Як отримати IP-адресу США за 5 простих кроків (все ще працює в 2020 році)

Як отримати IP-адресу США


Найпростіший та найефективніший спосіб отримати IP-адресу США – це підписатись на відповідного постачальника VPN. У цій статті ми навчимо вас отримувати американську IP-адресу для доступу до вмісту та послуг, доступних лише у США. Цей метод працює на більшості популярних пристроїв, включаючи настільні ПК Mac і Windows, смартфони та планшети Android, iPhone та iPad, Amazon Fire Stick і Fire TV, а також багато інших.

Як отримати IP-адресу США

Отримати американську IP-адресу просто, просто виконайте наступні дії:

 1. Зареєструйтесь у віртуальній приватній мережі (VPN). Ми рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Зареєструйтесь для послуги та завантажте програмне забезпечення або додаток VPN
 3. Очистіть файли cookie та перезавантажте пристрій, щоб видалити старі ідентифікатори місцезнаходження
 4. Увійдіть до свого постачальника VPN та підключіться до сервера в США
 5. Доступ до свого американського сайту, як зазвичай

Як отримати безкоштовну VPN на 30 днів

Якщо вам просто потрібен доступ на короткий час, наприклад, для поїздки за кордон, ви можете безкоштовно отримати доступ до нашого топ-рейтингу VPN. Якщо ви зареєструєтесь на ExpressVPN тут, це посилання включає 30-денну гарантію повернення грошей. Вам потрібно буде заплатити за підписку, проте ви можете використовувати VPN до 30 днів та скасувати повне повернення коштів. Це політика відміни “без кайф”, і ми ще не чуємо, як цього не шанують.

Навіщо отримувати американську IP-адресу?

Люди можуть захотіти отримати IP-адресу США з кількох причин. Американські мешканці, які подорожують за кордон, можуть використовувати його для перегляду потокових геофізичних служб, таких як Netflix або Hulu. Netflix обмежує свій каталог залежно від того, звідки ви ввійшли, тому це хороший вибір, якщо ви хочете отримати весь спектр фільмів та телевізійних шоу. Це схоже на те, як працюють HBO GO та Vudu, тому VPN – хороший інструмент і для них.

Інші, можливо, захочуть підтримувати зв’язок із живими видами спорту, такими як Бейсбол вищої ліги (MLB), Національна баскетбольна асоціація (NBA) або Національна футбольна ліга (NFL), передаючи ESPN.

Маючи IP-адресу в США, ви також можете отримати доступ до онлайн-банкінгу та інших служб, які блокують користувачів, які не є США.

Який найкращий VPN для отримання IP-адреси США?

У цьому розділі ми ознайомимо вас із нашим списком того, що, на нашу думку, є найкращими VPN, які дадуть вам швидке та стабільне з’єднання із сервером США..

Ми розкриємо найкращі VPN для отримання детальної IP-адреси США. Якщо ви не хочете читати всю статтю, ось наш підсумковий список із 7 найкращих VPN для отримання IP-адреси в США:

 1. Наш вибір №1 ExpressVPN! Десятки надшвидких серверів у багатьох місцях по всій території США. Розблокує майже весь потоковий вміст за кордоном. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Найкращий бюджетний постачальник із сотнями серверів у США. Програми прості в установці та використанні.
 3. NordVPN Хороший універсал із сотнями серверів, розставлених по всій території США. Швидкість корисна для трансляції, а додатки захищені.
 4. IPVanish Користувач Kodi віддав перевагу інтерфейсу, який добре працює з дистанційним керуванням. Швидкі сервери.
 5. ВипрВПН Надійний постачальник із захищеними та приватними серверами, що працюють у США. Дешевші варіанти цього списку.
 6. Surfshark Без обмеження кількості пристроїв, які можна підключити в одному обліковому записі, цей провайдер чудово підходить для сімей.
 7. Щит гарячої точки Швидкісні з’єднання та сервери в 27 містах США. Прості у користуванні програми та сильна можливість розблокування.

Критерії вибору найкращих VPN для отримання IP-адреси для США

 • Великий діапазон розташування серверів у США
 • Швидкість і стабільність з’єднання
 • Жорсткі протоколи шифрування, щоб ваше місцезнаходження залишалося прихованим
 • Простота використання
 • Програми для Android, iOS, Windows та MacOS

Без зайвих помилок, ось наш кращий VPN для IP-адрес США:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN це бездоганний сервіс VPN, який легко налаштувати і оснащений простим дизайном. Сервіс упаковує удар, коли він оцінюється як за стандартами швидкості, так і для шифрування. США займають більшу частину серверів ExpressVPN з опціями в 13 містах. Загалом є понад 3000 серверів у 94 країнах та 160 локаціях, розповсюджених по всьому світу.

Компанія має заявлену політику щодо не зберігання користувачів або журналів трафіку, тому вона отримує високі оцінки і з точки зору конфіденційності. Єдиний мінімум даних, які він отримує, – це “дата (не час) з’єднання, вибір місця розташування сервера та загальна використовувана пропускна здатність”. Це використовується для вдосконалення стандартів якості обслуговування. Важливо зазначити, що ваша індивідуальна IP-адреса не буде записана.

Якщо ви все ще відчуваєте нечіткість, радимо вам зареєструватися в службі через електронний обліковий запис електронної пошти для запису та заплатити через Bitcoin. Вам стане надзвичайно важко відстежити ваш цифровий слід.

Стандарти шифрування – це військовий клас. Послуга використовує 256-бітні протоколи AES-CBC, а також аутентифікацію HMAC та ідеальну таємницю вперед. Включений комутатор вбивства в Інтернеті, який ExpressVPN називає “мережевим блокуванням”. Ця функція означає, що весь веб-трафік буде тимчасово припинено, якщо з’єднання припиниться.

Сервіс здатний розблокувати гео обмежений вміст у Netflix. Він також розблокує і Hulu, і HBO Go.

Є програми для Android та iOS, а також настільні клієнти для Windows, MacOS та Linux.

Плюси:

 • Сильна безпека
 • Швидкі, стабільні швидкості
 • Безліч серверів
 • Відмінно підходить для передачі вмісту з будь-якого місця
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

 • Трохи дорожче

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ VPN, ЩО ВИПУСКУЄМО IP-АДРЕСУ США: ExpressVPN – це наш вибір №1. Палаючий швидкий і надійний вибір. Прекрасно розблокує всі основні гео-обмежені потокові послуги. Основні функції конфіденційності та не зберігає журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш глибокий огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost сподобається початківцям користувачам, які хочуть відносно недорого VPN. Він забезпечує швидкість і безпеку, а також можливість розблокувати потокові сайти, такі як Netflix та Amazon Prime Video.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Румунії, а це означає, що не потрібно зберігати інформацію про користувачів, тому вона зберігає нульові журнали.

Ви можете вибрати сервер за місцем розташування або тим, що ви хочете робити в Інтернеті, наприклад, розблокувати потоковий сайт або спільний доступ до файлів P2P.

Додатки доступні як для Android, так і для iOS, а також для підтримки настільних ПК для Windows, macOS та Linux.

Стандарти шифрування є одними з найкращих у бізнесі. Інтернет-перемикач вбивств включений.

Плюси:

 • Розблокує багато потокових сайтів
 • Швидкий
 • Велика безпека
 • Нульові журнали

Мінуси:

 • Не підходить для користувачів у Китаї

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: CyberGhost має просту настройку і простий у використанні. Надійно передає HD-відео. Обмежено у використанні з деякими популярними потоковими сайтами. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN є прекрасним варіантом для досвідчених користувачів, які хочуть настроювати параметри в поєднанні з рівнем 1 послуги.

NordVPN дозволяє вибирати сервери на основі ваших конкретних вимог – наприклад, анти-DDoS, потокове відео, подвійне VPN, Tor через VPN або P2P. Усього NordVPN працює понад 5000 серверів, а значна частина таких – у США.

Він може легко подолати заборону VPN Netflix, а також розблокувати вміст із Hulu та BBC iPlayer BBC.

NordVPN використовує 256-бітний стандарт шифрування протоколу AES за замовчуванням у поєднанні з 2,048-бітними ключами SSL. Увімкнено захист від витоку DNS. Він містить нульові дані користувачів – це включає звички перегляду, часові позначки та інформацію про сервер.

Є додатки для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Немає політики щодо журналів
 • Сильна безпека
 • Тон серверів

Мінуси:

 • Настільний додаток трохи млявий

Наш результат:

4.5 з 5

Сильний ALL-ROUNDER: NordVPN – це хороший вибір цінності, який добре працює для потокової передачі та торрент. Дозволяє до 6 одночасних пристроїв. Не зберігає журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

Високі швидкості та сильне шифрування є опорами IPVanish. Це повністю безглуздість, це означає, що він ніколи не зберігатиме дані про використання будь-якого характеру.

Протоколи шифрування жорсткі. Компанія використовує 256-бітове шифрування за протоколом OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацію SHA512 та обмін ключами DHE-RSA з 2,048 бітами з ідеальною секретністю вперед. Остання особливість означає, що навіть якщо нав’язлива особа проникне у ваш обліковий запис, неможливо буде розшифрувати дані минулого сеансу. IPVanish включає в себе перемикач вбивств через Інтернет та захист від витоку.

Сервери забезпечують великі швидкості, стабільні та безпечні. Місцеположення американських серверів налічується в сотнях, які складають основну масу понад 1000 серверів по всьому світу.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS, Android та Amazon Fire TV.

IPVanish користується популярністю серед користувачів Kodi, оскільки дозволяє завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс також зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Плюси:

 • Дуже швидко
 • Сильна безпека
 • Нульові журнали
 • Kodi-сумісний

Мінуси:

 • Не розблокує всі потокові сайти

Наш результат:

4 з 5

ВЕЛИКА МЕРЕЖА: IPVanish може підключити до 10 пристроїв і чудово підходить для сімей. Порекомендуйте їх високий рівень конфіденційності, але продовжуйте робити покупки, якщо ви хочете розблокувати Netflix. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ВипрВПН

ВиперВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН є зрілим постачальником VPN, який існує вже більше семи років. Прихильники конфіденційності люблять це, тому що це один з небагатьох, хто може обійти Велику Брандмауер Китаю. Компанія працює з серверами у восьми містах США.

Сказавши це, деяких користувачів може турбувати той факт, що компанія вирішує зберігати дані користувачів. Зокрема, дані, які зберігаються, – це “IP-адреса джерела користувача, IP-адреса VyprVPN, використовувана користувачем, час початку та зупинки з’єднання та загальна кількість використаних байтів”. Але VyprVPN наполягає на тому, що він зберігається лише протягом 30 днів і використовується для усунення несправностей.

Трафік забезпечується протоколом OpenVPN, 256-бітним шифруванням AES, 2,048-бітними ключами RSA без ідеальної секретності вперед та аутентифікацією SHA256. VyprVPN також володіє цілими центрами обробки даних і зовсім не покладається на сторонніх операторів. Це допомагає забезпечити безпеку руху.

Додатки доступні для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

VyprVPN може розблокувати вміст на Netflix, Hulu та BBC iPlayer.

Плюси:

 • Дуже безпечно
 • Працює в Китаї
 • Розблокує Netflix

Мінуси:

 • Реєструє IP-адресу користувача

Наш результат:

4 з 5

ВИКОРИСТАННЯ БЕЗПЕЧНИХ ДАНИХ: VyprVPN є зручним для користувачів. Хороша швидкість та безперебійне користування, оскільки всі сервери належать VyprVPN. Не найдешевший варіант. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ВипрВПН.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark управляє VPN-серверами в 11 містах США. Це єдиний постачальник у цьому списку, який дозволяє користувачам необмежену кількість з’єднань на одному плані. Він надає перевагу в розблокуванні контенту, заблокованого регіоном, включаючи американські Netflix, Amazon Prime Video та Hulu, серед інших. Комутатори Kill вбудовані як у мобільні, так і в настільні додатки, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про витік справжньої IP-адреси.

Жива підтримка чату працює цілодобово. Surfshark використовує сильне шифрування і не зберігає журналів. Торрентінг дозволений.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Розблокує Netflix, Hulu та Amazon Prime Video
 • Безлімітні пристрої

Мінуси:

 • Відносно невелика серверна мережа
 • Інколи повільний сервер

Наш результат:

4 з 5

НЕЗАГАЛЬНІ ПРИСТРІЇ: Отримайте американський IP на стільки пристроїв, скільки вам потрібно, за допомогою Surfshark плюс 30-денну гарантію повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

7. Щит гарячої точки

Щит гарячої точки

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.Hotspotshield.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Щит гарячої точки має близько 3200 серверів у 70+ країнах світу, включаючи США. Більше того, цей VPN легко розблоковує основні сервіси з фіксацією в регіоні, такі як Netflix, Hulu та Sling TV, тому обмежень щодо того, що ви можете дивитися, дуже мало. Одразу можна підключити до п’яти пристроїв, що дозволяє вам передавати потоковий канал як вдома, так і в дорозі.

Цей VPN забезпечує безпеку вашого трафіку за допомогою 256-бітного шифрування, перемикача захисту та захисту від витоків DNS та IPv6. Ви також можете шифрувати трафік лише на певних веб-сайтах, наприклад, якщо ви хочете розблокувати Netflix US за кордоном, але все ж користуєтесь послугами, доступними лише у вашій країні. Підтримка 24/7 надається під час чату в реальному часі у разі виникнення проблем.

Hotspot Shield пропонує програми для пристроїв Windows, Android, iOS та MacOS.

Плюси:

 • Швидкі, надійні з’єднання
 • Розблокує широкий спектр геоблокованих платформ
 • Сильний на безпеку

Мінуси:

 • У минулому виникали проблеми конфіденційності

Наш результат:

4.5 з 5

БЕЗКОШТОВНЕ СТРАЙМАННЯ: Щит Hotspot досить швидкий для бездоганного прямого трансляції, здатний розблокувати основні сервіси потокового передавання та дуже безпечний. А ще краще – це 45-денна гарантія повернення грошей.

Купон Hotspot Shield – Спеціальна пропозиція – заощадите 75% на 3-річному плані ПОЗНАЧЕННЯ Знижка автоматично застосовується

Чи варто використовувати безкоштовний VPN?

Безкоштовні VPN широко рекламуються в Інтернеті, і деякі користувачі можуть спробувати зареєструватися. Однак багато таких сервісів мають слабкий досвід посягання на права користувачів шляхом крадіжки даних та продажу їх стороннім рекламодавцям..

Зрештою, навіть безкоштовні VPN є зареєстрованими підприємствами. Отже, їм потрібно заробляти гроші для оплати зарплати персоналу, обслуговування сервера та загальних накладних витрат. Ось чому маршрутом монетизації стають самі користувачі.

Навіть якщо ваші дані не вкрадені, очікуйте зменшення пропускної здатності, слабких стандартів шифрування та обмеження даних. Тож цілком ймовірно, що вас завантажуватимуть, якщо ви потоку Netflix протягом години або близько того. Також поширені тонни інвазивної реклами, що реально ризикує заразитися шкідливим програмним забезпеченням. Ми рекомендуємо уникати випадкових безкоштовних VPN в Інтернеті.

Дивись також: 

 • Найкращі VPN для США
 • Найкращі VPN для телебачення в США

Деякі VPN, яких слід уникати

Якщо ви намагаєтеся отримати IP-адресу США, важливо, щоб ваша конфіденційність та анонімність були захищені завжди. VPN, згадані у цьому списку, не мають історії передачі даних користувачів, але є кілька інших недобросовісних. Ми думаємо, вам слід повернути їм спину.

Ось два такі випадки:

1. PureVPN

Існують докази того, що постачальник VPN PureVPN співпрацював з правоохоронними органами, щоб допомогти визначити одного з його користувачів.

PureVPN та ФБР об’єднали зусилля після того, як неназвана 24-річна жінка подала скаргу на потрапляння здобичі в онлайн-сюжет шантажу. Вона підозрювала, що її сусід по кімнаті, Райан Лін, винен.

ФБР відстежило діяльність до PureVPN, який потім використовував свої журнали, щоб визначити винуватця. Райана заарештували. PureVPN наполягає на тому, що він не записував вміст повідомлень, але в ньому була створена політика “без журналів”. Є справжній знак питання про те, наскільки етично вони могли поводитися. 

2. ХолаВПН

Ізраїльська компанія Hola, популярна розширення VPN для Chrome, використовувала значну базу користувачів у майже 50 мільйонів для незаконних цілей. Компанія перетворила цю критичну масу на масовий ботнет в 2015 році, використовуючи пропускну здатність окремих користувачів для участі в розподіленому відмові в атаках на обслуговування та розповсюдженні захищених авторським правом матеріалів. Користувачі були повністю в темряві.

Я завантажив VPN. Що робити далі?

Після реєстрації та реєстрації в одній із служб VPN, яку ми рекомендували в цій статті, ви можете завантажити клієнтське програмне забезпечення та встановити його на свій пристрій (Windows, MacOS, Android або iOS)..

Після цього прокрутіть список доступних розташувань сервера, поки не натрапите на варіанти для США. Як згадувалося раніше, кожна VPN у цьому списку має значну кількість зазначених місць, тому це не повинно бути особливо громоздким завданням.

Ті, хто вище в списку, повинні бути швидшими, тому йдіть на тих, якщо можете. Після успішного встановлення з’єднання на панелі завдань повинен з’явитися зелений значок. Це означає, що ви зараз готові переглядати Інтернет анонімно та з IP-адресою США.

Використовуйте американський DNS-сервер

Майже таким же важливим, як ваша IP-адреса, є сервер, який ваш пристрій використовує для пошуку IP-адрес різних веб-сторінок та іншого вмісту в Інтернеті. DNS або система доменних імен працює подібно до телефонної книги, в якій імена (домени) співставляються з номерами телефонів (IP-адресами). Намагаючись розблокувати вміст із геозахисним блоком, багато веб-сайтів не тільки перевіряють, звідки ви телефонуєте, але і де знаходиться телефонна книга..

Навіть якщо у вас є американська IP-адреса, якщо запит DNS надсилається на сервер за межами США для пошуку IP-адреси, веб-сайт або додаток можуть бачити це і все одно блокувати вас. Тому важливо, щоб сервер DNS, який ви використовуєте, був у тій же країні, що і ваша IP-адреса. У цьому випадку вам потрібен сервер DNS всередині США.

Усі VPN у наведеному вище списку мають додатки, які для вас дбають про це. Під час підключення до VPN-сервера ваші запити DNS також надсилаються через зашифрований тунель. Хороші VPN, як і ті, які ми рекомендуємо, керують власними приватними серверами DNS, тому ваші запити DNS не можна використовувати для відстеження, які веб-сайти ви відвідуєте у свого провайдера або іншого постачальника сервера DNS. Можливо, вам потрібно буде ввімкнути цю опцію в налаштуваннях додатка VPN.

Деякі посередні VPN будуть надсилати ваші запити DNS через тунель, але потім використовувати загальнодоступну службу DNS, як-от Google DNS з іншого боку. Це дозволить вам використовувати сервери DNS у США, але Google зможе записувати, які веб-сайти ви відвідуєте та коли, що не ідеально для конфіденційності. Інші VPN не вдається повністю тунелювати запити DNS.

Якщо ваш постачальник VPN не тунелює DNS-трафік для вас, ви можете вручну налаштувати DNS-сервери на більшості пристроїв. Ми рекомендуємо таку послугу, як OpenNIC, яка пропонує безкоштовні сервери DNS у певних країнах, включаючи США. Точний процес зміни серверів DNS залежить від пристроїв, але зазвичай ви можете додавати первинні та вторинні сервери DNS десь у налаштуваннях вашої мережі..

Користувачі Windows 10, зокрема, повинні знати, що їх операційна система часто надсилає такі запити в тандемі, один через протокол IPv4 та один над IPv6. Windows використовує те, що повертається швидше, проте запити IPv6 часто надсилаються за межі тунелю VPN. Якщо ваш VPN не пропонує захисту від витоку IPv6, можливо, вам доведеться взагалі відключити IPv6 у налаштуваннях Wi-Fi.

Які інші способи отримати IP-адресу США?

Існує можливість використання браузера Tor. Це безкоштовний сервіс, доступний для всіх в Інтернеті та створений для забезпечення шифрування та анонімності. Багато людей, включаючи журналістів, правозахисників та винуватців, використовують Тор, щоб зберегти свою особу в Інтернеті.

Можна придбати IP-адресу США з Tor, але процес трохи складний і вимагає декількох кроків. Цей посібник розбиває його більш докладно. Сказавши це, швидкість роботи браузера Tor в кращому випадку є помилковою, тому якщо ви хочете завантажити або передати HD відео, це не підходящий варіант. Краще замість цього вийти з VPN.

Останній можливий варіант – використовувати безкоштовний проксі-сервер. Але вони працюють аналогічно безкоштовним VPN-послугам. Існують обмеження для завантаження та незрозуміла політика конфіденційності. Будьте готові бути завантаженими лише на півдорозі в епізоді Карткового дому. Проксі-сервери HTTP та SOCKS часто не шифруються, і вони спрямовують трафік лише з певних додатків, таких як веб-браузер.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map