Як встановити Fusion для Kodi 16 Jarvis

коді синтез 14
Оновлення: сервери TVAddons і Fusion вже не працює, і сховище недоступне. Ми оновлюємо цю публікацію, якщо і коли вона повернеться в Інтернеті.

Якщо ви тільки починаєте роботу з Kodi, Fusion – чудове місце для початку. Це по суті сховище сховищ. Fusion – одне з найпопулярніших сховищ, доступних для Kodi XBMC, і воно включає в себе безліч найпопулярніших додатків для потокового відео для Kodi серед багатьох інших.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Є два основні способи встановлення сховищ та надбудов з Fusion. Перший – це встановити їх вручну окремо з інтерфейсу Kodi. Друга – використовувати індиго. Це програмний додаток, який дозволяє легко встановлювати інші сховища з Fusion.

Ми ознайомимо вас із кроками, використовуючи планшет Android та найновішу версію Kodi XBMC, Jarvis. Налаштування має бути майже однаковим для інших пристроїв та версій, і займає менше п’яти хвилин.

 1. Відкрийте Kodi та перейдіть до системи > Файловий менеджеркоді синтез 1
 2. Натисніть Додати джерело (Fusion вже встановлений на знімках екрана, тому ігноруйте це наразі)коді синтез 2
 3. Торкніться і введіть http://fusion.tvaddons.ag, а потім натисніть Готовокоді синтез 3
 4. Торкніться поля під заголовком «Введіть назву цього медіа-джерела» та введіть «fusion». Клацніть Готово, а потім ОК.Fusion 4

Fusion зараз встановлений! Але вам все-таки потрібно фактично встановити додатки з сховища, щоб ними користуватися. Ми спочатку покажемо вам, як використовувати вбудовані інструменти Kodi, а потім як використовувати інсталятор додатка Fusion.

Вручну встановіть додатки Kodi від Fusion

Як приклад, ми покажемо вам, як встановити 1Channel Primewire, один з найпопулярніших додатків для потокового відео. Зауважте, що потокові додатки, такі як 1Channel, можуть бути заблоковані або незаконними у вашій країні. Ми рекомендуємо використовувати авторитетний VPN на зразок IPVanish, який буде працювати з усіма додатками Kodi та з метою збереження приватної активності в Інтернеті. Щоб дізнатися більше, перегляньте наш список найкращих VPN для Kodi.

 1. На головному екрані Kodi XBMC натисніть Системакоді синтез 1
 2. Клацніть Додаткикоді синтез 5
 3. Натисніть «Встановити з zip-файлу»коді синтез 6
 4. Клацніть “fusion” (або як ви його назвали)
 5. Перейдіть до kodi-repos > англійська… тут ви можете переглянути всі сховища англійської мови
 6. Клацніть “repository.tknorris.release-x.x.x.zip”. Ви повинні побачити сповіщення із написом “Додаток увімкнено” у куті.коді синтез 7
 7. Поверніться до меню Додатків у розділі Система, натисніть «Встановити з сховища». (також називається “Отримати додатки” в деяких версіях Kodi)коді синтез 8
 8. Виберіть “сховище випуску tknorris” > Додатки для відео > 1Channel і натисніть кнопку Встановити. Ви маєте побачити сповіщення із написом “Додаток увімкнено”
 9. Зараз встановлений канал. Щоб скористатися ним, на головному екрані перейдіть до Відео > Додатки > 1Канал

Налаштування Індиго та Fusion Addon Installer

Оновлення: У лютому Fusion об’єднав усі свої інструменти, включаючи інсталятор додатків Fusion, в єдиний плагін під назвою Indigo. Ми оновили цей підручник, щоб відобразити зміни.

Це ручний спосіб встановлення сховищ і надбудов з Fusion. Якщо ви віддаєте перевагу більш простому сторонньому інструменту, можете скористатися Індіго. Знову ми встановимо 1Channel як приклад.

 1. На головному екрані Kodi XBMC натисніть кнопку Системакоді синтез 1
 2. Клацніть Додаткикоді синтез 5
 3. Клацніть Встановити з zip-файлукоді синтез 6
 4. Клацніть злиття (або як би ви його назвали)
 5. Йти до почати-тут, натисніть “plugin.program.indigo-x.x.x.zip і чекайте сповіщення про оновлення додатків
 6. Перейдіть на головний екран Kodi XBMC і натисніть Програмикоді синтез 10
 7. Йти до Додатки до програми > Індиго > Установник Addonсинтез індіго
 8. Тут ви можете побачити кілька ескізів на вибір. Для програми 1Channel натисніть Додавання відеокоді синтез 14
 9. Клацніть 1Channel Primewire, потім натисніть його ще раз на наступній сторінці та підтвердьте встановлення.коді синтез 15
 10. Зараз встановлений канал. Щоб скористатися ним, на головному екрані перейдіть до Відео > Додатки > 1Канал

І це все є! Як Kodi, так і Fusion Add-on Installer мають функції пошуку, якщо ви не хочете переглядати потрібний додаток чи сховище.

Які-небудь питання? Повідомте нас у коментарях!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me