Як отримати італійську IP-адресу

Ви шукаєте трансляцію відео з італійських платформ, таких як Netflix Italy, Rai Sport або La7 в Інтернеті з-за кордону? Можливо, ви просто хочете увійти у свій електронний банківський рахунок ABI або Bank d’Italia з-за кордону, не отримуючи попередження про шахрайство щоразу? У цих ситуаціях та іншому ви можете скористатися італійською IP-адресою. У цій публікації ми пояснимо, що таке віртуальна приватна мережа (VPN), і як ви можете використовувати її для отримання італійської IP-адреси з будь-якої точки світу..

Як отримати італійську IP-адресу

Використання VPN – один з найпростіших способів безпечного перегляду Інтернету. Він зашифрує ваш мережевий трафік, зробивши його нечитабельним для будь-яких сторонніх спостерігачів, включаючи хакерів, мережевих адміністраторів або вашого постачальника послуг Інтернету (ISP). Це особливо корисно, якщо ви дивитесь багато відео в Інтернеті, оскільки, як відомо, провайдери перешкоджають підключенню користувачів, які часто передають потоки.

Однією з головних переваг VPN є те, що він може підробляти ваше місцезнаходження та надавати вам доступ до геоблокованих сайтів та служб, навіть якщо ви перебуваєте за межами необхідних регіонів. Під час підключення до італійського VPN-сервера вам призначається тимчасова італійська IP-адреса. Коли веб-сайт перевіряє ваше місцеположення, він надумає повірити, що ви насправді перебуваєте в Італії, і надає вам доступ. Це означає, що за допомогою VPN ви можете користуватися італійськими послугами США, Великобританії, Канади, Іспанії, Франції чи будь-якої іншої країни світу.

Як отримати італійську IP-адресу за допомогою VPN

Не хвилюйтеся, якщо ви ніколи раніше не використовували VPN; обхід регіональних обмежень насправді дуже простий і займає лише хвилину:

 1. Почніть з реєстрації у відповідного постачальника VPN (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Потім завантажте та встановіть програмне забезпечення VPN, переконайтесь, що ви отримаєте потрібну версію для свого пристрою.
 3. Увійдіть у додаток.
 4. Підключіться до одного з доступних італійських серверів.
 5. Спробуйте завантажити геоблокований веб-сайт. Він повинен з’являтися миттєво, але якщо ви все ще бачите помилку, спробуйте оновити сторінку або перезапустити веб-переглядач.

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО ВИБУТИ ВЕЛИКИЙ ПЛАТЕН VPN Не потрібно підписуватися на рік або більше, якщо вам потрібен лише VPN на короткий час. Якщо ви їдете у відпустку або просто хочете подивитися одну конкретну подію в Інтернеті, замість цього скористайтеся 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Хоча вам потрібно заплатити заздалегідь, ви можете скасувати в будь-який момент отримання повного повернення коштів, без запитань. Це означає, що ви можете ефективно отримати короткочасний захист VPN безкоштовно, без жодного ризику.

Яка найкраща VPN для отримання італійської IP-адреси?

Там є сотні VPN, і кожен дещо відрізняється за розміром сервера, швидкістю та можливістю розблокування. Шукаючи найкращі VPN, щоб отримати італійську IP-адресу, ми шукали послуги з такими характеристиками:

 • Має велику мережу з декількома серверами в Італії
 • Здатний розблокувати популярні італійські веб-сайти та потокові сервіси
 • Не записує жодної інформації, яка могла б ідентифікувати користувача
 • Використовує сильне шифрування та пропонує додаткові функції безпеки
 • Пропонує добре розроблені настільні та мобільні додатки

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Наразі ExpressVPN має понад 2000 серверів, що поширюються в 94 країнах (включаючи два в Італії). Це досить швидко, щоб переглядати відео в прямому ефірі HD без будь-яких перерв, і найкраще, він здатний обійти регіональні обмеження на популярних потокових платформах, що дозволяє переглядати подобається Netflix Italy, La 7 та Canale 5 з-за меж Італії.

256-бітове шифрування AES увімкнено за замовчуванням, але ExpressVPN також не дозволяє розкривати особисту інформацію через витоки DNS та IPv6. Ця послуга використовує ідеальну таємницю вперед, політику без журналів і перемикач на знищення (лише для настільних додатків), щоб забезпечити, що ваша діяльність залишається приватною в будь-який час. Ви навіть можете анонімно зареєструватися, скориставшись одноразовою електронною адресою та оплативши в Bitcoin. Якщо у вас виникли труднощі, ви можете отримати допомогу через службу чату, яка працює цілодобово.

Цей VPN пропонує додатки для Linux, Windows, MacOS, Android та iOS. Ручна установка потрібна для бездротових маршрутизаторів, але спеціальна прошивка ExpressVPN робить це легким, навіть для новачків.

УВАГА ЧИТАТИ: Читачі Comparitech можуть заощадити 49% та отримати три місяці безкоштовно, підписавшись на річний план ExpressVPN.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost може охоплювати не стільки світу, скільки деякі сервіси, але в ньому є більше серверів у кожній країні (і 114 в Італії). Він призначений для початківців, і за допомогою простого інтерфейсу з плиткою ви можете легко переглядати анонімно, безпечно ділитися файлами або розблокувати потокові сайти одним натисканням кнопки. Хоча в додатку не вказано жодних італійських служб, ми можемо підтвердити, що CyberGhost розблокує такі платформи, як Netflix та Cielo TV без жодних проблем..

Цей VPN використовує 256-бітове шифрування і включає перемикач на знищення як у настільних, так і в мобільних додатках. Оскільки CyberGhost не записує будь-яку особисту інформацію та захищає від витоків WebRTC, IPv6, DNS та переадресації портів, ви можете бути впевнені, що ваша діяльність захищена від сторонніх очей. Він навіть приймає біткойн, тобто ви можете реєструватися та переглядати майже повністю анонімно.

CyberGhost має зручні програми для пристроїв iOS, Android, MacOS, Linux та Windows. Він також працює з інтернет-роутерами, але вимагає конфігурації вручну.

ЕКСКЛЮЗИВНО: Заощадите понад 70%, зареєструвавшись для однорічного плану CyberGhost. Ви також отримаєте додаткові шість місяців безкоштовно.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Усього NordVPN має понад 5000 серверів, лише 53 в Італії. Що ще краще, деякі з них спеціально розроблені для обміну файлами P2P та надання доступу користувачам у країнах із суворою Інтернет-цензурою. NordVPN ідеально підходить для потокової передачі завдяки високій швидкості та винятковій здатності розблокувати; це навіть дозволяє отримати доступ до горезвісно впертих платформ, таких як Netflix Italy. Якщо дозволено шість одночасних з’єднань, ця послуга дозволяє захистити всі ваші пристрої одночасно.

Безпека – це те, де NordVPN справді світить. Це гарантує, що ваша діяльність завжди є приватною, поєднуючись 256-бітним шифруванням AES, IPv6, DNS та захистом від витоку WebRTC та суворою політикою без реєстрації. Ці аспекти послуги разом із тим, що він приймає біткойн, означають, що ви можете зареєструватися та переглядати, не боячись відстежувати вашу діяльність. Можна навіть увімкнути автоматичне блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення, використовувати дві VPN одночасно або отримати доступ до Tor із VPN.

NordVPN включає додатки для пристроїв Windows, Android, MacOS та iOS. Він також може бути встановлений вручну в системах на базі Linux та мережевих маршрутизаторах.

ЗНИЖЕНА ЗНИЖКА: Виберіть трирічну угоду NordVPN, щоб заощадити 75% та знизити ціну лише до $ 2,99 на місяць.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має 16 італійських серверів та понад 1100 в інших місцях світу. IPVanish був би прекрасним вибором, якщо ви плануєте переглядати італійський контент, оскільки він здатний розблокувати різні локальні телевізійні потоки та досить швидкий, щоб безперебійно жити потокове відео HD бездоганно. Більшість VPN дозволяють між трьома і шістьма одночасними з’єднаннями, але IPVanish дозволяє вам підключати до десяти одночасно, що особливо щедро.

Хоча IPVanish відомий своїми легкими програмами, у ньому вбудований хороший спектр функцій безпеки. Ваш трафік захищений 256-бітним шифруванням, захистом від витоку DNS та IPv6 та перемикачем захисту (як у настільних, так і в мобільних додатках). IPVanish не реєструє будь-яку особисту інформацію та дозволяє вам блокувати трафік локальної мережі, приховувати трафік OpenVPN та регулярно перемикати вашу IP-адресу. Крім того, він пропонує підтримку цілодобово через чат наживо.

Цей VPN пропонує додатки Windows, Android, iOS, MacOS, Amazon Fire TV та Firestick. Його можна налаштувати вручну для використання з системами Linux та бездротовими маршрутизаторами.

Збережіть 60%: Наші читачі можуть заощадити до 60% підписки на IPVanish. Оскільки існує 7-денна безкоштовна пробна версія, ви можете протестувати послугу повністю без ризику.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN може мати лише два італійських сервери (і близько 80 у всьому світі), але він може забезпечити більш високу швидкість, ніж багато його конкурентів. Це дозволяє передавати контент із таких платформ, як Netflix Italy, La 7 та Cielo TV без помітного буферизації. Якщо дозволено максимум шість одночасних з’єднань, ви зможете захистити всі свої пристрої одним обліковим записом.

Цей VPN використовує 256-бітове шифрування і захищає від витоків DNS, WebRTC та IPv6. Ці функції, поряд із політикою щодо приватних журналів PrivateVPN, гарантують, що ваша діяльність залишається приватною як під час сеансів, так і після них. PrivateVPN справді світить, коли справа стосується обслуговування клієнтів; підтримку можна отримати 24/7 у прямому чаті. Персонал може навіть віддалено підключитися до комп’ютера, щоб встановити або налаштувати програмне забезпечення, якщо хочете.

PrivateVPN включає додатки для Windows, MacOS, Android та iOS. Ви можете встановити його вручну на платформах Linux та підтримуваних мережевих маршрутизаторах.

Знижка на один рік: Підпишіться на річний план PrivateVPN, щоб заощадити понад 70% та отримати додаткові п’ять місяців без зайвих витрат.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Чи можу я отримати італійську IP-адресу з безкоштовним VPN?

Хоча можна отримати італійську IP-адресу з безкоштовним VPN, ми радимо цього не робити. Ці сервіси майже завжди мають більше користувачів, ніж їхні сервери можуть підтримувати, що призводить до надзвичайно низької швидкості, спорадичних з’єднань та заїкання відтворення відео. Крім того, популярні потокові сайти регулярно оновлюють та вдосконалюють заходи щодо гео-обмеження. Хоча послуги преміум-класу зазвичай можуть розблокувати їх незабаром після цього, у безкоштовних VPN часто не вистачає ресурсів, необхідних для пошуку вирішення..

Сервери дорого обслуговувати, і безкоштовні VPN повинні за це якось платити. Ви майже завжди виявите, що вони вставляють рекламу на відвідувані вами сторінки, але деякі йдуть ще далі. Зберігаючи файли cookie для відстеження на своєму пристрої, компанії можуть вести вкладки, які сайти вам подобаються та як часто ви відвідуєте. Потім ця інформація буде продана без вашого відома чи явної згоди згодом. Що стосується безкоштовних VPN, то постачальник, а не користувач, вирішує, що відбувається з персональними даними.

Нарешті, встановлення безкоштовного VPN спричиняє значні ризики. Дослідження 2015 року показало, що у магазині Google Play є десятки безкоштовних програм з VPN, які переносять зловмисне програмне забезпечення. Навіть якщо обрана вами послуга не заражає вашу систему, немає гарантії, що вона зашифрує ваші дані або зупинить її протікання. На жаль, навіть відомі безкоштовні VPN вдалися до тіньових та оманливих бізнес-тактик. В результаті, ми рекомендуємо використовувати надійну службу VPN, яка має чітко сформульовану політику конфіденційності.

Чи можу я дивитись італійське телебачення за кордоном із VPN?

Підключившись до одного з італійських серверів VPN, ви повинні мати доступ до переважної більшості геоблокованих сайтів та служб. Це означає, що ви можете передавати контент із таких платформ, як Netflix Italy, Rai TV (і RaiPlay), La 7 та Canale 5 без жодних проблем. На відміну від цього, намагання дивитися з-за кордону без VPN, як правило, призводить до помилки, як-от “Сієло Т”³део не є одноразовим » (“Відео недоступне”).

Зверніть увагу, що для доступу до преміум-послуг за кордоном вам все одно потрібна підписка. Якщо ви зазвичай проживаєте в Італії, ви, ймовірно, можете зареєструватися з інших країн, використовуючи звичайний рахунок PayPal або кредитну карту. Однак якщо певна послуга вимагає, щоб ваш спосіб оплати був пов’язаний з італійською платіжною адресою, зареєструватися не італійцям, але неможливо. Одним із можливих варіантів вирішення проблеми є використання подарункових карток iTunes або Google Play. Однак, існує безліч потокових служб, які дозволяють платити таким чином.

ВИСНОВОК: Comparitech не рекомендує використовувати VPN для незаконного передавання вмісту. Будь ласка, проконсультуйтеся з місцевими законами, перш ніж вирішити взяти цей маршрут. Якщо у вас є якісь питання, то найкраще поговорити з юристом у вашій країні проживання.

“Прапор Італії гранж” Ніколя Реймонда, що має ліцензію CC BY-SA 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me