Як встановити Kodi на Firestick та Amazon Fire TV

Як встановити Kodi на Amazon Fire Stick або Fire TV


Амазонський Firestick і Fire TV на базі Android – популярні пристрої, якими користуються шанувальники Kodi. Окрім того, що ви отримуєте всі канали та функціональні можливості Fire TV, Kodi відкриває цілу нову гаму доповнень та потокових каналів. Ви можете встановити Kodi на пристрої Firestick і Fire TV і насолоджуватися тим самим потоковим досвідом без особливих проблем з більшим пристроєм.

Примітка: Якщо ви хочете встановити збірку Kodi на Firestick, радимо вибрати той, який призначений для пристроїв з низьким рівнем живлення.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Не купуйте повністю завантажені Firesticks!

Хоча деякі продавці YouTubers та eBay продають Amazon Firesticks і Fire TV з попередньо встановленими Kodi, ми радимо вам позбавитися від них та встановити Kodi самостійно. Ці заздалегідь налаштовані “піратські коробки” часто містять зловмисне програмне забезпечення та шкідливі додатки, які крадуть ваші дані, вводять рекламу чи використовують ваш пристрій як частину більшого ботнету серед інших шкідливих дій.

Попередження: Використовуйте VPN разом із Kodi Firestick

Kodi – чудовий потоковий пристрій, але може зіткнутися з деякими помітними ризиками. Щоразу, коли ви передаєте вміст в Інтернеті, через Kodi чи іншим чином, ви ризикуєте піддавати свої особисті потокові дані своєму інтернет-провайдеру та іншим, хто може ділитися вашою мережею..

Віртуальна приватна мережа або VPN може допомогти замаскувати вашу потокову активність. Таким чином, ви можете запобігти провайдеру бачити, на які веб-сайти ви переходите, і зупинити будь-які дії щодо прослуховування чи звітування провайдера. Ви також можете заборонити будь-кому іншим, хто ділиться вашою мережею, бачити вашу трансляцію та веб-перегляд.

ПОЛУЧАЛЬНИЙ ВІДПОВІДЬ: Наші читачі можуть заощадити 60% на щорічній підписці IPVanish тут або 36% на щомісячному плані.

Дізнайтеся, як встановити VPN на Amazon Fire Stick або Fire TV в цьому підручнику.

Як встановити Kodi на Firestick

Перш ніж розпочати, нам потрібно дозволити Fire TV встановлювати програми з невідомих джерел.

 1. Завантажте Fire TV і перейдіть до Налаштування > Система
 2. Прокрутіть униз до Налаштування виробника
 3. Увімкніть Програми з невідомих джерел і підтвердити

Тепер ви можете використовувати додатки із зовнішньої екосистеми Amazon, включаючи Kodi.

Існує кілька різних методів, які ви можете використовувати для встановлення Kodi на Amazon Firestick, які ми описали для вас нижче.

Спосіб №1: Завантажте та встановіть Kodi на Firestick та Fire TV за допомогою програми Downloader

Хоча існує декілька способів встановити Kodi на Firestick, це, безумовно, найпростіший. Для цього не потрібен другий пристрій або програма для пошуку файлів. Натомість ми скористаємося програмою Downloader, щоб отримати Kodi безпосередньо з офіційного веб-сайту. Працюватимуть усі версії Fire TV та Fire TV Stick, включаючи моделі першого покоління.

 1. Завантажте Fire TV і використовуйте поле пошуку, щоб знайти його Завантажувач додаток На час написання він має оранжево-білий логотип. Ви також можете знайти його під Категорії > Комунальні послугиУтиліти Amazon firestick vpn
 2. Виберіть додаток за допомогою пульта та натисніть кнопку Отримайте або Завантажити кнопкаKodi для завантажувача телевізійних програм
 3. Завантажувач повинен автоматично встановитись, після чого кнопка “Завантажити або завантажити” перетвориться на відчинено кнопка. Клацніть по ньому
 4. У полі URL-адреси програми Downloader введіть URL-адресу прямого завантаження для Kodi. Для створення стабільного ARM-версії Kodi 18.2 “Leia” (остання версія цього часу написання) введіть https://bit.ly/2Pr64RGвстановити Kodi на Firestick завантажувач
 5. Двічі перевірте правильність URL-адреси та натисніть кнопку для завантаження
 6. Kodi завантажить, і вам буде запропоновано меню установки програми. Виберіть Встановити (зауважте: на скріншоті нижче зображено та оновлено, не свіжа установка, але процес той самий)Коді на вогнеборці
 7. Зараз встановлено Kodi. Виберіть Зроблено і поверніться до головного меню
 8. Ви можете запустити Kodi у розділі Програми головного меню Fire TV. Перш за все, увімкніть VPN!

Ми надаємо посилання (https://bit.ly/2Pr64RG) – це скорочена URL-адреса з офіційної сторінки завантаження Kodi. Для зручності ввести цю URL-адресу набагато простіше, ніж офіційну, на веб-сайті Kodi, але це призводить до того самого файлу APK.

Спосіб №2: Завантажте та встановіть Kodi на Firestick за допомогою ES File Explorer

Якщо чомусь додаток Downloader у способі №1 вам не підходить, ES File Explorer – це перевірене завантаження, яке працює аналогічно.

 1. Завантажте Fire TV і використовуйте панель пошуку, щоб знайти його Провідник файлів ES додаток Переконайтеся, що ви в Програми та ігри категорія
 2. Виберіть додаток за допомогою пульта та натисніть кнопку Отримайте або Завантажити кнопка
 3. Додаток автоматично завантажує та встановлює. Клацніть на відчинено після запуску ES File Explorer
 4. Перейдіть до пункту Інструменти > Менеджер завантажень на лівій бічній панелі ES Explorer
 5. Виберіть + Нові внизу екрана
 6. Введіть URL-адресу прямого завантаження для Kodi в Провідник файлів ES. На цей час написання останньої стабільної версії ARM для Android Kodi 18.2 “Leia” https://bit.ly/2Pr64RG
 7. Двічі перевірте, чи точно вказано URL-адресу. Назвіть файл, що вам подобається, наприклад, “Kodi” та натисніть кнопку Завантажити зараз кнопка
 8. Після завантаження з’явиться запит із двома відкритими параметрами. Виберіть Відкрити файл і потім Встановити за наступним підказом
 9. Kodi завантажить, і вам буде запропоновано меню установки програми. Виберіть Встановити
 10. Зараз встановлено Kodi. Виберіть Зроблено і поверніться до головного меню
 11. Ви можете запустити Kodi у розділі Програми головного меню Fire TV. Перш за все, увімкніть VPN!

Спосіб №3: Завантажте Kodi на Amazon Fire TV з іншого пристрою Android за допомогою Apps2Fire

Якщо ви віддаєте перевагу отримати найновішу версію Kodi з Google Play замість прямого завантаження APK, а у вас інший пристрій Android з доступом до Google Play, що лежить навколо, ви можете використовувати Apps2Fire для встановлення Kodi на своєму Fire TV.

 1. Завантажте Fire TV і з головного меню перейдіть до Налаштування > Система > Про > Мережа
 2. Запишіть IP-адресу вашого пристрою Fire TV
 3. На другому пристрої Android завантажте та встановіть Apps2Fire з Google Play
 4. На цьому ж пристрої Android завантажте та встановіть останню версію Kodi з Google Play
 5. Запустіть додаток і торкніться значка меню (три крапки) у верхньому правому куті
 6. Торкніться Налаштування
 7. Під IP-адреса вашого пожежного телебачення, введіть IP-адресу
 8. Торкніться Зберегти
 9. Виберіть піктограму меню (три крапки) ще раз та виберіть “Завантажити програми”
 10. Натисніть Kodi під Місцеві програми щоб завантажити його на ваш Fire TV
 11. Додаток повинен автоматично встановлюватися на ваш Fire TV
 12. Ви можете запустити Kodi у розділі Програми головного меню Fire TV. Перш за все, увімкніть VPN!

Кращі побудови Kodi для Amazon Firestick

У той час як багато користувачів добре ладнають із запасами Kodi на Fire TV, інші, можливо, віддадуть перевагу отримати спеціалізовану версію Kodi з унікальною опцією шкіри та меню. Простий спосіб потрапити на землю під керуванням – це побудова Kodi, яка покращує ваш досвід Kodi.

Ми попередньо передбачаємо всі побудови Firestick Kodi з цим попередженням. Хоча ви отримаєте якісний, легальний вміст та додатки зі збіркою, ви також можете завантажити та встановити додатки, що додаються в чорний список. Kodi-збірки постачаються з великою кількістю попередньо встановлених додатків, і ви не можете вибрати, які саме отримаєте.

Створення може бути корисним, надаючи Kodi нові та цікаві функції, але вам потрібно буде докласти належну ретельність, щоб переконатися, що ви видалите непотрібні піратські доповнення, перш ніж використовувати його.

Якщо ви вже встановили Kodi для Firestick і хочете спробувати нову збірку, переконайтеся, що спочатку виконаєте нову інсталяцію.

Протипожежні телевізійні палички – це не дуже потужне обладнання, тому вам потрібно легкі конструкції, які не знижуватимуть продуктивність. Зважаючи на це, ось декілька можливостей, які слід врахувати:

Титановий збір

титан встановити kodi на firestick 2019

У 171 Мб, Titanium Build був зроблений для швидкості і був добре побудований для роботи з пристроями Amazon Fire TV. Ви знайдете, що в Titanium Build є кілька доповнень, які ви хочете видалити одразу, але в іншому випадку він має гладкий набір шкіри та дуже швидкий на Firesticks.

Lobo Build

lobo build install kodi на firestick 2019

Lobo Build має зелену тему, яка може бути вашою справою. Встановити лише 164 Мб, лише декілька доповнень вам знадобляться, щоб зробити ідеальну збірку Firestick як для новачків, так і для досвідчених користувачів Kodi.

Манія Маріо Маріо Збірка

max'd mario install kodi на firestick 2019

Вірите чи ні, ця збірка приходить у розмірі менше 100 МБ. Це дуже швидко і це чудова збірка для любителів Nintendo та користувачів Kodi з дітьми.

Як оновити Kodi на Fire TV Stick

Оновлення до останньої версії Kodi на Fire TV Stick використовує той самий процес, що і свіжа установка із способом №1 вище. Просто змініть URL-адресу для завантаження на останню версію з офіційного веб-сайту Kodi. Коли буде запропоновано встановити оновлення, вам з’являться нові дозволи, які вимагає Kodi.

За словами, є кілька передумов, щоб переконатися, що все проходить без проблем.

 • Якщо ви переходите на більш стару основну версію Kodi, а не лише на більш стару версію незначної версії, наприклад, від Jarvis 16.1 до Krypton 17.4, рекомендуємо чисту інсталяцію. Це означає видалення наявного додатку Kodi перед встановленням нового. Більше про те, як видалити нижче.
 • Якщо у вас інша шкіра, ніж оригінал, радимо спочатку повернутися до оригінальної шкіри. Не всі скіни сумісні між різними версіями Kodi, і оновлення використовуваної версії може спричинити такі проблеми, як чорний екран. Оригінальна шкіра називається “Злиття”.

Як видалити Kodi на Fire TV Stick

Якщо під час встановлення чи оновлення Kodi щось піде не так, або ви хочете виконати чисту установку, ось як видалити Kodi на Fire TV Stick:

 1. На головному екрані перейдіть до Налаштування > Програми > Управління встановленими програмами
 2. Прокрутіть униз до та виберіть Коді
 3. Виберіть Видалити, і потім Видалити ще раз для підтвердженнявидалити коді пожежну телевізійну паличку

“Amazon Fire TV Stick” від Гедвіга Сторча, ліцензована під CC BY-SA 4.0 через Wikimedia Commons

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map