Як отримати IP-адресу з Мексики у 2020 році за допомогою VPN

Як отримати IP-адресу для МексикиНезалежно від того, живете ви за кордоном чи відпочиваєте в США, VPN або “віртуальна приватна мережа” – це найпростіший спосіб отримати IP-адресу в Мексиці. Він працює, шифруючи трафік вашого пристрою, підключеного до Інтернету, і перенаправляє його через один із серверів VPN (у цьому випадку сервер у Мексиці). Це не тільки захищає вашу конфіденційність, приховуючи фактичну IP-адресу, але також дозволяє переглядати, як ніби в іншій країні, дозволяючи розблокувати гео обмежений вміст.

Як отримати IP-адресу з Мексики

Установка та використання VPN дуже швидка та зручна. Насправді ви можете мати IP-адресу в Мексиці за лічені хвилини.

Ось як отримати IP-адресу в Мексиці:

 1. Виберіть службу VPN із серверами в Мексиці. Ми рекомендуємо ExpressVPN для отримання мексиканської IP-адреси.
 2. Зареєструйтесь у службі VPN та завантажте відповідне додаток чи розширення веб-переглядача для свого пристрою.
 3. Перш ніж підключитися до сервера в Мексиці, очистіть кеш і куки веб-переглядача. Це гарантує, що веб-сайти забудуть вашу справжню IP-адресу.
 4. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в Мексиці. Тепер у вас має бути мексиканська IP-адреса та мати змогу розблокувати вміст.
 5. Ви все ще маєте проблеми? Якщо так, спробуйте інший сервер. Крім того, зверніться до служби підтримки вашої VPN для отримання додаткових вказівок.

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО отримати ПЛАТНУ VPN:

Не впевнені, чи хочете ви взяти на себе довгострокову VPN? Це не проблема! Насправді ви можете отримати платну VPN безкоштовно. ExpressVPN постачається з 30-денною гарантією повернення грошей. Хоча вам потрібно зареєструватися та здійснити платіж, ви можете отримати повне повернення коштів за перші 30 днів, якщо вас не влаштовує. Це означає, що ви можете спробувати послугу без ризику.

Якщо у вас немає часу прочитати повну статтю, перегляньте це коротке резюме найкращі VPN, щоб отримати мексиканську IP-адресу:

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для отримання мексиканської IP-адреси! Швидкі та надійні сервери. Простий у використанні та розблокує більшість гео-обмеженого вмісту. Безпечний і пропонує підтримку цілодобово.
 2. NordVPN:  Найкраще значення VPN. 17 серверів у Мексиці та 5700 по всьому світу. Прості програми, підтримка 24/7 та захищені за допомогою шифрування та політики без реєстрації.
 3. CyberGhost: Пропонує 19 серверів у Мексиці. Швидкі, послідовні зв’язки. VPN без журналів із підтримкою чату в режимі 24/7. Простий у використанні та розблокує Netflix US.
 4. IPVanish: Сервери в Гвадалахарі, Мексика. Використовуйте до 10 пристроїв одночасно. Пропонує шифрування, політику без реєстрації та підтримку чату в реальному часі.
 5. PrivateVPN: Розблокує більшість веб-сайтів і служб, обмежених географічними можливостями Дуже великі швидкості для перегляду та трансляції. Зручний та безпечний із шифруванням.

Якщо ви хочете отримати мексиканську IP-адресу, швидше за все, ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого географією. Незалежно від того, що це новинний сайт або потокова служба, вам знадобиться VPN, який є швидким і безпечним. На жаль, не всі VPN відрізняються високою якістю. Ось чому ми знайшли час вивчити варіанти та звузити їх до лише 5 VPN.

Щоб отримати право, кожна VPN повинна відповідати наступним вимогам:

 • Сервери в Мексиці, а також у десятках країн світу
 • Висока швидкість і стійкі з’єднання для потокового передавання
 • Сильна безпека з шифруванням та політикою без журналів
 • Можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix
 • Цілодобова підтримка клієнтів, в ідеалі з функцією чату наживо
 • Зручні програми для Windows, Mac, Android та iOS

Найкращі VPN, щоб отримати мексиканську IP-адресу

Ось наш список найкращих VPN, які ви можете використовувати, щоб отримати IP-адресу Мексики:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є найкращим всебічним VPN, коли мова йде про отримання IP-адреси для Мексики. Швидкість і послідовність його серверів роблять серфінг в Інтернеті і потокове додавання. ExpressVPN має сервери в більшості країн, ніж більшість VPN. Загалом він має понад 3000 серверів у 94 країнах, включаючи Мексику. Ми широко перевірили ці сервери і виявили, що вони чудово підходять для розблокування гео обмеженого вмісту. Дійсно, ExpressVPN розблокує Netflix, Amazon Prime Video та Blim.

Ще одна причина, чому ми рекомендуємо ExpressVPN для мексиканської IP-адреси, – це те, що він простий у використанні. Існує широкий вибір програм та розширень веб-переглядача, на яких ви можете мати до п’яти одночасних з’єднань. ExpressVPN пропонує чудову підтримку клієнтів, яка доступна цілодобово через чат наживо. Він також постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, щоб ви могли його спробувати, без ризику.

Безпека, яку пропонує VPN, має надзвичайно важливе значення, незалежно від того, де ви знаходитесь. ExpressVPN захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES. Існує також захист від витоку DNS та IPv6, перемикач захисту та роздільне тунелювання. Штаб-квартира штату Британські Віргінські острови, ExpressVPN не підпадає під дію законів про збереження даних. Крім того, це VPN, який не зберігає ідентифікаційних журналів для початку. В цілому, це чудовий надійний VPN у використанні.

Додатки ExpressVPN доступні для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та маршрутизаторів. Розширення для браузерів пропонуються для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Швидкі та стійкі швидкості
 • Мережа серверів у 94 країнах
 • Розблокує все від Netflix до Blim
 • 24/7 підтримка прямого чату
 • Широкий спектр програм та розширень браузера
 • Укомплектований сильними функціями безпеки

Мінуси:

 • Дорожче, ніж більшість конкуруючих VPN

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ МЕКСИКО: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Швидкий для перегляду та трансляції, він має широкий спектр зручних програм. Розблокує Netflix, Blim та Pantaya. Відмінна підтримка клієнтів, а також ряд важливих функцій безпеки. 30-денна гарантія повернення грошей означає, що ви можете спробувати ExpressVPN без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN пропонує велику цінність, хочете ви хочете IP-адресу для Мексики чи навіть США. Пропонуючи одну з найбільш експансивних мереж серверів будь-якого VPN, він має понад 5700 серверів у 60 країнах. Настільки ж важлива, як кількість серверів, і якість підключень. Більшість серверів, які ми перевірили, були швидкими та надійними. Ви зможете передавати вміст у 1080p та розблокувати потокові служби, такі як Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer та Blim.

Якщо ви використовуєте VPN вперше, не хвилюйтеся. NordVPN дуже швидкий і простий у навігації. Підключення до серверів займає лічені секунди, і якщо у вас виникли проблеми, можна скористатися цілодобовою підтримкою чату. NordVPN обмірковує всі скриньки для безпеки. Ви можете очікувати 256-бітного шифрування AES, захисту від витоку DNS та IPv6 та перемикача захисту. Політика без реєстрації забезпечує вашу особисту інформацію приватною. Базируючись у Панамі, NordVPN також знаходиться поза пильним поглядом розвідувального альянсу “П’ять очей”.

Ви можете завантажити NordVPN для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та Android TV. Розширення браузера доступні для Chrome і Firefox. Однак маршрутизатори вимагають налаштування вручну.

Плюси:

 • Величезна мережа з понад 5700 серверів
 • Швидкий для трансляції Netflix, Amazon Prime Video тощо
 • Зручні програми для настільних та мобільних пристроїв
 • Цілодобова підтримка клієнтів через живий чат
 • Сильна безпека з шифруванням та політикою без журналів

Мінуси:

 • Не пропонує додаток для маршрутизаторів

ВИКЛЮЧНА ЦІННІСТЬ: NordVPN розблокує більшість потокових сайтів і має величезну мережу з 5700 серверів у 60 країнах, включаючи Мексику. Підключіть до шести пристроїв одночасно. Включає в себе підтримку 24/7 та сувору політику без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має 19 серверів у Мексиці, що більше, ніж більшість VPN на ринку. Забезпечуючи необмежену пропускну здатність та трафік, це високошвидкісний VPN для перегляду та трансляції. Ви зможете використовувати CyberGhost для розблокування гео обмежених потокових служб, які включають Netflix US та Amazon Prime Video. З точки зору продуктивності ми виявили, що якість є вражаючою, без перебоїв, таких як буферизація або відставання. Більше того, ви можете мати одночасне підключення до семи пристроїв.

Добре знати, що CyberGhost має підтримку чату в реальному часі. Перевіривши це для себе, ми виявили, що це швидко і дуже корисно. Програми розроблені з простотою на увазі, і підключення до сервера можна здійснити одним клацанням миші. Загалом, CyberGhost – це один із найбільш безпечних VPN, з якими ми стикалися. Це послуга без журналів із 256-бітним шифруванням AES, захистом від витоку DNS та IPv6 та автоматичним вимикачем знищення. Базуючись у Румунії, CyberGhost не підпадає під дію законів про обов’язкове зберігання даних.

CyberGhost пропонує додатки для таких програм: Windows, Mac, Android, iOS, Android TV та Amazon Fire Stick. Ви також можете завантажити розширення для браузера для Chrome і Firefox. Для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна установка.

Плюси:

 • 19 серверів у Мексиці та тисячі серверів у всьому світі
 • Швидкі сервери для перегляду та трансляції без перешкод
 • Підтримка чату та електронної пошти, 24/7
 • Додатки та розширення веб-переглядача дуже прості у використанні
 • Пропонує шифрування та має політику без журналів

Мінуси:

 • Непослідовне розблокування деяких потокових служб

19 СЕРВЕРИ В МЕКСИКО: CyberGhost має 19 серверів у Мексиці більше, ніж більшість VPN на ринку. Швидкі сервери для потокової передачі Netflix US та багато іншого. Цілодобова підтримка чату та до семи одночасних з’єднань. Сувора політика без журналів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish є ще одним швидким і безпечним VPN для вашого розгляду. Він має чотири сервери в Мексиці і приблизно 1300 в десятках країн світу. Цей VPN пропонує необмежену пропускну здатність, без дроселювання, що помітно при щоденній продуктивності. Сервери швидкі та послідовні, навіть під час трансляції фільмів у 1080p HD. IPVanish може розблокувати багато популярних мексиканських потокових сервісів, а також Netflix US.

Цей VPN ідеально підходить для сімей, оскільки дозволяє мати 10 одночасних з’єднань (більшість VPN пропонують максимум 3-6). Цілодобова підтримка клієнтів також пропонується у випадку, якщо у вас виникнуть запитання щодо послуги. Ви можете бути впевнені, що IPVanish настільки ж безпечний, як і будь-який VPN, завдяки 256-бітному AES-шифруванню та вбудованому захисту від витоку DNS та IPv6. Також включена функція перемикання вбивства та політика без журналів.

Ви можете використовувати IPVanish на Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV. Ручна конфігурація потрібна для Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Швидкий та послідовний сервіс VPN
 • Сильні функції безпеки
 • 10 одночасних з’єднань
 • Цілодобова підтримка клієнтів

Мінуси:

 • Немає можливості платити в Bitcoin
 • Базується в США, який є членом альянсу “П’ять очей”

10 СІМУЛЬНІ ПІДТРИМКИ: IPVanish пропонує сервери в десятках країн, включаючи Мексику. Хороші швидкості дозволяють забезпечити послідовну трансляцію. Підключіть до 10 пристроїв одночасно. Підтримка в прямому чаті та політика без реєстрації. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN – це менший постачальник VPN з близько 100 серверами у 60 країнах. Його дуже швидкі швидкості роблять його ідеальним для потокової передачі. Відмінна для розблокування гео-обмеженого вмісту, такого як Netflix та Amazon Prime Video, PrivateVPN – це чудовий варіант. Ви можете мати до шести одночасних підключень та насолоджуватися необмеженою пропускною здатністю та швидкістю пропонувань без буферизації відео.

Наявність простих та просунутих меню в приватних програмах PrivateVPN означає, що воно підходить для всіх рівнів технологій. Додатки дуже зручні у користуванні, але у вас є підтримка клієнтів, якщо у вас є проблеми. Під час використання PrivateVPN ваш трафік шифрується за допомогою 256-бітного шифрування AES та запобігання витоку DNS та IPv6. Перемикач на знищення зупиняє інтернет-трафік пристрою у разі падіння VPN-з’єднання, щоб запобігти витоку. І останнє, але не менш важливе, PrivateVPN знаходиться у штаб-квартирі Швеції і заявляє, що має політику нульового введення даних.

PrivateVPN доступний для настільних ПК (Windows та Mac) та мобільних пристроїв (Android та iOS), тоді як для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна настройка..

Плюси:

 • Дуже швидкі швидкості для високоякісної трансляції
 • Розблокує Netflix, Amazon Prime Video тощо
 • Безпечно з шифруванням та політикою без журналів

Мінуси:

 • Менше серверів на вибір
 • Живий чат недоступний 24/7

ВИГОТОВЛЕННЯ СТРИМАННЯ: PrivateVPN відомий своїми швидкими серверами для потокового та торентінг. Розблокує Netflix, Blim та Pantaya. Легко для початківців у користуванні та безпеці за допомогою політики без журналів. Підключіть до шести пристроїв одночасно. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи законні VPN в Мексиці?

Так, VPN є законними в Мексиці. Дійсно, є лише кілька країн, в яких VPN є незаконними. Ми рекомендуємо використовувати VPN, коли це можливо, оскільки це дозволяє не тільки розблокувати гео обмежений вміст, але захищати вашу конфіденційність в Інтернеті під час серфінгу в Інтернеті..

Навіщо мені потрібна IP-адреса в Мексиці?

Основна причина, чому вам потрібна IP-адреса для Мексики, – це розблокувати геомексичний вміст з Мексики, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі. Це може бути послуга онлайн-банкінгу, сайт новин або потокова служба. Дійсно, найкращі VPN для Мексики мають сервери в багатьох країнах, наприклад сервери в США, які дозволяють розблокувати Netflix US, Amazon Prime Video, Hulu та HBO.!

Безпека в Інтернеті так само важлива, як і розблокування гео-обмеженого вмісту. На жаль, свобода Інтернету в Мексиці дещо обмежена. Згідно з Freedom House, Мексика має статус свободи в Інтернеті “частково безкоштовно”. Одне з найбільш актуальних питань – залякування та насильство з боку банди щодо блогерів та онлайн-журналістів. Кращі VPN мають 256-бітне шифрування AES та сувору політику без журналів, щоб краще захистити вашу конфіденційність.

Як я можу дивитись мексиканське телебачення за кордоном із VPN?

Підключившись до Мексики з сервером VPN, ви отримаєте IP-адресу для Мексики. Процес також точно такий же, якщо вам потрібна IP-адреса США або IP-адреса з будь-якої іншої країни. Після підключення до Мексиканського VPN-сервера геометрійний вміст слід розблокувати. Якщо ні, спробуйте очистити файли cookie свого веб-переглядача або зв’яжіться зі службою підтримки вашого постачальника VPN.

Ваша мексиканська IP-адреса дозволить вам переглядати онлайн-вміст з мексиканських телеканалів, таких як Las Estrellas та Azteca. Справді, ви також зможете розблокувати мексиканські потокові послуги, включаючи Blim та Pantaya. Крім того, підключіться до серверів інших країн і отримайте доступ до подібних програм Netflix, BBC iPlayer, ESPN тощо. Якщо ви любитель спорту, ви будете раді почути, що мексиканська IP-адреса також дозволяє вам отримувати доступ до ESPN Deportes, Telemundo Deportes, Univision Deportes та FuboTV.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб отримати IP-адресу для Мексики?

Так, можна отримати безкоштовну VPN, щоб отримати IP-адресу для Мексики. Однак ми завжди радимо бути обережними, коли мова йде про безкоштовні VPN. Хоча заощадження грошей завжди вигідне, безкоштовні VPN можуть створити ряд проблем. Наприклад, безкоштовні VPN, як правило, мають невелику мережу серверів. При такій кількості користувачів і занадто мало серверів у Мексиці сервери безкоштовних VPN стають непосильними. Результат – повільна швидкість і непослідовні зв’язки. Дійсно, багато VPN обмежують вашу пропускну здатність, намагаючись керувати цим.

Потокові мексиканські телепередачі та фільми з безкоштовним VPN можуть спричинити розчарування з великою буферизацією та затримкою. Але настільки ж важливим, як і продуктивність VPN, є рівень безпеки, який він може забезпечити. Безкоштовні VPN не настільки безпечні, оскільки вони, як правило, не мають таких важливих функцій безпеки, як Шифрування AES і перемикач на вбивство. Багато хто не має політики без реєстрації журналів, хоча деякі з них не завжди можна довіряти. Вони можуть відстежувати вашу інтернет-активність та продавати дані третім сторонам. Загалом, безкоштовні VPN просто не такі безпечні, як найкраще оплачені VPN.

Дивись також: Найкращі VPN для Мексики

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me