Як використовувати VPN або розумний DNS з Kodi для розблокування вмісту

програми kodi
Kodi – це безкоштовне програмне забезпечення для домашнього кінотеатру з відкритим кодом, яке працює на багатьох платформах, включаючи Windows, Mac OSX, iOS, Android, Linux та Raspberry Pi. Його можна використовувати для передачі медіа з Інтернету або відтворення локальних файлів. Kodi – джерело-агностик, і він має багато офіційних та неофіційних доповнень, щоб передавати все від Netflix до торентів до занять спортом.


Хоча будь-хто може використовувати Kodi, канали, з яких він витягує вміст, все ще обмежені тими ж обмеженнями, що й у веб-браузері чи нативній програмі. Наприклад, вміст з Netflix або BBC iPlayer може все ще бути обмежений залежно від вашого місцезнаходження. Крім того, трансляція відео з торрентів настільки ж незаконна, як якщо б ви завантажили файли на свій жорсткий диск або передали їх у Popcorn Time.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Щоб захистити свою конфіденційність під час використання Kodi, рекомендуємо використовувати VPN. VPN шифрує весь трафік, який прямує до пристрою та з нього, перш ніж перенаправляти його через сервер у місце, яке вибирає користувач. Це дозволяє користувачам “підробляти” своє місцезнаходження та обходити між собою брандмауери, які фільтрують користувачів залежно від їх місцезнаходження. Крім того, шифрування перешкоджає користувачеві ISP та будь-яким іншим органам влади переглядати вміст та призначення їх інтернет-трафіку. Це робить VPN життєво важливими для людей, які передають або завантажують торренти та / або використовують будь-які інші несанкціоновані джерела для ліцензованого вмісту.

Крім того, деякі додатки Kodi можуть бути викрадені сторонніми особами. Коли це станеться, додатки та ті, хто стоїть за ними, можуть отримати доступ до вашого комп’ютера через атаки “посередників” та інших форм злому. Використання VPN допоможе захистити вашу систему від атак MITM та інших форм вторгнення в конфіденційність через Kodi. Однак не всі злому додатків можна запобігти VPN, тому ви хочете бути обережними під час використання додатків Kodi.

Розумний проксі-сервер DNS працює аналогічно VPN тим, що він спрямовує інтернет-трафік пристрою через інше місце, але йому не вистачає шифрування VPN. Це робить його життєздатним вибором для перегляду вмісту з геофіксованим замком, але він недостатньо приватний для захисту торентерів.

Зауважте, що багато потокових відео-сервісів – зокрема Netflix – активно блокують користувачів проксі, включаючи VPN та розумні DNS. З цієї причини нашою найкращою рекомендацією є використання платної послуги VPN, наприклад ExpressVPN, на якій завжди є кілька серверів, які можуть отримати доступ до Netflix, не отримуючи помилку проксі. Тут ви можете отримати додатково безкоштовно 3 місяці з усіма 12-місячними планами ExpressVPN. Якщо ви не турбуєтесь про Netflix, IPVanish є популярним варіантом для користувачів Kodi, оскільки він набирає високий бал як для захисту конфіденційності, так і для швидкості, і працює з усіма додатками Kodi..

Налаштування VPN за допомогою Kodi

Спосіб налаштування VPN для роботи з Kodi багато в чому залежить від вашої операційної системи. Ви можете встановити надбудову, щоб увімкнути VPN в Kodi, встановити нативну програму VPN за межами Kodi, вручну встановити VPN за допомогою вбудованих налаштувань вашої операційної системи або налаштувати VPN на маршрутизаторі вручну. Тут ми викладемо всі варіанти для кожної основної операційної системи. Ви також можете перевірити наш список 10 найкращих VPN для Kodi.

Kodi VPN на ПК з ОС Windows, Android та iOS

Ми об’єднали Windows, Android та iOS в одну категорію, тому що, коли справа стосується запуску Kodi через VPN, вони працюють майже однаково. Наскільки ми можемо знайти, розробники ще не розробили додатковий додаток, який дозволяє користувачам отримувати доступ та контролювати VPN з інтерфейсу Kodi для цих операційних систем.

Натомість користувачі цих трьох платформ можуть встановити нативну програму, надану їх постачальником VPN, на свою операційну систему. Після встановлення та входу в систему просто підключіться до VPN і нехай він працює у фоновому режимі. Весь потоковий потік до Kodi буде перенаправлений через VPN-сервер та зашифрований. Ми рекомендуємо цей маршрут, оскільки 1) це простий та 2) більшість сучасних програм VPN використовують протокол OpenVPN, який є найбільш безпечним варіантом.

Якщо у вашого постачальника VPN немає програми або ви просто не хочете ним користуватися, ви можете знайти параметри налаштування вручну десь у налаштуваннях. Тут ви, як правило, обмежені протоколами L2TP, SSTP та PPTP. З цих варіантів ми пропонуємо L2TP або SSTP, оскільки PPTP має добре задокументовані вразливості безпеки.

Єдиним винятком, якщо ви дійсно маєте намір керувати VPN зсередини Kodi, – це VPNicity. VPNicity – це послуга VPN, спеціально створена для користувачів Kodi, яка функціонує як програмний додаток. Він працює на широкому спектрі операційних систем та пристроїв, але він не є безкоштовним. Щомісячна підписка починається від $ 5,99 на місяць, а також доступна 7-денна безкоштовна пробна версія. З багатьма іншими якісними VPN, які працюють із Kodi або без нього – багато за нижчими цінами – це важко продати. Але ми пообіцяли дати вам всі варіанти, так що … ви їдете.

Kodi VPN для Mac OSX

Користувачі Kodi на Mac OSX мають усі наведені вище параметри плюс ще один: доповнення, яке дозволяє користувачам Mac вмикати та вимикати VPN з інтерфейсу Kodi. Ми рекомендуємо цей додаток OpenVPN від розробника Брайана Хорнсбі. Він з відкритим кодом і не потребує встановлення додаткових сховищ або додатків.

Після встановлення надбудова OpenVPN з’явиться у меню «Програми». Вам потрібно буде завантажити файли конфігурації OpenVPN у свого постачальника VPN та імпортувати їх у додаток. Це потрібно зробити один раз для кожного сервера, тоді ви можете керувати VPN прямо з меню.

Kodi VPN на телеприставках на базі Android (Fire TV, Roku, Chromecast)

На жаль, параметри медіа-боксів на основі Android, таких як Fire TV, Roku та Chromecast, на основі Android. Більшість постачальників VPN (не всі) не намагаються робити програми для STB, і вони навіть не мають вбудованої підтримки для налаштування вручну..

Знову є можливість VPNicity, але… мене.

Тож тут ми запропонуємо інший варіант: налаштувати VPN на маршрутизаторі wifi. Це означає, що весь інтернет-трафік з кожного пристрою вашого будинку чи офісу буде надсилатися через VPN (якщо ви не купуєте окремий маршрутизатор лише для свого пристрою Kodi). Це може бути хорошою чи поганою річчю, залежно від того, чи хочете ви постійно перебувати на VPN та наскільки надійний VPN-сервер. Процес відрізняється залежно від прошивки вашого маршрутизатора. Для більшості типів ExpressVPN має тут навчальні посібники з налаштування.

Kodi VPN для систем на базі Linux (включаючи OpenELEC та Raspberry Pi)

За один раз у своєму житті користувачі Linux отримують більше варіантів, ніж будь-хто інший. Якщо ваш постачальник VPN пропонує програму, ви можете використовувати її для підключення поза Kodi. Перегляньте наш список найкращих VPN для Linux тут.

Деякі дистрибутиви Linux поставляються із попередньо встановленим клієнтом OpenVPN з відкритим кодом. Якщо ні, отримати це так само просто, як ввести кілька рядків коду в командний рядок.

Потім є додатки, які дозволяють керувати VPN зсередини Kodi. Тут користувачі Linux мають кілька варіантів залежно від дистрибутива. Ми все ще підтримуємо рішення Брайана Хорнсбі, яке повинно працювати майже на кожній версії Linux, оскільки воно не містить доданих рядків і не потребує встановлення будь-яких інших доповнень або сховищ. Якщо це не вирізає, ви можете спробувати цей Стефан Сараєв, хоча для його налаштування вам може знадобитися додати та налаштувати деякі інші додатки з сховища Fadion TVaddons або SuperRepo. Рішення Сараєва працює з пристроями OpenELEC.

Налаштування Kodi за допомогою розумного DNS

Kodi найкраще працює з хорошим VPN, таким як IPVanish, однак, якщо ви хочете піти по розумному маршруту DNS, ось як налаштувати. Розумні проксі-сервери DNS, як і VPN, можна керувати як в межах Kodi, так і поза нею. Нам відомі рішення In-Kodi – кросплатформні, це означає, що вони працюють у всіх операційних системах, де працює найновіша версія Kodi (Isengaard, станом на час написання). Smart DNS не шифрує ваш трафік, що робить його швидшим, але менш безпечним. Мінусом є те, що потокові сайти, такі як Netflix, набагато простіше блокувати розумні DNS порівняно з VPN, тому ми не можемо гарантувати, що вони завжди працюватимуть. Розумні сервіси DNS зазвичай не мають широкого набору серверів, як VPN-сервіси.

Найпопулярніший розумний DNS-проксі для Kodi – це Unblockr, який робить як надбудову, так і надає послугу. Плани починаються від $ 2,63 (GBP 2) на місяць, і доступна однотижнева безкоштовна пробна версія. Найкраще в Unblockr – це те, що надбудова автоматично оновлює вашу IP-адресу, тому вам не доведеться її вручну оновлювати. Після реєстрації ви можете знайти інструкції щодо встановлення тут Unblockr.

Unblockr – це єдиний додаток, який ми могли знайти для Kodi (повідомте нас у коментарях, якщо ви знаєте про інший), але якщо ви вже підписалися на інший розумний сервіс DNS, ви можете встановити його у налаштуваннях свого пристрою або wifi маршрутизатора. . Більшість мультимедійних скриньок із передачею та смарт-телевізорами не дозволяють користувачам змінювати свої налаштування DNS, тому проходження через маршрутизатор wifi може бути єдиним варіантом.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map