Як скасувати підписку на NordVPN для повного відшкодування

Як скасувати nordvpn за повне повернення коштів (1)


NordVPN, як і багато інших високопоставлених VPN-сервісів, пропонує гарантію повернення грошей за умови скасування підписки протягом перших 30 днів. Ми перевірили це зобов’язання, і постачальник виконав свої обіцянки.

Читачі Comparitech можуть скористатися ексклюзивною знижкою 75% – гарантія повернення грошей включена в угоду.

Примітка: Спочатку підписуючись на NordVPN, схоже, що лише трирічна угода має право на участь 30-денна гарантія повернення грошей оскільки примітка щодо політики міститься лише у виділеному трирічному плані. Однак усі плани мають однаковий варіант (натискання кожного виявляє гарантію), тому вам не потрібно вибирати більш тривалий термін, якщо ви не хочете.

Як скасувати NordVPN та отримати повне відшкодування

Виконайте цей покроковий процес, щоб закрити свій обліковий запис NordVPN (не хвилюйтеся, ви завжди можете зареєструватися пізніше, якщо вам знову потрібен доступ).

Ось як скасувати підписку на NordVPN для повного повернення коштів:

 1. Увійдіть на NordVPN.com за допомогою облікових даних облікового запису.
 2. Перейдіть на сторінку облікового запису.
 3. Клацніть на значку поруч із Змінити план і підтвердіть скасування.
 4. Почніть розмову з агентом прямого чату.
 5. Підтвердьте, що ви хочете скасувати та вимагайте повернення коштів.
 6. Дочекайтеся повернення грошей на ваш банківський рахунок!

Давайте розглянемо цей процес детальніше.

Крок 1

Перейдіть на NordVPN.com та увійдіть у свій обліковий запис.

Крок 2

Перейдіть на сторінку Облікові записи та натисніть піктограму, представлену трьома крапками поруч із кнопкою Змінити план. Виберіть Скасувати автоматичні платежі.

Крок 3

Після натискання кнопки з’явиться інший екран. Вас запитають, чи дійсно ви хочете продовжувати процедуру скасування. Натискання цієї кнопки не скасує ваш обліковий запис набирає чинності негайно; це просто зупинить усі автоматичні платежі. Це означає, що ви зможете користуватися послугою до наступного платіжного циклу.

Натиснувши кнопку Підтвердити скасування, на екрані з’явиться такий екран:

Крок 4

Підтвердивши скасування, ви могли припустити, що повернення коштує. Однак це насправді не так. Ви повинні вимагати відшкодування через живий чат або за допомогою форми запиту електронної пошти.

Вибір варіанту чату в реальному часі швидше і надає можливість поговорити з фактичним людським агентом. Ось як розпочати:

Клацніть піктограму чату – це міхур мови в нижньому правому куті веб-сайту NordVPN. З’явиться розділ FAQ, що стосується загальних запитів. Продовжуйте натискати кнопку Чат внизу. Введіть своє ім’я, адресу електронної пошти, пов’язану з вашим обліковим записом NordVPN, і короткий опис вашого запиту (ми включили знімок екрана нижче для вашої довідки). Натисніть кнопку Почати чат і чекайте, коли представник служби підтримки клієнтів приєднається до чату.

Крок 5

Зрозуміло, що представники служби підтримки намагаються утримати вас як клієнта. Адже жоден бізнес не любить втрачати клієнтів. Однак вони дуже доброзичливі і немає жодного агресивного запитання. Насправді вони намагаються визначити, чи не вистачає чогось у їхній службі, і чи можуть вони щось зробити, щоб покращити це.


Крок 6

Тепер, коли у вас є підтвердження запиту на повернення коштів, все, що вам потрібно зробити, – це посидіти і чекати, поки ваша компанія з кредитних карт обробить завдання. Як зазначалося в службі підтримки клієнтів, це не повинно зайняти більше 10 робочих днів. Якщо ви платили через PayPal, просто увійдіть у свій обліковий запис і переконайтеся, що автоматичні платежі відміняються і звідти.

Скасування підписки на NordVPN електронною поштою

Як ми вже згадували раніше, також можна скасувати підписку за допомогою форми електронного квитка. Для цього методу виконайте кроки 1-3 так само, як ми пояснили в попередньому розділі. Після цього натисніть на іконку електронної пошти на веб-сайті NordVPN та введіть свій запит.

Після натискання кнопки Надіслати процес стає зрозумілим. Вам слід отримати електронний лист-підтвердження про те, що ви скасували NordVPN протягом години, після чого може з’явитися запит, чому ви хочете скасувати. Після того, як ви повідомили про свій намір продовжувати, обслуговування клієнтів продовжить та обробить ваше повернення.

Альтернативи NordVPN

Ми високо оцінюємо NordVPN, але якщо ви хочете скасувати послугу, ви можете бути на ринку альтернативної послуги. У цьому розділі ми поговоримо про три гідні альтернативи, які ви могли б розглянути натомість.

1. ExpressVPN

ExpressVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є однією з найпопулярніших VPN-послуг і з поважних причин. Цей постачальник надзвичайно швидкий, використовує добре розроблені та інтуїтивно зрозумілі програми та пропонує цілодобову підтримку клієнтів. Маючи понад 3000 серверів у 94 країнах, ExpressVPN може допомогти вам отримати IP-адресу буквально з будь-якої точки світу, включаючи Північну Америку, Азію, Європу, Австралію та Південну Америку.

ExpressVPN не реєструє жодних даних користувачів, тому ваш цифровий слід надійно схований. Крім того, він використовує протоколи шифрування військового класу, тому будь-які хакери чи снайпери безпечно зберігаються. Ви можете використовувати цього провайдера для розблокування безлічі потокових служб, включаючи Netflix, Hulu, ESPN, BBC iPlayer та ін..

НАЙКРАЩІЙ АЛЬТЕРНАТИВ NORDVPN: ExpressVPN захищений, ExpressVPN захищений, швидкий та простий у використанні. Спробуйте це з безризиковою 30-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш повний огляд ExpressVPN.

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost є ще одним гідним претендентом, особливо якщо ви шукаєте бюджетну угоду. Він пропонує понад 4800 серверів у 58 країнах, тому стабільне приватне інтернет не далеко. Більше того, пропоновані швидкості дуже швидкі з низькою затримкою сервера та великим часом роботи.

Цей провайдер готовий для початківців користувачів, і дуже легко їх підключити. Крім того, він пропонує розблокування одним кліком кількох потокових служб, таких як Netflix. Весь веб-трафік захищений 256-бітним шифруванням AES, а додаткові заходи безпеки, такі як захист від зловмисного програмного забезпечення та блокувальник реклами, забезпечують безпеку та безпеку в Інтернеті.

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ АЛЬТЕРНАТИВ: CyberGhost дозволяє дуже легко розпочати роботу з VPN. Його швидкість велика, а обслуговування клієнтів корисне. Спробуйте це з 45-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш огляд CyberGhost.

3. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN має чудовий досвід надшвидкої, безпечної трансляції. Хоча його серверна мережа менша, ніж у ExpressVPN та CyberGhost, вона все ще охоплює 60 локацій.

PrivateVPN не реєструє будь-яку особисту інформацію, включаючи IP-адреси. Весь трафік забезпечується за допомогою 256-бітного шифрування разом з додатковими заходами безпеки, такими як ідеальна таємна передача вперед. Крім того, він може надавати доступ до таких сервісів, як Netflix, Hulu, BBC iPlayer та ін.

Швидке та безпечне: PrivateVPN забезпечує стійкі швидкості разом із надійним продуктом. Скористайтеся його 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш огляд PrivateVPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map