Як приватно ділитися фотоальбомами в Інтернеті з родиною та друзями

Як ділитися фотоальбом приватно з родиною та друзями (1)

Ви запакували сумки та забронювали готель. Тепліша погода піднімається; час зробити перерву та насолодитися невеликим простоєм. Ви вже мрієте про приємні пейзажі та захоплюючі пейзажі. Близькі друзі та колеги махають бонусом, і не можуть чекати, коли побачать ваші фотографії в дорозі. Існує лише одна проблема: ви не хочете, щоб незнайомі люди ковзали на фото відпустки. Ми покажемо вам, як створювати приватні фотоальбоми в Інтернеті та найкращий спосіб ділитися фотографіями приватно.

Хоча соціальні медіа заохочують культуру обміну всіма і часто ділитися, навіть найактивніші користувачі мають моменти, які вони не збираються бачити у світі. У вашому житті завжди будуть події, якими ви хочете поділитися лише з кількома вибраними. Можливо, зібрання було інтимним святкуванням, таким як церемонія настання віку або релігійні обряди. Можливо, ви з розумом бажаєте уникати того, щоб усі у вашому районі могли знати, що ви не вдома. Як повідомляє ABC, грабіжники не вище використовують соціальні медіа для пошуку жертв. У деяких місцях можуть бути рекомендації проти надмірного обміну. Якщо, наприклад, на сафарі, ця картина розкішного африканського носорога може потрапити на поле потенційних браконьєрів, особливо якщо зображення містить метадані про місце зйомки сцени.

Тож як ви завантажуєте фотографії для обміну з родиною та друзями, але зберігайте їх приватними від випадкових незнайомих людей? Хоча важко зберігати публікації зображень в Інтернеті повністю конфіденційними, ви можете обмежити, хто їх може бачити.

Ось п’ять способів приватного доступу до фотографій:

1. Налаштуйте загальну папку хмари

У вас є обліковий запис у DropBox, Google, iCloud, Microsoft OneDrive або іншого постачальника послуг хмари? Якщо так, то один спосіб приватного обміну фотографіями вже є у вас під рукою. Більшість постачальників хмарних пам’яток дозволяють своїм користувачам створювати «спільні папки»: папки елементів, до яких можуть звертатися інші, або під час входу до власних облікових записів, або через доступ до спільного посилання.  

Наприклад, скажіть, що ви хочете налаштувати папку фотографій для обміну за допомогою Google. 

Спочатку перейдіть на свій диск Google і налаштуйте свою папку.

Після того, як папка знаходиться у вашому диску, клацніть правою кнопкою миші параметри. Ви повинні побачити спадне меню з декількома діями, включаючи “Поділитися+“Папку або”Отримайте спільне посилання”. Обидва ці варіанти дозволять вам ділитися вмістом своєї папки з іншими. Для більшості користувачів опція “Отримайте спільне посилання“Буде достатньо: Google надасть вам посилання, на яке ви можете надіслати текст, повідомлення чи електронну пошту сім’ї та друзям для перегляду вмісту папок. 

Якщо ви хочете отримати більше варіантів, після встановлення спільного посилання виберіть “Поділитися +“.

Меню спільного доступу містить ще більше варіантів: дозволяє особам, які мають посилання, переглядати елементи, редагувати елементи або повністю обмежувати доступ до певної кількості користувачів Google.

DropBox та інші провайдери часто мають подібні налаштування, з додатковими функціями або параметрами, унікальними для кожної платформи. До популярних облікових записів на хмарному накопичувачі також можна отримати доступ за допомогою програм телефону та планшета, що дозволяє завантажувати зображення безпосередньо з фотоальбому пристрою. Це дозволяє зручніше заблокувати ноутбук, а не ризикувати в дорозі. 

2. Закриті або секретні групи Facebook 

Як правило, інформацію у Facebook ніколи не слід вважати справді «приватною». Як пише Леслі Уокер для Lifewire, “За замовчуванням Facebook занадто часто робить фотографії та інші матеріали, які ви публікуєте в соціальній мережі, загальнодоступними, тобто кожен може їх бачити”. Однак є способи обмежити, хто може бачити ваші зображення. Групи Facebook, зокрема, можуть бути привабливим варіантом, якщо ви та люди, з якими ви хочете ділитися фотографіями, вже маєте профілі. 

На домашній сторінці перейдіть до сторінки Дослідити – Групи , натиснувши “+ Створити групу“, Щоб створити нову групу для свого облікового запису. “Створити групу“Також доступний у спадному меню головного меню, відразу після Створення / управління сторінками.

Вам потрібно буде вказати ім’я своєї групи, ввести когось із друзів або родичів, які запросити, і, звичайно, вибрати налаштування конфіденційності. З різних типів груп потрібно вибрати “Закрита група“Або”Секретна групаЩоб зберегти приватні фотографії, якими ви ділитесь із групою. У групі “Закрито” кожен користувач в Інтернеті може бачити, хто є членом групи, але лише учасники групи можуть бачити розміщений вміст. З „Секретним” групуйте вміст і той, хто може бачити його, залишаючись непомітним для відвідувачів мережі. 

3. Налаштування конфіденційності у вашій улюбленій мережі фотографій. 

Деякі соціальні мережі спеціально розроблені для обміну фотографіями в Інтернеті і можуть містити обмеження для спільного використання. Послуга хостингу зображень Flickr включає можливості географічного обмеження – обмеження доступу до фотографій залежно від місця перегляду.  

Інша мережа фотографів, SmugMug, включає більш високі налаштування конфіденційності для платних акаунтів “Power” та новіших. Користувачі можуть отримати доступ до опцій спільного доступу в розділі Галерея > Безпека, тоді запросіть гостей, з якими будуть ділитися зображеннями.  

Якщо ви вже встановили присутність в іншій мережі, перегляньте налаштування та документацію до поширених запитань. Як працює “приватний” спільний доступ, залежатиме від веб-сайту чи програми. 

4. “Приватні” програми обміну фотографіями. 

Якщо ви ще не користуєтесь мережею спільного доступу, подумайте про те, як створити обліковий запис, призначений для приватного доступу. Програми, включаючи Cluster.io та 23 Snaps, популярні та створюються з урахуванням приватних груп. Кластер каже: “Переглядати та публікувати в альбомах можуть лише запрошені користувачі”. Згідно з 23 знімками, врятовані моменти “видимі для вас та родини та друзів, з якими ви спілкуєтесь – ні з ким більше”.

Якщо ви підписуєтесь на нову платформу, перевірте, чи можуть користувачі запрошуватись посилання самостійно, чи потрібно зареєструвати обліковий запис. Наприклад, Instagram дає можливість приватного обміну; однак для приватного публікації вам потрібно буде заблокувати ваш обліковий запис, оскільки лише ті, хто в Instagram, зможуть бачити ваші опубліковані фотографії. Не всі будуть готові приєднатися до іншої послуги або завантажити нову програму для одноразового використання. Якщо сім’я чи друзі також шукають кращі способи поділитися моментами приватно, ви можете знайти новий інструмент, який саме те, що всі шукають.

5. Групові тексти

Не зацікавлені в реєстрації в новому обліковому записі або завантаженні іншої програми? Будьте в душі, все ж є рішення для спільного використання приватних фотографій, особливо якщо у всіх у вашому списку є смартфон. Деякі месенджери миттєвих повідомлень пропонують параметри “групового чату”, що дозволяє вам надсилати текст та зображення відразу вибраній групі людей. Деякі програми також дозволяють отримати зворотний зв’язок від групи, по суті створивши приватну кімнату чату! iMessage, Android Messenger, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger і Signal – це всі текстові додатки, які дозволяють групових сервісів обміну повідомленнями.

iMessage: На iOS відкрийте повідомлення та запустіть нове повідомлення. Введіть контактні номери, на які ви надсилаєте, а потім введіть текст, фотографії та натисніть «надіслати».

Android Messenger: Та сама функція групового обміну повідомленнями може бути виконана в Android Messenger, але вам може знадобитися спочатку налаштувати MMS. Вам потрібно буде зайти “Налаштування” і виберіть “Розширений”

Під груповими повідомленнями перемикайте “групова MMS” Це дозволить вам надсилати групові тексти через протокол повідомлень Android.

WhatsApp: Якщо ви багато спілкуєтесь через популярний додаток WhatsApp, хороші новини: групові чати та обмін фотографіями – це простий варіант. Щоб налаштувати повідомлення для спільного доступу до групи, відкрийте програму та натисніть «Чати » вкладка для iphone, ““Меню в Android. Натисніть на “Нове повідомлення“, Потім натисніть кнопку”Нова група”. Додайте свої контакти та тему, а потім продовжуйте розробляти текст як завжди. 

Telegram: Telegram має два варіанти обмеженого доступу: канали та групи. Ключові відмінності між ними – номери користувачів та можливість редагування. Групи краще обмінюватися з людьми, яких ви знаєте: вони мають членів і дозволяють усім, хто підключився, надсилати повідомлення назад. Канали мають передплатників, і хоча вони можуть бути державними або приватними, вони розроблені для заохочення трансляції матеріалів, які ви публікуєте. Для обміну тісними зв’язками, як правило, група проходить.   

Щоб створити групу, відкрийте додаток, натисніть “чати“У нижньому куті (iphone) або круговий олівець кнопка в правому нижньому куті (Android). Там ви повинні побачити форму надсилання повідомлень, включаючи налаштування та надсилання групам. 

Хіт “Нова група“, Додайте контакти, до яких ви хочете надіслати та дайте назву групі. Після додавання надсилайте зображення та текст вашим групам так само, як ви надсилаєте інші повідомлення з платформою. 

Інші платформи, включаючи Signal та Facebook Messenger, мають подібні функції до групових повідомлень, але з різними напрямками налаштування. Якщо ви регулярно користуєтеся платформою обміну повідомленнями, перегляньте свої налаштування та перевірте, чи є можливість надсилання текстів груп. 

Проблеми між платформами

Порада при виборі найкращого способу приватного надсилання фотографій: подумайте про свою аудиторію. Багато додатків втрачають шифрування, дозволяючи ділитися з користувачами інших платформ, не дозволяючи повідомленням бути справді приватними. Візьмемо для прикладу iMessage або WhatsApp. Якщо ви надішліть повідомлення через WhatsApp іншому користувачеві WhatsApp, повідомлення буде зашифровано; однак якщо ви надішлете його другові без WhatsApp, який підключається за допомогою iMessage, шифрування буде втрачено. Ваше повідомлення все одно не буде переходити на загальнодоступні платформи, але їм стане легше ділитися або інтерлоперам, щоб спіймати транзит. Багато служб можуть обіцяти конфіденційність лише у тому випадку, якщо всі інші користуються тією ж приватною платформою. 

Додатки для обміну фотографіями часто відчувають подібні проблеми. Наприклад, приватний Instagram може обмежувати обмін фотографіями лише затвердженими з’єднаннями в Instagram; однак якщо ви збираєтесь ділитися з друзями, які не користуються платформою, їм або потрібно створити обліковий запис, або вам потрібно буде вимкнути конфіденційність, щоб фотографії могли бачитись.  

Безпечний обмін

Нарешті, якщо чутливість викликає величезне занепокоєння, подумайте про розмову зі своєю аудиторією, перш ніж робити знімки та надсилати їх. Наприклад, багато платформ не можуть перешкодити завантаженню зображень чи знімків екрана. Якщо ви не хочете, щоб ваш шеф бачив фотографії всіх тих гарних часів на пляжі, не забудьте нагадати дружнім колегам фотографії, якими ви ділитесь, ні в кінцевому підсумку опубліковано в соціальних мережах компанії!  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me