Як встановити CyberGhost на Amazon Fire Stick або Fire TV

Як встановити CyberGhost на Amazon Fire Stick або Fire TV (2)CyberGhost – один з найкращих VPN для трансляції відео та розблокування геоблокованого контенту, і він просто покращився з випуском програми для Amazon Fire TV. Додаток можна встановити на будь-який останній пристрій пожежного телебачення, включаючи Fire TV Sticks другого покоління чи пізніші та Fire TV Cube. Ще краще, так В даний час дисконтовані понад 70%.

Ось як встановити CyberGhost на Fire TV всього за пару хвилин:

  1. Від Головна екрана, перейдіть до значок збільшувального скла підвести панель пошуку.
  2. Шукати CyberGhost і натисніть перший результат для “CyberGhost VPN”
  3. Клацніть на жовтому Отримайте кнопку, щоб завантажити та встановити додаток CyberGhost
  4. Після завершення встановлення кнопка “Get” зміниться на відчинено. Клацніть його ще раз, щоб запустити додаток
  5. Погодьтеся до умов обслуговування та дозволяти VPN-доступ. Вам буде запропоновано дозволити CyberGhost налагодити VPN-з’єднання. Виберіть добре.
  6. Введіть ім’я користувача та пароль свого облікового запису CyberGhost, а потім натисніть кнопку Увійти
  7. Клацніть на повзунок щоб ініціювати з’єднання з автоматично вибраним сервером або вибрати сервер зі спадного меню нижче.

УВАГА ЧИТАТИ: Збережіть тут понад 70% на однорічному плані Cyberghost. І вигода від 6 місяців додатково безкоштовно.

Зауважте, що якщо ви використовуєте CyberGhost на інших пристроях, у вас є ліміт із семи пристроїв, які можна зареєструвати одночасно. Якщо ви спробуєте перевищити цю межу, ви перейдете на екран, який дозволяє видалити всі інші пристрої зі свого облікового запису.

Це не постійно, і ви можете будь-коли додавати або видаляти пристрої. Однак якщо ви не хочете завантажувати всі інші пристрої з CyberGhost, ви можете видалити їх по одному, увійшовши на інформаційну панель свого облікового запису на веб-сайті з комп’ютера чи смартфона.

CyberGhost для пожежного телебачення Amazon

Амазонфи Кібергоста

CyberGhost – це фантастичний VPN, який дозволяє легко розблокувати улюблені джерела потокового відео. CyberGhost може розблокувати американські Netflix, BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video. Він також чудово працює з Kodi, який добре поєднується з пристроями Amazon Fire.

CyberGhost підтримує сувору політику без журналів і єдиний VPN, який отримав ідеальний бал за останньою оцінкою безпеки VPN. Швидкості швидкості великі, достатня пропускна здатність, щоб забезпечити якісну трансляцію без буферизації.

Додатки CyberGhost також доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

CyberGhost для старих пристроїв Fire TV

Якщо ви використовуєте старіші пристрої Fire, такі як Firestick першого покоління, програма CyberGhost може не працювати для вас. Якщо це так, вам потрібно буде налаштувати VPN на маршрутизаторі wifi або встановити віртуальний маршрутизатор, захищений VPN, на ноутбуці.

Процес налаштування VPN на маршрутизаторі дуже різниться залежно від вашої моделі маршрутизатора та мікропрограмного забезпечення. Прошивка маршрутизатора за замовчуванням може не підтримувати VPN, тому вам може знадобитися замінити прошивку на альтернативу з відкритим кодом, наприклад Tomato або DD-WRT. Будьте обережні, якщо ви йдете цим маршрутом, оскільки заміна вбудованого програмного забезпечення, процес під назвою “миготливий”, може назавжди пошкодити ваш маршрутизатор, якщо його не зробити правильно.

Налаштування віртуального маршрутизатора Wi-Fi менш ризиковано та простіше, але вимагає зручності використання ноутбука. Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як це зробити в Windows:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me