Як отримати IP-адресу В’єтнаму

Як отримати IP-адресу для В'єтнаму

Віртуальна приватна мережа (VPN) – це найшвидший і найпростіший спосіб отримати IP-адресу В’єтнаму, якщо ви перебуваєте в іншій країні. VPN працює, шифруючи трафік, що переходить на ваш веб-переглядач і з нього, і маршрутизує його через VPN-сервер. Це приховує вашу справжню IP-адресу та місцеположення, а якщо ви під’єднуєтесь до сервера В’єтнаму, то виглядає так, що ви переглядаєте В’єтнам.

Contents

Як отримати IP-адресу В’єтнаму

Отримати в’єтнамську IP-адресу швидше і простіше, ніж ви можете подумати! Незалежно від вашого місцезнаходження, процес той самий.

Ось як отримати IP-адресу для В’єтнаму:

 1. Виберіть і підпишіться за допомогою послуги VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN або розширення веб-переглядача, переконайтесь, що ви обрали відповідну версію для свого пристрою.
 3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера у В’єтнамі (якщо ви зараз перебуваєте у В’єтнамі і хочете отримати доступ до вмісту, який заблокований у країні, вам потрібно вибрати сервер за межами В’єтнаму).
 4. Спробуйте обмежений сайт або послугу. Тепер його слід розблокувати!
 5. Якщо у вас все ще виникають проблеми, спробуйте очистити кеш і куки веб-переглядача. Ви також можете спробувати підключитися до іншого сервера.

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО отримати Оплачений VPN

Деякі VPN вимагають, щоб ви зареєструвалися як мінімум на рік. Однак найкращі VPN пропонують гарантії повернення грошей, щоб ви могли спробувати їх без ризику. Наприклад, ExpressVPN постачається з 30-денною гарантією повернення грошей. Підписка потребує введення платіжних даних. Однак гроші за вас повертаються протягом перших 30 днів, якщо ви не задоволені.

Якщо у вас не вистачає часу, ось короткий виклад список найкращих VPN для отримання IP-адреси В’єтнаму:

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для отримання IP-адреси для В’єтнаму! Швидкі, надійні швидкості. Відмінні програми, цілодобова підтримка за допомогою прямого чату та розблокує Netflix. Захистити за допомогою шифрування.
 2. NordVPN: Відмінне значення VPN. 5700 серверів по всьому світу, 10 з яких – у В’єтнамі. Сервіс без журналів із підтримкою, шифруванням та спеціалізованими серверами 24/7.
 3. CyberGhost: Сильний всебічний. 10 серверів у В’єтнамі та зручні програми. Сильна безпека з політикою без журналів. Підключіть сім пристроїв одночасно.
 4. PrivateVPN: Швидкий VPN для трансляції в’єтнамського телебачення. Розблокує Netflix. Простий у користуванні сервіс із підтримкою чату в реальному часі. Захищає дані без журналів та шифрування.
 5. Surfshark: Необмежене одночасне з’єднання. Додані для початківців програми та розширення веб-переглядача та підтримка 24/7. VPN без журналів, який розблокує Netflix.
 6. ВипрВПН: Аудитована, щоб довести, що вона не зберігає журнали. Хороша швидкість перегляду та потокового передавання. Розблокує Netflix та пропонує цілодобову підтримку клієнтів за допомогою прямого чату.

Хоча отримати в’єтнамську IP-адресу легко, вибір правильної VPN може бути складнішим! Це тому, що VPN можуть відрізнятися за якістю. З цієї причини ми провели багато досліджень, щоб допомогти вам звузити варіанти.

Критерії вибору найкращих VPN

 • Сервери у В’єтнамі, а також у всьому світі
 • Швидкі та надійні з’єднання для онлайн-потоку
 • Сильні функції безпеки, включаючи шифрування
 • Ніякого реєстрації вашої особистої інформації чи діяльності
 • Підтримка клієнтів, бажано з функцією прямого чату
 • Зручні програми для Windows, Android, Mac та iOS

Яка найкраща VPN для отримання IP-адреси В’єтнаму?

Ось наш список найкращих VPN, щоб отримати IP-адресу для В’єтнаму:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN – наш найкращий вибір, коли справа стосується отримання IP-адреси для В’єтнаму. Маючи понад 3000 серверів у 94 країнах, включаючи В’єтнам, ви легко розблокуєте більшість гео-обмеженого вмісту ти натрапиш. Настільки ж важлива, як це, якість пропонованих серверів серйозно вражає. Ми протестували багато серверів ExpressVPN на основних потокових сервісах, таких як Netflix, Sky Go і ESPN, і виявили, що вони дуже швидкі та послідовні..

З точки зору простоти використання, ExpressVPN – це, мабуть, найкращий VPN на ринку. Ми особливо рекомендуємо ExpressVPN для початківців через його зручні програми та наявність розширень для браузера. Той факт, що ExpressVPN підтримує багато різних пристроїв, робить його чудовим варіантом для більшості користувачів. Хоча ми думаємо, що вам сподобається це VPN, він постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, так що немає абсолютно ніякого ризику, якщо ви хочете спробувати його.

Безпека є надзвичайно важливим аспектом VPN, особливо в країнах з високим рівнем інтернет-цензури, як В’єтнам. На щастя, ExpressVPN є чудовим у цій галузі, пропонуючи 256-бітне шифрування AES та захист від витоку DNS та IPv6. Також є перемикач захисту, який зменшує трафік вашого пристрою і запобігає його просоченню до вашого Інтернет-провайдера у разі відмови вашого VPN-з’єднання. І останнє, але не менш важливе, ExpressVPN не зберігає ідентифікаційних журналів користувачів та базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про збереження даних..

  Як налаштувати VPN для Smart TV за 4 простих кроки

ExpressVPN пропонує додатки для таких програм: Windows, Mac, Android, iOS, Linux та маршрутизаторів. Розширення для браузерів доступні для Chrome і Firefox, тоді як MediaStreamer ExpressVPN можна використовувати з консолями та смарт-телевізорами.

Плюси:

 • Безліч швидких і надійних серверів по всьому світу
 • Розблокує більшість основних потокових служб
 • Ідеально підходить для початківців завдяки простим у користуванні додаткам
 • Сильна пропозиція щодо безпеки із шифруванням та перемикачем на знищення
 • Також пропонуються програми для Linux та маршрутизаторів
 • Цілодобова підтримка через чат та електронну пошту

Мінуси:

 • Не найдешевший VPN

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ВІЄТНАМУ: ExpressVPN – наша найкраща рекомендація. Дуже швидкі та послідовні з’єднання, зручні програми та вражаючі функції безпеки. Підключіть до п’яти пристроїв одночасно. 30-денна гарантія повернення грошей означає, що ви можете спробувати ExpressVPN без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN – це ще один чудовий вибір, коли вам потрібна IP-адреса В’єтнаму. Це тому, що у В’єтнамі є 10 серверів. Що ще краще, вся її мережа складається з 5700 серверів, які розташовані в 60 країнах. Це означає ви можете розблокувати вміст з обмеженою географічною діяльністю в таких країнах, як США, Великобританія, Японія та, звичайно, В’єтнам. Більшість серверів, до яких ми підключились під час тестування NordVPN, були швидкими. Це важливо, оскільки NordVPN має можливість розблокувати велику кількість потокових служб, включаючи Netflix, HBO Go та Hulu.

Підключення на NordVPN швидко та стабільно, і нам дуже подобається простота використання додатків. Що робить NordVPN особливо хорошою цінністю, це те, що ви можете використовувати її на до шести пристроях одночасно. NordVPN пропонує спеціалізовані сервери, якщо ви шукаєте ще більшого рівня безпеки. Навіть без них NordVPN дуже безпечний, він містить 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач захисту. Усі ці функції у поєднанні із суворою політикою без журналів служать для захисту вашої конфіденційності у В’єтнамі чи в будь-якому іншому місці.

Додатки NordVPN доступні для Windows, Android, Mac, iOS, Linux та Android TV. Розширення для браузерів також пропонуються для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • 10 серверів у В’єтнамі та 5 700 в усьому світі в 60 країнах
 • Розблокує Netflix, Amazon Prime Video, Hulu тощо
 • Швидкі та стабільні зв’язки
 • Використовуйте його на шести пристроях
 • Функції безпеки, такі як сувора політика без реєстрації, захищають вашу конфіденційність

Мінуси:

 • Кілька ненадійних серверів

BEST VALUE VPN: NordVPN пропонує велике співвідношення ціни та якості. Величезна мережа з 5700 серверів у 60 країнах, включаючи В’єтнам. Розблокує більшість веб-сайтів і служб, заблокованих регіоном, таких як Netflix. Цілодобова підтримка та сувора політика без реєстрації. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost У В’єтнамі є більше серверів, ніж у більшості VPN, в загальній складності 10. Загалом, цей VPN на базі Румунії має тисячі серверів у 60 країнах. Таким чином, ви можете використовувати CyberGhost, щоб розблокувати гео обмежений вміст не лише у В’єтнамі, а й у всьому світі. Послуга, яку надає CyberGhost, є швидкою та надійною з необмеженою пропускною здатністю та трафіком. Дійсно, ми знайшли цей VPN простий у використанні, оскільки програми інтуїтивно зрозумілі та добре розроблені.

Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами під час використання CyberGhost, він пропонує цілодобове обслуговування клієнтів (включаючи чат в прямому ефірі), на який ми знайшли швидкий відповідь і корисні у своїх відповідях. Ви можете одночасно підключатись до семи пристроїв, що робить CyberGhost чудовим VPN для сімей. Базуючись у Румунії, CyberGhost не підпадає під дію законів про обов’язкове зберігання даних. Незалежно від цього, VPN не зберігає ідентифікаційних журналів, щоб захистити вашу конфіденційність. Також є 256-бітове шифрування AES, захист від витоків DNS та IPv6 та перемикач захисту.

CyberGhost пропонує програми для Windows, Android, Mac та iOS, а також Amazon Fire Stick. Зауважте, що для додавання CyberGhost до Linux або маршрутизатора потрібна конфігурація вручну.

Плюси:

 • 10 серверів у В’єтнамі та тисячі по всьому світу
 • Швидкий і надійний для трансляції
 • Хороша підтримка клієнтів при 24/7 чаті в реальному часі
 • Використовувати на до 7 пристроях
 • Захищає вашу конфіденційність суворою політикою без журналів

Мінуси:

 • Не розблокує деякі потокові сайти

СИЛЬНА БЕЗПЕКА: CyberGhost – ще одна велика цінність, яку слід враховувати. Багато серверів, швидке та послідовне з’єднання та високий рівень безпеки (сувора політика без журналів). Використовуйте на до семи пристроях одночасно. Пропонує підтримку чату в режимі 24/7. 45-денна гарантія повернення грошей.

  Як розблокувати веб-сайти в Chrome і Firefox з будь-якого місця

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є постачальником VPN з акцентом на якість, а не на кількість. Хоча у нього є менша мережа з приблизно 100 серверів, вони поширюються в 60 країнах, включаючи В’єтнам. Що найбільше виділяється у PrivateVPN – це дуже великі пропоновані швидкості. Ми визнали цей VPN ідеальним для розблокування гео-обмеженого вмісту, зокрема потокові сайти, такі як Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Потокове передавання фільмів та телевізійних передач у 1080p було безшовним, без відставання та буферизації.

Ви можете користуватися цією VPN одночасно на шести пристроях, а додатки дуже прості у використанні. PrivateVPN пропонує можливість активувати прихований VPN, маскуючи трафік VPN як звичайний трафік. Ми виявили, що PrivateVPN є безпечним VPN, який використовується, оскільки він пропонує 256-бітне шифрування AES. Додаткові функції безпеки включають захист від витоку DNS та IPv6 та вбудований комутатор захисту. PrivateVPN заявляє, що має нульову політику реєстрації даних, захищаючи вашу конфіденційність в Інтернеті.

Програми PrivateVPN пропонуються для Windows, Mac, Android та iOS. Linux та маршрутизатори потрібно налаштувати вручну.

Плюси:

 • Дуже великі швидкості сервера
 • Розблокує потокові послуги, такі як Netflix та BBC iPlayer
 • Відмінні програми для настільних та мобільних пристроїв
 • Використовуйте його на до шести пристроях одночасно
 • Безпечний і не веде журнали користувачів

Мінуси:

 • Менше серверів, ніж деякі VPN
 • Підтримка чату недоступна цілодобово

Швидка швидкість: PrivateVPN чудово підходить для розблокування потокових сайтів. Дуже швидкий VPN з простими у користуванні додатками. Забезпечує підтримку в реальному чаті та віддалену допомогу та встановлення. Підключіть до шести пристроїв одночасно. Політика без реєстрації та шифрування. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark Можливо, це буде новіша послуга VPN, але вона пропонує сервери в більш ніж 50 країнах світу, включаючи В’єтнам. Ви не будете мати жодних проблем використовувати його для захисту всіх своїх пристроїв, оскільки це дозволяє одночасно підключати необмежену кількість пристроїв. Цей VPN добре працює з низкою популярних потокових сервісів, включаючи Netflix та BBC iPlayer.

Хоча Surfshark простий у використанні та високодоступний, він пропонує підтримку чату в реальному часі, яка доступна цілодобово. Окрім хорошого вибору програм та розширень веб-переглядача, він пропонує ряд цікавих функцій, зокрема блокувальник реклами. Ваші дані захищені 256-бітним шифруванням AES, захистом від витоку DNS та IPv6 та перемикачем захисту. Крім того, це VPN без реєстрації та його штаб-квартира знаходиться на Британських Віргінських островах.

Ви можете використовувати Surfshark через додатки для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV. Розширення браузера можна завантажити для Chrome і Firefox. Linux та маршрутизатори потребують встановлення вручну.

Плюси:

 • Надійний сервіс VPN з серверами в 50+ країнах, включаючи В’єтнам
 • Одночасно підключайте необмежену кількість пристроїв
 • Зручні програми та цілодобова підтримка клієнтів
 • Допомагає залишатись анонімним завдяки шифруванню та політиці без журналів

Мінуси:

 • Немає найбільшої серверної мережі (800 серверів)
 • Немає програми для Linux

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВСІХ ПРИСТРІЙ: Surfshark дозволяє одночасно підключати всі пристрої. Сервери в десятках країн, включаючи В’єтнам. Розблокує Netflix та пропонує відмінні програми та розширення веб-переглядача. Цілодобова підтримка та без реєстрації. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. ВипрВПН

ВипрВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.VyprVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН має глобальну мережу з понад 700 серверів, в тому числі в Ханої, В’єтнам. Це полегшує розблокування гео-обмеженого вмісту, де б ви не знаходилися. Ми змогли успішно розблокувати Netflix, Amazon Prime Video та Hulu і виявили, що швидкість є хорошою, без проблем буферизації та відставання. Нам подобається, що VyprVPN не має обмежень або завантажує обмеження та пропонує необмежену комутацію сервера.

Ця служба VPN постачається з додатками для різних операційних систем, і вони порівняно прості у використанні. В інтерфейсі представлено кілька тумблерів, які включають перемикач на знищення та можливість блокування шкідливих веб-сайтів. Якщо у вас виникли проблеми, доступна підтримка чату в прямому ефірі. VyprVPN – одна з безпечніших VPN на ринку. Він також використовує 256-бітне шифрування AES та захист від витоку DNS та IPv6 та пройшов незалежний аудит, щоб підтвердити, що він не зберігає журнали.

  Як дивитись ТСН в прямому ефірі за межами Канади за допомогою VPN

Програми VyprVPN пропонуються для Windows, Mac, Android та iOS. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Сервери зазвичай швидкі та послідовні
 • Додатки прості у використанні
 • Доступна підтримка в чаті
 • Аудитована, щоб показати, що вона не зберігає журналів

Мінуси:

 • Немає додатків для Linux або маршрутизаторів
 • Трохи дорожче

СИЛЬНИЙ ВСІЙ КРУГЛИЙ: VyprVPN – сильний всебічний. Сервери в десятках країн, включаючи В’єтнам. Розблокує популярні потокові сайти та пропонує підтримку в чаті. Проведений аудит, щоб довести, що він не зберігає журналів своїх користувачів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд VyprVPN.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб отримати IP-адресу В’єтнаму?

Існує багато безкоштовних VPN з серверами в США, Великобританії та Японії. Однак вибір безкоштовних VPN-сетей у В’єтнамі існує не так вже й багато. Більше того, є низка причин, чому ми не рекомендуємо безкоштовні VPN, незалежно від країни.

Поперше, безкоштовні VPN рідко пропонують сервери у В’єтнамі. Насправді безкоштовні VPN зазвичай пропонують менше серверів. Поєднуючи це з великою кількістю користувачів, безкоштовні VPN часто страждають від низької продуктивності. Дійсно, вільні VPN зазвичай мають обмеження даних та обмеження пропускної здатності. Тож якщо ви плануєте трансляцію телепередач та фільмів, безкоштовна VPN, ймовірно, забезпечить багато затримок, буферизації та стресу!

Окрім низької продуктивності, безкоштовні VPN не захищають вашу конфіденційність як слід. Часто це відбувається через те, що їм не вистачає важливих функцій захисту платних VPN, таких як 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та комутатор захисту. Однак деякі безкоштовні VPN несуть зловмисне програмне забезпечення, навмисно завдаючи шкоди інтернет-безпеці. У деяких випадках безкоштовні VPN ведуть журнали вашої активності в Інтернеті. Вони можуть використовувати ваші дані, щоб спамувати вас рекламою або навіть продавати їх третім сторонам.

Дивись також: Кращі VPN для В’єтнаму

Для чого мені потрібен VPN для В’єтнаму?

В’єтнам має історію інтернет-цензури. Freedom House послідовно оцінює В’єтнам як “не вільний” у свободі в мережі. Крім того, “Репортери без кордонів” назвали В’єтнам “ворогом Інтернету”. З цієї причини надзвичайно важливо мати VPN, коли ви перебуваєте у В’єтнамі, чи постійно ви там живете, чи просто на коротке проживання.

Якісна VPN може дозволити вам розблокувати вміст з обмеженим географічним режимом у всьому світі. Дійсно, найкращі VPN дозволяють розблокувати веб-сайти, заборонені урядом В’єтнаму, а також отримувати доступ до в’єтнамських веб-сайтів та служб за межами В’єтнаму. Нарешті, потужні функції безпеки на найкращих VPN дозволяють безпечно переглядати безкоштовний громадський Wi-Fi у В’єтнамі, не боячись зламати.

Як я можу дивитись в’єтнамське телебачення за кордоном із VPN?

Щоб дивитись в’єтнамське телебачення за межами В’єтнаму, вам потрібно використовувати VPN і підключитися до сервера у В’єтнамі. Підключившись, ви зможете розблокувати вміст з обмеженим географічним вмістом, наприклад в’єтнамське телебачення та потокові послуги. Заздалегідь очистіть файли cookie вашого веб-переглядача (це гарантує, що веб-сайт або служба, до яких ви намагаєтесь отримати доступ, не пам’ятають фактичну IP-адресу).

IP-адреса для В’єтнаму дозволяє отримувати доступ до контенту від В’єтнамського телебачення (VTV), національного телевізійного мовника В’єтнаму. Сюди входять канали, такі як VTV1, V2V24 та VTV7 Kids. Ви також зможете розблокувати в’єтнамські потокові послуги, такі як Phimmoi та Zing TV. Нарешті, VPN із серверами в інших країнах, таких як США та Великобританія, дозволяє передавати фільми та телепередачі на Netflix US, Amazon Prime Video та BBC iPlayer.

Чи законні VPN у В’єтнамі?

Тоді як мешканці піддаються широкій інтернет-цензурі, використання VPN є законним у В’єтнамі. Насправді, це дуже рекомендується! Уряд В’єтнаму вимагає обмежень, щоб захистити своє населення від нецензурного вмісту, хоча дані свідчать, що дуже швидко втручатися у все, що вважається антиурядовим..

Заборонений контент у В’єтнамі часто складається з політичних веб-сайтів та блогів. Влада В’єтнаму також успішно домагалася видалення акаунтів у Facebook та відео YouTube, які вважалися критичними щодо держави. З квітня по червень 2023 року незалежні новинні сайти у В’єтнамі зазнали ударів DDoS-атаками.

Amnesty International повідомила про випадки арешту Інтернет-активістів у зв’язку з їхньою інтернет-активністю. Найвизначніший приклад – блогер Хоанг Дюк Бінь, якого засудили до 14 років ув’язнення за те, що він висвітлював екологічну катастрофу в Формозі. У грудні 2023 року Комуністична партія В’єтнаму представила Force 47, військову частину з понад 10 000 співробітників з наміром, як стверджують критики, маніпулювати вмістом в Інтернеті.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me