Як виправити код помилки Netflix m7111-1331-5059

Помилка Netflix m7111-5059

Коди помилок Netflix m7111-1331-5059 та m7111-5059 містять таке повідомлення: “Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу.”

Хоча такі повідомлення про помилки можуть дуже дратувати, є рішення! Якщо ви вже використовуєте VPN, це означає, що VPN не може розблокувати Netflix. Або, принаймні, IP-адресу, яку ви використовуєте, перенесено у чорний список від Netflix. Хоча варто спробувати ще кілька серверів, можливо, вам знадобиться краща VPN, якщо ви хочете обійти помилку Netflix m7111-5059.

Якщо у вас немає часу прочитати всі подробиці у цій публікації, ось наш список найкращих VPN для обходу помилки Netflix m7111-5059:

 1. Наш вибір №1 ExpressVPN! Надшвидкі сервери, розставлені по всьому світу, орієнтовані на трансляцію у високій якості HD. Безпечні та приватні програми, включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Програми прості в установці та використанні, що робить цього постачальника чудовим вибором для початківців. Хороша швидкість потоку.
 3. NordVPN Чудовий вибір із хорошою швидкістю потоку та може розблокувати більшість гео-обмеженого потокового вмісту.
 4. PrivateVPN Маловідомий провайдер, який здобуває репутацію за кількістю потокових сайтів, які він може розблокувати.
 5. Сховай мою дупу! Відмінно розблоковує потокові сайти, але на базі Великобританії та зберігає журнали використання.

Як виправити код помилки m7111-1331-5059

На щастя, виправити помилку Netflix m7111-1331-5059 не важко. Це помилка потоку, викликана Netflix виявленням використання VPN або проксі-сервісу.

Ось що вам потрібно зробити:

  1. Зареєструйтесь за допомогою одного з 5 VPN, перерахованих у цій статті – (ми рекомендуємо ExpressVPN.)
  2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення VPN. Переконайтеся, що це відповідна версія для вашої операційної системи!
  3. Відкрийте додаток VPN та виберіть сервер у країні, з якої ви хочете отримати доступ до Netflix (це може бути Netflix US або Netflix Japan, наприклад).
  4. Очистіть файли cookie, щоб зміни набули чинності в Netflix.
  5. Відкрийте Netflix та спробуйте географічний вміст. Тепер його слід розблокувати! Якщо ні, не панікуйте. Він цілком може працювати з іншим сервером.

Які VPN все ще працюють з Netflix?

На ринку є багато VPN, але мало хто може обійти анти-VPN заходи, реалізовані Netflix. Ми здійснили пошук високих і низьких і знайшли п’ять високоякісних VPN, які роблять саме це. У нашому дослідженні було проведено пошук VPN, які відповідали наступним критеріям:

 • Можливість розблокувати Netflix, а також різноманітні інші потокові послуги
 • Велика мережа серверів по всьому світу
 • Висока швидкість і надійні з’єднання для високоякісної трансляції
 • Сильна безпека та конфіденційність, включаючи шифрування та політику без журналів
 • Швидка та ефективна підтримка клієнтів, бажано за допомогою функції прямого чату

Кращі VPN для виправлення помилки Netflix m7111-1331-5059

Ось наш список 5 кращих VPN, щоб виправити помилку Netflix m7111-5059-5059 та розблокувати Netflix:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСіч 2020 р. Розблокує NetflixTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є найкращим VPN для розблокування Netflix. Він послідовно обходить гео-обмеження не лише для Netflix, але й Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. У 94 країнах не бракує серверів із понад 2000. Таким чином, у вас не буде проблем розблокувати Netflix US або навіть Netflix Japan. Що стосується потокової передачі за допомогою ExpressVPN, якість відмінна. Ми змогли без перешкод передавати потоковий сигнал у форматі HD та навіть 4K.

ExpressVPN не тільки є одним з найкращих VPN для розблокування потокових веб-сайтів, але також дуже простий у використанні. Інтерфейс програми – один із найпростіших, що ми бачили. Ви можете вибрати місцеположення або ExpressVPN автоматично вибрати “Smart Location” (найкраще місце для вас залежно від швидкості, затримки та місця, де ви знаходитесь). В цілому це чудовий VPN для початківців. Навіть якщо ви зіткнулися з проблемою, доступна підтримка клієнтів цілодобово. Ми перевірили функцію чату наживо для себе і отримали відповідь за лічені секунди.

ExpressVPN заявляє, що він не зберігає журналів активності та з’єднань користувачів. Що ще, ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про збереження даних. Загалом, це дуже безпечний VPN, який можна використовувати із захисними функціями, включаючи 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS, комутаційний перемикач та розділене тунелювання. Також є можливість оплати ExpressVPN за допомогою Bitcoin через BitPay.

Додатки ExpressVPN можна завантажувати для Windows, Mac, Android та iOS, а також Amazon Fire TV та Linux. Більше того, MediaStreamer ExpressVPN можна використовувати для розблокування Netflix на Apple TV, PlayStation та Xbox.

Плюси:

 • Великі швидкості
 • Розблокує Netflix США, Великобританія, Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Програми для початківців
 • Дружня підтримка в прямому чаті
 • Забезпечує безпечне зашифроване з’єднання
 • Не реєструє будь-яку особисту інформацію

Мінуси:

 • Можливо, не вистачає параметрів конфігурації для досвідчених користувачів

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩЕ ДЛЯ NETFLIX: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Швидка швидкість передачі потоку та торрент, розблокує Netflix США, Великобританія та інші, працює і в Китаї. Це без ризику із 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

КібергостРозблокує NetflixTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost це ще одне VPN, яке успішно розблокує Netflix. Він має зростаючу мережу з понад 5700 серверів у 89 країнах. Ми виявили, що швидкість є дуже швидкою, що робить цей VPN ідеальним для потокової передачі Netflix. Дійсно, у нас не виникало проблем із буферизацією чи затримкою при тестуванні Netflix та Amazon Prime Video. Вибір сервера CyberGhost є надзвичайно швидким та зручним із додатковою опцією того, щоб CyberGhost автоматично вибирав найкращий для вас сервер на основі вашого місцезнаходження. Крім того, додатки CyberGhost дуже зручні у користуванні з деякими зручними функціями, такими як блокувальник реклами.

Що робить CyberGhost особливо хорошою цінністю є те, що ви можете використовувати його на до 7 пристроях одночасно. Варто також знати, що ця VPN пропонує підтримку в режимі 24/7, якщо у вас виникли питання або ви зіткнулися з будь-якими проблемами. Що стосується безпеки, то ми визнали CyberGhost одним із найкращих – це була єдина компанія, яка отримала ідеальний бал у нашому рейтингу конфіденційності та безпеки VPN. Він має політику без журналів, 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та комутатор захисту. Більше того, є можливість анонімного платежу за допомогою Bitcoin.

Програми CyberGhost доступні для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та Amazon Fire Stick.

Плюси:

 • Розблокує Netflix, а також Amazon Prime Video
 • Дуже великі швидкості для потокової передачі
 • Додатки прості у використанні
 • Використовувати на до 7 пристроях
 • Захищає вашу конфіденційність без політики журналів

Мінуси:

 • Не працює в Китаї, Туреччині та ОАЕ

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТНИЙ ВИБОР: Cyberghost – це хороший вибір для бюджетних. Працює з Netflix США та різними іншими потоковими службами, які зазвичай обмежені місцеположенням. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPNРозблокує NetflixTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має понад 5000 серверів у 62 країнах, що робить її однією з найбільших серверних мереж VPN. Наявність такої кількості варіантів означає, що ви навряд чи зможете боротися з гео-обмеженнями. Справді, NordVPN розблокує Netflix, а також подібні Hulu та BBC iPlayer. Це VPN, який гарантує 99,9% часу роботи. Ми відчували послідовні зв’язки під час тестування NordVPN з Netflix. Швидкісні швидкості означали, що ми змогли передавати високу чіткість без будь-якого буферизації.

Ми цінували зручність розширень веб-переглядача, тоді як додатки NordVPN легко простежити та чуйні. NordVPN використовує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та автоматичний перемикач на знищення, що забезпечує непіддачу ваших даних у разі падіння з’єднання. Не менш важливою є сувора політика без журналів. VPN на базі Панами також пропонує можливість оплати криптовалютою (Bitcoin, Ethereum і Ripple). Якщо у вас виникнуть запитання, у NordVPN є підтримка чату в режимі 24/7, яка ми виявили надзвичайно швидкою та корисною, відповідаючи на наш запит менше ніж за хвилину.

Додатки NordVPN доступні для Windows, Mac, Android, iOS та Linux. Це також один з небагатьох VPN, який пропонує додаток для Amazon Fire TV та Android TV. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox.

Плюси:

 • 5000+ серверів по всьому світу
 • Розблокує Netflix, Hulu, BBC iPlayer та ін
 • Великі швидкості з’єднання
 • Багато можливостей безпеки
 • 24/7 підтримка прямого чату

Мінуси:

 • Деякі ненадійні сервери

Наш результат:

4.5 з 5

ЦІННІСТЬ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ: NordVPN – це чудовий варіант. У комплекті з чудовими функціями безпеки, він добре працює для потокового передавання і не зберігає журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує NetflixTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN пропонує дуже високі швидкості та розблокує Netflix, а також BBC iPlayer та Amazon Prime Video. Менший VPN з близько 100 серверами в 57 країнах, він пропонує необмежену пропускну здатність. Незважаючи на невелику мережу, PrivateVPN розблокує Netflix у більшості країн, ніж будь-яка інша відома нам VPN, тому ви можете отримати доступ до більш ексклюзивних геозаблокованих назв. Швидкість, яку пропонує PrivateVPN, вражає. Під час тестування HD-вмісту на Netflix ми не зазнали буферизації. Ви можете використовувати свій рахунок PrivateVPN на до 6 пристроях одночасно, що, як нам здається, пропонує хорошу цінність.

Початківці і досвідчені користувачі оцінять PrivateVPN, оскільки він пропонує як прості, так і розширені меню. Існує можливість активації скритого VPN, що допомагає обійти глибоку перевірку пакетів, щоб обійти цензуру. Ми знайшли PrivateVPN безпечним рішенням завдяки 256-бітному шифруванню AES, захисту від витоку DNS та комутатору захисту. Ви можете придбати PrivateVPN за допомогою Bitcoin. І останнє, але не менш важливе, PrivateVPN підтримує нульову політику реєстрації даних.

Програми PrivateVPN можна завантажити для таких програм: Windows, Mac, Android, Amazon Fire TV та iOS. Для Linux потрібна конфігурація вручну.

Плюси:

 • Один з найшвидших VPN
 • Відмінно підходить для розблокування Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer серед інших
 • Дуже зручні програми
 • До 6 пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Менша мережа серверів
 • Живий чат рідко доступний

Наш результат:

4.5 з 5

Швидка швидкість: PrivateVPN дозволяє підключити до одного облікового запису 6 пристроїв. Розблокує Netflix US, має менше серверів, ніж деякі інші VPN, але має швидке з’єднання. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. Сховай мою дупу!

Сховати мою дупу VPNРозблокує NetflixTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.HideMyAss.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Сховай мою дупу (HMA!) – служба VPN з Великобританії, що має майже 900 серверів по всьому світу. Помітно, HMA! має сервери в більш ніж 190 різних країнах – набагато більше, ніж у більшості VPN на ринку. Таким чином, це VPN, який чудово підходить не тільки для розблокування Netflix, але і для багатьох географічних сайтів у всьому світі. Ми змогли передавати Netflix в 1080p без проблем з продуктивністю і виявили, що це одна з найшвидших VPN на ринку.

Ще одна перевага HMA! полягає в тому, що він пропонує підтримку в чаті 24/7 в реальному часі що не завжди трапляється з VPN. Перевіряючи це, ми отримали швидку та корисну відповідь на наш запит. Крім того, ця VPN дозволяє захистити до 5 пристроїв одночасно. З точки зору безпеки, HMA! базується у Великобританії, тому підпадає під дію законів про збереження даних. Хоча він пропонує 256-бітне шифрування AES та комутатор знищення, він не пропонує захист від витоку DNS як особливість. Більше того, HMA! не має політики реєстрації журналів, він робить IP-адреси та часові позначки. HMA! зазначає, що ця інформація зберігається протягом 3 місяців до її стерття.

Програми Hide My Ass доступні для Windows, Mac, Android та iOS. Linux можна налаштувати вручну.

Плюси:

 • Сервери у багатьох країнах світу
 • Успішно розблокує Netflix
 • Дуже великі швидкості з’єднання
 • Пропозиція в чаті, що працює 24 години на добу

Мінуси:

 • Трохи дорожче
 • Журнали IP-адреси

Наш результат:

3.5 з 5

ВЕЛИКИЙ ДЛЯ СТРАЙМАННЯ: Hide My Ass розблокує Netflix США та Великобританію. Дуже великі швидкості. Відмінно підходить для потокової передачі та має сервери у більш ніж 190 країнах. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Hide My Ass.

Приховати мій купон на дупуОтримати 64% знижки на 36-місячний планГОТОВИЙ ДЕАЛЬ Купон застосовується автоматично

Чи можу я дивитись Netflix за допомогою безкоштовного VPN?

На жаль, більшість безкоштовних VPN просто не працюють з Netflix. Це тому, що Netflix впроваджував різні заходи проти VPN протягом останніх років. Взагалі, лише найкращі VPN змогли знайти шляхи навколо гео-обмежень Netflix. У вільних VPN є занадто мало серверів, які швидко перебувають у чорному списку Netflix, викликаючи помилку m7111-5059. Більше того, навіть якщо вам пощастить розблокувати Netflix за допомогою безкоштовного VPN, продуктивність, ймовірно, буде порівняно низькою через обмеження пропускної здатності та велику кількість користувачів, які намагаються скористатись безкоштовним сервісом.

Ми також радимо не використовувати безкоштовні VPN, оскільки їм не вистачає безпеки платних VPN. Важливо знайти VPN, який пропонує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та комутатор захисту. Такі функції безпеки гарантують безпечний перегляд Інтернету без ризику порушення ваших даних. На жаль, деякі безкоштовні VPN містять зловмисне програмне забезпечення та рекламу спаму. І останнє, але не менш важливе, справді безпечний VPN повинен мати дуже сувору політику без журналів. Проблема полягає в тому, що деякі безкоштовні VPN фактично реєструють вашу діяльність та продають цю інформацію найвищому учаснику. З цієї причини ми не вважаємо, що безкоштовний VPN не вартий клопоту.

Пояснені поширені помилки Netflix m7111

Будь-який код помилки Netflix, який починається з “m7111”, вказує на певну проблему з мережею або веб-переглядачем, яка не дозволяє завантажувати відео. Помилка m7111-5059 конкретно стосується помилки проксі-сервера, яка виникає, коли Netflix виявляє вас за допомогою VPN чи іншого проксі-типу. У Netflix є чорний список відомих VPN-серверів, заблокований доступ до відео, натомість повертає повідомлення про помилку проксі користувачам.

Користувачі VPN можуть періодично стикатися з іншими кодами помилок m7111, включаючи:

 • M7111-1101 – спробуйте очистити файли cookie та кеш браузера.
 • M7111-1331 – іноді виникає, якщо ви використовуєте закладки для доступу до Netflix. Спробуйте ввести URL-адресу вручну.
 • M7111-1309 – схоже, в основному впливає на користувачів Chrome. Спробуйте вимкнути розширення браузера.

Що я можу спостерігати на Netflix?

Netflix пропонує широку бібліотеку фільмів і телепередач, включаючи власний оригінальний вміст. Деякі з найпопулярніших назв на Netflix під час написання включають наступне:

 • Чужі речі
 • Хресний батько
 • Майстер Нічого
 • Чорна пантера
 • Помаранчевий – це новий чорний
 • Хлопство
 • Хаус на пагорбі
 • Немає країни для старих
 • Картковий будиночок
 • Ламати погано
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me