Як розблокувати Фантазійний спорт DraftKings за допомогою VPN

чернетки розблокувати vpn

Хобі без роботи, як-от фентезі-футбол, колись переводили в підвали будинку свого сусіда, в даний час грати у фентезі-спорт за гроші – це одна з найбільш швидко зростаючих галузей в Інтернеті..

Але не всі настільки прагнуть дозволити користувачам DraftKings складати свої улюблені відбитки або відстежувати статистику ігор в режимі реального часу. Деякі країни – і навіть окремі штати США – заборонили доступ до депозитів на DrawKings, і в цих регіонах грати на сайті все ще вважається незаконним актом. Що ви можете зробити, якщо ви живете в тому районі, де сайт легально використовувати, але ви подорожуєте частиною світу, яка не дозволяє доступ до сайту?

Прочитайте в нашому посібнику про те, як розблокувати фантазійні спортивні змагання DraftKings за допомогою VPN!

Кожен, хто хоче отримати доступ до Чернетки з VPN, повинен переконатися, що вони роблять це лише в тому випадку, якщо вони є резидентом тієї країни або штату, де доступ до Чернетських королів є законним. Використання VPN для доступу до сервісів DraftKings не слід вважати вирішенням для нелегальних онлайн-фентезійних видів спорту. 

Як в першу чергу заблокується Fantasy Sports DraftKings Fantasy Sports?

Щоб зрозуміти, як обійти заблокований доступ до DraftKings, спершу вам слід прочитати трохи далі чому послуга навіть блокується в першу чергу.

Все зводиться до законів про азартні ігри. Хоча технічні фантастичні спортивні ліги не є азартними, кожен штат у США має різні законодавчі акти щодо того, як такі ігри контролюються, оподатковуються та регулюються. Наразі DraftKings прямо заборонено в 10 з п’ятдесяти штатів Америки (Алабама, Арізона, Делавер, Гаваї, Айдахо, Айова, Луїзіана, Монтана, Невада та Вашингтон). З решти 40, чотири з них надають доступ лише залежно від провайдера, який ви використовуєте для підключення до Інтернету.

чернетки vpn розташування

Наразі єдиними гравцями, які зможуть грати на DrawKings за кордоном, є ті, хто проживає в Канаді чи Великобританії. Якщо ви живете десь в іншому місці, ви можете отримати страшне повідомлення “Місце не знайдено” (див. Вище) наступного разу, коли ви спробуєте внести депозит.

Незалежно від того, те, що DraftKings FantasySports чи технічно не класифікується як азартні ігри, це питання, про яке суди все ще не вирішили повністю, але наразі єдиний спосіб вийти в Інтернет, щоб перевірити свій реєстр чи знущатися з другом у вашій лізі – це використання VPN.

Як використовувати VPN, щоб розблокувати Проекти Fantasy Sports

Так досить з усіма юридичними розмовами; як ви можете підключитися до Інтернету через DraftKings за допомогою VPN? Підхід такий же простий, як і елегантний.

З підпискою на VPN від такого авторитетного постачальника, як VyprVPN, вам потрібно лише завантажити та встановити єдиний фрагмент програмного забезпечення, щоб повернутись у густоту торгових гравців, розмовної статистики та додавання більшої кількості очок у ваш пул..

Для початку перейдіть на веб-сайт VyprVPN, щоб розпочати, тут є 30-денна гарантія повернення грошей, щоб ви могли спробувати безризиково і отримати повне повернення коштів, якщо не раді. Щоб налаштувати свій обліковий запис, спочатку натисніть на це посилання, а потім виберіть кнопку “Почати”, виділену нижче:

реєстрація випрппнВи перейдете на сторінку реєстрації, де ви можете ввести всю свою інформацію (електронну пошту, ім’я облікового запису тощо), а також номер своєї кредитної картки:

випрппн ціноутворення

Після успішного створення та підтвердження вашого облікового запису завантажте та встановіть VyprVPN та увійдіть у свій обліковий запис у вікні, показаному нижче:

vpprvpn сторінка входу

Після входу в обліковий запис натисніть кнопку в головному вікні, що виглядає як контактний код, який можна побачити тут:

процес з'єднання vpprvpn

Виберіть варіант для Показати всі розташування сервера зі спадного меню:

розташування серверів vyprvpn

Це відкриє головне меню сервера. На відміну від деяких VPN, які можуть дозволяти вам підключатися лише до їх серверів по одній країні, у Сполучених Штатах у VyprVPN є вісім різних міст, серед яких: Остін, Чикаго, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Сан-Франциско, Сіетл та ін. Вашингтон.

(Примітка. Ви також можете вибрати із серверів Великобританії чи Канади, якщо ви думаєте, що вони стануть більш швидким варіантом для того, звідки ви підключаєтесь)

список розташувань сервера vyprvpn

Двічі клацніть будь-який із цих серверів, окрім Сіетла, Остіна чи Вашингтона (залежно від того, що географічно розташовано ближче до вашого домашнього місця):

vyprvpn вдале з'єднання

Після успішного підключення сервера ви будете готові розпочати чернетку!

Comparitech не потурає незаконному використанню VPN для входу на веб-сайти в азартних іграх у країнах чи штатах США, де дія не дозволена.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me