Як перетворити ваш Mac в маршрутизатор, захищений VPN

macbook
У наші дні здається, що конфіденційність та безпека стають все дефіцитнішими, особливо в Інтернеті. Якщо ви хочете відчути безпеку в Інтернеті, ваші варіанти дещо обмежені: придбайте захищений VPN маршрутизатор або придбайте підписку VPN у надійного постачальника та налаштуйте свій комп’ютер, щоб використовувати це з’єднання для безпеки в Інтернеті..


Хоча це забезпечує безпечне підключення комп’ютера до Інтернету, додатки працюють лише для певних типів пристроїв, а саме для ноутбуків та смартфонів. Якщо ви схожі на більшість людей, включаючи цього автора, у вас є кілька пристроїв, які мають доступ до Інтернету через Wi-Fi, і ви хочете, щоб усі вони користувалися захищеним VPN-з’єднанням. Сюди входять потокові коробки, такі як Roku, Chromecast та Amazon Fire TV.

Програми маршрутизатора ExpressVPN

Один із варіантів – використовувати захищений VPN маршрутизатор, як і ті, які доступні у ExpressVPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN для користувачів Chromecast, Roku та Amazon Fire TV завдяки чудовій підтримці маршрутизатора. Ви можете прошивати додаток маршрутизатора ExpressVPN на наявний сумісний маршрутизатор wifi або придбати попередньо налаштований безпосередньо у Express.
маршрутизатор expressvpn

Додаток для маршрутизатора є безкоштовним (не враховуючи підписку VPN) для користувачів цих моделей маршрутизаторів Linksys:

 • WRT1900AC 13J1
 • WRT1900AC 13J2
 • WRT1900ACS
 • WRT1200AC

Це просте рішення та постачається з простим інтерфейсом для комутації серверів та контролю інших налаштувань.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ПІДТРИМКИ РОТЕРА: ExpressVPN – це надзвичайно швидкий і надійний вибір. Найкраще в класі при розблокуванні основних потокових служб та цензурованому вмісті. Поставляється з найвищими функціями безпеки та конфіденційності і не зберігає журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Якщо ви не хочете купувати заздалегідь налаштований маршрутизатор або не маєте жодного з маршрутизаторів у цьому списку, читайте, щоб дізнатися, як налаштувати віртуальний маршрутизатор на вашому Macbook.

Як налаштувати віртуальний роутер на Macbook

За допомогою цього покрокового посібника ви зможете налаштувати свій ноутбук Mac як маршрутизатор, захищений VPN, для всієї мережі пристроїв із підтримкою Wi-Fi за допомогою одного VPN-з’єднання. Процес:

 • Підключіть свій Mac безпосередньо до модему
 • Встановіть VPN на свій Mac
 • Налаштуйте Mac для спільного використання VPN-з’єднання
 • Налаштуйте Wi-Fi Mac для розміщення бездротової мережі
 • Підключіть усі свої пристрої до бездротової мережі, розміщеної на вашому Mac та альта! VPN для всіх ваших пристроїв.

Перш за все, для того, щоб поділитися VPN-з’єднанням вашого Mac через Wi-Fi, вам потрібно підключити свій Mac до Інтернету за допомогою кабелю Ethernet, звільнивши його від Wi-Fi. Після підключення кабелю та відключення Wi-Fi ви можете приступити до налаштування захищеного через Інтернет VPN-з’єднання.

Налаштуйте VPN

Якщо у вашого постачальника VPN є клієнтська програма VPN, перевірте, чи є вбудована опція спільного доступу до Інтернету. Якщо вони є, дотримуйтесь їх інструкцій щодо налаштування спільного доступу до VPN на вашому пристрої..

Якщо вони не пропонують клієнтську програму Mac або програму, якою можна поділитися, її можна вручну налаштувати так.

Налаштування VPN вручну

На екрані Mac є меню вгорі екрана. У верхньому лівому куті цього меню ви побачите маленький логотип яблук. Клацніть на ньому, щоб отримати системне меню, а потім виберіть Налаштування системи.

Системне менюСистемне меню

У системних налаштуваннях натисніть значок мережі.

Налаштування системиВікно Налаштування системи

У вікні Мережа натисніть знак плюс (+) внизу лівої панелі, щоб додати нову послугу. У спливаючому вікні виберіть такі параметри:

 • Інтерфейс: VPN
 • Тип VPN: L2TP через IPSec
 • Назва служби: [виберіть ім’я для свого VPN-з’єднання]

Потім натисніть кнопку Створити.

Створіть VPN-з'єднанняСтворіть VPN-з’єднання

Налаштуйте свою VPN

Для цих наступних кроків вам знадобиться ваше ім’я користувача, пароль та адреса сервера. Можливо, вам також знадобиться ключ IPSec, залежно від налаштувань вашого постачальника VPN, це також може називатися загальним ключем або загальним секретом. Ви можете знайти їх у розділі “Ручна конфігурація” на веб-сайті підтримки постачальника VPN. Більшість постачальників також матиме список серверів, на які ви можете вибрати.

Введіть такі дані:

 • Конфігурація: за замовчуванням
 • Адреса сервера: [адреса сервера на ваш вибір]
 • Назва облікового запису: [ім’я користувача]
 • Шифрування: Автоматичне (128 біт або 40 біт)

Поставте прапорець “Показати статус VPN на панелі меню”, щоб побачити стан VPN-з’єднання на панелі меню.

Далі натисніть Налаштування автентифікації … На екрані автентифікації користувача введіть свій пароль у вікні та клавішу IPSec у полі Shared Secret під розділом Machine Authentication, потім натисніть кнопку OK.

Налаштування аутентифікаціїНалаштування автентифікації VPN

Далі натисніть кнопку Додатково … Поставте прапорець “Надіслати весь трафік через VPN-з’єднання”, а потім натисніть кнопку ОК.

Розширені налаштування мережіРозширені налаштування мережі

Клацніть Застосувати, щоб зберегти всі налаштування, а потім підключіться до VPN за допомогою кнопки Підключення. Зараз ви підключені до VPN-сервера. Тепер вам просто потрібно налаштувати VPN для спільного використання. Поверніться до меню Налаштування системи, а потім натисніть Надання спільного доступу.

Вікно системних налаштуваньНалаштування системи – виділення спільного доступу

У меню Обмін виберіть Інтернет-обмін на панелі ліворуч. Параметри обміну в Інтернеті з’являться в правій частині екрана. Встановіть наступні налаштування:

Поділіться своїм з’єднанням через: [VPN-з’єднання VPN, яке ви тільки що створили]. Поруч із пунктом “До комп’ютерів, які використовують:” встановіть прапорець “Wi-Fi”.

Екран мережевого обмінуЕкран мережевого обміну

Виберіть Опції Wi-Fi… та введіть наступну інформацію:

 • Назва мережі: [виберіть мережеве ім’я, також відоме як SSID]
 • Канал: [залишити за замовчуванням]
 • Безпека: WPA2 Personal
 • Пароль: [вибрати пароль]
 • Перевірте: [повторно введіть свій пароль]

Потім натисніть кнопку ОК.

Екран налаштувань Wi-FiЕкран налаштувань Wi-Fi

Почніть Інтернет-обмін

У меню Спільний доступ встановіть прапорець біля Інтернету. Ви побачите підказку з проханням увімкнути спільний доступ до Інтернету. Натисніть кнопку Пуск. Коли активовано Інтернет-обмін, поруч із текстом з’явиться зелене світло: «Інтернет-обмін: увімкнено».

Обмін мережею увімкненоІнтернет-обмін тепер увімкнено

На панелі меню ви побачите дві нові піктограми. Перший значок показує стан вашого VPN-з’єднання. Інший новий значок показує ваш статус спільного доступу до Інтернету.

Значки VPN та Wifi, що показують з'єднання та спільний доступЗначки VPN та Wifi, що показують з’єднання та спільний доступ

Пов’язані: Яка найкраща VPN для користувачів Mac.

VPN захищений маршрутизатор: працює та працює

Якщо вибрати значок wifi, натиснувши на нього, ви побачите, що він більше не шукає доступні сигнали wifi. Натомість це говорить про те, що функція спільного доступу до Інтернету ввімкнена. Назва сигналу Wi-Fi, який транслює Mac – “Віртуальний маршрутизатор VPN” у цьому прикладі – це наш SSID та канал Wi-Fi, який використовує сигнал.

VPN захищений маршрутизатор і працюєWifi: Інтернет-обмін

Нарешті, у нас є кілька пристроїв, підключених до нашого «Віртуального маршрутизатора VPN» через wifi, телефон Android та iPhone. Ви підключаєте свої пристрої до цього маршрутизатора wifi так само, як і до будь-якого іншого Wi-Fi, використовуючи SSID та пароль, які ви вводите на екран налаштувань wifi вище.

Пристрій Android, підключений до MacПристрій Android, підключений до MacПристрій iOS, підключений до MacПристрій iOS, підключений до Mac

Зупиніть Інтернет-обмін

Якщо ви хочете зупинити Інтернет-обмін або перестати використовувати свій Mac як маршрутизатор, захищений VPN, просто поверніться до вікна системних налаштувань і знову виберіть піктограму спільного доступу. У вікні спільного доступу зніміть прапорець біля Інтернету.

Відключіть свою VPN

І нарешті, щоб відключити VPN, перейдіть до системних налаштувань > Мережа та натисніть кнопку Відключити.

Ця настройка є досить базовою і повинна працювати для будь-якої служби VPN. Справжній тест – це коли ти натиснеш кнопку Connect у вікні розширених налаштувань мережі. Якщо він не в змозі підключитися, вам потрібно буде перевірити ім’я користувача, пароль і особливо ключ IPSec, наданий постачальником послуг VPN.

Оскільки сервер VPN, до якого ви підключаєтесь, отримує все більше і більше маршрутизації трафіку через нього, весь цей трафік може бути вузьким. Будьте обережні, щоб підключити занадто багато пристроїв до бездротової мережі, захищеної VPN. Почніть з лише декількох пристроїв і працюйте звідти. Якщо ви почнете помічати будь-які відставання, видаліть непотрібні пристрої або спробуйте переключити VPN-з’єднання на інший сервер.

Залиште коментар нижче і повідомте нам, як це працювало для вас. Крім того, якщо у вас є запити на будь-які інші хакі Mac, опублікуйте їх у коментарях, і ми побачимо, що ми можемо зробити для вас. Насолоджуйтесь!

Дивись також: Як зробити власну VPN за допомогою AWS.

“Macbook” за ліцензією CC CC-SA 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map