртуальної приватної мережі.

Словом, є три способи щоб встановити VPN на Nvidia Shield залежно від того, що пропонує ваш постачальник VPN:

 • Отримайте додаток VPN в офіційному магазині додатків. Це найпростіший метод. Якщо ваш постачальник VPN виготовляє додаток для Android TV, ви можете мати можливість завантажити та встановити його з Google Play або іншого магазину додатків, наприклад Amazon.
 • Завантажте програму Android VPN з файлу APK. Nvidia Shield працює на версії Android TV. Багато постачальників VPN не роблять програми для телевізорів Android, але роблять програми для Android для смартфонів і планшетів, які працюють на екрані. Ви можете завантажити інсталяційний файл APK з веб-сайту вашого постачальника на USB-накопичувач, перемістити його на свій Shield та встановити звідти. Цей процес називається “бічне завантаження”.
 • Налаштуйте VPN вручну за допомогою стороннього додатка. Якщо додаток вашого постачальника не є можливим, ви можете скористатися стороннім додатком VPN, щоб налаштувати з’єднання з серверами вашого постачальника VPN вручну..

У цій статті ми покажемо вам, як налаштувати VPN-додаток на Nvidia Shield, використовуючи всі ці три методи. Один з них повинен працювати для вас.

Навіщо встановлювати VPN на Nvidia Shield?

VPN шифрує весь інтернет-трафік пристрою та здійснює маршрутизацію через сервер у обраному вами посередницькому місці. Це має два корисні ефекти:

 • По-перше, ваша IP-адреса маскується паролем VPN-сервера. IP-адреса – це унікальні ідентифікатори пристроїв, які використовуються багатьма сайтами та службами для визначення вашого місцезнаходження. Використовуючи VPN для зміни вашої IP-адреси, ви можете отримати доступ до вмісту, який зазвичай доступний лише у певних країнах чи регіонах. Сюди входять потокові відеоканали, такі як Netflix, Hulu, HBO Now, Amazon Prime Video, Vudu та BBC iPlayer.
 • По-друге, VPN значно покращує вашу безпеку та конфіденційність. Шифрування зупиняє хакерів та вашого постачальника послуг Інтернету від переслідування вашої Інтернет-активності. Деякі Інтернет-провайдери можуть нахмуритися, наприклад, від використання Kodi або Plex і задушити вашу пропускну здатність при їх використанні. Використання VPN означає, що ваш Інтернет-провайдер не може відрізнити потокове відео від будь-якого іншого типу трафіку, що забезпечує вільний потік даних.

Наша найкраща рекомендація – ExpressVPN. Це швидкий, безпечний, приватний додаток і додаток для Android TV доступне в Google Play. ExpressVPN є улюбленим серед користувачів Kodi та Plex завдяки своєму зручному для геймпадів та дистанційному керуванню інтерфейсу, а також тому, що він працює з будь-яким додатком або каналом, на який ви можете кинути. У ExpressVPN завжди є кілька серверів, які можуть обійти помилку проксі Netflix та блок VPN Hulu, а також більшість інших заборон VPN на потокових сайтах.

ПОЛУЧАЛЬНИЙ ВІДПОВІДЬ: 3 місяці безкоштовно з річним планом ExpressVPN

ExpressVPN включає 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику та скасувати, якщо не задоволені.

Як встановити VPN на Nvidia Shield

Який метод ви використовуєте для налаштування VPN на Nvidia Shield, залежить від вашого постачальника VPN. У той час як Nvidia Shield має доступ до Google Play, він може отримувати доступ лише до програм, спеціально створених для Android TV – спеціальної версії Android для медіаконсолей та телевізорів. Вибір програм набагато обмежений, ніж доступний для смартфонів та планшетів Android.

Тож якщо ваш постачальник VPN зробив свою програму доступною для Android TV, це чудово. Це вам буде легко. Якщо ваш постачальник ще не має програми для телевізора Android, не біда. Ви все ще можете отримати додаток на Nvidia Shield, але це займе трохи більше роботи.

Хоча ExpressVPN – наш кращий вибір, ми округлили ще 4 варіанти у нашому списку найкращих VPN для Nvidia Shield.

Спосіб №1: Google Play (бажано)

Якщо ваш постачальник VPN робить додаток для телебачення Android, цей процес повинен бути добре знайомий всім, хто раніше використовував пристрій Android у Службах Google. Додаток IPVanish має смак Android TV, тому ми будемо використовувати його як приклад у цьому підручнику.

 1. Перейдіть до ExpressVPN (або постачальника VPN на ваш вибір) та підпишіться на акаунт.
 2. Увімкніть щит Nvidia та вирушайте до Google Play Store.mi-box-select-play-store
 3. Запустіть пошук ExpressVPN і додаток має бути першим варіантом, що з’явиться.
 4. Клацніть на Встановити кнопку для завантаження та встановлення програми. Прийміть умови та дозволи.expressvpn-android-tv-7-install-app
 5. Запустіть додаток VPN або натисніть на відчинено натисніть кнопку Google Play або натисніть на піктограму програми на головній сторінці Nvidia Shield.
 6. Введіть облікові дані для входу, які ви створили під час реєстрації в VPN.expressvpn-android-tv-7-enter-деталі
 7. Виберіть сервер у вибраному вами місці та натисніть Підключення.expressvpn-android-tv-7-click-connect
 8. Після встановлення з’єднання ви можете залишати додаток VPN, який працює у фоновому режимі, коли ви використовуєте інші додатки, граєте в ігри та трансляцію відео.

Це все є для цього! Ви повинні отримувати оновлення програми, коли вони публікуються через магазин Google Play.

Спосіб №2: Бокове завантаження

Якщо ваш постачальник VPN робить додаток для Android, але він не призначений спеціально для Android TV, вам доведеться скористатися методом вирішення, щоб встановити його. Таке вирішення називається “завантаженням”. Існує багато способів завантажувати додаток на Android, але ми покажемо вам, що, на нашу думку, є найпростішим методом. Для цього підручника ми використаємо телефонний додаток ExpressVPN, хоча провайдер зараз пропонує програму Android TV.

 1. Перейдіть до ExpressVPN (або постачальника VPN на ваш вибір) та підпишіться на акаунт. Читачі Comparitech можуть скористатися цим посиланням, щоб отримати додаткові 3 місяці безкоштовно з річним планом ExpressVPN загалом на 15 місяців. Угода включає 30-денну гарантію повернення грошей без запитів, тож ви отримаєте повне повернення коштів, якщо ви не задоволені.
 2. За допомогою настільного або портативного комп’ютера перейдіть на веб-сайт постачальника VPN і шукайте можливість безпосередньо завантажити APK програми. APK – файл пакету Android, який містить усе необхідне для встановлення програми. Завантажте його на свій жорсткий диск.nvidia щит vpn 10
 3. Закінчивши завантаження, перемістіть файл APK на USB-накопичувач. APK-файли додатків VPN зазвичай невеликі, тому просто простий палець повинен зробити добре. Після закінчення роботи безпечно виймайте привід.
 4. Увімкніть щит Nvidia і відкрийте Налаштування меню. Потім переходьте до Безпека та обмеження.nvidia щит vpn 3
 5. Увімкніть Невідомі джерела, що дозволяє встановлювати додатки за межами Google Play. Натисніть добре коли з’явиться попередження.
 6. Поверніться на головний екран і відкрийте Google Play Store.
 7. Запустіть пошук ES File Explorer File Manager і виберіть однойменну програму.nvidia щит vpn 1
 8. Клацніть Встановити завантажити та встановити ES File Explorer. Прийміть умови та дозволи.nvidia щит vpn 2
 9. Після встановлення ES File Explorer, підключіть USB-накопичувач із файлом APK на USB-слот вашого Nvidia Shield.
 10. З’явиться спливаюче вікно із запитом, чи хочете ви відкрити USB-накопичувач за допомогою ES File Explorer. Ви можете встановити прапорець, щоб користуватися програмою за замовчуванням будь-коли, коли ви хочете підключити цей пристрій, але для наших цілей нам потрібно буде використовувати USB-накопичувач лише один раз. Клацніть добре.nvidia щит vpn 5
 11. ES File Explorer запуститься. На лівій бічній панелі клацніть Місцеві, потім прокрутіть униз, щоб вибрати свій USB-накопичувач зі спадного списку.nvidia щит vpn 6
 12. Перейдіть до місця, де ви зберегли файл APK на своєму стрибковому диску, і виберіть його. Клацніть Встановити, тоді Встановити знову прийняти дозволи.nvidia щит vpn 7
 13. Коли встановлення закінчиться, виберіть відчинено запустити додаток VPN. Додаток також має бути доступний на домашній сторінці.nvidia щит vpn 8
 14. Увійдіть у свій додаток VPN за допомогою облікових даних, створених на кроці №1.
 15. Виберіть сервер у вибраному вами місці та натисніть Підключення.
 16. Після встановлення з’єднання ви можете залишати додаток VPN, який працює у фоновому режимі, коли ви використовуєте інші додатки, граєте в ігри та трансляцію відео.

Тепер, коли все налаштовано, добре виймати USB-накопичувач із Nvidia Shield. Однак попередити, що програми, встановлені за допомогою цього методу, ймовірно, не отримуватимуть оновлень, тож вам належить. Щоб оновити додаток із завантаженим завантаженням, просто пройдіть цей процес ще раз, щоб замінити стару версію на нову.

Ви також можете завантажити файл APK безпосередньо на свій щит Nvidia за допомогою веб-браузера, вбудованого в ES File Explorer, але, якщо у вас не встановлена ​​клавіатура та миша, ми знайшли варіант USB-накопичувача простішим. Навігація по веб-сторінках та введення тексту – це біль за допомогою контролера за замовчуванням. Якщо у вас немає підключення USB-накопичувача чи ноутбука, це теж працює.

Спосіб №3: налаштування вручну за допомогою OpenVPN для Android

Наш останній варіант використовує сторонній додаток із відкритим кодом для налаштування VPN-з’єднань із серверами вашого постачальника. Багато постачальників VPN пропонують клієнтам на своєму веб-сайті файли конфігурації OpenVPN для завантаження. Зазвичай вони додаються з розширенням файлу .conf або .ovpn. Зазвичай є один файл конфігурації на кожен сервер або місце розташування сервера.

Наприклад, IPVanish дозволяє завантажувати звідси всі його конфігураційні файли OpenVPN. Вони невеликі, тому завантажте на USB-накопичувач стільки, скільки вам потрібно.

Ось як вручну налаштувати OpenVPN на Nvidia Shield:

 1. Перейдіть на веб-сайт свого постачальника VPN та завантажте файли конфігурації OpenVPN, залежно від того, на якому сервері ви хочете підключитися. Крім того, завантажте файл сертифіката, який матиме .crt розширення.файли конфігурації вручну expressvpn openvpn
 2. Перенесіть файли OpenVPN у свій щит. Існує кілька способів зробити це, але USB-накопичувач є найбільш простим. Дивіться інструкції з попереднього розділу про те, як це зробити. Вам потрібно буде завантажити та встановити ES File Explorer або FS File Explorer з Google Play на ваш Shield, а потім використовуйте для переміщення файлів на Shield.select-expressvpn-android-apk
 3. Завантажте та встановіть OpenVPN для Android з магазину Google Play на ваш щит.завантажити-openvpn-для-Android-додаток
 4. відчинено OpenVPN для Android. У правому верхньому куті натисніть кнопку Імпорт кнопка, яка являє собою білий квадрат зі стрілкою, спрямованою вниз.android-import-openvpn-файл
 5. Перейдіть до місця розміщення конфігураційних файлів OpenVPN та натисніть на один, щоб імпортувати його. Ви можете зіткнутися з помилкою через відсутність сертифіката. Перегляньте і поки що не переймайтесь цим.
 6. Перейти до Профілі тепер ви повинні побачити щойно імпортований профіль OpenVPN. Клацніть піктограму олівця, щоб Редагувати конфігурація.
 7. Клацніть на Виберіть Натисніть кнопку праворуч, перейдіть до пункту .crt файл сертифіката та клацніть його.android-openvpn-username-password
 8. За бажанням ви можете також ввести тут ім’я користувача та пароль свого облікового запису VPN. Якщо ви не запропонуєте вводити їх щоразу, коли ви підключатиметесь. Ігноруйте решта налаштувань, якщо ваш постачальник VPN прямо не каже вам змінити їх.
 9. Повторіть кроки 4 – 8 для кожного файлу конфігурації, який ви бажаєте імпортувати.
 10. Рушайте до Профілі і виберіть ту, до якої потрібно підключитися. Через кілька секунд з’єднання VPN буде встановлено.

Зауважте, що це широкі інструкції, і процес може дещо відрізнятися залежно від вашого постачальника VPN. Якщо у вас виникли проблеми, зверніться до служби обслуговування клієнтів.

Як щодо сторонніх магазинів додатків?

Якщо версія Android TV вашого вподобаного додатка VPN недоступна в Google Play, радимо спосіб №2, бічне завантаження, як зазначено вище. Ви можете спокуситись просто завантажити додаток із стороннього магазину додатків, але ми радимо проти цього.

Сторонні магазини додатків часто не мають суворого процесу перевірки програм, які розміщують його на своїх ринках. Вони можуть не бути оновленими, або вони могли бути змінені таким чином, щоб містити шкідливий код, наприклад рекламне та шкідливе програмне забезпечення.

Коли це можливо, завжди використовуйте Google Play або отримуйте файл APK безпосередньо від видавця програми. У цьому випадку це постачальник VPN.

“Планшетний щит NVIDIA з бездротовим контролером” від Мауріціо Песке, ліцензований під CC BY 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map