Як встановити Ivacy VPN на Amazon Firestick

Як встановити Ivacy VPN на Amazon Firestick

Нещодавно Івасі запустив нову версію свого додатка, пристосованого для пристроїв Amazon Fire TV, включаючи новий Fire TV Cube та Fire TV Stick. Тепер ви можете отримати цей чудовий VPN на Firestick, щоб розблокувати геоблоковані відеопотоки та зробити звички перегляду більш приватними.

Ось як встановити Ivacy на Amazon Firestick:

 • Підпишіться на будь-який план Ivacy (знижка тут), якщо у вас ще його немає
 • Від Головна екрана, перейдіть до значок збільшувального скла у верхньому лівому куті
 • Шукайте “Ivacy” та виберіть перший варіант, який з’явиться
 • Торкніться жовтого Отримайте кнопку, щоб завантажити та встановити додаток Ivacy
 • Після закінчення натисніть на жовту кнопку знову, щоб відчинено додаток
 • Увійдіть за допомогою свого імені користувача та пароля Івасі або скористайтеся програмою Ivacy на своєму телефоні, щоб сканувати QR-код
 • Клацніть на панелі з написом Автоматичний щоб вибрати сервер, потім натисніть кнопку Кнопка живлення ініціалізувати з’єднання
 • Прийміть запит, щоб Івацій встановив VPN-з’єднання, натиснувши кнопку добре
 • Ви пов’язані! Тепер ви можете залишити додаток, і VPN залишиться на зв’язку у фоновому режимі.

Спробуй БЕЗКОШТОВНО РИСКУВАТИ: Усі плани Ivacy підкріплені 30-денною гарантією повернення грошей, тому ви можете спробувати це без ризику.

Івасі вже давно є улюбленим серед користувачів Kodi, і ми можемо підтвердити, що він працює з усіма тестованими нами доповненнями.

ЧИТАЙТЕ ЗНО: Отримайте величезну знижку на будь-який план Ivacy VPN, підкріплений 30-денною гарантією повернення грошей.

Дивись також: Як встановити Kodi на Firestick

Івасі VPN для пожежного телебачення Amazon

Ivacy може розблокувати тонну потокових служб і коштує менше, ніж більшість VPN, що робить його чудовим варіантом для тих, хто хоче отримати доступ до геозаблокованих відеопотоків з-за кордону, але не хоче виділити багато грошей на іншу підписку. Це може розблокувати Netflix США та BBC iPlayer, серед інших. Вам може знадобитися зв’язатись із службою підтримки чату Івасі, щоб запитати, які сервери працюють із певною потоковою службою.

Компанія не зберігає журналів того, що ви робите з VPN. Сильне шифрування гарантує, що дані, які залишають ваш пристрій, не можуть бачити треті сторони. Швидкість швидко і послідовно, ідеально підходить для високоякісної передачі без буферизації.

Абоненти Ivacy можуть підключити одночасно до п’яти пристроїв. Додатки також доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Івасі VPN для старих пристроїв Fire TV

Firestick першого покоління та деякі інші старі Fire TV можуть взагалі не бути сумісними з VPN. Навіть якщо ви з’єднаєте програму, вона не залишиться на зв’язку під час переходу до інших додатків. Якщо ви хочете використовувати PrivateVPN зі старшим пристроєм Fire TV, у вас є кілька варіантів:

 • Налаштування точки доступу до Wi-Fi, захищеної VPN. Більшість ноутбуків можуть транслювати точку доступу до Wi-Fi на найближчі пристрої. Підключившись до VPN на ноутбуці, будь-який пристрій, який підключається до точки доступу, перенесе свій інтернет-трафік через сервер VPN. Перегляньте наше відео про те, як налаштувати гарячу точку захисту від VPN у Windows 10:
 • Налаштуйте VPN на маршрутизаторі wifi. Деякі маршрутизатори Wi-Fi можуть запускати VPN, тому будь-який пристрій, підключений до них, буде проходити через зашифрований тунель. Цей процес залежить від прошивки маршрутизатора та постачальника VPN. Якщо мікропрограмне забезпечення маршрутизатора не підтримує VPN, можливо, ви зможете замінити його тим, що робить, наприклад, DD-WRT або Tomato. Однак слід попередити, що неправильна установка нового програмного забезпечення пристрою – процес, відомий як «миготіння» – може назавжди пошкодити ваш пристрій. Будьте обережні!

Якщо ці варіанти для вас нездійсненні, можливо, краще просто оновити свій пристрій Fire TV до нової моделі.

Дивись також: Найкращі VPN для Amazon Fire Stick

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map