Як отримати норвезьку IP-адресу за 5 хвилин

Як отримати норвезьку IP-адресу

VPN або віртуальна приватна мережа можуть здатися трохи запаморочливими, але насправді це досить просто. Коли ви використовуєте VPN, ви підключаєтесь до сервера (у цьому випадку сервера в Норвегії). Тим самим ви ефективно приховуєте свою справжню IP-адресу та місцезнаходження. VPN шифрує ваші дані та передає їх через сервер, надаючи вам нову норвезьку IP-адресу. Таким чином, ви можете переглядати, як ніби в Норвегії, без обмежень. Хоча ми детально вивчимо найкращі VPN, щоб отримати IP-адресу для Норвегії детально, ось короткий підсумковий список найкращих VPN для IP в Норвегії:

Найкращі VPN для ІР в Норвегії

 1. ExpressVPN Наш вибір №1. Найшвидший і надійний VPN для Норвегії. Розблокує Netflix, HBO Nordic та багато іншого. Безпечний, простий у використанні та має підтримку в чаті 24/7. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Найкращий варіант бюджету. Швидкий та надійний сервіс VPN, який можна використовувати на до 7 пристроях.
 3. NordVPN Багато швидких серверів у Норвегії. Може розблокувати Netflix та Amazon Prime Video. Зручні програми та потужні функції безпеки.
 4. IPVanish Використовуйте до 10 пристроїв одночасно. Швидкісні сервери в Норвегії та потужна безпека з політикою без журналів.
 5. PrivateVPN Високошвидкісний VPN-сервіс для Норвегії. Розблокує популярні потокові сервіси, включаючи Netflix.

Як отримати норвезьку IP-адресу

Ви можете отримати IP-адресу для Норвегії або майже будь-якої іншої країни.

Це швидко і просто, і процес завжди однаковий:

 1. Виберіть VPN з сервером або серверами в Норвегії – ми рекомендуємо ExpressVPN для норвезької IP адреси.
 2. Зареєструйтесь у службі VPN та завантажте програмне забезпечення для свого пристрою.
 3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в Норвегії.
 4. Ви тепер підключені! Тепер вміст з обмеженою географічною діяльністю має бути розблокований.
 5. Якщо у вас виникли якісь проблеми, спробуйте очистити файли cookie веб-переглядача. Крім того, спробуйте інший норвезький сервер або зв’яжіться зі службою підтримки вашого постачальника VPN.

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО ВИБУТИ ВЕЛИКИЙ ПЛАТЕН VPN: 
Ми усвідомлюємо, що багатьом користувачам тривалий час не потрібен доступ до VPN. Якщо ви перебуваєте у щорічній відпустці та потребуєте послуги VPN менше місяця, радимо скористатися 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Потрібно спочатку оплатити, але ExpressVPN пропонує повернення без запитань, якщо його скасують протягом перших 30 днів. Ми не чули жодних випадків, коли цього зобов’язання не дотримувались, тому очевидно, що це не є ризиком. Ця пропозиція все ще доступна, чи ви відпочиваючи.

Який найкращий VPN, щоб отримати IP-адресу для Норвегії?

Існує широкий спектр факторів, які слід враховувати при розгляді найкращої VPN для отримання IP-адреси для Норвегії. Сюди входить кількість доступних серверів, швидкість та надійність з’єднань та рівень пропонованої безпеки.

Ми дослідили багато VPN на ринку за допомогою серверів у Норвегії та вибрали ті, які надають наступне:

 • Швидкі та послідовні сервери, розташовані в Норвегії
 • Мережа серверів у десятках країн
 • Можливість розблокувати потокові сервіси, такі як Netflix
 • Сильна безпека із шифруванням та перемикачем на знищення
 • Політика без журналів, щоб ваші дані залишалися приватними
 • Настільні та мобільні програми, які прості у використанні
 • Клієнтська підтримка, ідеально доступна через чат наживо

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN це швидкий і безпечний VPN для Норвегії. Насправді це чудовий сервіс VPN для майже будь-якого місця. Це тому, що ExpressVPN має понад 2000 серверів у 94 країнах, а це означає, що ви зможете розблокувати гео обмежений вміст з усього світу. Однією з головних точок продажу ExpressVPN є те, що він дуже добре працює в розблокуванні потокових служб, таких як Netflix та Amazon Prime Video. Дійсно, його швидкі сервери, необмежена пропускна здатність і відсутність дроселювання робить його ідеальним для трансляції улюблених фільмів і телешоу.

Ще одна причина, яку ми рекомендуємо ExpressVPN для отримання IP-адреси для Норвегії, – це її зручні програми. Розширення веб-переглядача – це приємний штрих, що додає рівня зручності. На відміну від деяких VPN, ExpressVPN пропонує програми для Linux та маршрутизаторів, тоді як підтримуються смарт-телевізори та ігрові консолі за допомогою інтелектуального проксі-сервера DNS MediaStreamer від ExpressVPN. Якщо вам потрібна будь-яка допомога з цим, ExpressVPN пропонує, мабуть, найкращу підтримку чату в режимі 24/7, яку ми знайшли у будь-якій VPN.

Незалежно від того, перебуваєте ви в Норвегії чи за кордоном, ваша безпека в Інтернеті має надзвичайно важливе значення. ExpressVPN захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES та пропонує захист від витоків DNS. Функція комутатора вбивства скорочує трафік вашого пристрою у випадку падіння VPN-з’єднання, не даючи вашим даним піддаватися впливу. Базируючись на Британських Віргінських островах, він знаходиться поза уважним поглядом розвідувального альянсу “П’ять очей” і не забезпечує ідентифікації журналів своїх користувачів. Загалом, ExpressVPN – це дуже безпечний VPN, якому довіряють багато хто.

Ви можете завантажити ExpressVPN на Windows, Mac, Android, iOS, Linux та маршрутизаторах. Розширення браузера доступні для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Сервери в 94 країнах, включаючи Норвегію
 • Надшвидкісні швидкості чудово підходять для трансляції та завантаження
 • Розблокує багато популярних сервісів, включаючи Netflix
 • Зручні програми та розширення браузера
 • Сильні функції шифрування та безпеки
 • 24/7 підтримка прямого чату

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж більшість VPN

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ НОРВЕГІЇ: ExpressVPN – наша найкраща рекомендація щодо IP-адреси для Норвегії. Це швидкий, високобезпечний і розблокує більшість гео-обмеженого вмісту, включаючи Netflix, HBO Nordic та Viaplay. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost – це послуга VPN, яка пропонує ряд переваг, якщо ви хочете отримати IP-адресу для Норвегії. Зокрема, CyberGhost має понад 5700 серверів по всьому світу, 30 з яких знаходяться в Норвегії. Під час тестування ми виявили, що це швидка VPN. Пропонуючи необмежену пропускну здатність та трафік, CyberGhost дозволяє передавати телепередачі та фільми з роздільною здатністю 1080p без натягу, який накладають деякі провайдери. Програми для початківців прості у використанні, і можна перемикати різні параметри, включаючи блокувальник реклами.

Це хороше значення VPN, яке дозволяє одночасно підключатись до 7 пристроїв. Що ще, CyberGhost включає гарантію повернення грошей на 45 днів – більшість VPN пропонують лише до 30 днів. Що стосується безпеки, CyberGhost – це ще одне VPN, яке варто розглянути. Для захисту даних використовується 256-бітове шифрування AES. Він також включає захист від витоку DNS, перемикач на вбивство та сувору політику без журналів, щоб ваша особиста інформація залишалася приватною.

Ви можете використовувати CyberGhost на робочих столах (Windows, Mac і Linux), мобільних (Android і iOS), а також Amazon Fire TV і Fire Stick. Також доступне розширення для браузера Chrome. Маршрутизатори вимагають налаштування вручну.

Плюси:

 • 30 серверів у Норвегії, відмінно підходить для розблокування вмісту, перебуваючи за кордоном
 • Швидкі сервери та необмежена пропускна здатність
 • Використовувати на до 7 пристроях
 • 45-денна гарантія повернення грошей
 • Захистіть за допомогою шифрування та політики без журналів

Мінуси:

 • Не працює в Китаї

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТ VPN: CyberGhost має тисячі швидких, надійних серверів. Його можна використовувати на до 7 пристроях одночасно і не має політики журналів. Включає 45-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має 68 серверів у Норвегії та близько 5200 по всьому світу. Така кількість серверів робить розблокування гео-обмеженого вмісту простим. Високі швидкості та необмежена пропускна здатність, пропоновані NordVPN, означають, що ви можете передавати норвезькі телешоу та спортивні змагання без буферизації. Крім того, ви можете використовувати один обліковий запис NordVPN для підключення до 6 пристроїв. Програми NordVPN чуйні та роблять підключення до сервера та коригують ваші вподобання надзвичайно швидко та просто.

У комплекті з функціями безпеки NordVPN – це одна з найбезпечніших VPN, яку ви можете використовувати. Користувачі, які прагнуть ще більшого захисту в Інтернеті, можуть підключитися до спеціалізованих серверів, які включають неясні сервери, подвійний VPN та Onion через VPN. Звичайно, NordVPN також пропонує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та комутатор захисту. Штаб-квартира компанії NordVPN знаходиться в Панамі та має сувору політику без журналів, захищаючи вашу приватну інформацію.

Додатки NordVPN доступні для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та Android TV, тоді як розширення браузера пропонуються для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • 68 серверів у Норвегії та 5000+ по всьому світу, розблокує майже все
 • Швидкі сервери та необмежена пропускна здатність
 • Розблокує Netflix, Amazon Prime Video тощо.
 • Прості у використанні та чуйні програми
 • Захищає вашу конфіденційність суворою політикою без журналів

Мінуси:

 • Кілька непослідовних серверів

ЦІННІСТЬ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ: NordVPN пропонує велику загальну цінність. Він має десятки швидких серверів у Норвегії, розблокує Netflix та має потужну безпеку. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish На момент написання роботи має 10 серверів у Норвегії та понад 1100 у всьому світі. Це послуга VPN, яка пропонує чудову цінність, і ви можете користуватися нею до 10 пристроїв одночасно – більшість VPN дозволяють максимум від трьох до п’яти. Добре випробувавши IPVanish, можна сказати, що це швидкий і надійний сервіс VPN. Необмежена пропускна здатність дозволяє передавати високоякісну трансляцію без дратівливих перерв буферизації та відставання.

Додатки IPVanish досить прості у використанні, і це робить пошук та підключення до сервера швидким та простим. Однак, завжди є можливість зв’язатися із службою підтримки чату 24 години, якщо у вас виникнуть проблеми. Ми виявили їх швидкими та корисними у своїх відповідях на наші запити. Ви можете мати душевний спокій під час використання IPVanish, який використовує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та перемикач на знищення для покращення безпеки в Інтернеті. Існує також сувора політика нульових журналів.

Додатки IPVanish доступні для таких програм: Windows, Mac, Android, iOS та Fire TV. Для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна конфігурація.

Плюси:

 • Використовувати на до 10 пристроях
 • Швидкі та надійні сервери
 • Захистіть за допомогою шифрування та без політики журналів

Мінуси:

 • Немає можливості платити в біткойнах / криптовалюті

СУЧАСНІ ДЛЯ РОБОТИ: IPVanish можна використовувати на до 10 пристроях одночасно. Він швидкий і надійний для потокової передачі і захищений сильним шифруванням. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є одне з найкращих VPN для трансляції контенту норвезького телебачення завдяки дуже швидким серверам на пропозицію Незважаючи на те, що у нього є менша мережа серверів, вони розповсюджуються у 59 країнах (включаючи Норвегію), що дозволяє вам отримати доступ до великої кількості географічного вмісту. Сюди входять подібні зображення Netflix та Amazon Prime Video, які ви зможете переглянути без буферизації та затримок. Ви зможете використовувати PrivateVPN на настільних і мобільних пристроях і навіть підключати до шести пристроїв одночасно.

Хоча при користуванні PrivateVPN ви навряд чи зіткнетеся із занадто великою кількістю проблем, доступна служба підтримки користувачів. Додатки зручні для користувачів і ідеально підходять для новачків. PrivateVPN використовує 256-бітне шифрування AES і пропонує захист від витоку DNS. Існує також перемикач на знищення та нульова політика реєстрації даних, що робить його безпечним VPN.

Ви можете використовувати вбудовані програми PrivateVPN, доступні для Windows, Mac, Android та iOS. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Швидкі сервери для потокової передачі Netflix
 • Відмінна для розблокування гео-обмеженого вмісту
 • Високий рівень безпеки з 256-бітним шифруванням AES

Мінуси:

 • Порівняно невелика мережа серверів
 • Підтримка чату в реальному часі недоступна цілодобово

Швидке стрімкість: PrivateVPN має швидкі сервери для потокової передачі Netflix. Він розблокує більшість гео-обмеженого вмісту і має високий рівень безпеки. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи законні VPN в Норвегії?

Так, VPN є законними в Норвегії. Якщо ви перебуваєте в Норвегії, ви можете законно використовувати VPN для доступу до Інтернету без обмежень.

В Норвегії є постачальники послуг Інтернету (ISP) заблоковано основні сайти для обміну файлами наприклад, Піратська бухта з 2015 року. Це пов’язано з тим, що торрентії в Норвегії незаконні через суворі закони про боротьбу з піратством..

Навіщо мені потрібна IP-адреса для Норвегії?

Норвегія – країна з мало цензурою через Інтернет. Описаний у 2018 році Freedom House як “одна з найміцніших демократій у світі”, громадяни Норвегії можуть без проблем отримати доступ до більшості веб-сайтів та служб. Зрозуміло, що в Інтернет-провайдерів у Норвегії є фільтр DNS, який блокує веб-сайти, відомі для розміщення дитячої порнографії.

Незалежно від високого рівня свободи, який надається тим, хто користується Інтернетом у Норвегії, VPN все ще рекомендується. Якщо ви знаходитесь у Норвегії, найкращі VPN для Норвегії дозволяють вам розблокувати гео-обмежені сайти та служби з інших країн. Де б ти не знаходився, VPN служить для захисту вашої конфіденційності в Інтернеті, запобігаючи доступу до ваших даних Інтернет-провайдеру та снуперам.

Як я можу дивитись норвезьке телебачення за кордоном із VPN?

Якщо ви перебуваєте за межами Норвегії та хочете дивитись норвезькі телепередачі та фільми, підключення до VPN-сервера в Норвегії зробить свою справу. Це надасть вам IP-адресу для Норвегії. Якщо ви виявите, що вміст все ще заблокований, спробуйте очистити файли cookie вашого браузера. Крім того, спробуйте підключитися до іншого норвезького сервера або зв’язатися із службою підтримки вашої VPN.

З норвезькою IP-адресою ви зможете переглядати вміст з норвезьких телеканалів, таких як NRK1, TV2 Sumo, Viafree.no та TVNorge. Також у вас буде можливість розблокувати популярні потокові послуги, такі як Netflix, BBC iPlayer, Viaplay та HBO Nordic.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб отримати IP-адресу для Норвегії?

Хоча ви можете використовувати безкоштовну VPN, щоб отримати IP-адресу для Норвегії, ми не рекомендуємо її. Поперше, якщо ви плануєте трансляцію, безкоштовні VPN не є ідеальними. Вони, як правило, повільні через велику кількість користувачів та відсутність серверів. Таким чином, ви, мабуть, зіткнетеся з великою кількістю буферизації та відставання, намагаючись переглянути телепередачі. Що ще, більшість безкоштовних VPN не в змозі розблокувати потокові послуги, такі як Netflix, який блокує більшість VPN.

Ще однією областю, в якій безкоштовні VPN часто не вистачає, є безпека. VPN має надавати вам доступ до вмісту з обмеженою географічною діяльністю, зберігаючи безпеку в Інтернеті. На жаль,, у багатьох безкоштовних VPN відсутні важливі функції безпеки наприклад 256-бітове шифрування AES та перемикач на знищення. Що ще гірше, деякі безкоштовні VPN фактично реєструють вашу інформацію та продають її третім особам – включаючи деякі з них, які стверджують, що не мають політики реєстрації журналів. Безкоштовні VPN просто не варті.

“Прапор Норвегії гранж” Ніколя Реймонда, ліцензований за CC BY-SA 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me