Як встановити NordVPN на Amazon Fire TV / Fire Stick (з відеоуроком)

NordVPN – одна з найпопулярніших VPN у світі, і тепер вона робить додаток спеціально для користувачів Fire TV. У цій статті ми покажемо вам, як встановити NordVPN на Firestick всього за пару хвилин.


Після запуску ви можете використовувати програму для розблокування відеозаписів, заблокованих регіоном, і запобігання стороннім снуперам шпигувати за вашою онлайн-діяльністю.

Як встановити NordVPN на Firestick

Нещодавно NordVPN запустила Firefox-сумісну версію своєї програми, яку ви можете отримати безпосередньо від Amazon. Ось як встановити NordVPN на Fire TV Stick або Fire TV Cube:

 1. Підпишіться на NordVPN на своєму веб-сайті. Кожна підписка постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, тому ви можете спробувати її без ризику.
 2. Увімкніть Fire TV і завантажте домашній екран.
 3. Перейдіть до пункту значок збільшувального скла вгорі і виберіть його. Введіть “NordVPN“На панель пошуку.
 4. Виберіть NordVPN додаток Це повинен бути перший результат.
 5. Клацніть на Отримайте натисніть кнопку і чекайте завантаження та встановлення програми.
 6. Кнопка “Get” тепер повинна бути ан відчинено кнопка. Клацніть по ньому. Ви також можете відкрити NordVPN зі свого Програми сторінки.
 7. Запустить додаток NordVPN. Якщо з’явиться запит на оновлення, виберіть Завантажте та встановіть, тоді Встановити оновлення.
 8. Коли буде запропоновано, введіть ім’я користувача та пароль, які використовували для реєстрації на кроці №1.
 9. Тепер ви можете вибрати сервер і підключитися до VPN.

Як вручну встановити NordVPN на Firestick (старий метод)

До того, як NordVPN випустила версію програми Fire TV, встановлення NordVPN на Firestick вимагає завантаження Android-версії телефону разом із спеціальним додатком, який дозволяє навігацію на сенсорному екрані на Fire TV. Застосовувати цей метод для NordVPN вже не так вже й багато, хоча він має бути життєздатним для інших VPN без спеціальних додатків Firestick.

У цьому підручнику ми покажемо вам, як встановити та використовувати VPN-додаток на Amazon Fire TV Stick. Хоча в інструкціях є NordVPN, ви можете використовувати її для встановлення майже будь-якої програми для Android, недоступної в магазині додатків Fire TV. Для початку вам знадобиться Firestick другого покоління або пізнішої версії. Вам також знадобиться доступ до файлу APK додатка VPN. Це можна завантажити безпосередньо з веб-сайту NordVPN.

Через те, як розроблений інтерфейс програми NordVPN для Android, неможливо фактично керувати програмою за допомогою пульта дистанційного керування за замовчуванням, який постачається разом із Fire Stick. Щоб обійти це, ви можете або придбати мишу Bluetooth, або ми покажемо, як ви можете керувати входом за допомогою смартфона або планшета в наступному розділі

На головному екрані перейдіть до початку та виберіть Налаштування, тоді Пристрій. Йти до Налаштування виробника, і перемкнути обидва ці налаштування –Налагодження ADB і Програми з невідомих джерелна.

firestick vpn невідомі джерела

Поверніться на головний екран і виберіть збільшувальне скло для пошуку програми під назвою Завантажувач. Виберіть “Отримайте“І дозвольте програмі встановити, а потім відкрийте її.

firestick vpn завантажувач

Введіть URL-адресу для завантаження у файл APK. Це може зайняти деякий час, як і з пультом. Фактичне посилання для завантаження для NordVPN дуже довге і містить багато символів, тому замість цього я перейду на сторінку, яка містить це посилання на веб-сайті NordVPN, і я можу ввести набагато простішу URL-адресу. Це відкриє рудиментарний браузер всередині програми Downloader. Потім я просто знаходжу посилання для завантаження за допомогою спрямованих елементів керування на пульті і натискаю на центральну кнопку, щоб розпочати завантаження.

firestick vpn apk

Коли завантаження закінчиться, вам буде запропоновано встановити додаток. Виберіть Встановити, тоді відчинено. Після встановлення ви можете вийти із програми “Завантажувач”.

встановити firestick vpn

Оскільки NordVPN розглядається як стороннє додаток, воно не відображається на нашій домашній сторінці або навіть на нашій програмі Apps. Замість цього вам доведеться піти Налаштування > Програми > Управління встановленими програмами і виберіть у списку додаток VPN. Потім натисніть кнопку Запустіть додаток.

запуск firestick vpn

Тепер для деяких із вас, це все. Залежно від дизайну програми та того, як вона викладена, ви зможете ввійти та підключитися відразу.

nordvpn пожежний телевізор підключений 2

Однак із NordVPN та багатьма іншими програмами VPN це не так. Постаратися змусити обмежені кнопки на пульті взаємодіяти з додатком із сенсорним екраном майже неможливо. Нам знадобиться миша.

Як керувати NordVPN на Firestick за допомогою програми миші (старий метод)

Ви можете скористатися мишкою Bluetooth і підключити її до свого Fire TV, якщо у вас є. Інший варіант – використовувати смартфон або планшет для дистанційного керування Fire TV. Ми збираємось показати вам, як це зробити.

Amazon має віддалений додаток для телевізора для вогняних палиць, але це не дає вам керувати мишкою. Натомість він просто копіює основні функції фізичного пульта. Я спробував декілька різних рішень для цього і знайшов найкращий варіант, як називати додаток Пульт дистанційного керування для телевізора Fire. Додаток коштує 2 долари, але добре коштує витрачених грошей. Якщо ви хочете безкоштовний варіант, можете спробувати CetusPlay, який більш-менш робить те саме, а також доступний у магазині додатків Fire TV. Однак, хоча я міг контролювати рухи миші за допомогою CetusPlay, я не міг отримати кліки, щоб пройти. Ваш пробіг може відрізнятися, тому я радимо спробувати спершу CetusPlay, якщо ви хочете безкоштовний варіант. У цьому підручнику я збираюся просто використовувати Remote для Fire TV. Доступні обидві версії Android та iOS.

пульт для пожежних телевізорів 1

Отже, вам потрібно буде придбати цю програму як на Fire TV Stick, так і на телефоні чи планшеті Android. Версія для Android доступна лише в магазині додатків Amazon, а не в Google Play. Зауважте, що розробник робить подібний додаток для пристроїв Android TV, і він має таку саму піктограму в Google Play. Це не правильний додаток. Вам доведеться встановити додаток Amazon App Store на свій пристрій Android, щоб отримати той, спеціально для Fire TV. Поки ви використовуєте лише один обліковий запис Amazon, його потрібно придбати лише один раз.

пульт для пожежних телевізорів 2

Я не тестував версію iOS, і вона має 1-зірковий огляд на час написання, тому продовжуйте на свій страх і ризик. На його честь, деякі відгуки стверджують, що це працює. На жаль, схоже, що вам доведеться купувати його як на Fire TV, так і в Apple App Store, що, здається, може викликати розчарування серед рецензентів.

Після того, як ви встановили додаток на Fire TV, відкрийте його та переконайтесь, що перший елемент увімкнено, а другий для запуску програми під час завантаження – необов’язковий. Ви побачите індикатор статусу внизу, де написано “Почато”. Тут не потрібно ніяких інших дій, програма просто працює у фоновому режимі.

Переконайтеся, що Fire TV Stick та другий пристрій Android обидва підключені до однієї мережі Wi-Fi. Потім ви можете знайти свій Fire TV Stick у телефоні чи планшеті, щоб підключитися до нього. Потім ви можете натиснути на Миша Опція та використовувати екран свого телефону, як тачпад на ноутбуці. Просто натисніть на екран, щоб натиснути. Для прокрутки використовуйте s-up і s-вниз кнопки.

Тепер ми можемо відкрити резервну копію NordVPN і використовувати її з віддаленого додатка. Для Nord ми просто натискаємо на значок людини щоб перейти на сторінку входу та ввести наші облікові дані. Тоді ми можемо вибрати місце і підключитися до нього. Перший раз, коли ви це зробите, вам буде запропоновано дозволити програмі підключитися. З’єднання має залишатися активним, поки ви не вимкнете пристрій або не відключите вручну.

І це все! Тепер ваш Firestick використовує VPN.

Альтернативні VPN, які роблять програми Fire TV

Я хотів би зазначити ще кілька чудових провайдерів, які мають додатки, оптимізовані Fire TV, у магазині додатків Amazon Fire TV. Це ExpressVPN та IPVanish. Вони не потребують жодних обхідних шляхів чи спеціальних налаштувань, щоб працювати, і вони повністю функціонують за допомогою пульта дистанційного керування Fire TV, тож вони позбавлять вас від багатьох проблем. Вони також отримуватимуть оновлення автоматично.

Програма ExpressVPN – наша найкраща рекомендація для користувачів Fire TV Читачі Comparitech 3 місяці безкоштовно тут коли ви підписуєтесь на річний план, включаючи 30-денну гарантію повернення грошей. Або ви можете заощадити 60% на річному плані IPVanish з 7-денною гарантією.

Не використовуйте сторонні APK-файли

Завантажте файл APK NordVPN лише з офіційного веб-сайту. Як і в більшості додатків для Android, ви можете знайти файли APK з сторонніх магазинів додатків та веб-сайтів APK. Ми радимо не завантажувати файли APK з цих веб-сайтів, оскільки вони не були розміщені там, в більшості випадків, офіційним розробником. Часто робиться невелика перевірка, щоб забезпечити безпеку APK-файлів із сторонніх сайтів.

Отож, неофіційні APK-файли можуть бути змінені, щоб переносити зловмисне програмне забезпечення або виконувати шкідливі завдання після встановлення на вашому пристрої. Щоб грати в безпеку, завантажуйте лише APK-файли з веб-сайту розробника.

Оновлення програми VPN

Додаток NordVPN для Firestick повинен автоматично оновлюватися, як і решта ваших програм.

Якщо ви вручну встановили додаток, оновлення набагато втомливіше. Оскільки він був встановлений з “невідомого” джерела, він не отримуватиме автоматичні оновлення. Вам доведеться самостійно стежити за оновленнями та запускати процес інсталяції за допомогою нового APK, коли потрібно оновити. Єдина відмінність полягає в тому, що замість кнопки «встановити» ви побачите кнопку «оновити». Решта – майже однакові.

Firestick 1-го покоління? Спробуйте VPN маршрутизатора

Якщо ви використовуєте Fire TV Stick першого покоління, програма VPN не працюватиме. Можливо, ви зможете встановити додаток, але він не залишиться на зв’язку у фоновому режимі, коли ви його залишите. Ви повинні або оновити Firestick, або використовувати маршрутизатор, сумісний з VPN. Якщо ви не впевнені, перевірте номер ідентифікаційного номера FCC, розташований на самому Firestick. Палички першого роду мають номер 2ABDU-0509.

Налаштувавши VPN на вашому маршрутизаторі Wi-Fi, усі пристрої, які підключаються до нього, будуть прокладати трафік через VPN-сервер. Але більшість маршрутизаторів за замовчуванням не підтримують VPN.

Вам знадобиться мікропрограмне забезпечення маршрутизатора, сумісне з VPN, і маршрутизатор, сумісний з цією прошивкою. Перевірте, чи сумісна ваша модель маршрутизатора з програмним забезпеченням Tomato або DD-WRT, які підтримують VPN. Інші можливі альтернативи включають OpenWRT та AsusWRT.

Перегляньте наші списки найкращих VPN для DD-WRT та кращих VPN для маршрутизаторів томатів, щоб знайти рекомендації та корисні інструкції з налаштування..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map