Як виправити помилку Netflix «Ви, здається, використовуєте розблокуючу або проксі» помилку

Як виправити розблокувач Netflix або помилку проксі


Netflix змінює свій вміст з однієї країни в іншу, тобто деякі шоу доступні лише в деяких країнах. Якщо ви натрапили на таке повідомлення в Netflix, це тому, що система виявила, що ви використовуєте VPN, проксі-сервер або послуга розблокування:

“Ви, здається, використовуєте розблокуючу програму чи проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу. “

Найкращий спосіб виправити цю розблокувальну програму чи помилку проксі-сервера, використовуючи якісний VPN. Якщо ви вже використовуєте VPN, то помилка означає, що він не може розблокувати Netflix або, принаймні, IP-адресу, яку ви використовуєте, перейшов у чорний список від Netflix. Нижче ми перерахували найкращі VPN для Netflix; вони можуть обминути блокування платформи регіону і дозволяти вам переглядати практично будь-яку бібліотеку Netflix з будь-якої точки світу.

Як виправити розблокувач Netflix або помилку проксі.

Ця поширена помилка потокової передачі Netflix пояснюється тим, що Netflix виявляє використання VPN або проксі-сервісу. Хороша новина полягає в тому, що виправити розблокувальник Netflix або помилку проксі можна швидко і просто. У нашому покроковому посібнику пояснюється, що вам потрібно зробити, якщо ви отримуєте повідомлення “Ви, здається, використовуєте розблокуючу програму чи проксі”.

Ось як виправити помилку проксі-сервера Netflix:

 1. Підпишіться на VPN, який може розблокувати Netflix – ми рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть для свого пристрою відповідну програму VPN або розширення браузера.
 3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в країні, з якої ви хочете переглядати Netflix. Наприклад, сервер США для розблокування Netflix US.
 4. Очистіть кеш і куки веб-переглядача. Це гарантує, що Netflix забуде вашу фактичну IP-адресу та місцеположення. Потім він прийме нову IP-адресу, надану VPN.
 5. Перейдіть на Netflix і виберіть потрібний вміст, який зараз слід розблокувати! Якщо ні, спробуйте інший сервер. Також можна отримати додаткову допомогу у службі підтримки VPN.

Ви не встигли прочитати повну статтю? Ось короткий підсумок найкращих VPN, щоб виправити помилку Netflix “ви, здається, використовуєте розблокуючу або проксі” помилку:

Кращі VPN для виправлення помилки проксі-сервера Netflix

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для виправлення помилки проксі-сервера Netflix. Понад 3000 серверів у 94 округах. Розблокує Netflix та Amazon Prime. Цілодобова підтримка, зручні програми та сильна безпека із шифруванням.
 2. NordVPN: Найкращий бюджетний варіант для Netflix. Понад 5000 серверів по всьому світу. Також розблокує Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Використовувати на до шести пристроях. VPN без реєстрації з підтримкою 24/7.
 3. CyberGhost: Високошвидкісні сервери для потокової передачі Netflix. Безпечний VPN з шифруванням та суворою політикою без журналів. Підключіть до семи пристроїв. Включає підтримку 24/7 в реальному часі.
 4. PrivateVPN: Виправте помилку проксі-сервера Netflix. Також працює з BBC iPlayer та Hulu. Дуже швидкі сервери для буферного і без затримкового потоку. Прості додатки та політика без реєстрації.
 5. Surfshark: Підключіть необмежену кількість пристроїв. Розблокує Netflix та BBC iPlayer. Без журналів, цілодобової підтримки та зручних для початківців додатків та розширень веб-переглядача.
 6. HideMyAss: IP-адреси в більшості країн. Обхід Netflix анти-VPN заходів. Настільні та мобільні додатки та підтримка 24/7. Особливості безпеки включають шифрування.

Які VPN все ще працюють з Netflix у 2019 році?

Намагаючись заощадити певний час, ми склали список найкращих VPN, щоб обійти гео-обмеження Netflix. VPN були обрані на основі їх відповідності наступним критеріям:

 • Сервери, які успішно розблокують Netflix
 • Швидкі та послідовні з’єднання для потокової передачі
 • Захищає ваші дані за допомогою політики шифрування та без журналів
 • Пропонує підтримку чату та електронної пошти, бажано цілодобово
 • Приклади для початківців – настільні та мобільні програми
 • Гарантія повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику

Найкращі VPN, щоб виправити помилку Netflix “Ви, здається, використовуєте розблокуючу або проксі” помилку

Ось наш список найкращих VPN, щоб виправити розблокувальник Netflix або помилку проксі:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020розблокує netflixТестував січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN має серверів у 94 країнах, що дозволяє розблокувати безліч різних бібліотек Netflix. Ця серверна мережа VPN складається з понад 3000 серверів у країнах, включаючи США, Великобританію, Австралію та Японію. Окрім можливості обійти помилку проксі-сервера Netflix, ExpressVPN також розблокує Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Крім того, вона дозволяє підключати до п’яти пристроїв одночасно через один обліковий запис.

Хоча ExpressVPN виділяється своєю здатністю розблокувати таку кількість веб-сайтів і служб із заблокованими регіонами, також відомо, що вони дуже зручні для початківців. Є 24/7 реальна підтримка чату та електронної пошти, а також додатки та розширення браузера спрощують підключення до сервера. Безпека – ще одна з сильних сторін ExpressVPN. Він захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES, перемикача захисту та захисту від витоку DNS та IPv6. Цей VPN знаходиться у штаб-квартирі на Британських Віргінських островах і не зберігає ідентифікаційних журналів своїх користувачів.

Ви можете використовувати ExpressVPN через додатки для настільних ПК (Windows, Mac, Linux), мобільних пристроїв (Android та iOS) та маршрутизаторів. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox.

Плюси:

 • Сервери у 94 країнах для розблокування різних бібліотек Netflix
 • Швидкі, послідовні сервери для затримки та без буфера
 • Також працює з Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Для захисту ваших даних використовується шифрування та перемикач захисту
 • Включає 24/7 через чат та електронну пошту
 • Відмінні, прості у використанні програми та розширення браузера

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж більшість VPN

НАЙКРАЩЕ VPN ДЛЯ ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛКИ NETFLIX PROXY: ExpressVPN – наш найкращий вибір для розблокування Netflix за кордоном. Працює з багатьма популярними потоковими службами, включаючи Netflix та Amazon Prime Video. Швидкі та надійні сервери, цілодобова підтримка та зручні програми. Безпечний сервіс із шифруванням. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує netflixТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN добре виправити помилку Netflix “Ви, здається, використовуєте розблокуючу або проксі” помилку. Він має розгалужену мережу з понад 5800 серверів, розташованих у 60 країнах. Крім того, ця послуга розблокує деякі найпопулярніші сайти та сервіси, включаючи Netflix та BBC iPlayer. NordVPN навіть пропонує сервери, оптимізовані для спільного використання P2P або збільшення конфіденційності (через Double VPN або Onion over VPN).

Завдяки NordVPN ви можете захистити всі найчастіше використовувані пристрої, оскільки дозволено до шести одночасних з’єднань. Крім того, існує широкий спектр програм та розширень веб-переглядача, завдяки яким підключення стає швидким та простим. Цей VPN базується в Панамі та застосовує сувору політику без журналів. Ви також захищені завдяки використанню NordVPN 256-бітного шифрування AES, захисту DNS та IPv6 від витоку та перемикача на знищення. Якщо у вас є якісь питання щодо цих функцій, ви можете зв’язатися зі службою підтримки в чаті 24/7 в прямому ефірі.

Програми NordVPN пропонуються для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та Android TV. Розширення браузера доступні для Chrome і Firefox. Маршрутизатори вимагають налаштування вручну.

Плюси:

 • Величезна мережа з понад 5800 серверів для розблокування Netflix
 • Розблоковує Amazon Prime Video, BBC iPlayer тощо
 • Підключіть до шести пристроїв одночасно
 • Забезпечує цілодобову підтримку клієнтів через чат та електронну пошту
 • Включає сувору політику без журналів для захисту вашої конфіденційності в Інтернеті

Мінуси:

 • Деякі сервери знаходяться на повільній стороні

НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ГРОШІВ: NordVPN пропонує чудове співвідношення зі своїми 80000 серверами. Обійдіть розблокувальник Netflix або помилку проксі. Також розблокує Amazon Prime Video та BBC iPlayer. До шести одночасних з’єднань. Цілодобова підтримка, інтуїтивні програми та сувора політика без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергострозблокує netflixТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost пропонує тисячі високошвидкісних серверів, розповсюджених у 90 країнах, включаючи США. Це означає, що легко передати Netflix з-за кордону без помітних буферизацій та затримок. Окрім виправлення розблокувальної програми Netflix або помилки проксі, він добре працює з такими послугами, як BBC iPlayer. Ще однією перевагою цього VPN на основі Румунії є те, що він дозволяє підключати до семи пристроїв одночасно (більше, ніж дозволяє більшість VPN).

Обліковий запис CyberGhost включає доступ до підтримки цілодобово через чат та електронну пошту. Ще краще, цей VPN постачається з тривалою гарантією повернення грошей у 45 днів (більшість VPN пропонують не більше 30 днів). Підключіться до сервера CyberGhost, і ви будете захищені від витоків DNS та IPv6. Він також захищає вашу конфіденційність суворою політикою без журналів, 256-бітним шифруванням, автоматичним блокуванням реклами та скануванням зловмисних програм, а також перемикачем на знищення.

Обхід помилки проксі Netflix через додатки CyberGhost для Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick та Android TV. Ви також можете використовувати розширення браузера Chrome та Firefox. Для роботи з Linux та маршрутизаторами потрібна ручна установка.

Плюси:

 • Виправляє помилку проксі-сервера Netflix і дозволяє переглядати Netflix US
 • Дозволяє до семи одночасних з’єднань
 • Забезпечує підтримку чату та електронної пошти, 24/7
 • Він пропонує 45-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати без ризику
 • Сильна безпека із шифруванням та сувора політика без журналів

Мінуси:

 • Не вдається розблокувати деякі популярні сервіси потокового передавання
 • Відсутність параметрів конфігурації розчарує користувачів живлення

45-денний ГАРАНТІЯ ЗА ПАРАМЕТРОМ: CyberGhost має дуже високу швидкість передачі потоків Netflix, BBC iPlayer тощо. Використовуйте на до семи пристроях одночасно. Тисячі серверів у 90 країнах та підтримка прямого чату 24/7. Сувора політика без журналів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує netflixТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN – шведська служба VPN, яка робить акцент на якості над кількістю. Хоча у нього порівняно невелика мережа серверів, ті, які вони мають, є швидкими та надійними, що робить їх ідеальними для потокової передачі та торрент. Ви можете використовувати цей VPN, щоб виправити помилку розблокування Netflix або проксі-сервера та спостерігати за подобами Netflix US та Netflix Japan. Крім того, він розблокує Amazon Prime Video, BBC iPlayer та HBO Go. Загалом, PrivateVPN має сервери в 60 країнах світу.

За допомогою PrivateVPN можна одночасно захистити до шести робочих та мобільних пристроїв. Цей VPN пропонує чудове обслуговування клієнтів, а його функція чату в прямому ефірі дозволяє безпосередньо спілкуватися з розробниками. Під час використання PrivateVPN ваші дані захищені 256-бітним шифруванням AES. Існує також захист від витоку DNS та IPv6, перемикач на знищення та політика без журналів. Більше того, ви можете навіть платити за біткойн напіванонімно.

PrivateVPN пропонує додатки як для настільних ПК (Windows і Mac), так і для мобільних пристроїв (Android та iOS). Однак вам потрібно буде дотримуватися інструкцій із налаштування вручну для використання PrivateVPN з Linux та маршрутизаторами.

Плюси:

 • Дуже швидкі сервери для потокової передачі Netflix
 • Дивіться відео Amazon Prime, BBC iPlayer, Hulu тощо
 • Програми для початківців для настільних і мобільних платформ
 • Використовуйте на до шести пристроях одночасно
 • Захищає вашу конфіденційність за допомогою шифрування та політики без журналів

Мінуси:

 • Тільки пропонує близько 100 серверів
 • Обмежений вибір програм та відсутність розширень веб-переглядача

Високошвидкісні сервіси: PrivateVPN – це дуже швидкий VPN для потокової передачі та торрент. Використовуйте його для перегляду Netflix за кордоном. Також розблокує HBO Go і Hulu. Дозволяє підключити до шести пристроїв. Підтримка чату в реальному часі, сприятливі для початківців програми та сильна безпека із шифруванням. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує netflixТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark добре працює з Netflix і здатний обійти свої анти-VPN заходи. Це порівняно новий VPN, який швидко перетворився на потужний вибір для тих, хто регулярно проходить потокове потокове життя. Surfshark має близько 800 серверів у 50 країнах, включаючи США, Росію та Туреччину. Більше того, Surfshark можна використовувати для розблокування BBC iPlayer та Hulu, і він сприймає потоки. Цей варіант є ідеально підходить для сімей, оскільки дозволяє підключати необмежену кількість пристроїв одночасно.

Ще однією областю, в якій переважає Surfshark, є її простота у використанні. Програми та розширення браузера дуже добре розроблені і не повинні створювати плутанину, навіть для новачків VPN. Особливості включають блокувальник реклами та білий список для вибору програм, які можуть обійти VPN. Surfshark дуже захищений, і його розширення для веб-переглядачів були перевірені незалежно, щоб підтвердити це. Ваші особисті дані захищені 256-бітним шифруванням AES та перемикачем на знищення. Існує також сувора політика без реєстрації та захист від витоків DNS та IPv6.

Реєстрація в Surfshark дозволяє вам отримати доступ до їх програм для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV. Ви також можете завантажити розширення браузера Chrome та Firefox. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Обійдіть помилку проксі-сервера Netflix, а також розблокуйте BBC iPlayer та Hulu
 • Одночасно підключайте необмежену кількість пристроїв
 • Дуже зручна у користуванні програмами, які спрощують підключення до серверів
 • Безпечний сервіс із шифруванням, перемикачем знищення та політикою без журналів

Мінуси:

 • Не найбільша серверна мережа (близько 800 серверів)
 • Деякі сервери можуть бути трохи повільними

З’єднайте всі ваші пристрої: Surfshark дозволяє одночасно підключати необмежену кількість пристроїв – ідеально підходить для сімей! Працює з Netflix, Hulu тощо. Дуже прості у використанні програми та розширення браузера. VPN без реєстрації з підтримкою 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. HideMyAss

Сховати мою дупу VPNрозблокує netflixТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.HideMyAss.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

HideMyAss має мережу приблизно з 1000 серверів. Що особливо вражає, це те, що він пропонує IP-адреси майже для кожної країни світу. З цієї причини ви зможете використовувати HideMyAss для розблокування декількох бібліотек Netflix, включаючи Netflix USA та Netflix UK. Ви також можете використовувати його для перегляду BBC iPlayer або Hulu серед інших популярних потокових служб. HideMyAss пропонує цілодобову підтримку чату, що допомагає швидко вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути.

Цей VPN дозволяє спільно використовувати файли P2P та дозволяє підключати до п’яти пристроїв одночасно через один обліковий запис. Додатки HideMyAss зручні для користувачів і навіть дозволяють автоматично підключатися до найкращого доступного сервера. HideMyAss пропонує безліч функцій безпеки для захисту вашої конфіденційності та анонімності в Інтернеті. Сюди входить 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та комутатор захисту. Ви навіть можете перетасувати свою IP-адресу, що ускладнює відстеження вашого місцезнаходження.

Додатки HideMyAss доступні для завантаження для Windows, Mac, Android та iOS. Цей VPN також можна налаштувати вручну за допомогою Linux та вибору маршрутизаторів.

Плюси:

 • IP-адреси в більшості країн для розблокування різних бібліотек Netflix
 • Працює з іншими популярними потоковими службами, такими як Hulu
 • Цілодобова підтримка чату та електронної пошти
 • Для захисту ваших даних використовується високий рівень шифрування

Мінуси:

 • Журнали IP-адреси користувачів
 • Досить дорого порівняно з більшістю VPN у цьому списку

ПОСЛУГИ ДІЯЛЬКОГО: HideMyAss має IP-адреси для більшості країн. Використовуйте його для розблокування Netflix US, Netflix Japan та багато іншого. Пропонує підтримку чату в режимі 24/7 та підтримує торрент. Захищає ваші дані за допомогою шифрування, але зберігає журнали IP-адрес. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд HideMyAss.

Приховати мій купон на дупуОтримати 64% знижки на 36-місячний планГОТОВИЙ ДЕАЛЬ Купон застосовується автоматично

Чому Netflix забороняє IP-адреси VPN?

У 2016 році Netflix впровадив систему виявлення VPN, щоб знати, коли ви отримуєте доступ до послуги під час використання VPN. В основному це було пов’язано з ліцензійні права; договори можуть диктувати, що певний телесеріал чи фільм можна показувати в одній країні (наприклад, США), а не в іншій. Оскільки багато людей отримували доступ до Netflix через VPN, компанія зазнала тиску з боку великих студій, щоб запобігти їх використанню.

Коли Netflix виявляє, що IP-адреса належить до VPN, IP-адреса перебуває у чорному списку. Це призводить до появи помилки потокової передачі Netflix “ви, здається, використовуєте розблокуючу програму чи проксі”. Подобається ExpressVPN має найбільший успіх у розблокуванні Netflix, оскільки у них так багато IP-адрес, що Netflix просто не може йти в ногу.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб виправити помилку проксі-сервера Netflix?

Ні, переважна більшість безкоштовних VPN не можуть розблокувати Netflix. Це тому, що Netflix впровадив заходи проти VPN в останні роки. Проблема для безкоштовних VPN полягає в тому, що вони мають обмежену кількість IP-адрес і занадто багато користувачів на кожному сервері. Ці IP-адреси швидко позначаються Netflix, що робить сервер марним для використання платформи. Крім того, сервери безкоштовних VPN часто бувають дуже повільними, що в будь-якому випадку не ідеально для потокової передачі.

Окрім Netflix, безкоштовні VPN намагаються розблокувати багато інших веб-сайтів та служб, включаючи Amazon Prime Video та DAZN. У вільних VPN також відсутні життєво важливі функції безпеки. Зокрема, вони можуть не захищати ваші дані за допомогою шифрування або використовувати перемикач захисту для запобігання витоку даних. Як і у більшості безкоштовних сервісів, безкоштовні VPN часто використовують модель, яка підтримується рекламою, щоб заробляти гроші, хоча відомо, що деякі постачальники здійснюють реєстрацію вашої веб-сторінки та продають її третім сторонам.

Що я можу спостерігати на Netflix?

Netflix має величезну кількість контенту, значна частина якого є його власним оригінальним програмуванням. Ти можеш пошук назв Netflix за регіонами за допомогою нашого інструменту пошуку регіону Netflix. Однак ось список найпопулярніших оригінальних контентів, які ви можете переглянути на Netflix:

 • Помаранчевий – це новий чорний
 • Чужі речі
 • Академія Парасольки
 • Наша планета
 • Ящик для птахів
 • Потрійний кордон
 • Грошовий хейст
 • Я – Мати
 • Великий хак
 • Останній шанс U
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map