Як отримати іспанську IP-адресу з VPN за 5 простих кроків

Як отримати іспанську IP-адресу


Є багато причин, що вам може знадобитися іспанська IP-адреса, коли ви не в Іспанії. Якщо ви просто хочете дивитись Netflix España, Telecinco або La 1 в Інтернеті, або отримувати доступ до своїх банківських банків Banco Santander або BBVA, не застосовуючи автоматизованих заходів виявлення шахрайства, ви можете скористатись іспанською IP-адресою. У цій публікації ми пояснимо, як можна використовувати віртуальну приватну мережу (VPN) для доступу до всіх своїх звичайних іспанських служб з будь-якої точки світу..

Як отримати іспанську IP-адресу

Навіть якщо ви новачок у використанні VPN, отримати іспанську IP-адресу дуже просто.

Ось як отримати іспанську IP-адресу:

 1. Спочатку зареєструйтесь у відповідного постачальника VPN (ми рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте додаток VPN, переконайтесь, що ви отримаєте відповідну версію для операційної системи вашого пристрою.
 3. Після встановлення увійдіть у додаток VPN.
 4. Підключіться до одного з доступних іспанських серверів.
 5. Спробуйте зайти на іспанський веб-сайт із геоблокуванням. Він повинен завантажуватися без будь-яких помилок, але, можливо, вам доведеться спочатку оновити сторінку.

Ви можете перевірити свою IP-адресу тут.

Що робить VPN?

Коли ви підключаєтесь до VPN, весь ваш трафік направляється через зашифрований тунель. Це не дозволяє будь-кому без ключа шифрування (наприклад, хакерам чи постачальнику послуг Інтернету) перехопити ваш трафік та дізнатися, що ви робите в Інтернеті.

Інша основна перевага використання VPN – це можливість підключення до серверів у всьому світі. Під час підключення до іспанського сервера вам надається тимчасова іспанська IP-адреса. Це те, на що географічно обмежені веб-сайти розглядають, щоб визначити, перебуваєте ви в потрібній країні чи ні. Оскільки ви, здається, перебуваєте в Іспанії, ви зможете отримати доступ до переважної більшості іспанських географічних сайтів та служб, навіть якщо ви перебуваєте у США, Великобританії, Франції, Німеччині чи десь за кордоном.

Нижче ми надаємо багато деталей про кожного з постачальників VPN, але якщо ви не можете дотримуватися кінця публікації, ось наш список найкращих VPN для отримання IP-адреси в Іспанії:

 1. ExpressVPN Наш №1 Вибір! Неймовірно швидкі сервери, які розблокують найпопулярніші потокові сайти. Сильна безпека, без журналів і включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Бюджетна альтернатива з максимальною безпекою, швидкою швидкістю та відсутністю журналів. Програми надзвичайно прості в установці та використанні.
 3. NordVPN Ветеран-постачальник з розгалуженою мережею з понад 5000 серверів. Відмінна конфіденційність та бездоганна безпека. Пристойні швидкості.
 4. IPVanish Kodi та торент-провайдер з хорошою швидкістю, без журналів та сильним шифруванням.
 5. PrivateVPN Вражаючі швидкості та можуть розблокувати більшість гео-обмеженого вмісту з-за кордону, включаючи Netflix España.

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО отримати ОРИГАЛЬНУ ПЛАТНУ VPN: Вам не потрібно брати на себе довгострокову підписку, щоб отримати короткий час іспанську IP-адресу. Якщо ви їдете у відпустку або хочете подивитися одну конкретну подію в Інтернеті, можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Вам потрібно заплатити заздалегідь, але ви можете скасувати та отримати відшкодування в будь-якій точці, тому цей метод є абсолютно безризиковим і фактично безкоштовним випробуванням.

Кращий VPN для отримання іспанської IP-адреси

Кожна VPN дещо інша, тому важливо вибрати правильну задачу. Наприклад, деякі пропонують більш високу швидкість, ніж інші, а інші пишаються тим, що можуть обійти регіональні обмеження на ширший спектр геоблокуваних послуг.

Щоб знайти найкращі VPN для отримання іспанської IP-адреси, ми шукали ті, які відповідають критеріям нижче:

 • Пропонує кілька іспанських серверів на вибір
 • Використовує сильне шифрування і дозволяє використовувати інші, більш вдосконалені параметри безпеки
 • Можна легко розблокувати основні іспанські веб-сайти та потокові платформи
 • Не записує будь-яку особисту інформацію, а ще краще, не записує взагалі нічого
 • Має хорошу багатоплатформенну підтримку, майже не відрізняючись між настільними та мобільними додатками

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN має мережу з понад 3000 серверів по всьому світу, два з них в Іспанії: один в Барселоні та один в Мадриді. Його високі швидкості роблять його ідеальним для трансляції, і ви навіть можете передавати відео в прямому ефірі HD без помітного буферизації. Крім того, ExpressVPN може дозволити доступ до геоблокованих платформ, з якими бореться багато інших VPN, як Netflix España.

256-бітове шифрування увімкнено за замовчуванням, а ExpressVPN має ідеальну таємницю вперед та захищає від витоків DNS та IPv6, тож ви можете бути впевнені, що ваша діяльність завжди буде приватною. Існує перемикач на знищення (лише у версії для настільних ПК), який зупиняє весь трафік, коли ваше з’єднання падає. Ця служба не реєструє особисту інформацію. Якщо вам потрібна допомога, ви можете отримати підтримку за допомогою прямого чату, 24/7.

Цей VPN постачається з додатками для пристроїв Windows, Android, MacOS, iOS та Linux. Це має бути встановлено вручну на маршрутизаторах, але надає власні програмні засоби, щоб зробити це максимально швидко та просто.

ExpressVPN пропонує програми для Windows, MacOS, Android та iOS.

Плюси:

 • Має понад 3000 серверів у 94 країнах
 • Має високі швидкості для потокового потоку
 • Розблокує Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer майже скрізь
 • Пропонує безпечну приватну послугу
 • Не реєструє ідентифікаційні дані користувача
 • 24/7 жива підтримка через чат

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі суперники

НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ІСПАНІЇ: ExpressVPN – наш перший вибір. Супер швидкий, надійний, простий у використанні, програми та легко розблокує популярні потокові послуги. Провідні функції безпеки та конфіденційності. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має більше іспанських серверів, ніж будь-який інший VPN у цьому списку, який працює в країні 68, і понад 5 700 в усьому світі. Більше того, він пропонує просте розблокування в один клік для багатьох міжнародних потокових сайтів, включаючи Mediaset та Telecinco. Ви навіть можете використовувати його для швидкого пошуку найшвидшого доступного сервера, що робить його гарним вибором для тих, хто хоче дивитись іспанське телебачення, коли виїжджає з країни.

CyberGhost пропонує широкий спектр варіантів безпеки. Як настільний, так і мобільний додатки оснащені постійно вбудованим перемикачем, який не дозволяє вам переглядати без захисту. Він використовує 256-бітове шифрування, включає IPv6, DNS, WebRTC та захист від витоку переадресації портів та автоматичний захист Wi-Fi для звичних мереж. CyberGhost не записує жодної інформації, яка могла б ідентифікувати вас особисто.

Цей сервіс пропонує додатки для Windows, Android, MacOS, Linux та iOS. CyberGhost також працює на вибраних мережевих маршрутизаторах з ручною конфігурацією.

Плюси:

 • Гідні, надійні швидкості
 • Пропонує підтримку чату в режимі 24/7
 • Програми для початківців зручні в установці та використанні
 • Швидко зростає їх список серверів
 • Поставляється з 45-денною гарантією повернення грошей

Мінуси:

 • Не працює в Китаї чи ОАЕ

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: CyberGhost має тисячі серверів у всьому світі. Оснащений високошвидкісними серверами, підтримкою чату та чудовою безпекою. 45-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш глибокий огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Наразі NordVPN має 41 іспанські сервери (а понад 5000 в інших місцях), деякі з яких оптимізовані для спільного використання файлів P2P. Він також може похвалитися високою швидкістю та винятковими можливостями розблокування. Це означає, що ви можете використовувати його для передачі популярних іспанських геозаблокованих служб, таких як Telecinco та RTVE, з найвищою можливою якістю з будь-якої точки світу.

Цей VPN пропонує більш широкий спектр розширених варіантів безпеки, ніж більшість його конкурентів. Користувачі можуть використовувати одразу два VPN, автоматично блокувати рекламу та зловмисне програмне забезпечення, підключатися до Tor через VPN та вирішувати, які додатки заблокувати за допомогою перемикача на знищення. Він використовує 256-бітове шифрування і не зберігає жодних сеансів чи даних про діяльність, тому вашу діяльність не можна перехоплювати і не відслідковувати до вас. Якщо ви зареєструєтеся з електронною адресою, що викидається, і заплатите в Bitcoin, ви будете майже повністю анонімними.

NordVPN має додатки для MacOS, iOS, Windows та Android. Ручна установка потрібна для систем на базі Linux та бездротових маршрутизаторів.

Плюси:

 • Працює понад 5000 серверів у всьому світі, відмінно підходить для розблокування потокових сайтів
 • Забезпечує безпечне зашифроване з’єднання
 • Не відстежує особисті дані
 • Використовуйте до шести пристроїв одночасно
 • 24/7 підтримка прямого чату

Мінуси:

 • Настільний додаток трохи громіздкий

ЦІННІСТЬ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ: NordVPN – це надійний універсал, який розблокує популярні потокові сайти, має величезну мережу серверів, швидкісні швидкості та безліч функцій безпеки. 30-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має понад 1300 серверів по всьому світу, 10 – в Іспанії. З високою швидкістю, легкими програмами та чудовою підтримкою на багатьох платформах він уже давно є улюбленим для тих, хто хоче передавати гео-обмежений вміст з-за кордону. Більше того, ця послуга дозволяє одночасно підключати до десяти пристроїв; більшість інших VPN дозволяють лише 3–6, тому це особливо вдалий вибір для користувачів, які прагнуть захистити всі свої пристрої відразу.

Цей VPN використовує 256-бітне шифрування, забезпечує стандартну захист від витоку DNS та IPv6 та пропонує ще кілька вдосконалених функцій. У кожній версії програми є перемикач на знищення, відкрита обтурація OpenVPN, можливість блокувати трафік локальної мережі та можливість змінювати вашу IP-адресу через попередньо визначені інтервали. IPVanish не реєструє жодних даних про сеанс чи активність, тому ваша діяльність не може бути відстежена до вас. Підтримка доступна 24/7 через чат у прямому ефірі у разі виникнення проблем.

IPVanish має легкі додатки для Android, iOS, Windows, MacOS, Amazon Fire TV та Amazon Firestick. Його можна встановити вручну на пристроях на базі Linux та підтримуваних інтернет-маршрутизаторах.

Плюси:

 • Фаворит користувача Kodi
 • Не зберігає журналів
 • Дуже великі швидкості
 • Використовуйте до десяти пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Не приймає біткойн
 • Не працює постійно з Netflix

Приватний & Безпечно: IPVanish є надійним для торрентінгу та завантаження. Із хорошою швидкістю та дозволеними 10 підключеними пристроями IPVanish є популярним для торрентінгу та користувачів Kodi, які хочуть поділитися підпискою. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN не має найбільшої серверної мережі (має два іспанських сервери і приблизно 80 у всьому світі), але він забезпечує дуже високу швидкість. Крім того, він має чудові можливості розблокування та дозволяє безперешкодно передавати вміст HD та 4K з таких платформ, як Netflix España, Telecinco та RTVE. Крім того, маючи до шести одночасних підключень, ви можете захистити всі свої персональні пристрої за допомогою одного облікового запису.

PrivateVPN не реєструє будь-яку особисту інформацію та дозволяє здійснювати оплату в Bitcoin, тому ви можете використовувати її для перегляду якомога більше анонімно.. Він захищає вашу особисту інформацію, використовуючи комбінацію 256-бітного шифрування та захисту від витоків DNS, IPv6 та WebRTC. Підтримка клієнтів є безпрецедентною. З цілодобовою службою доступний персонал, який може віддалено встановити та налаштувати програмне забезпечення для вас, з вашого дозволу.

Цей VPN включає прості у користуванні програми для Android, Windows, iOS та MacOS. Його також можна встановити на Linux або вибрати маршрутизатори, хоча необхідна конфігурація вручну.

Плюси:

 • Керує мережею, що охоплює 57 країн
 • Не веде жодного журналу
 • Працює з Netflix

Мінуси:

 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі
 • Менша серверна мережа, ніж інші провайдери у цьому списку

ДОБРЕ ДЛЯ СТРАЙМИНГУ: PrivateVPN має швидкі сервери, що робить його ідеальним для Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. 30-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я отримати іспанську IP-адресу з безкоштовним VPN?

Технічно можливо отримати іспанську IP-адресу з безкоштовним VPN, але ми радимо не використовувати її. Для початку ці сервіси часто мають більше одночасних користувачів, ніж їхні сервери можуть підтримувати. Це призводить до надзвичайно низьких швидкостей, що, в свою чергу, спричиняє часті заїкання та тривалі буферні часи при передачі навіть відео з низькою роздільною здатністю. Варто також зазначити, що більшість основних веб-сайтів і сервісів регулярно оновлюють свої геореактивні заходи; у преміум-VPN зазвичай є ресурси для пошуку вирішення, але безкоштовні послуги часто не мають.

Кожен бізнес існує для отримання прибутку, і безкоштовні VPN не є винятком. Іноді вони пропонують підвищити ваші швидкості або збільшити надбавку до даних за ціною, але в основному це робиться шляхом введення реклами на сайти, які ви відвідуєте. Деякі служби йдуть ще далі, і використовуйте файли cookie для відстеження ваших звичок перегляду. Це надзвичайно цінна інформація для рекламодавців, і безкоштовні VPN можуть легко продавати їх без вашого відома. VPN розроблені так, щоб анонімні треті сторони не могли отримати вашу особисту інформацію, але коли ви користуєтеся безкоштовним VPN, саме це може статися.

Набагато складніше знайти безпечний, безпечний, безкоштовний VPN, ніж ви могли подумати. У 2015 році дослідники встановили, що Google Play Store переповнено шкідливими програмами чи іншими небезпечними безкоштовними VPN-програмами. Навіть відомі служби несуть свої ризики; Хола виявив, що продає пропускну здатність користувачів, щоб допомогти запустити ботнет в той самий рік. Щоб захистити себе та свою особисту інформацію, радимо використовувати VPN з перевіреною історією відстоювання конфіденційності своїх користувачів.

Чи можу я використовувати VPN для перегляду іспанського телебачення за кордоном?

Підключившись до одного з іспанських серверів вашого VPN, ви зможете отримати доступ до величезного діапазону іспанських платформ з геоблокованими геоданими. Сюди входять такі сервіси, як Netflix España, RTVE, Telecinco та Antena 3. Без VPN глядачі за межами Іспанії часто побачать повідомлення про помилку, що говорить: “Цей вміст недоступний у вашому населеному пункті”, але часто він є більш розпливчастим, як у Telecinco’s “Ha habido un error – Por favor, inténtalo de nuevo más tarde ” (“Сталася помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше”).

Слід зазначити, що VPN не надає безкоштовного доступу до послуг передплати. Якщо ви зараз перебуваєте за кордоном, але зазвичай проживаєте в Іспанії, ви все одно зможете отримати доступ до них за допомогою VPN і навіть зареєструватися за допомогою своєї звичайної кредитної картки чи облікового запису PayPal. Однак деякі потокові платформи вимагають, щоб спосіб оплати користувача був пов’язаний з адресою в зоні трансляції, тому для резидентів, які не є іспанцями, це все, але неможливо.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map