Як встановити PrivateVPN на Amazon Firestick за 2 хвилини

Як встановити PrivateVPN на Amazon Firestick (1)


PrivateVPN – відносно молодий постачальник VPN, але він випереджає криву, коли йдеться про розблокування речей з-за кордону. Нещодавно компанія випустила додаток, розроблене спеціально для пристроїв Amazon Fire TV, включаючи Fire TV Sticks і Fire TV Cube.

П’ЯТЬ МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО: Підпишіться на річний план PrivateVPN та отримайте додаткові п’ять місяців безкоштовно

Ось як встановити PrivateVPN на Amazon Firestick:

 1. Починаючи з Головна екрана, перейдіть ліворуч до значок збільшувального скла щоб відкрити панель пошуку
 2. Знайдіть “PrivateVPN” і виберіть перший результат, який з’явиться
 3. Клацніть на жовтому Отримайте кнопку для завантаження та встановлення програми
 4. Ще раз натисніть на жовту кнопку, щоб відчинено PrivateVPN
 5. Введіть ім’я користувача та пароль для свого облікового запису PrivateVPN та натисніть Увійти
 6. Виберіть Виберіть місце розташування сервера вивести список серверів. Виберіть той, який найкраще відповідає вашим потребам.
 7. Клацніть на Підключення кнопка для ініціалізації з’єднання з сервером VPN
 8. Ви пов’язані! Тепер ви можете залишити додаток, і PrivateVPN залишиться на зв’язку у фоновому режимі

Якщо ви плануєте розблокувати американський Netflix або інший сервіс потокового потоку з географічним блокуванням, PrivateVPN спрощує, чітко позначивши, які сервери розблокують, що саме в додатку.

ЗНИЖКА НА ЧИТАТИ: Читачі Comparitech можуть заощадити понад 70% на річному плані PrivateVPN, а також отримати 5 місяців додаткової безкоштовності.

PrivateVPN для Amazon Fire TV

Легкий додаток PrivateVPN робить його чудовим для пристроїв Fire TV. Він може розблокувати Netflix, Hulu, BBC iPlayer та багато інших потокових відеоканалів з геоблокованими каналами. Завдяки високій швидкості завантаження, ви можете надійно передавати високоякісне відео без буферизації.

Компанія може похвалитися політикою без журналів, тому вам не доведеться турбуватися про те, щоб вона переглядала свою діяльність в Інтернеті. Безпека відповідає усім нашим стандартам щодо шифрування та захисту від витоку. Підтримка чату в реальному часі доступна на веб-сайті.

Додатки також доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Ви можете підключити до шести пристроїв одночасно.

PrivateVPN для старих пристроїв Fire TV

Старі пристрої Fire TV, такі як Firestick першого покоління, можуть взагалі не підтримувати VPN-з’єднання. Можливо, ви зможете з’єднати програму, але вона не залишиться на зв’язку під час переходу до інших додатків. Якщо ви хочете використовувати PrivateVPN зі старшим пристроєм Fire TV, у вас є два варіанти:

 • Налаштування точки доступу до Wi-Fi, захищеної VPN. Використовуючи ноутбук, ви можете транслювати точку доступу до Wi-Fi на найближчі пристрої. Будь-який пристрій, який підключається до цієї точки доступу, за замовчуванням надсилатиме Інтернет-трафік через сервер VPN. Дізнайтеся, як налаштувати гарячу точку захисту від VPN у Windows 10 у відео нижче:
 • Налаштуйте VPN на маршрутизаторі wifi. Деякі маршрутизатори Wi-Fi дозволяють налаштувати VPN в їх прошивці, тому будь-який приєднаний до них пристрій автоматично використовуватиме VPN. Цей процес сильно відрізняється залежно від вашого постачальника VPN та прошивки маршрутизатора. Якщо мікропрограмне забезпечення маршрутизатора не підтримує VPN, можливо, ви зможете замінити його тим, що робить, наприклад, DD-WRT або Tomato. Однак слід попередити, що неправильна заміна програмного забезпечення пристрою – процес, відомий як «миготіння» – може непоправно нашкодити вашому пристрою. Продовжуйте обережно.

Якщо ці варіанти для вас нездійсненні або занадто технічні, можливо, краще просто оновити свій пристрій Fire TV до нової моделі.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map