Як отримати Netflix UK у будь-якій країні та найкращі VPN для Netflix UK

розблокувати netflix uk

Британська Netflix може не мати стільки назв, як її американський колега, але в Netflix UK є кілька фільмів і телепередач, недоступних для підписників Netflix в інших частинах світу. У цій статті ми покажемо вам, як отримати британські Netflix в будь-якій країні та рекомендуємо деякі найкращі VPN для Netflix UK.

VPN або віртуальна приватна мережа шифрує весь інтернет-трафік із пристрою та здійснює маршрутизацію через посередницький сервер у вибраному вами місці. Наприклад, підключившись до VPN-сервера у Великобританії, наприклад, ви можете розблокувати каталог шоу Netflix UK.

Netflix вдався до цієї тактики і вдався до блокування з’єднань з відомих VPN-серверів. Це означає, що не всі постачальники VPN можуть допомогти вам розблокувати Netflix UK. Якщо ви спробуєте отримати доступ до Netflix за допомогою заблокованої VPN або іншої проксі-сервісу, ви отримаєте таку помилку:

«Ну, щось пішло не так. Помилка потоку. Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу. “

Щоб подолати це, ми протестували декілька постачальників, щоб визначити, які найкращі VPN для Netflix UK. Ми підготували наш список на основі таких критеріїв:

 • Надійно розблокує UK Netflix
 • Швидка швидкість завантаження для безперебійної трансляції
 • Сильна політика безпеки та конфіденційності
 • Працює на кількох типах пристроїв
 • Швидке та грамотне обслуговування клієнтів

Зауважте, що навіть якщо постачальник VPN може розблокувати Netflix, можливо, лише невеликий підмножина серверів може це зробити. З цієї причини ми рекомендуємо вам зверніться до служби підтримки вашого постачальника VPN, щоб запитати, який найкращий сервер VPN за перегляд британських Netflix з-за кордону. Крім того, ми перевірили ці VPN лише у Netflix UK у настільному веб-браузері. Ми не можемо поручити, чи працюють вони з програмами Netflix для Android, iOS та медіаконсолей.

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN розблокує Netflix UK, а також Netflix US та Netflix Canada. Не всі сервери працюють з Netflix, але швидкий чат із службою підтримки клієнтів ExpressVPN спрямовуватиме вас у правильному напрямку. ExpressVPN був надійним розблокувальником Netflix з моменту, коли Netflix почав блокувати користувачів VPN у 2016 році. Аналогічно, він може пройти подібні геозамки на Amazon Prime Video, HBO Go / Now, Sky Go та BBC iPlayer, серед інших.

256-бітне шифрування AES поєднується з ідеальною секретністю вперед, щоб зберегти приватний перегляд. Перемикач на знищення – називається “мережевим блокуванням” на мові ExpressVPN – і захист від витоку гарантують, що жоден інтернет-трафік не уникає тунелю VPN. Кожен сервер оптимізований для швидкої швидкості, а це означає, що ви можете дивитися у форматі HD без буферизації.

Додатки ExpressVPN доступні для Windows, MacOS, iOS, Android, Linux та деяких маршрутизаторів Wi-Fi. VPN маршрутизатора – хороший варіант для тих, хто любить дивитись на потокових пристроях мультимедіа, смарт-телевізорах та ігрових консолях, які не підтримують VPN. Кожна підписка на ExpressVPN постачається з MediaStreamer, розумною службою проксі-сервера DNS, яку можна використовувати незалежно від VPN для розблокування Netflix та інших потокових каналів..

Спробуй це без ризиків: Отримайте тут безкоштовно 3 місяці з річним планом ExpressVPN. Угода включає 30-денну гарантію повернення грошей без посвідчень, тож ви отримаєте повне повернення коштів, якщо не будете задоволені.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN розблокує Netflix у кількох країнах, включаючи Великобританію, США, Францію, Індію, Нідерланди, Іспанію та, можливо, інші, які ми ще не перевірили. Щоб дізнатися, які сервери працюють з Netflix, ви можете здійснити пошук у базі знань NordVPN або зняти повідомлення на службу підтримки клієнтів. NordVPN також розблокує довгий список інших потокових служб, включаючи Hulu, Amazon Prime Video, Sky Go і BBC iPlayer.

Швидкості зазвичай достатньо для передачі високоякісного відео без буферизації. NordVPN захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES та ідеальної секретності вперед. Компанія не веде журналів про діяльність користувачів. Захист від витоку та вимикач захисту від конкретного процесу гарантують, що ваші дані ніколи не виходять з тунелю VPN. NordVPN працює понад 3500 серверів у більш ніж 60 країнах.

Ви можете підключити шість одночасних пристроїв на будь-якому плані. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

ЗНИЖЕНА ЗНИЖКА: Збережіть 77% на трирічній угоді Nord VPN тут.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

3. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN розблокує британський Netflix, і сервери чітко позначені як такі, що вам не доведеться шукати веб-сайт або звертатися до служби обслуговування клієнтів. Цей VPN також розблокує Netflix США, Іспанію, Японію, Бразилію, Францію та Італію – майже скрізь, що ми перевірили до цього моменту. Незважаючи на свою відносну молодість та невелику серверну мережу порівняно з іншими у цьому списку, PrivateVPN легко обходить геозамки на Amazon Prime Video, Hulu, Sky Go та BBC iPlayer..

Менше серверів у цьому випадку не означає повільніші швидкості, оскільки PrivateVPN перевершує передачу HD відео без буферизації. Ви також отримаєте всі функції конфіденційності та безпеки, яких ви очікуєте від ветеранського постачальника VPN, включаючи перемикач захисту, захист від витоку DNS та політику нульових журналів. Вибирайте між 128-бітним або 256-бітним шифруванням AES, обох яких більш ніж достатньо для захисту ваших даних.

Ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

ЗНИЖКА НА ЧИТАТИ: Читачі Comparitech можуть заощадити понад 70% на річному плані PrivateVPN, а також отримати 5 місяців додаткової безкоштовності.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

4. ВипрВПН

ВиперВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

VyprVPN розблокує Netflix Великобританії, США та Японії. Цей ветеранський постачальник є власником та керує багатьма серверами у своїй мережі, забезпечуючи високу швидкість завантаження для безперебійного потокового перегляду відео у високій якості. ВипавVPN також може розблокувати Hulu, HBO та Sky Go, згідно з нашою останньою батареєю тестів. Не всі сервери працюють для розблокування, але ви можете просто поспілкуватися з реальним агентом обслуговування клієнтів, щоб дізнатися, до яких з них підключитися.

VyprVPN не записує вміст будь-якого веб-трафіку під час підключення, хоча деякі клієнти можуть бути стурбовані тим, що служба записує вашу справжню IP-адресу протягом 30 днів. Для збереження ваших даних VyprVPN використовує 256-бітове шифрування, перемикач захисту та захист від витоку DNS.

Базовий рівень дозволяє три одночасних з’єднання, а преміум-рівень – п’ять. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

СПРОБУЙ ЦЕ: Ви можете спробувати VyprVPN з 30-денною гарантією повернення грошей тут.

Прочитайте наш повний огляд VyprVPN.

5. БезпечнішийVPN

БезпечнішийVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.safervpn.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

SaferVPN розблокує мережу Великобританії та США Netflix. Просто відкрийте додаток і виберіть сервер, на якому написано “UK Streaming”, щоб обійти брандмауер. Також SaferVPN дозволяє легко розблокувати Amazon Prime Video, Sky Go та BBC iPlayer. Завдяки простому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, не потрібно звертатися до веб-сайту чи служби обслуговування клієнтів, щоб з’ясувати, які сервери працюють з Netflix. Якщо у вас виникли якісь проблеми, підтримка чату в режимі 24/7 готова допомогти.

Швидка швидкість завантаження та надійні з’єднання гарантують безперебійну передачу HD. Компанія не зберігає журналів активності користувачів та використовує 256-бітове шифрування AES за замовчуванням. Повний захист від витоку DNS та комутатор заборони запобігають надсиланню будь-яких даних за межі зашифрованого тунелю VPN.

Основний “особистий” план дозволяє до п’яти одночасних з’єднань. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

УВАГА ЧИТАТИ: Економте 63% на дворічному плані SaferVPN. Вона також включає гарантію повернення грошей на 30 днів, тому ви можете спробувати її без ризику.

Прочитайте наш повний огляд SaferVPN.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для Netflix UK?

Ми рекомендуємо уникати будь-яких так званих безкоштовних VPN-послуг для Netflix UK. Безкоштовні VPN зазвичай не мають ресурсів, щоб переробити тактику проти VPN від Netflix. Вони також несуть певні ризики та обмеження, від яких ухиляються надійні платні VPN. Якщо ви спробуєте використати безкоштовний VPN для Netflix UK, ви майже напевно зіткнетеся з жахливою помилкою проксі-сервера і не зможете переглянути відео.

Багато безкоштовних VPN-сервісів встановлюють обмеження даних або обмеження пропускної здатності, які перешкоджають інтенсивній пропускній здатності, наприклад, потокові відео. Вибір сервера сильно обмежений, і вам, можливо, доведеться почекати в черзі перед тим, як підключитися.

Навіть якщо служба VPN рекламує себе як безкоштовна, вона повинна якось заробляти гроші; це не благодійні операції. Постачальник безкоштовної послуги може вдатися до розміщення бібліотек стеження на вашому пристрої, контролю за вашою поведінкою та продажу даних рекламодавцям. Деякі безкоштовні VPN вводять рекламу прямо у ваш веб-переглядач, а деякі навіть несуть корисні навантаження зловмисного програмного забезпечення.

Коротше кажучи, заплатіть кілька зайвих доларів і отримайте спокій, який ви отримаєте з хорошим VPN.

Чи дозволяє Netflix VPN?

Технічно проксі-сервери заборонені відповідно до умов використання Netflix. Попри це, компанія не встановила прецеденту щодо покарання користувачів, які дивляться або намагаються спостерігати через VPN. Хоча більшість серверів VPN заблоковані, Netflix, здається, повертає іншу щоку, коли користувачі намагаються обійти брандмауер.

Netflix наклав заборону VPN у 2016 році незабаром після її глобального впровадження. Через обмеження ліцензування вмісту на телепередачі та фільми Netflix зобов’язаний обмежувати кількість глядачів певними країнами, навіть якщо це не в інтересах своїх клієнтів або самої Netflix.

VPN є 100-відсотковими легальними майже у всіх країнах.

Що ексклюзивно для Великобританії Netflix?

Незважаючи на те, що в США Netflix є майже на 1000 більше назв, ніж у Великобританії, у британської версії все ще є кілька найменувань, яких ви не знайдете у ставку. Деякі з трендових телепередач, які ви можете дивитись лише у Великобританії Netflix, включають:

 • Сиріт Чорний
 • Зоряний шлях: Відкриття
 • Розширення
 • Арчер
 • Рим

Крім телешоу, Netflix у Великобританії має безліч фільмів, недоступних у штаті. Американський каталог фільмів Netflix фактично скоротився за останні кілька років, оскільки компанія спрямовує свої ресурси на придбання більшої кількості телевізійних шоу та оригінального контенту. Ліцензії на передачу цих фільмів, імовірно, значно дешевші у Великобританії, а це означає, що старі фільми та класика все ще знаходяться в архіві Великобританії.

Вболівальники Боллівуду також знайдуть що полюбити у британській версії Netflix. Розділ зарубіжних фільмів Netflix UK набряк із назви старих та нових боллівудських назв.

Ви все ще отримуєте помилку проксі-сервера Netflix? Спробуйте це:

Якщо ви підключились до одного з VPN, який ми рекомендували вище, але все ж отримуєте помилку проксі-сервера Netflix під час спроби потокового відео, спробуйте виконати наступні дії:

 1. Зверніться до свого постачальника, щоб запитати, які сервери розблокують Netflix UK. Ймовірно, що не всі сервери можуть обійти брандмауер.
 2. Вийдіть із будь-яких облікових записів Google, у тому числі з браузера Chrome. Google кешує IP-адреси та може виявити ваше реальне місцезнаходження в Netflix.
 3. Вимкніть ваш GPS та всі інші послуги, що базуються на вашому пристрої та веб-переглядачі. Якщо ви раніше дозволяли Netflix бачити своє місцезнаходження, відключіть цей дозвіл у налаштуваннях веб-переглядача.
 4. Очистити файли cookie браузера, кеш-пам’ять та тимчасові файли. Дивіться наші підручники про те, як очистити файли cookie та очистити кеш браузера для кожної з основних операційних систем.
 5. Вимкнути IPv6. Це в основному для користувачів Windows 10, але це може спричинити проблеми в інших операційних системах. У Windows 10 ви можете відключити IPv6 у своїх властивостях Wi-Fi.
 6. Очистіть кеш DNS. У Windows відкрийте командний рядок в режимі адміністратора та введіть команду: ipconfig / flushdns
 7. Відрегулюйте часовий пояс пристрою в країні, де ви намагаєтеся дивитися Netflix. Часовий пояс у Великобританії влітку – UTC + 0 і взимку – +1.
 8. Якщо ви підключені до мережі Wi-Fi і можете отримати доступ до маршрутизатора Wi-Fi, перейменуйте мережу wifi або SSID. Додайте “_nomap” до кінця назви мережі (мінус лапки). Це дозволить відмовитись від геолокаційних служб Google, які використовують мережу Wi-Fi, щоб допомогти точно визначити місце знаходження людей. Ви повинні знову підключити свій пристрій до перейменованої мережі.
 9. Відключіть і підключіться до одного і того ж місця сервера, щоб побачити, чи можете ви отримати іншу IP-адресу, яка не перебуває у чорному списку від Netflix.

Дивись також: Найкращі VPN для Netflix US

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me