Як встановити ExpressVPN на Amazon Fire Stick

встановити ExpressVPN на Amazon Firestick


ExpressVPN запустила додаток, призначене для пристроїв Amazon Fire TV, і ви можете їх зараз отримати на другому поколінні або другому поколінні Fire Stick, Fire TV або Fire TV Cube. Цей легкий VPN-додаток може розблокувати геоблоковані потокові послуги та приховати вашу переглядацьку діяльність від вашого провайдера та інших снуперів.

УВАГА ЧИТАТИ: Отримайте 3 місяці безкоштовно за допомогою ExpressVPN. Включає 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Ось як встановити ExpressVPN на Firestick всього за кілька хвилин:

 1. Від Головна екрана, перейдіть до збільшувальне скло у верхньому лівому куті, щоб відкрити панель пошуку.
 2. Знайдіть “ExpressVPN” та виберіть перший результат
 3. Виберіть жовтий Отримайте кнопку для завантаження та встановлення програми.
 4. По завершенні інсталяції відкрийте додаток, натиснувши ще раз жовту кнопку, на якій написано “відчинено
 5. Припустимо, що у вас вже є обліковий запис, виберіть варіант для Увійти
 6. Клацніть процес налаштування, натиснувши добре при появі запиту на завершення конфігурації та налаштування VPN-з’єднання
 7. Ви можете вибрати, чи надсилати анонімні діагностичні звіти на ExpressVPN у фоновому режимі. Це залежить від ваших особистих переваг.
 8. Клацніть велику кнопку із піктограмою живлення, щоб ініціювати з’єднання із сусіднім сервером, або виберіть меншу Виберіть місцеположення кнопка для підключення до конкретного міста чи країни
 9. Ви пов’язані! VPN залишатиметься на зв’язку у фоновому режимі, коли ви використовуєте інші програми.

Навігація ліворуч відкриває меню, в якому ви можете керувати своїм обліковим записом, налаштувати налаштування, посилатись на друга та налаштувати інші пристрої.

ExpressVPN для пожежного телебачення

ExpressVPN Firetv

ExpressVPN – це чудовий постачальник, який досконалий у всіх аспектах. Він може розблокувати широкий спектр геозахисних сайтів та потокових каналів, у тому числі Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, і більше. Він добре поєднується з Коді, популярний медіаплеєр, який часто працює на Firesticks.

ExpressVPN не зберігає журналів, що містять ідентифікаційну інформацію; це означає, що немає журналів трафіку чи IP-адрес. Безпека є найвищою, а додатки оснащені надійною захистом від витоків. Швидкості проходять досить швидко, щоб тримати вас в потоці без буферування високої якості.

Додатки також доступні для Windows, MacOS, iOS, Android, Linux та деяких маршрутизаторів Wi-Fi.

Спробуй це без ризиків: Отримайте тут безкоштовно 3 місяці з річним планом ExpressVPN. Угода включає 30-денну гарантію повернення грошей без запитів, тому ви отримаєте повне повернення коштів, якщо не будете задоволені.

Дивись також: Як встановити Kodi на Firestick

ExpressVPN для старих пристроїв Fire TV

Якщо ви користуєтеся старішим пристроєм Fire TV, наприклад, a Firestick першого покоління, можливо, ви не зможете запустити VPN, яке залишається на зв’язку на пристрої. На щастя, ExpressVPN вас охопив.

Кожна підписка на ExpressVPN поставляється разом MediaStreamer, розумна служба проксі-сервера DNS, яка розблокує безліч тих самих потокових каналів, що і VPN. Ви можете замінити стандартні сервери DNS свого пристрою у налаштуваннях wifi. Це також працює для інших пристроїв, які не підтримують VPN, таких як Apple TV, Roku та Chromecast.

Як варіант, ви можете налаштувати VPN на маршрутизаторі. ExpressVPN створює власну прошивку маршрутизатора, яку ви можете безкоштовно встановити, якщо ваш маршрутизатор сумісний. В іншому випадку ви можете придбати «попередньо прошитий» маршрутизатор у ExpressVPN. Будь-які пристрої, підключені до маршрутизатора, перенесуть інтернет-трафік через VPN.

Прошивка маршрутизатора навіть постачається з роздільною функцією тунелювання, тож ви можете вибрати, які пристрої використовують VPN, а які – не. Вся ця універсальність робить ExpressVPN чудовим варіантом, якщо вам потрібно охопити багато різних типів пристроїв.

Останнім варіантом є встановлення а Точка доступу до Wi-Fi, захищена VPN. Більшість ноутбуків здатні транслювати власні гарячі точки Wi-Fi, які можна захистити за допомогою VPN. У цьому відео пояснюється, як налаштувати точку доступу Wi-Fi у Windows 10:

Дивись також: Як встановити NordVPN на Firestick

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map