Як використовувати VPN для зміни країни в Google Play

Як змінити країну чи регіон у Google Play


Існує кілька способів змінити країну чи регіон Google Play. На жаль, не всі вони працюють. Більше того, деякі методи працюють для деяких людей, але для інших є невдалими. Тут ми представимо пару рішень, які працювали для нас, намагаючись змінити країну Google Play.

Наступний спосіб ідеальний, якщо ви нещодавно переїхали до іншої країни. Фактично ця опція доступна лише в тому випадку, якщо вона виявить у вас нову IP-адресу в іншій країні. Ви можете використовувати VPN, щоб досягти цього, але майте на увазі, що вам потрібно буде ввести спосіб оплати з відповідної країни.

Зауважте, що використання цього методу означає, що ви не зможете використовувати свій поточний спосіб оплати або наявний баланс Google Play і не зможете знову змінити країну протягом 365 днів.

Як змінити країну в Google Play?

1. Підключення до VPN-сервера в країні, з якої ви хочете переглядати Google Play. Наш кращий вибір VPN – ExpressVPN, але NordVPN і Cyberghost – це дві хороші альтернативи низької вартості.

2. Відкрийте Play Store додаток.

3. Клацніть на три горизонтальні лінії в верхній лівий кут для доступу до меню.

Меню Google Play

4. Перейти до Рахунок.

Обліковий запис Google Play

5. Прокрутіть вниз до Країна та профілі.

Країна Google Play

6. Вам слід побачити варіант для перейдіть до країни, в якій переглядаєте з VPN.

Магазин комутаторів Google Play

7. Вам потрібно буде додати кредитну чи дебетову карту (або рахунок PayPal), щоб мати можливість змінити свій Країна Google Play або область.

8. Перегляньте рядок попередження та натисніть Продовжуйте щоб ввести платіжні дані.

Змініть попередження країни Google Play

Якщо вищевказаний метод не працює або не підходить для вас, ви можете спробувати наступне рішення, яке дозволяє змінити країну чи регіон Google Play, не вимагаючи вводити платіжну інформацію. Будьте попереджені що наступне керівництво видалить ваш поточний обліковий запис Google Play.

1. Перейдіть до свого телефону Налаштування.

налаштування меню телефону

2. Прокрутіть вниз і виберіть Користувачі & Рахунки.

Налаштування користувачів та акаунтів

3. Виберіть Google.

Користувачі та акаунти Google

4. Клацніть Видалити.

Видаліть обліковий запис Google

5. Прочитайте попередження і натисніть Видалити знову.

6. Підключіться до VPN-сервера в країні, з якої ви хочете отримати доступ до Google Play.

7. Відкрийте Google Play Store де вас попросять додати свій обліковий запис. Вас також можуть попросити налаштувати платіжну інформацію, але ви можете пропустити цю.

Хоча ми проведемо вас через кожен із найкращих VPN для зміни країни чи регіону в Google Play, ось короткий підсумок:

Найкращі VPN для зміни країни чи регіону в Google Play

 1. ExpressVPN: Сервери у 94 країнах. Розблокуйте більшість вмісту, заблокованого регіоном, включаючи Netflix. Швидкі швидкості та безпечні за допомогою шифрування. Прості програми та підтримка 24/7.
 2. NordVPN: 5100 серверів. Використовуйте його для перегляду Netflix та BBC iPlayer. Підключіть до 6 пристроїв. VPN-сервіс без реєстрації з підтримкою чату в режимі 24/7 та спеціальними серверами.
 3. CyberGhost: Безпечний VPN із шифруванням та суворою політикою без журналів. 3700 серверів по всьому світу. Швидкий та працює з Google Play та Netflix US. Використовувати на до 7 пристроях.
 4. IPVanish: Американська VPN з серверами в десятках країн. Дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно. Забезпечує хороші швидкості та високу безпеку із шифруванням.
 5. PrivateVPN: Високошвидкісні сервери для потокової передачі Netflix. Прості у використанні програми для настільних та мобільних пристроїв. Забезпечує підтримку в прямому чаті та безпеку із суворою політикою без журналів.
 6. Surfshark: Дозволяє необмежене одночасне з’єднання. Розблокує Google Play, Netflix тощо. Відмінні програми та розширення для браузера. Без журналів та підтримка 24/7.

Вам може бути цікаво, як ми вирішили вибрати найкращі VPN для зміни вашої країни в Google Play. Ми вибрали VPN на основі таких критеріїв:

Критерії вибору найкращих VPN для зміни країни Google Play 

 • Сервери в десятках країн для розблокування різних регіонів Google Play Store
 • Швидкі та надійні з’єднання для перегляду, трансляції та торрент
 • Високий рівень безпеки з шифруванням та політикою без журналів
 • Підтримка клієнтів за допомогою прямого чату, а також електронної пошти
 • Прості у використанні настільні та мобільні програми (і в ідеалі розширення веб-переглядача)
 • Включає гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику

Найкращі VPN для зміни країни в Google Play

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN найкраща ставка для зміни країни чи регіону в Google Play. Це тому вона має мережу з понад 3000 серверів у вражаючих 94 країнах. Ви можете використовувати цю VPN, щоб отримати доступ майже до країни чи регіону Google Play. Більше того, ExpressVPN може розблокувати більшість платформ, заблокованих регіоном, включаючи Netflix. Підключення швидко і дуже надійно, а це означає, що ви не маєте проблем із продуктивністю.

Ви можете використовувати цю послугу VPN на до 3 пристроях одночасно. Він оснащений цілодобовою підтримкою, яка доступна як в чаті, так і по електронній пошті. Пропонується широкий спектр додатків, а також розширення для браузера, що робить підключення до сервера ще швидшим та простішим. Якщо у вас є сумніви щодо ExpressVPN, зауважте, що він постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, щоб ви могли спробувати це абсолютно без ризику.

Крім хорошої роботи з Google Play, ExpressVPN – це дуже безпечна послуга. Він використовує 256-бітове шифрування AES та пропонує захист від витоку DNS та IPv6. Існує також функція комутатора вбити, яка гарантує, що жоден з ваших даних не протікає у разі падіння з’єднання VPN. Це VPN, який не зберігає журналів, за якими ви могли б бути ідентифікованими. Зокрема, ExpressVPN не зберігає вашу IP-адресу, історію переглядів, метадані або DNS-запити.

ExpressVPN доступний для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та маршрутизаторів. Розширення для браузерів пропонуються для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Сервери у 94 країнах для розблокування різних версій Google Play
 • Відмінна швидкість використання улюблених додатків та ігор
 • Розблокує найпопулярніші потокові платформи, включаючи Netflix
 • Забезпечує підтримку цілодобово через чат наживо
 • Особливості безпеки включають в себе перемикач шифрування та перезапуск
 • Доступний широкий вибір простих у використанні додатків та розширень веб-переглядача

Мінуси:

 • Не настільки бюджетний, як деякі інші варіанти цього списку

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ГРУГОВОГО ІГРУ: ExpressVPN – наш найкращий вибір для зміни країни чи регіону в Google Play. Також розблокує Netflix. Понад 3000 серверів у 94 країнах. Швидкі швидкості та зручні програми. Використовує шифрування для захисту даних і включає підтримку 24/7 живого чату. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN є варіантом, який варто розглянути, оскільки він має одну з найбільш експансивних серверних мереж будь-якої VPN. Загалом він має близько 5100 серверів у 60 країнах. Сюди входять сервери у США та Великобританії. Цей VPN відмінний для розблокування вмісту, що заблокований регіоном, будь то в Google Play або подібних даних Netflix та Amazon Prime Video. Він може використовуватися для підключення до 6 пристроїв одночасно, що дозволяє захистити всі свої пристрої.

Ви побачите, що NordVPN пропонує цілий ряд спеціалізованих серверів для обміну файлами, а також для покращеної безпеки в Інтернеті. Також є підтримка чату в реальному часі, яка доступна цілодобово, якщо вона вам потрібна. В цілому, це дуже безпечна VPN-послуга, яка пропонує 256-бітне шифрування AES, а також захист від витоку DNS та IPv6. Окрім перемикача на вбивство, існує також сувора політика без реєстрації для захисту вашої конфіденційності.

Ви можете завантажити програми NordVPN для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та Android TV. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox. Однак маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Дозволяє змінити регіон Google Play, а також розблокує Netflix
 • Вражаюча мережа з понад 5000 серверів у 60 країнах
 • Використовуйте його для підключення до 6 пристроїв одночасно
 • Сильна безпека із суворою політикою без журналів, а також спеціальними серверами
 • Відмінна підтримка чату в режимі 24/7

Мінуси:

 • Швидкість та надійність серверів можуть дещо відрізнятися

ВЕЛИЧЕЗНАЧЕННЯ ВАРТІСТЬ: NordVPN має мережу з понад 5000 серверів. Використовуйте його для доступу до Google Play у будь-якій країні. Розблокує Netflix та Amazon Prime Video та дозволяє підключити до 6 пристроїв. VPN без журналів із шифруванням та підтримкою чату в режимі 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost це надійний VPN, який можна використовувати для зміни країни чи регіону Google Play. Ви можете використовувати його велику мережу з майже 3700 серверів, які розташовані в 60 країнах. Зокрема, цей VPN має високі швидкості та необмежену пропускну здатність, що ідеально підходить для додатків та ігор Google Play які покладаються на Інтернет. Крім того, високошвидкісні сервери CyberGhost ідеально підходять для потокової передачі Netflix US.

Цей VPN пропонує підтримку чату в режимі 24/7 і дозволяє мати до 7 одночасних з’єднань. Він пропонує великий вибір зручних програм для настільних і мобільних пристроїв (включаючи Android) і навіть Android TV. Ваші дані захищені завдяки використанню 256-бітного шифрування AES CyberGhost. Також є захист від витоків DNS та IPv6 та автоматичний вимикач на знищення. Не менш важливою є сувора політика без реєстрації, яка забезпечує особисті дані приватними.

Додатки CyberGhost доступні для таких платформ: Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick / Fire TV та Android TV. Також пропонуються розширення для браузера Chrome та Firefox. Ручна установка потрібна для Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Швидкі швидкості для додатків і ігор Google Play, для яких потрібне підключення до Інтернету
 • Шифрування для захисту ваших даних та політики без журналів для захисту конфіденційності
 • Зручні програми для широкого спектру платформ
 • Дозволяє мати до 7 одночасних з’єднань
 • Підтримка клієнтів доступна 24/7 через живий чат

Мінуси:

 • Можна трохи повільно підключитися до деяких серверів

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ СТРЕЙМАННЯ: CyberGhost має швидкі сервери для потокового та торентінг. Розблокує Google Play. 3700 серверів у 60 країнах і дозволяє підключити до 7 пристроїв. Цілодобова підтримка прямого чату та міцна безпека із суворою політикою без реєстрації. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish Штаб-квартира знаходиться у США та має сервери у десятках країн світу. Це означає, що ви можете використовувати його для доступу до бібліотек Google Play США, Великобританії та навіть Японії. Незалежно від того, ви граєте у відеоігри в Інтернеті чи передаєте улюблений вміст, IPVanish має хороші швидкості для мінімальних перерв. Ще краще, що цей VPN дозволяє одночасно підключати до 10 пристроїв, що набагато більше, ніж більшість його конкурентів.

Ви можете використовувати IPVanish для розблокування широкого спектру геозахищеного контенту, наприклад Netflix US. Хоча програми досить прості у використанні, у вас є підтримка в прямому чаті, якщо у вас виникнуть проблеми. Це служба без журналів, яка володіє, а не орендує свої сервери. Він захищає від витоків DNS та IPv6 та використовує 256-бітове шифрування AES для захисту ваших даних. Також включена функція автоматичного перемикача вбити.

Можна завантажити додатки IPVanish для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Ручна конфігурація потрібна для Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Сервери в десятках країн для різних версій Google Play
 • Підключіть до 10 пристроїв одночасно
 • Включає підтримку в реальному чаті
 • VPN без журналів, який захищає ваші дані з високим рівнем шифрування

Мінуси:

 • Неможливо розблокувати деякі потокові служби
 • Лише надається 7-денна гарантія повернення грошей (деякі VPN пропонують 30 днів або більше)

10 СИМУЛЬНІ ПІДТРИМКИ: IPVanish дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно. Використовуйте його, щоб змінити країну чи регіон Google Play. Сервери в десятках країн світу. Забезпечує підтримку в прямому чаті та має політику без реєстрації. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN це невеликий шведський VPN з мережею приблизно 100 серверів. Однак ці сервери розповсюджені в 60 країнах, що дозволяє легко розблокувати вміст із широкого спектру міжнародних послуг. А також робота з Google Play, ця VPN може розблокувати найпопулярніші потокові послуги, включаючи Netflix, BBC iPlayer та HBO Go. Більше того, він пропонує чудові швидкості, тому ви навряд чи відчуєте повільні завантаження чи тривалі періоди буферизації.

Це особливо сприятливий для початківців сервіс, оскільки він пропонує підтримку чату в реальному часі і навіть віддалену допомогу та встановлення. Додатки прості в навігації, а підключення до сервера займає лише кілька секунд. Ви також можете захистити до 6 пристроїв одночасно. Ваша конфіденційність захищена через використання PrivateVPN 256-бітного шифрування AES. Інші функції безпеки включають захист від витоку DNS, перемикач на знищення та політику без журналів.

Додатки PrivateVPN доступні для Windows, Mac, Android та iOS. Linux та маршрутизатори потребують встановлення вручну.

Плюси:

 • Швидкі сервери для використання з додатками та іграми Google Play
 • Розблокує все, від Netflix до Amazon Prime Video
 • Підтримка чату та віддалена допомога та установка
 • Включає політику без журналів, яка допомагає вам залишатися анонімними в Інтернеті

Мінуси:

 • Обмежена кількість серверів на вибір
 • Пропонують лише програми для настільних та мобільних пристроїв (без розширень браузера)

ШВИДКІ СЕРВЕРИ :: PrivateVPN – це швидкісний сервіс для потокової передачі або торрент. Добре працює з Google Play, Netflix тощо. Проста у користуванні для початківців і включає підтримку чату в реальному часі. Підключіть до 6 пристроїв. Використовує шифрування та має політику без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark дозволяє змінювати країну чи регіон Google Play, а також розблокувати популярний географічний вміст за кордоном. Зокрема, Surfshark добре працює з Netflix, Hulu та BBC iPlayer. Однак, ця VPN найбільш помітна тим, що пропонує необмежену кількість одночасних з’єднань що, очевидно, чудово підходить для обміну VPN з родиною. Завдяки Surfshark ви отримаєте доступ до сотень серверів у 50 країнах.

Програми Surfshark спрощують пошук та вибір сервера. Також легко налаштувати різні налаштування та активувати такі функції, як блокувальник реклами. Surfshark серйозно ставиться до вашої безпеки, і це очевидно в тому, що вона використовує 256-бітне шифрування AES та захист від витоку DNS. Цей VPN також включає перемикач на знищення та сувору політику без реєстрації. Можна навіть вибрати плату в криптовалюті. Якщо у вас є якісь питання, також включена підтримка чату в режимі 24/7.

Додатки Surfshark доступні для настільних ПК (Windows та Mac), мобільних пристроїв (Android та iOS) та Amazon Fire TV / Fire Stick. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox. Linux та маршрутизатори повинні бути налаштовані вручну.

Плюси:

 • Змініть країну Google Play і розблокуйте Netflix, BBC iPlayer
 • Необмежена кількість одночасних з’єднань
 • Програми для початківців, а також розширення для браузера
 • Пропонує цілодобову підтримку клієнтів через чат наживо

Мінуси:

 • Порівняно невелика мережа з близько 800 серверів
 • Користувачі Linux мають налаштувати VPN вручну (немає програми)

НЕЗАГАЛЬНІ З’ЄДНАННЯ: Surfshark – це чудовий вибір для сімей, оскільки він дозволяє необмежене одночасне з’єднання. Розблокує Google Play та Netflix. Програми та розширення для браузера, сприятливі для початківців, а також підтримка 24/7. Захищає вашу конфіденційність політикою без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб змінити країну чи регіон у Google Play?

Ви можете використовувати деякі безкоштовні VPN, щоб змінити країну чи регіон Google Play. Однак ми не рекомендуємо використовувати безкоштовні VPN з кількох причин. Для початківців, безкоштовні VPN не дуже добре розблоковують вміст. Тож якщо ви плануєте передавати вподобання Netflix або HBO Go, найкраща ставка – це якісна платна VPN-послуга.

Навіть якщо безкоштовна VPN зможе розблокувати географічний сайт або послугу, шанси на те, що продуктивність буде низькою. Перегляд, потокове передавання та торрент із безкоштовними VPN можуть бути розчарувальними. Це тому, що безкоштовні VPN зазвичай не мають багатьох серверів. Більше того, у цих сервісах часто є занадто багато користувачів, що означає велике навантаження на сервер та продуктивність.

Начебто не в змозі розблокувати вміст і повільну швидкість нам було недостатньо, безкоштовні VPN не роблять привілеїв для вашої безпеки в Інтернеті. Багато хто не використовує шифрування для захисту своїх даних, а іншим не вистачає важливих функцій безпеки, таких як комутатор захисту. Нарешті, багато безкоштовних VPN записують дані користувачів, продаючи їх третім особам. Якщо ви цінуєте свою конфіденційність в Інтернеті, краще уникати безкоштовних VPN.

Які версії Google Play доступні для країн?

Google Play доступний у більшості країн, і всі вони мають власну версію Google Play Store. Ось короткий список деяких версій Google Play, до яких можна отримати доступ, змінюючи країну чи регіон:

 • США
 • Великобританія
 • Франція
 • Німеччина
 • Австралія
 • Канада
 • Іспанія
 • Японія
 • Італія
 • Росія
 • І багато іншого!
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map