Як отримати IP-адресу Румунії за допомогою VPN

Як отримати IP-адресу для РумуніїVPN також дозволяють обійти регіональні обмеження. Підключившись до сервера в іншій країні, ви можете змінити свою IP-адресу та користуватися послугами, які зазвичай доступні лише у певних частинах світу. Це означає, що ви можете використовувати VPN, щоб отримати румунську IP-адресу та переглядати Інтернет, як ніби ви фактично знаходитесь в Румунії, незалежно від вашого реального місцезнаходження. Використання VPN також має перевагу збереження вашої інформації.

Всупереч поширеній думці, ваша онлайн-діяльність не є приватною. Насправді кількість організацій, які можуть стежити за вами, більша, ніж ви могли б подумати: вона включає вашого постачальника послуг Інтернету (ISP), роботодавця, адміністратора університетської мережі та, можливо, навіть уряд. VPN запобігають цьому, шифруючи ваш трафік, роблячи його нечитабельним для будь-яких сторонніх снуперів.

Як отримати румунську IP-адресу за кордоном

При правильному VPN отримання IP-адреси в Румунії насправді досить просто.

Ось як отримати IP-адресу Румунії за допомогою VPN:

 1. Почніть із реєстрації на відповідну послугу VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Потім завантажте відповідну версію програми для свого пристрою та встановіть її.
 3. Підключіться до будь-якого з румунських серверів VPN.
 4. Спробуйте отримати доступ до геоблокованого румунського сайту. Він повинен завантажуватися негайно, але якщо ні, спробуйте очистити кеш і файли cookie, перш ніж оновити сторінку.

БЕЗКОШТОВНО ОПЛАТИ VPN: Вам потрібен лише VPN на короткий час? Можливо, ви їдете у відпустку або хочете переглянути певну геоблоковану подію за кордоном? У цих випадках ви можете просто скористатися 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Вам доведеться заплатити заздалегідь, але можна просто скасувати в будь-який момент протягом цього часу повне повернення коштів. Це робить підписку на ExpressVPN без ризику.

Ви знайдете багато інформації про кожного з провайдерів, яких ми розглянемо нижче, але у випадку, якщо у вас мало часу, ось це список найкращих VPN для отримання IP-адреси з Румунії:

 1. ExpressVPN: Наш перший вибір для отримання IP-адреси для Румунії! Швидкі та надійні сервери в 94 глобальних місцях. Програми захищені та прості у використанні. Зв’язки залишаються приватними. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN: Бюджетний постачальник з великою кількістю серверів на вибір. З’єднання приватні та безпечні.
 3. CyberGhost: Недорогий сервіс із зручними програмами та швидкими потоковими серверами.
 4. IPVanish: Хороший вибір, якщо ви використовуєте пульт для потокової передачі через пристрої Kodi. Швидкий і надійний.
 5. Surfshark: Менш відомий провайдер, який має менше серверів, ніж інші провайдери тут, але може передавати в HD.

Пам’ятайте: якщо ви намагаєтесь переглянути подію наживо, важливо виконати вищезазначені дії заздалегідь. Якщо щось не спрацює, як очікувалося, такий підхід означає, що ви встигнете звернутися до служби підтримки клієнтів своєї VPN за допомогою і, можливо, не доведеться пропустити жодне з шоу.

Велика кількість конкуруючих VPN ускладнює, ніж слід знайти найкращі для конкретного завдання. Щоб знайти VPN, які найкраще отримувати румунську IP-адресу, ми шукали послуги з усіма наведеними нижче характеристиками:

Критерії вибору найкращих VPN для румунської IP-адреси

 • Має принаймні один сервер (але бажано більше) в Румунії
 • Використовує сильне шифрування та пропонує додаткові функції безпеки
 • Забезпечує швидке, надійне з’єднання
 • Не реєструє жодної інформації, яка може ідентифікувати користувача
 • Пропонує програми для найпопулярніших операційних систем

Які найкращі VPN для отримання IP-адреси Румунії?

Ось наш повний запуск VPN, щоб отримати IP-адресу для Румунії:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN пропонує надійні високошвидкісні з’єднання та доступ до понад 2000 серверів у 94 країнах, включаючи Румунію. Ця послуга є досить швидкою для прямої трансляції HD, не має обмеження пропускної здатності та дозволяє торрентінг на кожному сервері. Крім того, ExpressVPN може розблокувати широкий спектр потокових платформ, включаючи TVR, HBO та Spotify з-за кордону.

Ця послуга зберігає вашу приватну діяльність за допомогою 256-бітного шифрування, перемикача на знищення (у додатках для настільних ПК) та захисту від витоків DNS та IPv6. Підписатися можна анонімно, оплативши Bitcoin та скориставшись електронною адресою, що викидається, але це абсолютно необов’язково, оскільки ExpressVPN не реєструє будь-яку особисту інформацію все одно. Підтримка клієнтів доступна через чат 24/7 в реальному часі.

Додатки ExpressVPN доступні для MacOS, Windows, Android, iOS та Linux. Ця послуга пропонує власну прошивку, яка спрощує встановлення на мережевому маршрутизаторі.

Плюси:

 • Велика мережа високошвидкісних серверів
 • Сильний фокус на безпеці
 • Можливість розблокувати різні популярні платформи за кордоном
 • Можлива анонімна реєстрація

Мінуси:

 • Трохи дорожче

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ РУМУНІЇ: ExpressVPN – наш перший вибір. Це швидко, робить основний акцент на вашій конфіденційності та безпеці та дозволяє легко розблокувати румунські послуги, такі як ProTV за кордоном. Існує навіть 30-денна гарантія повернення грошей, що означає, що ви можете спробувати її без ризику.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має найбільшу мережу будь-якого великого VPN, з більш ніж 5000 серверами, розповсюдженими в 62 країнах (лише в Румунії є 26 серверів з підтримкою P2P). Це дуже швидко, що дозволяє користувачам безперебійно передавати живий вміст HD з величезного діапазону геоблокованих платформ, таких як ESPN, HBO та Digi24. Крім того, NordVPN дозволяє мати до шести одночасних підключень, що робить його вагомим вибором для тих, хто хоче захистити всі свої пристрої одночасно.

Ця послуга вкрай орієнтована на конфіденційність. Для захисту трафіку захищено 256-бітове шифрування, налаштовується перемикач на знищення (для всіх версій, окрім Android), а також захист від витоку DNS, IPv6, WebRTC та переадресації портів. Існує також автоматичне блокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення, Tor через VPN та багато VPN. У NordVPN діє сувора політика без реєстрації, і ви можете платити за біткойн за додаткову анонімність. 24/7 живий чат доступний у випадку будь-яких проблем.

У NordVPN є програми для пристроїв Linux, MacOS, Windows, Android та iOS. Він працює з вибраними бездротовими маршрутизаторами, але їх потрібно налаштувати вручну.

Плюси:

 • Величезна серверна мережа
 • Численні функції безпеки
 • Досить швидко для прямої трансляції
 • Доступне

Мінуси:

 • Часи підключення трохи довші

ЗАХИСТ ЗА МИСЛОМОСТОЮ: NordVPN пропонує економічно ефективний спосіб отримання румунської IP-адреси. Це дуже швидко, визначає пріоритетність вашої безпеки та конфіденційності та включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Ось наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost насправді базується в Румунії, і, відповідно, є більше румунських серверів, ніж будь-який інший великий VPN (61, із понад 3000 у 59 інших країнах). Він пропонує дуже високу швидкість і навіть може надійно розблокувати вперті платформи, такі як Netflix Romania, що робить його ідеальним для тих, хто шукає трансляцію. Якщо дозволено сім одночасних з’єднань, CyberGhost дозволяє вам дивитись все, що завгодно, куди завгодно, на будь-якому пристрої, який ви хочете.

Частина цього звернення VPN стосується більшості користувачів, потрібна дуже мала конфігурація. 256-бітове шифрування, перемикач на знищення, блокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення та захист від витоків IPv6 та DNS – це за умовчанням. Він також не реєструє особисту інформацію, тому ваша діяльність не може бути простежена до вас. CyberGhost пропонує цілодобову підтримку в чаті, якщо у вас виникнуть проблеми.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS. Для Linux та підтримуваних інтернет-маршрутизаторів потрібна ручна установка.

Плюси:

 • Попередньо налаштовані функції безпеки
 • Може розблокувати Netflix Румунія
 • Дуже великі швидкості
 • Ідеально підходить для початківців користувачів

Мінуси:

 • Відсутність настроюваних функцій

STREAM NETFLIX INROAD: CyberGhost дозволяє легко отримати румунську IP-адресу. Він пропонує високу швидкість і всебічну безпеку і може розблокувати популярні платформи, включаючи Netflix. Він навіть постачається з 45-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш глибокий огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має понад 1100 серверів у 60 країнах (включаючи два сервери в Румунії). Завдяки потужній підтримці багатоплатформ та швидкій швидкості, цей VPN дозволяє легко транслювати та безпечно переглядати, де б ви не знаходилися. Крім того, IPVanish дозволяє підключити до 10 пристроїв одночасно, тоді як більшість його конкурентів дозволяють від трьох до шести.

Незважаючи на те, що його додатки легкі, вони ні в якому разі не бракують питання безпеки. Ця послуга включає 256-бітове шифрування, перемикач захисту (лише для настільних версій), захист від витоку DNS та IPv6, автоматичне перемикання IP-адрес, блокування локальної мережі та затухання трафіку OpenVPN. IPVanish – це VPN без журналу, це означає, що не потрібно турбуватися про те, щоб ваші дії простежувались до вас. Шукаєте допомоги? Ви можете отримати службу підтримки 24/7 за допомогою чату в прямому ефірі.

Програми IPVanish можна завантажувати для Android, iOS, MacOS, Windows та Amazon Fire Stick / Fire TV. Він повинен бути встановлений вручну в системах та маршрутизаторах на базі Linux.

Плюси:

 • Швидкі, надійні з’єднання
 • Кілька розширених варіантів безпеки
 • Дозволено 10 підключень

Мінуси:

 • Бореться за розблокування деяких потокових сайтів

ШВИДКІ І ВЕРСАТИЛЬНІ: IPVanish – це швидка, багатоплатформна послуга з широким спектром функцій безпеки та набагато вищим лімітом підключення, ніж у більшості інших VPN. Він постачається з 7-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark не має такої великої мережі, як деякі її конкуренти (зараз близько 500 серверів у 50 країнах, включаючи Румунію), але це все-таки варте вашого часу. Цей сервіс швидкий і здатний розблокувати хороший спектр геоблокованих служб за кордоном, і найкраще, що немає обмежень на кількість пристроїв, до яких можна підключитися..

Цей VPN захищає вас за допомогою 256-бітного шифрування, перемикача захисту, блокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення та захисту від витоків WebRTC, IPv6 та DNS. Але це ще не все: також є можливість використовувати розділене тунелювання, подвійні VPN та затухання трафіку, щоб ще більше підвищити вашу безпеку. Surfshark не зберігає жодних журналів, тобто ви будете майже повністю анонімними в Інтернеті. Живий чат доступний цілодобово у разі виникнення проблем.

У Surfshark є програми для Windows, Android, MacOS, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Його також можна встановити вручну в системах Linux і вибрати мережеві маршрутизатори.

Плюси:

 • Програми для різних популярних платформ
 • Немає обмеження на з’єднання
 • Політика без журналів

Мінуси:

 • Досить обмежена мережа

БЕЗПЕКА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ: Surfshark включає безліч функцій безпеки, не зберігає журналів, не має обмеження підключення і досить швидкий для прямої трансляції HD. Вона також включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Не можу я просто використовувати безкоштовний VPN, щоб натомість отримати IP-адресу Румунії?

Безкоштовні VPN можуть бути привабливою перспективою, але вони насправді мають декілька основних недоліків які заважають нам їх рекомендувати. Найбільш помітна різниця – швидкість: безкоштовні сервіси зазвичай мають досить обмежені мережі, але більше користувачів, ніж більшість платних VPN. Це спричиняє значне уповільнення роботи мережі, яке проявляється як повільна швидкість перегляду та відео, які часто призупиняються до буфера, якщо вони взагалі завантажуються. Безкоштовні VPN зазвичай першими потрапляють у чорний список власників авторських прав, тому ви не зможете отримати доступ до обраного вами сайту.

Ви можете запитати себе, як безкоштовна VPN може дозволити собі існувати. Оскільки користувачі не сплачують компанію безпосередньо, ці послуги знаходять інші способи отримання прибутку. Часто вони продаватимуть рекламний простір або пропонують збільшити швидкість за щомісячну плату, але проблема полягає в тому, що деякі йдуть ще далі. Зберігаючи відстежуючі файли cookie на своєму пристрої, ці компанії можуть збирати дані про те, як ви користуєтесь Інтернетом. Потім це може бути продано рекламодавцям пізніше, найчастіше, без вашого відома.

Навіть знайти безпечний безкоштовний VPN може бути важко. Раніше ми бачили, як провідний провайдер продає пропускну здатність користувача, щоб допомогти запустити ботнет. На жаль, коли відомі VPN вдаються до тіньової ділової тактики, здається, що менші служби схильні діяти так само; недавній аналіз понад 280 безкоштовних програм VPN показав, що майже 40% містили зловмисне програмне забезпечення, тоді як 18% не використовували шифрування, а понад 80% були вразливими до витоків IPv6.

Щоб захистити себе та особисту інформацію, радимо використовувати надійний VPN з історією відстоювання конфіденційності своїх користувачів замість безкоштовного сервісу.

Дивись також: Кращий VPN для Румунії

Чи можу я дивитись румунське телебачення за кордоном з VPN?

Більшість геоблокованих сервісів перевіряють IP-адресу користувача, щоб перевірити, чи перебуває він у певній країні чи ні. Підключення до VPN-сервера автоматично дає вам нову IP-адресу, що відповідає країні, тобто румунський сервер дозволяє переглядати Інтернет та передавати вміст з таких платформ, як ProTV, TVR та Digi24, ніби ви насправді там були.

Ви побачите, що на деяких платформах застосовуються більш вдосконалені заходи щодо блокування геологічних даних, ніж інші. Вони можуть використовувати дані вашого телефону GPS або веб-переглядача телефону для повторної перевірки. Можливо, вам потрібно буде вказати місцеву адресу, номер телефону або спосіб оплати під час реєстрації. Якщо ви зазвичай проживаєте в Румунії, можливо, все-таки зможете зареєструватися з-за кордону, але в іншому випадку ці послуги будуть дуже важкими, якщо не неможливими, зареєструватися в.

Для чого ще можна використовувати румунську IP-адресу?

Автоматизовані сповіщення проти шахрайства стають все більш поширеними. Зазвичай вони спрацьовують, коли система виявить, що ви ввійшли (або намагалися) з іншої країни. Незважаючи на те, що ці заходи розроблені з добрими намірами, ці заходи також означають, що під час подорожі ви можете не мати доступу до свого облікового запису, поки не підтвердите свою особу. Ви можете значно зменшити ймовірність того, що це станеться, спочатку підключившись до VPN-сервера у вашій країні.

Громадські мережі Wi-Fi зручні, але рідко настільки безпечні, наскільки вони повинні бути. Неможливо дізнатись, хто стежить за вашою діяльністю, а загальнодоступні мережі – це головне місце для хакерів. Крім того, певні веб-сайти можуть бути недоступними через певні мережі. VPN не лише дозволяють запобігти моніторингу, але й дозволяють вільно переглядати Інтернет, навіть у країнах із суворою онлайн-цензурою..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me