Як встановити приватний доступ до Інтернету (PIA) на Firestick

Як встановити приватний доступ до Інтернету на Firestick


VPN шифрують ваш мережевий трафік, захищаючи його від сторонніх очей вашого Інтернет-провайдера (ISP), уряду та роботодавця. Це не тільки покращує вашу конфіденційність, але зменшує ймовірність того, що ваш Інтернет-провайдер зменшить вашу швидкість, що особливо корисно, якщо ви регулярно використовуєте Kodi на Firestick.

Однак, VPN мають ще одну головну перевагу: можливість підробляти своє місцезнаходження та отримувати доступ до геоблокованих послуг з-за кордону. Це означає, що за допомогою правильного VPN ви можете використовувати такі платформи як Netflix US, ITV Hub та Hulu з будь-якої точки світу.

Зараз багато VPN пропонують спеціальні програми Firestick, але PIA не є однією з них. Незважаючи на це, встановити PIA на Amazon Firestick або Fire TV відносно просто і займає лише кілька хвилин. Нижче ми також перерахували кілька високоякісних варіантів, якщо ви скоріше використовуєте VPN з офіційним додатком Firestick.

Альтернативні VPN із спеціалізованими програмами Firestick

Є кілька переваг використання сервісу з власним додатком Amazon Fire. По-перше, вони гарантовано працюють бездоганно за допомогою пульта дистанційного керування Amazon Firestick. По-друге, ці програми автоматично оновлюються, тобто ваш додаток завжди буде готовий до використання, коли вам це потрібно.

ExpressVPN – це наш найкращий VPN для Amazon Firestick. Це швидкий, безпечний VPN з надзвичайною швидкістю та можливістю розблокування вмісту, і ви можете встановити його безпосередньо в магазині додатків Amazon протягом менше хвилини. ExpressVPN пропонує: 30-денна гарантія повернення грошей тож ви можете спробувати послугу без ризику. Якщо ви не задоволені, просто скасуйте, щоб отримати повне відшкодування, без запитань.

IPVanish також є відмінним вибором. Цей недорогий VPN пропонує швидку швидкість, потужні функції безпеки та політику без реєстрації. Він працює з менш потоковими послугами, ніж ExpressVPN, але легкі програми та потужні дані про конфіденційність роблять його популярним серед користувачів Kodi. IPVanish пропонує гарантію повернення грошей на 7 днів.

Ніколи не завантажуйте файли APK з сторонніх сайтів

У підручнику нижче ми встановлюємо PIA, використовуючи його файл APK. Це еквівалент Android для файлу EXE в Windows або файлу APP на Mac. PIA дозволяє користувачам завантажувати свій офіційний файл APK безпосередньо зі свого веб-сайту та ми наполегливо радимо не отримувати його з будь-якого іншого місця. Ці файли часто перепаковуються шкідливим програмним забезпеченням та завантажуються з метою обману підозрілих користувачів заразити їх власні системи.

Через відсутність перевірки, шкідливі APK-файли можуть розміщуватися навіть на веб-сайтах, здавалося б, авторитетних. Таким чином, єдиний спосіб гарантувати безпеку вашого файлу – це отримати його безпосередньо від свого постачальника VPN.

Як встановити PIA на Amazon Firestick або Fire TV

Перш ніж розпочати, вам знадобиться кілька речей: Firestick другого або третього покоління Firestick або Fire TV (хоча ми надаємо шляхи вирішення старих пристроїв далі) і підписку на PIA. Приватний доступ до Інтернету пропонує 7-денну гарантію повернення грошей, тож ви зможете переконатися, що це правильно для вас, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Крок 1: Дозволити встановлення програм із невідомих джерел

firestick vpn невідомі джерела

За замовчуванням Amazon Firestick дозволяє встановлювати додатки лише з магазину додатків. Оскільки PIA не має додатка в магазині, нам доведеться це змінити. Для цього просто виконайте наведені нижче дії:

 1. На головному екрані перейдіть до пункту Налаштування варіант у верхній смузі.
 2. Далі виберіть Моє пожежне телебачення.
 3. Натисніть на Додатки з невідомих джерел. Тепер слід сказати “Увімкнено”.
 4. Натисніть кнопку будинку на пульті дистанційного керування, щоб повернутися на головний екран.

Крок 2: Встановіть додаток Downloader

firestick vpn завантажувач

Найпростіший спосіб встановлення файлів APK на Firestick – це використання програми під назвою Downloader. Щоб встановити цей додаток, утримуйте кнопку мікрофона на пульті та скажіть «Завантажувач» або знайдіть його вручну за допомогою панелі пошуку вгорі головного екрана. Знайшовши додаток, натисніть Завантажити щоб встановити його.

Крок 3: Встановіть приватний доступ до Інтернету

Відкрийте додаток Downloader. Ви побачите поле для введення тексту праворуч, тому перейдіть до нього та натисніть центральну кнопку на пульті дистанційного керування. Тут ми вводимо адресу APK, яку ми хотіли б встановити, тому введіть наступне в точності, як показано, але без лапок:

“Https://www.privateinternetaccess.com/installer/download_installer_android”

PIA on firestick - URL-адреса завантажувача

Потім натисніть кнопку Іди кнопка внизу екрана. Ваш файл повинен почати завантажуватися, і після його закінчення вам буде запропоновано підтвердити дозволи програми. Клацніть ВСТАНОВИТИ тут, і ВІДЧИНЕНО на наступному екрані, що з’явиться.

Хороша новина полягає в тому, що додаток PIA для Android відмінно працює з дистанційним управлінням Amazon Firestick. Це означає, що ви можете розпочати роботу відразу, не потребуючи додаткового програмного забезпечення. Увійдіть, використовуючи своє ім’я користувача та пароль PIA. Додаток запитає доступ до ваших конфігурацій VPN, тому натисніть добре, і добре знову на наступній сторінці.

PIA on firestick - головний екран

Тепер ви можете фактично отримати доступ до програми PIA. Перш ніж підключитися, радимо ввімкнути параметри перемикача захисту та параметрів adblocker в правій частині екрана. Ви також повинні натиснути на Налаштування, прокрутіть список вниз та ввімкніть Підключення при завантаженні так що VPN автоматично підключатиметься кожного разу, коли ви вмикаєте Firestick.

Коли ви готові, поверніться до лівої сторони, виберіть сервер, який ви хочете використовувати, натисніть на пульт дистанційного керування та натисніть кнопку, щоб підключитися до VPN.

Як отримати доступ до геоблокованих послуг за кордоном за допомогою VPN

Тепер, коли ваш додаток налаштовано належним чином, розблокувати гео-обмежені платформи за кордоном дуже просто.

 1. Визначте, яку послугу потокової передачі ви хочете використовувати.
 2. Увійдіть у додаток VPN.
 3. Підключіться до сервера у відповідному місці. Наприклад, ви використовуєте британський сервер для розблокування ITV Hub або американський для розблокування Netflix US.
 4. Спробуйте передавати вміст на вибраній вами платформі. Він повинен завантажуватися без будь-яких проблем, але якщо ні, зв’яжіться зі службою підтримки VPN, щоб побачити, чи є конкретні сервери, які ви повинні використовувати.

Як вручну оновити PIA на Amazon Firestick

Пристрої Amazon Fire надають автоматичні оновлення лише для додатків, доступних у магазині додатків. Таким чином, вам доведеться оновити додаток PIA вручну. На щастя, це швидкий і простий процес.

Щоб оновити PIA на Firestick, просто введіть посилання на файл APK у програму Downloader, ніби ви збираєтесь його встановити ще раз. Єдина відмінність полягає в тому, що цього разу ви побачите Оновлення кнопка замість Встановити один. Клацніть це, щоб встановити найновішу версію приватного доступу до Інтернету. Радимо періодично перевіряти веб-сайт, щоб побачити, чи є нові оновлення.

Чи можу я використовувати VPN на своєму Firestick першого покоління?

Firesticks першого покоління не підтримує тунелювання VPN, і тому ви не можете встановити на них додаток VPN безпосередньо. Тож як дізнатись, чи використовуєте ви пристрій першого покоління чи ні? Знайдіть ідентифікатор FCC на звороті: якщо це 2ABDU-0509, у вас Firestick першого покоління.

У деяких випадках ви все ще можете безпечно передавати, встановивши VPN на маршрутизаторі. Це трохи складніше, але автоматично шифрує та захищає трафік, що переходить на та з усіх пристроїв у мережі. Приватний доступ до Інтернету навіть має покрокові інструкції щодо встановлення його служби на маршрутизаторах Tomato та DD-WRT.

Чому моя VPN не працює належним чином?

У вас проблеми з додатком VPN? Якщо він не підключається або у вас виникають труднощі з розблокуванням певної потокової служби, можливо, ви зможете вирішити цю проблему, очистивши кеш Firestick. Це дуже просто і займає лише хвилину:

 1. Виберіть Налаштування з панелі навігації на головному екрані.
 2. Натисніть на Програми, тоді Управління встановленими програмами.
 3. Знайдіть свій додаток VPN (наприклад, PIA) у списку встановлених програм.
 4. Клацніть на Примусовий стоп і Очистити кеш кнопки.
 5. Перезапустіть додаток VPN і подивіться, чи вирішена ваша проблема.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map