Як отримати турецьку IP-адресу з будь-якого місця за допомогою VPN

Як отримати IP-адресу для ТуреччиниНезалежно від того, чи боретеся ви з інтернет-цензурою Туреччини чи намагаєтесь отримати доступ до турецьких веб-сайтів та служб з-за кордону, VPN – це найпростіший спосіб отримати турецьку IP-адресу. VPN – це “віртуальна приватна мережа”. Він перенаправляє ваш інтернет-трафік через VPN-сервер, шифруючи інформацію в процесі. Це дозволяє анонімно переглядати веб-сайти, при цьому можна розблокувати вміст, заблокований у регіоні.

Як отримати IP-адресу Туреччини

Ви можете отримати турецьку IP-адресу сьогодні, дотримуючись цих швидких та простих кроків.

Ось як використовувати VPN, щоб отримати IP-адресу для Туреччини

 1. Підпишіться на VPN із серверами в Туреччині. Ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть програму VPN або розширення веб-переглядача для свого пристрою.
 3. Очистіть файли cookie, щоб веб-сайт або служба, до яких ви хочете отримати доступ, забули вашу справжню IP-адресу та місцеположення.
 4. Відкрийте додаток VPN та підключіться до сервера в Туреччині. Якщо ви перебуваєте в Туреччині і хочете отримати доступ до вмісту, який заблокований в країні, вам потрібно вибрати сервер в іншій країні.
 5. Вміст, заблокований регіон, тепер має бути розблокований! Якщо ні, то обов’язково спробуйте інший сервер або зв’яжіться зі службою підтримки вашого VPN.

БЕЗКОШТОВНО ОПЛАТИ VPN: Якщо вам потрібен лише VPN на короткий період (можливо ви їдете за кордон у відпустку), ви можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Хоча вам доведеться платити заздалегідь, ви можете скасувати в будь-який момент протягом цього періоду, щоб вимагати повного відшкодування, фактично надаючи вам безкоштовне покриття VPN протягом місяця.

Далі ми розповімо про кожного постачальника глибше. Однак якщо вам не потрібно читати всю статтю, ось наш короткий підсумок список найкращих VPN для отримання IP-адреси Туреччини:

 1. ExpressVPN: Наш вибір №1 для отримання турецької IP-адреси! Просто найкращий VPN для IP-адреси для Туреччини. Швидкий, простий у використанні і пропонує цілодобову підтримку. Високо захищений за допомогою шифрування.
 2. NordVPN: Велике значення VPN для Туреччини. 18 серверів у Туреччині та 5700 в усьому світі. Пропонує підтримку 24/7 та шість одночасних підключень. Сувора політика без журналів.
 3. PrivateVPN: Менший постачальник VPN, який пропонує відмінну швидкість передачі турецького телебачення. Розблокує Netflix. Програми для початківців, зручні для настільних ПК та мобільних пристроїв.
 4. Surfshark: Необмежене одночасне з’єднання. Розблокує георесурсні веб-сайти в Туреччині. Цілодобова підтримка та зручні програми. Сувора політика без журналів.
 5. ВипрВПН: VPN без реєстрації з серверами в десятках країн, включаючи Туреччину. Пропонує підтримку чату в режимі 24/7 та розблокує Netflix. Багато можливостей безпеки.

Турецький уряд заборонив багато VPN, намагаючись перешкодити населенню отримувати доступ до заборонених сайтів та послуг. Ми звернулися до багатьох різних постачальників VPN, щоб дізнатись, які все ще працюють у Туреччині, незважаючи на блоки.

Для вибору кожен VPN повинен був відповідати наступним критеріям:

 • VPN не заблокований у Туреччині
 • Має глобальну мережу серверів, в тому числі в Туреччині
 • Швидкі та послідовні з’єднання
 • Сильні функції безпеки, такі як шифрування
 • Політика без реєстрації для захисту вашої конфіденційності
 • Швидка та ефективна підтримка клієнтів
 • Наявність настільних і мобільних додатків

Найкращі VPN, щоб отримати турецьку IP-адресу

Ось наш список найкращих VPN для отримання турецької IP-адреси:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN – це найкраща ставка, якщо ви хочете отримати IP-адресу Туреччини. Хоча в Туреччині багато VPN заборонені, ExpressVPN уникнув таких проблем. Це найкращий VPN для розблокування вмісту з обмеженим географічним вмістом у всьому світі він має понад 3000 серверів у 94 країнах, включаючи Туреччину. За допомогою ExpressVPN ви зможете розблокувати всі види популярних потокових сервісів, включаючи Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer.

ExpressVPN не тільки чудовий для розблокування обмежених веб-сайтів та служб, але й дуже швидкий. Нам вдалося передавати HD-відео без будь-якої буферизації та затримки. Здебільшого сервери надзвичайно надійні, тим більше, ніж більшість перевірених нами VPN (сервіс гарантує 99,9% часу роботи). ExpressVPN також пропонує чудову підтримку чату в прямому ефірі. Варто зазначити, що додатки VPN дуже прості у використанні, а розширення веб-переглядача додають високий рівень зручності.

ExpressVPN шифрує ваш інтернет-трафік за допомогою 256-бітного шифрування AES. Він також пропонує захист від витоку DNS та IPv6, перемикач на знищення та розділене тунелювання, що дозволяє вибирати, які пристрої чи програми будуть маршрутизовані через VPN. Базируючись на Британських Віргінських островах, ExpressVPN не підпадає під дію законів про збереження даних і не зберігає ідентифікаційних журналів своїх користувачів. Дійсно, вилучення сервера ExpressVPN турецькими властями у 2017 році не виявило корисної інформації, що підтверджує політику експрес-журналів ExpressVPN..

Ви можете завантажити програми ExpressVPN для Windows, Android, Mac, iOS, Linux та маршрутизаторів. Якщо у вас є ігрова консоль або смарт-телевізор, можна використовувати MediaStreamer ExpressVPN. ExpressVPN також пропонує розширення для браузерів для Chrome, Firefox та Safari.

Плюси:

 • Постійно доступний у Туреччині
 • Розблокує більшість гео-обмеженого вмісту, включаючи Netflix
 • Швидкі та стабільні зв’язки
 • Відмінна підтримка в прямому чаті
 • Забезпечує високий рівень безпеки
 • Добре розроблені програми для різних операційних систем

Мінуси:

 • Не найдешевший VPN

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ТУРЦІЇ: Він має швидкі сервери та розблокує більшість геоблокованих веб-сайтів та служб. Відмінні програми, зручні для користувачів, прихильна цілодобова підтримка та висока безпека із шифруванням. Спробуйте це безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має 10 серверів у Туреччині та понад 5700 серверів по всьому світу в 60 країнах. Наявність такої великої мережі означає, що ви завжди зможете знайти відповідний швидкий сервер. NordVPN – одна з небагатьох VPN, яка постійно продовжує працювати в Туреччині. Крім наявності великої кількості серверів, NordVPN, як відомо, пропонує високоякісні з’єднання, які є швидкими та стабільними. Дійсно, це чудовий VPN для розблокування Netflix, Amazon Prime Video та Hulu, щоб назвати кілька потокових служб.

Програми NordVPN добре розроблені та зручні для використання будь-яким. Вибрати сервер просто. Сервери перераховані за країною та надаються пріоритетним навантаженням на сервер, тоді як у вас також є можливість надавати перевагу серверам. NordVPN не йде на компроміс із безпекою і пропонує те, що воно називає “шифрування військового класу” (256-бітний AES), автоматичний перемикач на знищення та захист від витоку DNS та IPv6. Спеціальні сервери включають Double VPN, який шифрує ваш інтернет-трафік двічі для отримання додаткового рівня безпеки. У системі NordVPN ваші дані не відслідковуються та не збираються, оскільки вони мають сувору політику без реєстрації даних.

Якщо ви вибрали NordVPN, ви можете завантажити програми для Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire TV, Linux і навіть Android TV. Також пропонуються розширення для браузера Chrome та Firefox. Однак сумісні маршрутизатори вимагають налаштування вручну.

Плюси:

 • Багато серверів у Туреччині та в усьому світі
 • Швидкі сервери та стабільні з’єднання
 • Розблокує Netflix, Amazon Prime та багато іншого
 • Сильна безпека, включаючи шифрування та політику без журналів
 • Пропонує зручні програми та розширення для веб-переглядачів

Мінуси:

 • Немає програми для маршрутизаторів, які потрібно налаштувати вручну

ВЕЛИЧНА ЦІННІСТЬ. Він має розгалужену мережу з понад 5700 серверів, 10 з яких знаходяться в Туреччині. Розблокує найпопулярніші сервіси потокового передавання. VPN без реєстрації з підтримкою 24/7. Дозволяє шість одночасних з’єднань. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN це шведська VPN, яка пропонує дуже високу швидкість, що робить її ідеальною для онлайн-трансляції. Можливість розблокувати все від Netflix до Amazon Prime Video, PrivateVPN заслуговує на розгляд. Хоча це менше сервіс VPN, на момент написання послуги PrivateVPN має сервери у 60 країнах. Сюди входить Стамбул, Туреччина. Необмежена пропускна здатність означає, що навряд чи ви зіткнетеся з буферизацією під час потокового передавання.

Це особлива ціна VPN, оскільки вона дозволяє підключати до шести пристроїв одночасно. Якщо ви новачок у використанні VPN, ви можете оцінити зручні для користувачів програми PrivateVPN. Нам особливо подобається наявність простих і вдосконалених меню, додаючи певної гнучкості. Особливості безпеки включають 256-бітне шифрування AES, вбудований комутатор захисту та захист від витоку DNS та IPv6. PrivateVPN має політику без журналів і заявляє, що не знає, що користувачі роблять в Інтернеті.

Додатки PrivateVPN доступні для таких операційних систем: Windows, Android, Mac та iOS. Для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна конфігурація.

Плюси:

 • Швидкі швидкості роблять його ідеальним для онлайн-трансляції
 • Розблокує Netflix та інші популярні потокові сервіси
 • Використовуйте його на до шести пристроях одночасно
 • Захистіть політикою без журналів

Мінуси:

 • Немає додатків для Linux та маршрутизаторів
 • Живий чат недоступний 24/7

гео-обмежений вміст, такий як Netflix. Використовуйте цю VPN на до шести пристроях одночасно. Примітні для початківців настільні та мобільні додатки та політика без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark є прекрасним вибором для сімей, оскільки він дозволяє необмежену кількість одночасних з’єднань. Крім серверів у Туреччині, він має присутність сервера в десятках країн, включаючи США, Великобританію та Австралію. Це означає, що ви можете використовувати його для розблокування вмісту, заблокованого регіоном, практично з будь-якого місця. Сюди входить Netflix та BBC iPlayer. Дійсно, Surfshark пропонує хороші швидкості для потокового передавання без перерви.

Підключення до сервера в Туреччині легко завдяки чудовим програмам та розширенням браузера Surfshark. Якщо у вас виникли проблеми, ця VPN пропонує підтримку в чаті 24/7. Більше того, це навіть 30-денна гарантія повернення грошей. Компанія Surfshark розміщена на Британських Віргінських островах і проводить сувору політику без журналів. Інші функції безпеки включають 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач захисту.

Ви можете завантажити програми Surfshark для таких програм: Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV. Також пропонуються розширення для браузера Chrome та Firefox. Для використання з Linux та маршрутизаторами потрібна ручна конфігурація.

Плюси:

 • Одночасно підключайте необмежену кількість пристроїв
 • Розблокувати веб-сайти та сервіси в понад 50 країнах, включаючи Туреччину
 • Прості у користуванні програми та розширення браузера для початківців
 • Високий рівень безпеки завдяки шифруванню та політиці без журналів

Мінуси:

 • Менша мережа з 800 серверів
 • Деякі сервери можуть бути трохи повільними

НЕЗАГАЛЬНІ СИМУЛЬНІ СПОЛУЧЕННЯ: і дозволяє одночасно підключати необмежену кількість пристроїв. Пропонує цілодобову підтримку та зручні для користувача програми. Захищає вашу конфіденційність за допомогою шифрування та політики без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. ВипрВПН

ВипрВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.VyprVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН це VPN, який все ще працює в Туреччині, незважаючи на різні блоки VPN. У ньому трохи більше 700 серверів по всьому світу, в тому числі в Стамбулі, Туреччина. Під час тестування VyprVPN ми виявили, що це швидко та надійно. Ми змогли безперервно передавати HD-вміст на Netflix та Amazon Prime Video. VyprVPN позиціонує себе як VPN, який не встановлює обмежень швидкості (без дроселювання), пропускну здатність та перемикання сервера.

Це сервіс VPN, який пропонує цілодобову підтримку клієнтів у чаті. Щодо безпеки, VyprVPN знаходиться у Швейцарії та володіє власними серверами та керує ними, тобто треті сторони не розміщують ваші дані. VyprVPN пройшов незалежний аудит, щоб підтвердити, що він не містить журналів. Він також пропонує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6, а також перемикач захисту, який блокує ваше з’єднання у разі відключення VyprVPN. Це запобігає впливу ваших особистих даних.

Ви можете використовувати VyprVPN на Windows, Android, Mac, iOS та вибирати маршрутизатори. Linux потребує налаштування вручну.

Плюси:

 • Сервери в десятках країн, включаючи Туреччину
 • Необмежена пропускна здатність та комутація сервера
 • 24/7 підтримка прямого чату
 • Проведений аудит, щоб підтвердити, що він не містить журналів

Мінуси:

 • Немає програми для Linux
 • Не так дешево, як деякі інші VPN на ринку

СИЛЬНА БЕЗПЕКА: із сильними функціями безпеки. Він пропонує хороші швидкості для перегляду та трансляції. Розблокує Netflix та надає підтримку чату в режимі 24/7. Проведений аудит, щоб підтвердити, що він не зберігає журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд VyprVPN.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб отримати IP-адресу для Туреччини?

Ні, навряд чи безкоштовна VPN запрацює в Туреччині, оскільки уряд Туреччини не працює на VPN. Безкоштовні VPN часто привертають найбільшу увагу в таких випадках через велику кількість користувачів, які намагаються отримати доступ до одних і тих же серверів. З цієї причини, дуже мало безкоштовних VPN насправді працюють у Туреччині.

Навіть ті, хто вибирає кілька безкоштовних VPN, які працюють в Туреччині, зазвичай страждають від інших проблем. Зокрема, безкоштовні VPN пропонують низьку продуктивність. Це пов’язано з великою кількістю користувачів, що користуються послугами, та обмеженнями пропускної здатності, які встановлюються в результаті. Якщо ви перебуваєте в Туреччині і хочете дивитися американські Netflix, наприклад, ви можете очікувати багато буферизації та відставання з безкоштовним VPN, що може бути дуже неприємно.

Крім того, що вони часто не дуже добре, багато безкоштовні VPN не можуть розблокувати популярні гео-обмежені сайти та служби. На багатьох сайтах, таких як Netflix, були застосовані заходи проти VPN, за якими вільні VPN зазвичай не можуть переміщатися. Найкраще оплачені VPN послідовно знаходять шляхи подолання таких перешкод.

Не в останню чергу, безкоштовні VPN не є хорошою ідеєю в Туреччині, оскільки вони не настільки безпечні. У Туреччині високий рівень інтернет-цензури, а у вільних VPN відсутні функції безпеки, такі як шифрування та перемикач на знищення. Таким чином, ваші дані можуть просочитися до вашого провайдера. Ще гірше, деякі безкоштовні VPN фактично заражають ваш пристрій шкідливим програмним забезпеченням а деякі навіть продають ваші дані третім особам. В цілому, вони просто не варті ризику.

Дивись також: Найкращі VPN для Туреччини

Навіщо мені потрібен VPN для Туреччини?

Вам потрібен VPN в Туреччині, оскільки це країна з високим рівнем інтернет-цензури. Свобода в мережі від Freedom House Туреччина оцінила «Не вільно» з оцінкою 66/100 (0 – найкращий, а 100 – найгірший). Freedom House продовжував описувати свободу Інтернету в Інтернеті як “дуже обмежену” через самоцензуру, блокування новинних сайтів та арешти для тих, хто критикував президента Ердояна.

VPN може допомогти вам розблокувати веб-сайти в Туреччині. Сюди входить Вікіпедія, яка була заблокована в Туреччині в квітні 2017 року. До інших заблокованих сайтів належить сайт обміну зображеннями Imgur, а також більшість вмісту для дорослих.. Симпатії Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Skype та WhatsApp усі досвідчені блоки в якийсь момент часу. Цензура часто виникає в періоди політичних заворушень, такі як невдала спроба державного перевороту в 2016 році.

Хоча VPN для Туреччини може дозволити вам отримати доступ до концентрованого урядом контенту в країні, він також може розблокувати гео обмежений вміст. Не тільки якісна VPN може допомогти вам розблокувати заблоковані та гео-обмежені веб-сайти, додатки та послуги, він також може захистити вашу конфіденційність, не даючи провайдеру Інтернет (і, можливо, турецькому уряду) бачити, що ви робите в Інтернеті.

Як я можу дивитись турецьке телебачення за кордоном з VPN?

Якщо ви хочете дивитись турецьке телебачення за кордоном, все, що вам потрібно зробити, – це відкрити додаток VPN або розширення браузера та вибрати сервер у Туреччині. Після підключення будь-який географічний вміст із Туреччини повинен бути розблокований. Якщо ні, не хвилюйтеся. Можливо, вам доведеться очистити файли cookie вашого веб-переглядача, щоб зміни вступили в силу. Крім того, спробуйте інший сервер або зв’яжіться зі службою підтримки вашої VPN.

Використання турецького сервера означає, що ви зможете переглядати вміст з турецьких телеканалів за кордоном включаючи ATV, Fox і Kanal D, а також турецькі потокові послуги, такі як PuhuTV та BluTV. VPN з серверами по всьому світу також дозволяють розблокувати Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer та ESPN.

Чи законні VPN в Туреччині?

Хоча в Туреччині не існує закону, який би забороняв VPN незаконними, блокування уряду Tor, а також багатьох популярних VPN-сервісів, робить це чимось сірим. Однак ми не бачили жодних повідомлень про арешт або звинувачення у скоєнні злочину за використання VPN. З цієї причини, ми розуміємо, що все ще законно використовувати VPN в Туреччині. Однак радимо вивчити закони вашої країни, якщо ви не впевнені.

Які VPN заблоковані в Туреччині?

Згідно з нашим дослідженням, в Туреччині на момент написання таких запитів заблоковано такі VPN:

 • CyberGhost
 • IPVanish

Варто також зазначити, що Tor заблоковано в Туреччині. Якщо ви виявите, що певний VPN заблокований, можливо, варто спробувати ще раз через деякий час, оскільки багато блоків виявилися тимчасовими. Ви можете скористатися нашим зручним інструментом, щоб перевірити, чи заблокований сайт у Туреччині.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me