Як переключити свою IP-адресу до Південної Кореї за допомогою VPN

Як отримати IP-адресу для Південної Кореї


Популярні сайти та сервіси все частіше використовують геоблокування для обмеження доступу до їх вмісту. Зазвичай це має форму перевірки IP-адреси, коли вам дозволяється користуватися послугою, лише якщо ваша IP-адреса походить з певної країни. Тож якщо ви хочете отримати доступ до вмісту та послуг у Південній Кореї, вам знадобиться IP-адреса Південної Кореї. Це можна зробити, підключившись до VPN. Кожного разу, коли ви використовуєте VPN, вам надається нова, регіональна IP-адреса (залежно від місця обраного сервера), що робить його тривіально простим, щоб обійти ці регіональні обмеження та використовувати геоблоковані платформи з-за кордону.

Існує поширене припущення, що те, що ви отримуєте в Інтернеті, є приватним, але насправді кожен, від вашого постачальника послуг Інтернету (ISP), до свого роботодавця, а в деяких країнах, навіть уряду, може точно бачити, які сайти ви відвідуєте і що ви робите. на них. VPN також запобігають цьому та покращують вашу конфіденційність в Інтернеті, шифруючи ваш трафік, гарантуючи, що його не можуть читати будь-які сторонні спостерігачі.

Як отримати IP-адресу Південної Кореї за допомогою VPN

При правильному VPN отримати IP-адресу від Південної Кореї дуже просто. Нижче ми переглянемо вас через це.

Ось як отримати IP-адресу Південної Кореї:

 1. Почніть із реєстрації в одному з перелічених нижче VPN (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть додаток. Буде кілька різних версій, тому обов’язково знайдіть відповідну для свого пристрою.
 3. Підключіться до будь-якого з південнокорейських серверів VPN.
 4. Спробуйте відвідати геоблокований південнокорейський сайт. Вміст має завантажуватися негайно, а якщо ні, зазвичай, після очищення кешу та файлів cookie, оновлення сторінки.

БЕЗКОШТОВНО ОПЛАТИТЕ VPN: Якщо вам потрібен лише VPN на короткий час (наприклад, якщо ви їдете у відпустку або хочете подивитися одну конкретну подію), ви можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Вам доведеться заплатити заздалегідь, але ви можете скасувати в будь-який момент, щоб вимагати повного повернення коштів, фактично надаючи безкоштовне покриття VPN протягом місяця.

Нижче ми детально висвітлюємо кожного постачальника, але якщо у вас є лише час для швидкого огляду, ось короткий список кращі VPN-адреси для IP-адреси Південної Кореї:

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для отримання IP-адреси для Південної Кореї!. Швидка мережа серверів, усіяних по всьому світу. Прості у використанні програми для всіх основних платформ, які чудово підходять для конфіденційності та безпеки. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN: Ветеранський недорогий постачальник з величезною мережею серверів. Нульові журнали та бездоганна безпека. Пристойні швидкості.
 3. CyberGhost: Вибір бюджету з максимальною безпекою, швидкою швидкістю та відсутністю журналів. Додатки прості у використанні та зручні для початківців.
 4. IPVanish: Користувачі Kodi віддали перевагу за зручну для віддаленого керування панель приладів. Швидкий і безпечний.
 5. PrivateVPN: Найновіша мережа в цьому списку з меншою кількістю серверів на вибір, але відмінно підходить для розблокування гео-обмеженого вмісту.

Якщо ви хочете подивитися певну подію в прямому ефірі, ми настійно радимо пройти вищезазначені кроки, перш ніж вона насправді розпочнеться. При цьому ви гарантуєте, що якщо щось піде не так, у вас все ж буде час звернутися до служби підтримки клієнтів. Це також означає, що ви рідше щось пропустите.

Із такою кількістю конкуруючих VPN часто важко визначити, який найкращий варіант для конкретної задачі. Зважаючи на це, під час пошуку найкращих VPN для отримання південнокорейської IP-адреси ми вирішили розглянути лише сервіси з усіма наведеними нижче характеристиками:

Критерії вибору найкращих VPN

 • Має принаймні один південнокорейський сервер, бажано більше
 • Забезпечує високу швидкість і надійне з’єднання
 • Використовує 256-бітове шифрування та пропонує різні інші функції безпеки
 • Не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати
 • Пропонує програми для всіх найпопулярніших операційних систем

Який найкращий VPN для отримання IP-адреси Південної Кореї?

Ось наш повний показ найкращих VPN, які ви можете використовувати для переключення вашої IP-адреси до Південної Кореї:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN В даний час є понад 2000 серверів у 94 різних країнах, включаючи Південну Корею. Ця послуга є достатньо швидкою для трансляції відео в прямому ефірі HD без будь-яких помітних буферизацій, а оскільки він також має сильну можливість розблокування, ви можете використовувати його для перегляду корейських платформ, таких як EBS TV та SBS з будь-якого місця.

Цей VPN використовує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач захисту (у своїх додатках для настільних ПК), щоб зберегти вашу діяльність приватною. Користувачі, які не відповідають конфіденційності, можуть підписатися майже повністю анонімно, оплативши Bitcoin та скориставшись одноразовою електронною адресою. ExpressVPN не записує особисту інформацію. Підтримка клієнтів доступна 24/7 під час чату в прямому ефірі.

Додатки ExpressVPN доступні для Windows, Linux, MacOS, Android та iOS. Також є власна програмна програма маршрутизатора, що дозволяє легко захистити всі ваші пристрої одночасно.

Плюси:

 • Надзвичайно великі швидкості завантаження / потокового передавання
 • Доступний варіант анонімного платежу (Bitcoin)
 • Солідна конфіденційність та безпека
 • Розблокує різні корейські платформи

Мінуси:

 • Трохи дорожче

Найкращий VPN для Південної Кореї: ExpressVPN – це наш перший вибір для отримання IP-адреси Південної Кореї. Це швидко та безпечно, з відмінним потенціалом розблокування та основним акцентом на вашу конфіденційність. Він навіть включає 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати його повністю без ризику.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має одну з найбільших мереж будь-якого провідного постачальника VPN, що має понад 5000 серверів, які розповсюджені в 62 країнах, у тому числі 6 в Південній Кореї. Цей сервіс пропонує високу швидкість і можливість обходити всі, крім найзапекліших заходів щодо обмеження географічних обмежень, тобто ідеально підходить для людей, які бажають передавати корейське телебачення з-за кордону. Це дозволяє одночасно до шести з’єднань, тому ви можете безпечно переглядати вдома та в дорозі.

Ця послуга оснащена набором розширених функцій безпеки. Існує 256-бітове шифрування, специфічний для програми перемикач захисту та захист від переадресації портів, витоків IPv6, DNS та WebRTC. Це ще не все: NordVPN включає блокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення, подвійний VPN та функцію Tor over VPN. Це не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати, і ви можете платити за біткойн, якщо вам потрібен додатковий рівень анонімності. Підтримка на базі чату доступна 24/7.

У NordVPN є програми для пристроїв Windows, Android, Linux, MacOS та iOS. Його можна встановити вручну на підтримуваних бездротових маршрутизаторах.

Плюси:

 • Основний акцент на безпеці та конфіденційності
 • Політика без журналів
 • Досягає стабільно хороших швидкостей
 • Розширена серверна мережа

Мінуси:

 • Деякі з’єднання з сервером повільні та ненадійні

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ-VPN: NordVPN – це універсальний, бюджетний VPN, який спрощує отримання IP-адреси Південної Кореї. Це швидко, дозволяє налаштувати ідеальне налаштування безпеки та не зберігає журналів. NordVPN постачається з 30-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost пропонує найбільш південнокорейські сервери будь-якої VPN у цьому списку (сім) та має понад 3500 у 60 країнах світу. Це дуже швидкий сервіс, і додатки дозволяють переглядати поточне завантаження кожного сервера, що дозволяє легко отримати низьке затримку зв’язку, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі. Крім того, CyberGhost дозволяє мати до семи одночасних з’єднань, тоді як більшість її конкурентів допускають між трьома і шістьма.

Ця послуга надзвичайно зручна та зручна всі його функції безпеки включені за замовчуванням. До них відносяться 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS та IPv6, автоматичний блокатор оголошень, сканер шкідливих програм та перемикач на знищення (який доступний у всіх версіях). Мабуть, найголовніше, що CyberGhost не реєструє жодної інформації, яку можна було б простежити до вас. Якщо у вас виникли проблеми, ви можете отримати службу підтримки 24/7 за допомогою чату в прямому ефірі.

CyberGhost пропонує програми для MacOS, Windows, iOS та Android. Системи Linux та вибрані маршрутизатори Інтернету також підтримуються, але потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Вражаючі швидкості трансляції та завантаження
 • Усі функції безпеки за умовчанням включені
 • Не зберігає журналів

Мінуси:

 • Менш підходить для користувачів живлення

МОЖЛИВИЙ, низький рівень VPN: CyberGhost – це швидкий, простий у користуванні VPN, що пропонує надійний, доступний захист та доступ до декількох південнокорейських серверів. Він навіть постачається з 45-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш глибокий огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish В даний час є два сервери в Південній Кореї та понад 1100 інших в більш ніж 60 країнах. Ця послуга є достатньо швидкою для прямого перегляду HD відео без помітного буферизації, а найкраще – це дозволяє до десяти одночасних підключень, тож ви зможете захистити всі свої пристрої за допомогою одного облікового запису.

Цей VPN використовує 256-бітне шифрування, захист від витоку IPv6 та DNS, а також перемикач захисту (лише для настільних програм), щоб забезпечити захист у будь-який час. Також є можливість змінити свою IP-адресу через задані інтервали, заблокувати локальні з’єднання та придушити трафік OpenVPN, якщо ви хочете вдосконалити налаштування безпеки.. IPVanish не зберігає жодного журналу, тобто вони не можуть надавати детальну інформацію про вашу діяльність ні за яких обставин. Живий чат доступний цілодобово, якщо вам потрібна допомога.

IPVanish має програми для Windows, Android, Amazon Fire Stick / Fire TV, MacOS та iOS. Для використання з системами Linux та вибором мережевих маршрутизаторів потрібна ручна конфігурація.

Плюси:

 • Використовуйте до десяти пристроїв одночасно
 • Дуже великі швидкості
 • Першокласні міркування щодо безпеки та конфіденційності

Мінуси:

 • Бореться за розблокування великих потокових платформ

BROWSE БЕЗКОШТОВНО будь-де: IPVanish – це швидкий, без реєстрації, надійний VPN з декількома серверами в Південній Кореї. Висока межа з’єднання робить його ідеальним для користувачів, які прагнуть захистити багато пристроїв одночасно. Плани IPVanish поставляються із 7-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN може не мати стільки серверів, як деякі його конкуренти (загалом 88, у 59 країнах, включаючи Південну Корею), але він пропонує високі швидкості. Це ефективно для обходу заходів із обмеженням географічного обмеження, і це буде найважливішим вибором для тих, хто хоче користуватися платформами, такими як EBS TV або TV Chosun за кордоном.

256-бітове шифрування увімкнено за замовчуванням, але PrivateVPN включає перемикач на знищення (лише для Windows) та захист від витоків DNS та IPv6. Ця послуга має сувору політику без реєстрації журналів і дозволяє користувачам платити за біткойн, тому немає ризику, щоб ваші дії були віднесені до вас. Служба підтримки в режимі прямого чату PrivateVPN доступна 22 години на день (крім 1-3PM PST), і з вашого дозволу персонал може віддалено встановити або налаштувати програмне забезпечення для вас.

Програми PrivateVPN можна завантажувати для Windows, MacOS, iOS та Android. Він працює в Linux і вибирає бездротові маршрутизатори з ручною установкою.

Плюси:

 • Швидкості досить хороші для якісної трансляції
 • Постачальник нульових журналів
 • Забезпечує безпечне зашифроване з’єднання

Мінуси:

 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі
 • Менше серверів на вибір, ніж інші провайдери вище в цьому списку

НАДІЙНІШЕ, ШВИДКОГО ШВИДКОГО БРОШУВАННЯ: PrivateVPN забезпечує швидке, послідовне підключення до свого південнокорейського сервера і не зберігає жодного журналу. Існує навіть 30-денна гарантія повернення грошей, так що вам нічого втрачати, намагаючись.

Ось наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я отримати IP-адресу з Південної Кореї безкоштовною VPN?

Безкоштовні VPN можуть здаватися привабливими, але є рідко працюють так добре, як вони заявляють. Візьміть їх швидкість: зазвичай у них буде менше серверів, ніж платних послуг, але більше користувачів. Це означає, що ви можете очікувати, що сторінки завантажуватимуться надзвичайно повільно, а відео – у буфер, якщо вони взагалі завантажуються. Крім того, безкоштовні VPN навряд чи матимуть південнокорейські сервери і часто є першими, що потрапляють у чорний список таких популярних сервісів, як Netflix, що робить безкоштовні VPN-адреси поганим вибором для передачі південнокорейського контенту за кордон.

Оскільки безкоштовні VPN не стягують плату за користувача, вони знаходять інші способи заробити гроші. Ви майже завжди виявите, що вони вставляють рекламу на відвідувані вами сторінки, але справжня проблема полягає в тому, що деякі сервіси вдаються до більш тісних методів. Наприклад, на вашому пристрої зберігаються файли cookie для відстеження, які дозволяють їм відслідковувати, які веб-сайти ви відвідуєте та як часто. Ці дані записуються протягом тривалого періоду часу, і як тільки їх буде зібрано, вони продаються рекламодавцям, найчастіше без вашого відома.

На жаль, є люди, які хочуть скористатися вашим інтересом до конфіденційності в Інтернеті. У дослідженні 2016 року було протестовано понад 280 безкоштовних VPN-програм і було зроблено висновок, що майже 40% включали зловмисне програмне забезпечення. Настільки ж тривожно, 66% витік особистої інформації через DNS, а 18% (22 послуги) ніколи не використовували жодного шифрування. Ці ризики не обмежуються також маловідомими послугами: ми навіть бачили одну велику VPN, що продає пропускну здатність користувача, щоб допомогти запустити ботнет.

Щоб бути максимально безпечним, ми рекомендуємо використовувати авторитетний VPN, який ставить на перше місце конфіденційність користувачів.

Дивись також: Найкращі VPN для Південної Кореї

Чи зможу я транслювати в Інтернеті південнокорейське телебачення через VPN?

Більшість сервісів з обмеженою географічною діяльністю просто перевіряють IP-адресу користувача, щоб побачити, чи він у підтримуваній країні чи ні. Це означає, що, підключившись до одного із серверів вашого VPN у відповідній країні (у цьому випадку – Південна Корея), ви зможете переглядати Інтернет, як ніби ви там фактично були. Таким чином, ви можете використовувати VPN для передачі вмісту на таких платформах, як EBS TV, Oksusu, SBS та TV Chosun, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Слід зазначити, однак, що деякі служби мають більш вдосконалені заходи щодо геоблокування, ніж інші. Наприклад, можливо, вам доведеться вказати місцеву адресу або номер телефону під час реєстрації або використовувати спосіб оплати, який доступний лише в певній країні. Ці обмеження дозволяють південнокорейцям, які зараз перебувають за кордоном, зареєструватися, при цьому дуже ускладнюючи іноземних користувачів.

Що ще корисне для IP-адреси Південної Кореї?

Можливо, ви в якийсь момент отримали повідомлення про те, що хтось намагався отримати доступ до одного з ваших облікових записів з іншої країни. Ці автоматизовані сповіщення покликані захистити вас, але більшість випадків вони не можуть визначити, чи зламаєте ви або просто намагаєтесь увійти під час відпустки. На щастя, ви можете уникнути цієї проблеми, попередньо підключившись до VPN. З точки зору служби, ви намагатиметесь увійти з своєї країни, а це означає, що ви рідше отримуватимете сповіщення або буде закрито доступ до облікового запису..

Громадські мережі Wi-Fi – це зручний спосіб залишатися на зв’язку в чужій країні, але вони мають ряд недоліків. По-перше, вони часто встановлюють довільні обмеження, на яких сайтах ви можете відвідати. По-друге, ваша діяльність може відстежуватися, і важко сказати, хто від кого. Нарешті, ці мережі є головною ціллю для хакерів, оскільки вони часто погано захищені. VPN виправляє всі ці проблеми: їх шифрування не дозволяє комусь бачити, що ви робите в Інтернеті, а оскільки ваш трафік спрямовується через іншу країну, ви можете отримати доступ до будь-якого сайту незалежно від того, заблокований він чи ні.

Інтернет-обмеження в Південній Кореї

Південна Корея має досить широку Інтернет-цензуру. Корейський відділ стандартів комунікації регулярно блокує сайти, що розміщують порнографію, про-північнокорейські матеріали, неоцінені ігри (чи можна грати на результат) чи критику уряду Південної Кореї. Звіт цієї організації (PDF) за 2017 рік показує, що вона затвердила 66 659 з 91 853 заявок на блокування.

Крім того, на відміну від інших куточків світу, Закон Південної Кореї не вважає правду справжньою захистом від наклепу: якщо репутація людини пошкоджена вашим повідомленням, ви все одно можете стягувати плату. Ці закони часто використовуються для замовчування критиків уряду або тих, хто розкриває інформацію, яка, мабуть, становить суспільний інтерес.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map