Як отримати японську IP-адресу за допомогою VPN

Як отримати японську IP-адресу

Більшість людей натрапили на веб-вміст, який недоступний у їхньому місці. Гео-обмежений вміст все частіше зустрічається, особливо якщо мова йде про потокові послуги. Якщо ви хочете отримати японську IP-адресу, швидше за все, ви самі це переконалися. Якщо ви хочете розблокувати Netflix Japan або отримати доступ до японського телебачення, ви можете отримати японську IP-адресу з VPN.

VPN дозволяє не тільки отримувати доступ до геометрійного вмісту в Японії, але й у багатьох країнах світу, включаючи США, Великобританію та Австралію. Скорочене до “Віртуальна приватна мережа”, VPN шифрує трафік, що йде на ваш веб-переглядач і з нього. Це приховує вашу IP-адресу, а отже, і ваше місцезнаходження, оскільки трафік направляється через обраний вами сервер. У цьому випадку вам потрібен сервер, розташований у Японії. Окрім розблокування онлайн-вмісту, ви також будете захищати свою конфіденційність в Інтернеті. Що не подобається?

Ми детально розглядаємо кожного з провайдерів, яких ми пропонуємо нижче, але якщо у вас є лише час для резюме, ось наш список найкращих VPN для IP адреса в Японії:

 1. ExpressVPN Наш вибір №1 отримати японську IP-адресу! Супершвидкі японські сервери чудово підходять для трансляції та завантаження на високій швидкості. Безпечний, приватний і включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Найкращий варіант бюджету. Програми для початківців для більшості пристроїв та деяких найшвидших тестованих серверів.
 3. NordVPN  Ветеран-постачальник з тисячами серверів по всьому світу.
 4. IPVanish Добре працює з Kodi та подібними потоковими пристроями Android, чудово підходить для декількох пристроїв.
 5. PrivateVPN Нова і майбутня мережа з великими можливостями розблокування та хорошою швидкістю.

Кроки для отримання японської IP-адреси

Отримати японську IP-адресу зовсім не складно. Ось що потрібно зробити:

 1. Зареєструйтесь за допомогою послуги VPN – ми рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть відповідне програмне забезпечення або додаток VPN для свого пристрою.
 3. Відкрийте VPN та виберіть один із серверів, розташованих у Японії.
 4. Спробуйте знову обмежений географічний вміст, який тепер слід розблокувати. Можливо, вам доведеться очистити файли cookie, щоб зміни вступили в силу.
 5. Насолоджуйтесь необмеженим доступом до японського контенту, а також підвищеною безпекою в Інтернеті!

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО ВИБУТИ ВЕЛИКИЙ ПЛАТЕН VPN: Ми усвідомлюємо, що деякі люди можуть захотіти отримати IP-адресу від Японії на короткий проміжок часу, і тому вони не можуть бути на ринку довготривалими зобов’язаннями. Якщо ви їдете за кордон і хочете отримати доступ до VPN менше місяця, радимо скористатися 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Вам потрібно сплатити передплату заздалегідь, але компанія пропонує повне відшкодування, якщо її скасують протягом першого місяця.

Кращий VPN для отримання японської IP-адреси

Тепер ми підходимо до ключового питання. На перший погляд, не просто зрозуміти, який найкращий VPN, щоб отримати японську IP-адресу. Причиною цього є те, що на ринку існує стільки VPN (як платних, так і безкоштовних). Більше того, якість VPN-послуг може різко відрізнятися. Ось чому ми знайшли час для дослідження найкращих VPN навколо, сподіваємось, що заощадите час. Щоб розглянути, VPN повинен був відповідати наступним критеріям:

 • Сервери в Японії, а також у всьому світі
 • З’єднання, які пропонують швидкість і стабільність
 • Сильна безпека із шифруванням
 • Відсутня реєстрація ваших особистих даних
 • Ефективна підтримка клієнтів
 • Програми для Windows, Mac, Android та iOS

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є найкращим VPN для отримання японської IP-адреси. З цієї причини є цілий ряд причин. Відкривши дуже зручний додаток ExpressVPN, ви знайдете три сервери на базі Токіо. У нашому тестуванні сервери були високошвидкісними та надійними, що дозволяло нам передавати Netflix Японії без набридливих буферизацій та відставання. Загалом, ExpressVPN має понад 3000 серверів у 160 локальних серверах VPN. Сервери доступні в 94 країнах, включаючи США та Великобританію.

Додаток ExpressVPN не тільки простий у використанні, але також є можливість розширення для браузера ExpressVPN, щоб зробити зміни серверів швидшими та простішими, ніж будь-коли раніше. ExpressVPN – це відмінна VPN, коли мова йде про розблокування гео-обмеженого вмісту та ми виявили, що це добре співпрацює з Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer та Hulu. Якщо у вас виникають якісь проблеми, ExpressVPN пропонує цілодобову підтримку, включаючи функцію чату в реальному часі – не багато VPN пропонують це.

ExpressVPN пропонує чудову загальну безпеку. Якщо з’єднання VPN не вдалося (це рідко, оскільки ExpressVPN гарантує 99,9% часу безперервного часу), перемикач захисту скорочує трафік на ваш пристрій і з нього, запобігаючи порушенню вашої особистої інформації. Ви також можете очікувати 256-бітного шифрування AES, а також захисту від витоку DNS. Більше того, ExpressVPN не зберігає у користувачів журнали активності та зв’язків.

ExpressVPN пропонує програми для Windows, Mac, Android, iOS та Linux, а також розширення для браузерів для Chrome, Firefox та Safari.

Плюси:

 • На сьогодні найкращий виконавець на наших тестах для Японії
 • Програми гладкі та прості у використанні
 • Може розблокувати більшість гео-обмеженого вмісту на високій швидкості HD
 • Важко перемогти в конфіденційності та безпеці
 • Доступний чат в режимі реального часу 24/7, на який можна покластися

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі його конкуренти

Наш результат:

4.5 з 5

Найкращий VPN для IP-адреси в Японії: ExpressVPN – наш найкращий вибір для розблокування найпопулярніших японських потокових та спортивних послуг. Неймовірна швидкість для бездротового перегляду HD у форматі та повної безпеки та конфіденційності. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має 33 сервери в Токіо і понад 5700 по всьому світу в 89 країнах. Таким чином, це ще одна чудова VPN, якщо ви хочете, наприклад, японську IP-адресу або хочете отримати доступ до вмісту в США чи Великобританії. Крім великої кількості серверів, CyberGhost пропонує необмежену пропускну здатність та трафік. Дійсно, наш досвід перегляду та потокової передачі цього VPN був дуже позитивним завдяки швидким та послідовним з’єднанням. Більше того, один план CyberGhost дозволяє одночасно підключатись до 7 пристроїв.

Що стосується програм CyberGhost, інтерфейс особливо простий у використанні, що робить його ідеальним для новачків. Вибір країни та сервера простий, хоча також є різні функції, які можна вмикати та вимикати за допомогою клацання. До них відносяться блокувальник реклами та примусовий HTTPS. Однією з ключових причин вважати CyberGhost для японської IP-адреси є те, що це одна з найбезпечніших VPN на ринку. Особливості безпеки включають 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та перемикач захисту. Крім того, вона має сувору політику без реєстрації журналів.

CyberGhost надає програми для Windows, MacOS, Android, iOS та Amazon Fire Stick. Також можна використовувати CyberGhost з Linux або маршрутизатором, але це вимагає налаштування вручну.

Плюси:

 • Понад 30 серверів в Японії, які підготовлені для високошвидкісних з’єднань
 • Програми прості в установці та використанні – хороший варіант для початківців
 • Тверді функції конфіденційності, включаючи kill-switch
 • Можливість підключення до декількох серверів одночасно на одному пристрої

Мінуси:

 • Відсутність параметрів конфігурації розчарує користувачів живлення

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: CyberGhost – чудовий вибір для початківців. Вибір бюджету. Добре на конфіденційність. Надійно передає HD-відео. Розблокує найпопулярніші сайти потокового передавання. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

3. NordVPN 

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має понад 5900 серверів по всьому світу, 168 з яких знаходяться в Японії. Перевагою цього є те, що у вас ніколи не виникне проблем із пошуком сервера. Незалежно від того, чи хочете ви розблокувати вміст з обмеженою географічною діяльністю в Японії, США чи Великобританії, NordVPN працює дуже добре. Окрім пропонування багатьох серверів, NordVPN може розблокувати Netflix, HBO GO, Hulu, BBC iPlayer та багато іншого. Це є VPN, який обіцяє 99,9% часу роботи і ми визнали, що продуктивність відмінна. Ми змогли без проблем передавати HD-відео, поки з’єднання не впало жодного разу.

Це VPN, який надає безліч варіантів щодо кількості серверів і навіть типів серверів. Простий у догляді додаток NordVPN перелічує спеціалізовані сервери включаючи Double VPN (використання подвійного шифрування для додаткового рівня безпеки) та Onion Over VPN (поєднання NordVPN з мережею Onion). NordVPN також пропонує те, що описується як “шифрування військового рівня”, яке є 256-бітним AES. Інші важливі функції безпеки включають автоматичний перемикач на знищення та захист від витоку DNS. І останнє, але не менш важливе, NordVPN має чітку політику без журналів, що означає, що ваші приватні дані не відстежуються та не збираються.

Додатки NordVPN доступні для Windows, MacOS, Android, iOS, Linux та Android TV. Також пропонується розширення для браузера для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • 168 серверів в Японії чудово підходять для завантаження та передачі потоку з хорошою швидкістю
 • Розблокує всі основні потокові платформи, наприклад Netflix та Amazon Prime Video
 • Першокласна безпека та захист конфіденційності
 • Пропонує 24/7 чат у прямому ефірі

Мінуси:

 • Будьте готові використовувати службу підтримки для вибору найкращих потокових серверів

Наш результат:

4.5 з 5

ЦІННІСТЬ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ: NordVPN – це хороший вибір вартості. Хороший універсал, який також добре працює з потоковим вмістом. Постійна безпека та конфіденційність, що містять до 6 пристроїв. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish є постачальником VPN, який дозволяє 10 одночасних підключень на декількох пристроях. Це велика цінність, якщо ви ділитесь з родиною та друзями. Цей постачальник VPN має понад 1300 серверів по всьому світу, шість з яких розташовані в Токіо. Однією з головних переваг IPVanish є те, що швидкості перегляду дуже хороші. Ми використовували IPVanish для розблокування як Amazon Prime Video, так і BBC iPlayer. IPVanish без проблем передавав HD-відео, і у нас не виникало проблем із буферизацією.

Використовувати додаток IPVanish дуже зручно з можливістю перегляду за містами, країною та сервером. Окрім карти серверів, список із вмістом фільтрів дозволяє шукати за затримкою. Однак у вас також є можливість скористатися функцією “QuickConnect”, щоб заощадити час. Що стосується безпеки, IPVanish пропонує 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та перемикач захисту. Існує також політика нульових журналів. Деякі користувачі також можуть оцінити, що підписатися на IPVanish можна анонімно, що не так у багатьох VPN.

Додатки IPVanish доступні для таких платформ: Windows, MacOS, Android, iOS та Fire TV. Хоча IPVanish доступний для Linux та маршрутизаторів, потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Працює шість високошвидкісних серверів у Токіо
 • Не веде жодного журналу
 • Дуже великі швидкості

Мінуси:

 • Не надійно розблокує Netflix, Hulu

Наш результат:

4 з 5

ДО 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish чудово підходить для сімей та безлічі підключень. Простий у використанні з Kodi та відданий перевагу користувачам, яким потрібні високі стандарти конфіденційності. Не можна розблокувати стільки потокових служб, як деякі їх конкуренти. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN – менший постачальник, що базується в Швеції. Хоча всього лише близько 100 серверів (2 розташовані в Токіо, Японія), вони розповсюджені в 57 країнах. Це означає, що у вас не повинно виникнути проблем з розблокуванням гео-обмеженого вмісту. Маючи японську IP-адресу з PrivateVPN, варто задуматися завдяки високоякісним серверам, які пропонує цей VPN. Ми використовували PrivateVPN для передачі відео на Netflix Japan, BBC iPlayer та Amazon Prime Video. Потоки завантажуйте швидко і відтворюйте плавно, без буферизації та відставання говорити.

Ми часто рекомендуємо PrivateVPN початківцям, оскільки це простий у користуванні VPN. Інтерфейс дуже простий, хоча є вдосконалена вкладка з такими функціями, як невидимий VPN, який служить для обходу глибокої перевірки пакетів, маскуючи VPN-трафік як звичайний веб-трафік. Що стосується особливостей безпеки, PrivateVPN пропонує 256-бітне шифрування AES, перемикач захисту та захист від витоку DNS. Він також стверджує, що має нульову політику реєстрації даних, захищаючи вашу конфіденційність.

Програми PrivateVPN можна завантажувати для Windows, MacOS, Android та iOS. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Працює з широким спектром потокових послуг
 • Сильні функції безпеки та конфіденційності та пристойні швидкості
 • Може підключити до шести пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Нова мережа з меншою кількістю серверів на вибір
 • Чат в реальному часі працює в режимі офлайн дві години на день

Наш результат:

4.5 з 5

НЕЗАБАВЛЕННЯ СУСПІЛЬНОСТІ: PrivateVPN швидше, ніж більшість, без журналів, орієнтований на безпеку, і здатний розблокувати вперті служби, такі як Netflix за кордоном. 30-денна гарантія повернення грошей включена.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи законні VPN в Японії?

Так, використання VPN в Японії є законним. В Японії немає обмежень чи цензури онлайн-вмісту. Однак все-таки розумно використовувати VPN, щоб поліпшити конфіденційність та анонімність в Інтернеті, а також отримати доступ до геометрійного вмісту за межами Японії.

Чи можу я мати японську IP-адресу з безкоштовним VPN?

Так, у Японії є кілька безкоштовних VPN з серверами. Однак є ряд причин, чому ми застерігаємо від використання безкоштовних VPN. Перше – це безкоштовні VPN просто пропонують низьку продуктивність у порівнянні з якісно платними VPN. Безкоштовні сервіси завжди популярні, а це означає, що безкоштовні VPN приваблюють більше користувачів, ніж вони впораються. Занадто багато користувачів і занадто мало серверів означає, що ви, швидше за все, матимете набагато повільніше перегляд веб-сторінок – потокове відео, ймовірно, матиме багато буферизації та відставання, що, очевидно, може бути неприємним.

Ще одна причина – це безкоштовні VPN не такі безпечні, як найкращі VPN. Однією з найважливіших проблем є те, що деякі безкоштовні VPN фактично відстежують активність та реєструють ваші особисті дані, перш ніж продавати їх третім сторонам. VPN повинен забезпечити вам більшу конфіденційність в Інтернеті, а не компрометувати його. Крім того, деякі безкоштовні VPN заробляють свої гроші, спамуючи вас рекламою. На жаль, деякі з цих інвазивних оголошень можуть містити зловмисне програмне забезпечення. Це просто не варто ризикувати.

Що я можу зробити з японською IP-адресою?

Японська IP-адреса дозволяє зробити наступне:

 • Потоковуйте геофізичні фільми та телевізійні шоу
 • Розблокуйте веб-сайти лише для Японії
 • Доступ до фінансових послуг обмежений Японією
 • Використовуйте загальнодоступні місця Wi-Fi у безпечному порядку
 • Прихойте свою IP-адресу, підвищивши вашу конфіденційність

Навіщо використовувати VPN в Японії?

Якщо ви вже в Японії, це означає, що у вас є японська IP-адреса. З цієї причини вам може бути цікаво, навіщо вам потрібна VPN. Відповідь полягає в тому, що VPN не може розблокувати лише обмежений географічний вміст у Японії, він також дозволяє вам отримати доступ до вмісту майже в будь-якій країні. Наприклад, VPN з американськими серверами дозволяють розблокувати Netflix US, Amazon Prime Video, Hulu, HBO Now та багато іншого.

Ще важливіше значення має безпека, яку може забезпечити VPN. Навіть якщо ви перебуваєте в Японії, корисно мати VPN для захисту вашої приватної інформації. Незалежно від того, використовуєте ви послуги онлайн-банкінгу або просто переглядаєте Інтернет, наявність іншої японської IP-адреси може запобігти проникненню вашого місцезнаходження та особистих даних до недобросовісних третіх осіб. Також VPN робить набагато безпечнішим використання загальнодоступних точок WiFi, які часто націлені на хакерів.

У нас є окрема стаття, яка висвітлює найкращі VPN для Японії.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me