Як отримати німецьку IP-адресу

Як отримати німецьку IP-адресу

Існує безліч причин, чому людина хотіла б переглядати Інтернет з IP-адресою з Німеччини. Громадяни, які зараз проживають за кордоном, можливо, захочуть отримати доступ до банківських послуг, таких як Deutsche Bank або Commerzbank. Інші випадки використання можуть включати розблокування потокових медіа-сервісів, таких як ARD Mediathek або Prosieben Video.

Найшвидший, найпростіший і найефективніший спосіб озброїтися німецькою IP-адресою – це за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN). Програмне забезпечення шифрує весь трафік, що протікає на ваш пристрій і з нього, і спрямовує його через посередницький сервер. Отже, ви можете підробити своє місцезнаходження та зробити так, що ви отримуєте доступ до Інтернету з Німеччини.

Кроки для отримання німецької IP-адреси

 1. Перше, що вам потрібно зробити – це підписатися на VPN. Програмне забезпечення відкриє ряд серверів. Ви можете вибрати його з Німеччини, щоб з’ясувати, що ви також маєте доступ до Інтернету звідти. Ми рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Зареєструйтесь для послуги та перейдіть до завантаження програмного забезпечення або додатка VPN.
 3. Очистіть усі файли cookie та перезавантажте пристрій.
 4. Увійдіть у додаток постачальника VPN або клієнт настільних ПК.
 5. Клацніть на сервері в Німеччині. Після успішного встановлення з’єднання ви матимете німецьку IP-адресу.

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО ВИБУТИ ВЕЛИКИЙ ПЛАТЕН VPN: Ми усвідомлюємо, що деякі люди можуть захотіти отримати IP-адресу від Німеччини на короткий проміжок часу, і, отже, вони не можуть бути на ринку для довготривалого зобов’язання. Якщо ви їдете за кордон і вам потрібен доступ до VPN менше місяця, радимо скористатися 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Вам потрібно буде сплатити попередню вартість передплати, але компанія пропонує повне відшкодування, якщо її скасують протягом першого місяця.

Порушень цієї політики майже не існує, тому ви можете легко дихати.

Навіть якщо ви перебуваєте у США, Франції, Великобританії, Канаді, Австралії, Індії, Сінгапурі, Таїланді чи інших місцях, використання VPN може допомогти вам отримати IP-адресу з Німеччини.

У цій статті ми навчимо вас отримувати німецьку IP-адресу та найкращі VPN, які ви можете використовувати для цієї мети.

Відео інструкції для отримання німецької IP-адреси

Ви можете перевірити своє поточне місцезнаходження IP-адреси та країну тут.

Який найкращий VPN для отримання німецької IP-адреси?

Наш список найефективніших німецьких VPN-адрес був сформований, враховуючи такі фактори:

 • Має кілька серверів, розташованих у Німеччині
 • Розблокує обмежений географічний вміст
 • Включає жорсткі протоколи шифрування
 • Подає програми для Android та iOS
 • Зберігає мінімальні журнали трафіку
 • Пропонує співвідношення ціни та якості

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN займає перше місце у нашому списку рекомендованих VPN через свою чудову послугу. Підписавшись, ви знайдете понад 1500 високошвидкісних серверів, які розповсюджуються по всьому світу. Є варіанти в Німеччині і більше поширюються по Європі та Північній Америці. Цей провайдер відомий своєю здатністю розблокувати гео обмежений вміст.

ExpressVPN включає в себе військові протоколи шифрування без шкоди для швидкості. Він використовує 256-бітний AES-CBC як стандарт шифрування за замовчуванням, а також аутентифікацію HMAC та ідеальну таємницю вперед. Включений перемикач Інтернет-вбивств, який він називається “мережевим блокуванням”.

Компанія не зберігає детальних журналів трафіку на своїх серверах. Однак вона зберігає пробіл метаданих, але це покращує якість обслуговування. Він зареєстрований на Британських Віргінських островах, що означає, що він не є юрисдикцією державних органів як у США, так і у Великобританії.

ExpressVPN пропонує програми для Windows, MacOS, Android та iOS.

УВАГА ЧИТАТИ: Отримайте 3 місяці безкоштовно з річним планом ExpressVPN. Сюди входить його 30-денна гарантія повернення грошей без посвідчень, щоб ви могли отримати повне повернення коштів, якщо не задоволені послугою.

Ось наш глибокий огляд ExpressVPN.

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN займається бізнесом VPN вже більше десяти років і дозволяє користувачам вибирати сервери на основі своїх переваг, таких як подвійний VPN, анти-DDoS та інше. Він пропонує понад 4000 серверів, що поширюються в 62 країнах. Німецьких серверів всього 257.

Стандарти шифрування вважаються найвищими рівнями. Служба використовує 256-бітний протокол AES за замовчуванням у поєднанні з 2,048-бітовими SSL-ключами. Увімкнено захист від витоку DNS. NordVPN не реєструє особисту інформацію, яка є особистим ідентифікатором, і є прикладом послуги VPN, що повністю не входить у систему.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS.

ЗНИЖЕНА ЗНИЖКА: Ви можете заощадити 75% на трирічній угоді NordVPN, яка виходить $ 3,99 на місяць.

Ось наш повний огляд NordVPN.

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost сподобається початковим користувачам за рахунок бюджету. Послуга швидка, інтуїтивно зрозуміла і постачається з постійно зростаючим списком розташування серверів. На момент написання інформації в Інтернеті є понад 1700 серверів, близько 200 з яких знаходяться в Німеччині. Якщо ви хочете передавати німецький вміст, CyberGhost – відмінний вибір. Вибравши режим потокового потоку, ви можете вибрати із списку каналів, включаючи 7TV, ARD та ZDF Mediathek з німецькою мовою. Після вибору ви будете автоматично підключені до відповідного сервера.

Весь трафік за замовчуванням забезпечується 256-бітним шифруванням AES за протоколом OpenVPN, а також ідеальною секретністю вперед. Інтернет-перемикач вбивств включений. CyberGhost базується в Румунії, а тому не підпадає під дію жодних законів про обов’язкове зберігання даних. Це підкріплює внутрішню політику не зберігання даних користувачів.

Додаткові функції безпеки включають блокування оголошень, захист від зловмисного програмного забезпечення та антистеження.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS.

ВИКЛЮЧНА ЗНИЖКА: Економте понад 70% на 1-річній підписці на CyberGhost.

Ось наш обширний огляд CyberGhost.

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish є прекрасним вибором для користувачів, які прагнуть скористатися швидкістю експрес-швидкості та стійкими протоколами шифрування. Він пропонує понад 1000 глобальних серверів, що поширюються в 60 країнах. Німецьких серверів загалом 57, і в сусідніх країнах є варіанти.

Стандарти шифрування є найвищим рівнем. IPVanish використовує 256-бітове шифрування за протоколом OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацію SHA512 та обмін ключами DHE-RSA з 2,048 бітами з ідеальною секретністю вперед. За винятком випадків, коли обліковий запис зареєстровано вперше, IPVanish не зберігає журналів. Це порадує захисників конфіденційності.

IPVanish користується популярністю серед користувачів Kodi, оскільки дозволяє завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс також зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ДЛЯ ПОРІВНЯЛЬНИХ ЧИТАТІВ: Економте до 60% на планах IPVanish.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є відносно новачком у світі VPN, але він досить впевнений, щоб запропонувати 30-денну гарантію повернення грошей на всіх пакунках. Всього 56 серверів, у тому числі 3 у Німеччині. Це трохи нижче, ніж інші провайдери, яких ми рекомендували, але все ж таки повинні зробити цю роботу. Плюс PrivateVPN відомий своєю здатністю розблокувати популярні потокові послуги.

Згідно з нашим оглядом користувачів, цей постачальник, який базується в Швеції, чудово виступив на тестах швидкості та конфіденційності. Це означає, що це точно нарівні з іншими постачальниками у цьому списку.

PrivateVPN використовує 256-розрядне шифрування AES у галузі, а також ідеальну таємницю вперед для протоколу OpenVPN. Пропонується також перемикач вбивств через Інтернет. Послуга не зберігає жодних журналів користувачів, щоб це полегшило проблеми щодо конфіденційності.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS.

СРОЧНІ ЗНО: Читачі Comparitech можуть заощадити понад 70% на річному плані PrivateVPN і отримати 5 місяців безкоштовно.

Ось наш огляд PrivateVPN.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN для отримання німецької IP-адреси?

Підписуючись на VPN, ви хочете бути впевнені, що ваш цифровий слід захований і захищений. Безкоштовні VPN-сервіси існують у багатьох інтерфейсах, і вони широко рекламуються для завантаження. Але такі провайдери не прийдуть із налаштованими опціями, які є відмітною ознакою платних послуг.

Під час нашого широкого тестування ми виявили, що безкоштовні VPN пропонують лише невеликий вибір серверів, включають слабкі стандарти шифрування, займаються зменшенням пропускної здатності, а в деяких випадках неетично передають ваші дані для продажу стороннім рекламодавцям.. Можливо, вам пощастить і зможете підключитися до німецького сервера, але ваш досвід, безумовно, буде нижчим за номіналом.

Такі послуги не є благодійними організаціями, і вони хочуть заробити гроші. Коли вони пропонують свій товар безкоштовно, ви повинні пам’ятати, що тут безумовно є улов. Деякі будуть затоплювати вас рекламою спливаючих вікон, а інші можуть постійно домагатися вас, щоб оновити до преміального (читати: платного) плану. А найнеетичніші будуть відстежувати вашу історію переглядів та продавати ваш профіль рекламодавцям.

Загалом, у ваших інтересах вкласти кілька доларів та отримати платну послугу VPN. Це дасть вам спокій.

Я завантажив VPN. Що робити далі?

Після того, як ви влаштуєтесь на послугу VPN та зареєструвались, потрібно лише завантажити клієнтське програмне забезпечення для свого пристрою.

Коли інсталяція завершена, ви можете відкрити додаток та увійти у свій обліковий запис. Перегляньте список доступних розташувань сервера, поки не знайдете варіанти для Німеччини. Кожен провайдер, згаданий у цьому списку, включає німецькі сервери. Деякі провайдери дозволяють вибрати лише на основі країни, а інші надають вибір залежно від місця розташування міста.

Вдале підключення зазвичай позначається зеленим значком на панелі завдань або символом VPN у верхній частині екрана вашого смартфона. Тепер ви можете переглядати Інтернет анонімно та з німецькою IP-адресою, надаючи доступ до всього потрібного німецького вмісту.

Навіщо мені потрібна німецька IP-адреса?

Орган адвокатури Freedom House присвоює інтернет-ландшафту Німеччини “безкоштовним” статусом, зазначаючи, що “відкриті дискусії про суперечливі події можливі і часті, і залучають широке коло зацікавлених сторін”. Він додає, що “незалежна судова система відіграє свою роль у перевірці заходів виконавчої влади та законодавчої влади”.

Німецькі державні органи не накладають блокади на вміст і не практикують інші форми фільтрації в Інтернеті. Інтернет є без цензури, безкоштовний та доступний для всіх. Деякі винятки з цього правила – це застосування законів про авторські права; матеріали, захищені авторськими правами, вважаються незаконними в країні, а YouTube також заблокував деякі відео в Німеччині, щоб не піддатися державній політиці.

Якщо ваша мета – отримати доступ до безкоштовної, безперебійної мережі, то корисно отримати німецьку IP-адресу. Це може бути особливо корисним для нетизанів у таких країнах, як Іран, Китай та Росія, де державні органи працюють цілодобово для моніторингу та блокування вмісту.

Для жителів Німеччини, які подорожують за кордон, VPN допоможе вам залишатися на зв’язку з місцевим вмістом із дому, таким як DW, Zattoo та MySpass. Це також допоможе вам передавати останні матчі Бундесліги. Якщо ви шукаєте більше німецького вмісту, Streema має вичерпний список німецьких онлайн-каналів. Деякі можуть безкоштовно передавати трансляцію, а інші вимагають увійти за допомогою імені користувача та пароля.

Використання німецького DNS-сервера

Ваша IP-адреса – це лише один із способів веб-сайтів визначати ваше фактичне фізичне місцезнаходження. DNS або система доменних імен працює як гібридний реєстр, де веб-імена (домени) перевіряються за допомогою IP-адрес. При спробі доступу до вмісту з обмеженим географічним вмістом більшість веб-сайтів перевіряють, звідки надходить запит DNS. Важливо, щоб ваша IP-адреса та сервер DNS знаходилися в одній країні (у цьому випадку Німеччина). В іншому випадку веб-сайт або додаток продовжуватимуть вас блокувати.

VPN, які ми рекомендували в цій статті, подбайте про це за вас. Після успішного підключення до VPN-сервера, ваші запити DNS також будуть спрямовані через той же зашифрований тунель. Ці провайдери працюють із власними приватними серверами DNS, тому вашу веб-активність неможливо розкрити, просто відстежуючи запити DNS.

Є приклади нерозумних служб VPN, які надсилають ваші запити DNS через зашифрований тунель, але потім використовують загальнодоступну службу DNS з іншого боку. Це означає, що пошукові системи можуть відстежувати, які веб-сайти ви відвідуєте, що порушує конфіденційність.

На більшості пристроїв можна вручну налаштувати сервери DNS. OpenNIC може зробити трюк для вас; він пропонує безкоштовні DNS-сервери в конкретних країнах.

Які інші способи отримати німецьку IP-адресу?

Для користувачів з надзвичайно грошовими коштами завжди є можливість завантажити браузер Tor. Він пов’язаний із проектом Tor, спрямований на захист від нагляду за мережею та порушення конфіденційних ділових відносин та конфіденційності.

Браузер Tor безкоштовний і містить складні стандарти шифрування та анонімності. Він популярний серед журналістів, правозахисників та винуватців, оскільки дозволяє безкоштовно приховати свою особу.

Але Tor не є чудовим варіантом, якщо ви хочете придбати німецьку IP-адресу для участі у фінансових операціях чи потоковому відео. Швидкість надзвичайно баггі та повільна. Ви все ще можете вибрати німецьку IP-адресу з Tor, якщо ви цього хочете, і цей посібник розбить її більш детально.

Ще один варіант – залучити безкоштовний проксі-сервер. Однак це схоже на те, як безкоштовні VPN працюють з обмеженнями для завантаження та кричущими політиками конфіденційності. Більшість потокових постачальників, таких як Netflix, почали блокувати проксі, і є велика ймовірність, що вони не працюватимуть так, як ви хочете..

Однак головна проблема полягає в тому, що ті проксі-сервери не шифрують ваш трафік так, як це робить VPN, тому ви залишаєте себе сприйнятливими до онлайн-моніторингу через Інтернет-провайдера або інших снуперів. Сам проксі-оператор також може відстежувати вашу поведінку в Інтернеті.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me