Як використовувати VPN з Roku, і найкращі VPN для Roku в 2020 році

рока


Roku був однією з перших медіа-скриньок, яка набула популярності серед мейнстріму, коли вона була вперше запущена ще в 2012 році. Roku зараз в своєму п’ятому поколінні і постачається у шести різних смаках: від легких бюджетних пристроїв до важких 4K-стрімерів:

 • Roku Express
 • Roku Streaming Stick
 • Прем’єра Року
 • Прем’єра Року+
 • Roku Ultra
 • Roku TV

Усі пристрої працюють на ОС Roku на базі Android, яка підтримує величезну кількість програм та каналів. Багато з цих каналів є геоблокованими, тобто доступ до них можна отримати лише у певних країнах. Ці обмеження можна обійти за допомогою VPN, який шифрує ваш інтернет-трафік і спрямовує його через віддалений сервер у вибраному вами місці. Це призначає вам нову IP-адресу, яку можна використовувати для обходу обмежень географічного вмісту.

Клацніть тут, щоб перейти до нашого списку найкращих VPN для Roku.

VPN також додають шар вашої конфіденційності вашій потоковій діяльності, не даючи вашим Інтернет-провайдерам та будь-яким іншим у вашій мережі переслідувати те, що ви переглядаєте.

На жаль, Roku OS не підтримує VPN на жодному з своїх пристроїв, минулих чи теперішніх. Це означає, що власники Roku, які хочуть скористатися VPN, повинні налаштувати його на посередницькому пристрої, як правило, на маршрутизаторі Wi-Fi. Ми розглянемо кілька різних методів, як це зробити нижче. Так само користувачі Roku, які хочуть використовувати Kodi, можуть екранувати відтворення / дзеркальне відображення з іншого пристрою Android із встановленим VPN.

Використання Roku за допомогою Wi-Fi маршрутизатора з підтримкою VPN

Ви можете налаштувати VPN на своєму маршрутизаторі Wi-Fi, а потім підключити Roku до мережі Wi-Fi цього маршрутизатора, щоб розблокувати шоу та зберегти приватність потокової активності. У вас є два основні варіанти: фізичний маршрутизатор або віртуальний маршрутизатор.

Налаштування VPN на фізичному маршрутизаторі Wi-Fi

dd wrt 1
Щоб налаштувати VPN на фізичному маршрутизаторі Wi-Fi, знадобиться встановити тип прошивки, яка підтримує VPN-з’єднання. Зазвичай ви можете отримати доступ до інформаційної панелі мікропрограмного забезпечення маршрутизатора, ввівши “192.168.0.1” або “192.168.1.1” в URL-адресу веб-браузера під час підключення до wifi, а потім введіть свої дані для входу. Якщо ви не знаєте своїх облікових даних для входу, перегляньте посібник користувача або Google, щоб дізнатися про за замовчуванням (адміністратор – це загальне ім’я користувача та пароль).

Після входу на панель приладів шукайте можливість встановити VPN-з’єднання. Якщо його не існує, ви можете потенційно встановити нову прошивку на роутер. Цей процес відомий як «блимає» і змінюється від маршрутизатора до маршрутизатора. Якщо це зроблено неправильно, ви можете назавжди пошкодити роутер, тому будьте обережні. Найпопулярніша безкоштовна і з відкритим кодом прошивка маршрутизатора – Tomato, а також DD-WRT. Вони мають VPN-сумісні версії.

Встановивши належну прошивку, зверніться на веб-сайт або службу підтримки вашого постачальника VPN щодо інструкцій із налаштування та деталей конфігурації щодо підключення до їх серверів..

Якщо ваш маршрутизатор не сумісний з DD-WRT або Tomato, або ви просто не впевнені в собі, можете вибрати попередньо налаштований роутер. Наша головна рекомендація – ExpressVPN, яка виготовляє власну власну прошивку, яка попередньо завантажується з усіма налаштуваннями та конфігурацією, зробленими для вас. Налаштувати та користуватися набагато простіше, ніж альтернативи з відкритим кодом, але маршрутизатори трохи дорожчі. Деякі інші постачальники VPN, включаючи пару, перелічених нижче, також продають заздалегідь налаштовані маршрутизатори, хоча вони не такі надійні чи зручні для користувачів, як ExpressVPN.

Детальніше: Кращі VPN для маршрутизаторів DD-WRT 2017 року

Налаштування VPN на віртуальному маршрутизаторі wifi

Налаштувати віртуальний маршрутизатор з підтримкою VPN набагато простіше і менш ризиковано, ніж робити це на фізичному маршрутизаторі, але для використання в якості точки доступу до Wi-Fi вам знадобиться ноутбук. Багато людей не усвідомлюють, що їх ноутбуки можуть не лише підключатися до мережі Wi-Fi, але транслювати власну.

Це можна зробити майже на будь-якому ПК з Windows або Macbook, зробленому за останні кілька років. Ось як це працює:

 1. Налаштування VPN-з’єднання
 2. Підключіться до цієї VPN
 3. Трансляція точки доступу до Wi-Fi на пристрої, які перебувають поблизу
 4. Підключіть свій Roku до точки доступу до wifi
 5. Весь трафік від Roku проходить через VPN

Щоб розпочати роботу, перегляньте такі підручники:

 • Як налаштувати віртуальний маршрутизатор з підтримкою VPN у Windows
 • Як налаштувати віртуальний маршрутизатор з підтримкою VPN на MacOS

Проксі-сервер DNS Roku

dd wrt 4 дн
Року не тільки не підтримує програмне забезпечення VPN, але також не дозволяє користувачам змінювати типові DNS-адреси за замовчуванням. Знову ж це доведеться зробити на маршрутизаторі.

Проксі-сервер DNS не пропонує повних можливостей шифрування або гео-підробки VPN, але налаштувати його набагато простіше і не сповільнити ваше з’єднання. Для Roku вам доведеться зайти на приладну панель маршрутизатора і знайти налаштування DNS. Зазвичай вам потрібно буде ввести дві адреси DNS-сервера, основну та вторинну. Переконайтеся, що ви використовуєте сервери DNS, розташовані в країні, де ви хочете розблокувати вміст. Ви також можете жорстко кодувати IPv6 адреси, але для цілей трансляції це не дуже потрібно, а в деяких випадках слід повністю відключити.

DNS або система доменних імен використовується пристроєм, підключеним до Інтернету, для вирішення такої URL-адреси, як comparitech.com, в IP-адресу, що складається з чисел і десяткових знаків. Подумайте про це як про телефонну книгу, яка відповідає номерам телефонів з іменами.

Змінивши сервер, куди надсилаються запити DNS, можна розблокувати вміст на сайтах, які використовують DNS для пошуку користувачів. Це називається DNS-проксі. Хороші VPN автоматично змінюватимуть ваші налаштування DNS та використовуватимуть власні приватні DNS-сервери. Однак набагато менше дозволить вам використовувати їх DNS-сервери без VPN.

ExpressVPN дозволяє це робити як частину звичайної підписки. Отримавши назву MediaStreamer, користувачі можуть вводити DNS-адреси ExpressVPN на свій пристрій, щоб розблокувати Netflix та інші сайти.

Кращі VPN для Roku

Ми підготували список найкращих VPN для Roku на основі таких критеріїв:

 • Глобальна мережа серверів, які розблокують широкий спектр потокових каналів, таких як Netflix, Hulu, HBO Now та BBC iPlayer
 • Швидкі, надійні та необмежені з’єднання, що дозволяють здійснювати потокове передавання HD
 • Приватні DNS-сервери та захист від витоку DNS, які забезпечують ваше місцезнаходження повністю замасковане
 • Клієнтська підтримка, яка може допомогти з налаштуванням
 • Програми для Windows, MacOS та Android (для екранізації Kodi)

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN – це наш найкращий вибір для користувачів Roku з кількох причин. Він може легко розблокувати американські мережі Netflix, Hulu, HBO Now та BBC iPlayer. Просто зверніться до служби підтримки чату 24/7, щоб запитати, які сервери зараз налаштовані для вашого улюбленого потокового каналу. Понад 3000 серверів розкидано по 94 країнах, кожен оптимізований для максимальної швидкості та надійності. Це поєднується з найкращими стандартами безпеки в бізнесі, включаючи 256-бітове шифрування AES та ідеальну таємницю вперед.

Кожна підписка на ExpressVPN постачається з інтелектуальною службою проксі DNS під назвою MediaStreamer. Для маршрутизаторів Wi-Fi, які не підтримують VPN, ви можете змінити типові DNS-адреси за замовчуванням на MediaStreamer в кілька простих кроків. Це не забезпечить повне шифрування VPN, але ви можете принаймні використовувати його для розблокування геоблокуваного вмісту.

Якщо ви хочете використовувати свій Roku з повнофункціональним VPN, але не відчуваєте себе достатньо впевненим (або терплячим) для налаштування маршрутизатора, ExpressVPN також охопив вас там. Компанія продає заздалегідь прошиті маршрутизатори з власною прошивкою, яка дозволить вам легко здійснювати маршрутизацію конкретних пристроїв, таких як Roku, через будь-який VPN-сервер у своїй мережі.

Плюси:

 • Широка, надшвидка мережа з понад 3000 серверів, розсіяних по всьому світу, може розблокувати широкий спектр потокових каналів
 • Без обмежень щодо використання даних та пропускної здатності, чудово підходить для потокової передачі HD
 • Захист від витоку DNS, спільні IP-адреси та не зберігає журналів трафіку
 • Цілодобовий персонал підтримки чату чудово підходить для вирішення будь-яких питань.
 • Програми для Windows, MacOS, Android, iOS та Linux

Мінуси:

 • Дозволено одразу 3 підключення

НАЙКРАЩЕ VPN ДЛЯ ROKU: ExpressVPN – це наш вибір №1. Маючи розгалужену серверну мережу, оптимізовану для швидкісних з’єднань, вона чудово працює з Roku. Зручні програми для всіх операційних систем. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish надає своїм клієнтам доступ до величезного спектру з понад 1200 серверів у більш ніж 60 країнах. Компанія володіє власною серверною мережею, що забезпечує високу швидкість і надійне обслуговування. Розблокувати деякі потокові сервіси з-за кордону, такі як Netflix та Hulu, не так уміло, але він може обійти географічні обмеження на BBC iPlayer та Sling TV. За замовчуванням IPVanish протокол OpenVPN використовує військове шифрування, щоб зберегти приватність потокової активності. IPVanish працює з власними серверами DNS і включає захист від витоку DNS.

IPVanish не створює власну прошивку, але користувачі можуть придбати заздалегідь налаштовані маршрутизатори у Flashrouters, якщо вони не хочуть зіткнутися з проблемою налаштування одного..

Плюси:

 • Маючи понад 1200 серверів, він може розблокувати найпопулярніший потоковий вміст
 • Швидкість відмінно підходить для потокової передачі HD на більшості серверів
 • Вбудований захист від витоку DNS та захищений від витоку IPv6
 • Підтримка клієнтів не є сторонньою, це добре враховує конфіденційність
 • Віддано перевагу Kodi та Firestick TV для віддалених програм

Мінуси:

 • Подивіться в іншому місці, якщо вам потрібно використовувати додатки в Китаї

ДОБРИЙ БЮДЖЕТ VPN: IPVanish пропонує міцну конфіденційність та безпеку. Незавантажена мережа досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності. Можливо, з підтримкою підтримки клієнтів. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN це вмілий розблокувальник потокового вмісту, включаючи Netflix, Hulu, і майже все інше, на що ви можете кинути. Доступно 50 країн для вибору, а всі сервери захищені першокласним шифруванням. Ви можете використовувати до шести одночасних пристроїв в одному обліковому записі, що робить його великою цінністю для родин або домочадців.

Усі облікові записи NordVPN мають доступ до SmartPlay – зашифрованого проксі-сервера DNS, який дозволяє обійти обмеження щодо географічного ліцензування потокового вмісту.

Як і IPVanish, NordVPN також продає попередньо спалашені маршрутизатори DD-WRT для тих, хто не зможе самостійно налаштувати VPN-з’єднання. Також у базі знань NordVPN є докладні підручники, якщо ви хочете пройти самостійно.

Плюси:

 • Обширна серверна мережа дуже здатна розблокувати більшість гео-обмеженого вмісту
 • Сервери оптимізовані для потокової передачі HD
 • Стандарти шифрування верхнього рівня із захистом від витоку DNS
 • Прості у використанні програми для більшості платформ
 • Доступна підтримка чату в режимі 24/7

Мінуси:

 • Не призначений для початківців користувачів, додаток для настільних ПК може зробити з оновленням

СПІЛЬНИЙ ВИБІР: NordVPN – хороший всебічний. Відмінний варіант, який надійно працює з Roku. Підключає до 6 пристроїв одночасно. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. ВипрВПН

ВиперВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН може розблокувати потокові сервіси з найкращими з них, включаючи Netflix, Hulu та BBC iPlayer. Ветеранський постачальник може також захистити Великий Брандмауер Китаю та інші цензурні системи. Стандарти шифрування настільки ж сильні, як вони отримують, хоча сервіс записує вашу IP-адресу, тож він не настільки приватний, як ми хотіли б..

VyprVPN працює з власною зашифрованою службою DNS під назвою VyprDNS та захищає від витоків DNS. На жаль, наразі ви не можете використовувати VyprDNS окремо від VyprVPN.

VyprVPN створює спеціальний додаток для маршрутизаторів, які працюють з прошивкою Tomato, і його веб-сайт містить інструкції для OpenVPN-збірок DD-WRT.

Плюси:

 • Працює понад 700 серверів по всьому світу
 • Розблокує Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Увімкніть перемикач на робочому столі
 • Швидкі, надійні швидкості

Мінуси:

 • Може мати більше варіантів розширеної конфігурації
 • Трохи дорожче, ніж деякі VPN

ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ: VyprVPN є зручним для користувачів. Добре працює з Roku та найпопулярнішими потоковими службами. Хороші функції безпеки та конфіденційності, але трохи дорогі. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд VyprVPN.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є відносним новачком, але це не завадило йому запропонувати послугу, яка розблокує американські Netflix та інші потокові канали. У наших тестах на швидкість він отримав дуже високу оцінку і підтримується підтримкою чату в реальному часі. Один обліковий запис дозволяє абонентам підключати до шести пристроїв одночасно. PrivateVPN не зберігає жодного журналу.

Веб-сайт містить інструкції, як налаштувати PrivateVPN на маршрутизаторі Tomato або DD-WRT. Нещодавно компанія перейшла на використання власних приватних серверів DNS замість публічних, хоча їх не можна використовувати окремо від послуги VPN.

Плюси:

 • Завоювання міцної репутації за зростаючим списком сайтів, які вони розблокують
 • Швидкості досить хороші для якісної трансляції
 • Конфіденційність та безпека – найвищий рівень

Мінуси:

 • Службовий персонал працює лише в робочий час в Європі
 • Новий постачальник все ще розширює свою мережу, має менше серверів на вибір
 • У додатках відсутні деякі розширені функції, такі як опції блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення

ВЕЛИКІ ШВИДКИ: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Працює з Roku та дозволяє на одному обліковому записі до 6 пристроїв. Невелика мережа серверів, але швидке з’єднання. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN з Roku?

Нібито «безкоштовних» VPN там не вистачає, але майже жоден з них не допоможе вам підключити Roku. Більшість безкоштовних VPN запускаються лише у власних додатках, а це означає, що вони не можуть бути налаштовані на маршрутизаторі wifi, що необхідно для Roku. Ви можете шукати безкоштовні VPN-сервери, але вони рідко є швидкими або надійними, щоб підтримувати потокове відео.

У будь-якому випадку безкоштовні VPN рідко захищають вашу конфіденційність і навіть можуть створювати вразливі місця безпеки. Щоб підтримувати себе та отримувати прибуток від користувачів, вони часто записують дані про перегляд користувачів та продають їх стороннім рекламодавцям. Деякі навіть вводять файли cookie для відстеження та показ реклами у свій веб-переглядач, а інші завантажуються шкідливим програмним забезпеченням.

Кілька авторитетних безкоштовних VPN-сервісів мають суворі обмеження на пропускну здатність або передачу даних, тобто ви витратите багато буферизації або відключитеся посеред потоку.

VPN, яких слід уникати з Roku

Книга VPN

VPN Book пропонує файли конфігурації для безкоштовних серверів OpenVPN. Але не ясно, хто стоїть за компанією та яка їх політика. Зловмисний колектив “Анонім” звинуватив сайт у тому, що він є медоносом для правоохоронних органів. Зважаючи на конфіденційність та ефективність роботи, ми рекомендуємо уникати VPN-книги.

Хола

Hola називає себе VPN, але використовує структуру однорангових замість централізованих серверів. Це має великі наслідки для конфіденційності, і його не можна налаштувати на маршрутизаторі чи Roku будь-яким чином. Компанія одного разу перетворила всі пристрої, підключені до своєї мережі, у гігантський ботнет і використовував його для здійснення розповсюджених атак на відмову в обслуговуванні на веб-сайтах. Тож якщо ви не хочете, щоб незнайомі люди використовували вашу пропускну здатність і не гаразд із захопленням вашої Roku, тримайтеся подалі від Hola.

Щит гарячої точки

Hotspot Shield користується популярністю завдяки своїй безкоштовній службі VPN, але захисники конфіденційності нещодавно подали скаргу FTC на компанію, у якій стверджують, що вона викрадала HTTP-запити на певні веб-сайти та перенаправляла користувачів на партнерські сайти. Це величезне порушення довіри. Компанія також вводить файли cookie для відстеження у браузери користувачів, щоб стежити за тим, що вони роблять в Інтернеті.

Коді на Року

Roku не підтримує Kodi, безкоштовне та відкрите програмне забезпечення для домашнього кінотеатру, яке використовується для передачі вмісту з величезного спектру як офіційних, так і неофіційних джерел. Якщо у вас є запасний пристрій Android, який підтримує кастинг, лежачи навколо, ви можете використовувати дзеркальне відображення екрана або кастинг для налаштування Kodi на Roku. Це не ідеальне рішення, але воно працює.

Рекомендована альтернатива: Amazon Fire TV Stick

Якщо ви не померли, купуючи Roku, ми рекомендуємо телевізор Amazon Fire або Fire TV Stick тим, хто може придбати його у своїй країні. Зокрема, 2-го покоління чи пізнішої Fire Stick.

Fire TV пропонує майже таку ж функціональність і канали, що і Roku OS, але він набагато гнучкіший, коли справа стосується налаштування конфігурацій, встановлення сторонніх додатків та розблокування геоблокованого вмісту. Ви можете виконати всі наступні дії:

 • Встановіть VPN на Fire TV
 • Встановіть Kodi на Fire TV
 • Вкажіть ваші DNS-сервери
 • Встановіть сторонні програми з Android APK

Це означає, що вам не потрібно покладатися на інші пристрої, наприклад, бездротові маршрутизатори, щоб налаштувати VPN або запасний пристрій Android для передачі Kodi. На Fire TV це все можливо, і ми отримали підручники, щоб показати вам, як.

“Року” Стіва Джонсона отримав ліцензію за CC BY 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map