Як отримати IP-адресу Нідерландів за допомогою VPN

IP-адреса для Нідерландів

У наші дні багато інтернет-сервісів та більшості основних потокових платформ обмежені географічними можливостями, тобто доступ до них не можна отримати за межами конкретної країни. Тож якщо ви хочете переглянути улюблений голландський вміст і отримати доступ до важливих сервісів, таких як інтернет-банкінг, перебуваючи за кордоном, вам знадобиться Нідерландська IP-адреса. Найпростіший спосіб отримати IP-адресу Нідерландів – це використання VPN. VPN дозволяє вам здаватися, що ви переглядаєтесь із своєї країни, навіть коли ви подорожуєте.

Зазвичай ваш Інтернет-провайдер (ISP), адміністратор мережі, роботодавець, а іноді навіть уряд можуть бачити, що ви робите в Інтернеті. Однак VPN покращують вашу конфіденційність, шифруючи ваш інтернет-трафік. Це означає, що навіть якщо ваш трафік перехоплений, ці снайпери не зможуть сказати, що ви робите.

Як отримати IP-адресу Нідерландів за допомогою VPN

Отримати IP-адресу Нідерландів дуже просто, навіть якщо ви ніколи раніше не використовували VPN.

Ось як змінити свою IP-адресу на Нідерланди за допомогою VPN:

 1. Перш за все, підпишіться на одну із служб VPN нижче (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть відповідну версію програми для свого пристрою.
 3. Підключіться до будь-якого з доступних серверів у Нідерландах.
 4. Нарешті, спробуйте зайти на геоблокований сайт. Вміст має завантажуватися майже миттєво, але якщо цього не відбувається, спробуйте очистити кеш-пам’ять та файли cookie, перш ніж оновити сторінку.

БЕЗКОШТОВНО ОПЛАТИТЕ VPN: Якщо вам потрібно лише короткострокове покриття VPN (якщо ви, наприклад, їдете у відпустку), ви можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Хоча вам доведеться платити заздалегідь, ви можете скасувати будь-який час протягом цього періоду та вимагати повне повернення коштів, без запитань.

Є багато деталей про кожного з провайдерів, яких ми розглядаємо нижче, але у випадку, якщо у вас є лише час для швидкого огляду, ось наш список кращих VPN-адрес для отримання Нідерландської IP-адреси:

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для отримання голландської IP-адреси! Надійні та надшвидкі сервери, розставлені по всьому світу. Додатки прості у використанні та безпеці. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN: Кращий бюджет VPN. Працюючи понад 10 років, цей ветеран VPN забезпечує безпечне та приватне обслуговування. Багато серверів на вибір.
 3. CyberGhost: Початківці вважають їхні програми простими у користуванні, і наше тестування виявило деякі найшвидші сервери для потокової передачі HD.
 4. IPVanish: Користувачі Kodi люблять цього провайдера за програми, які добре працюють із пристроями Kodi з дистанційним керуванням. Швидкий і безпечний.
 5. PrivateVPN: Найменш відомий постачальник у цьому списку робить сплеск із кількістю потокових сайтів, які він може розблокувати. Менше серверів, ніж інші.

Важливо, щоб заздалегідь заздалегідь пройти ці кроки, якщо ви хочете трансляцію певної події в прямому ефірі. Таким чином, якщо ваша VPN не працює, як очікувалося, у вас буде час отримати допомогу в службі підтримки клієнтів, і, можливо, не доведеться пропустити жодне з ваших шоу.

Оскільки настільки багато різних VPN, що вибираються, і нових, що з’являються постійно, важко точно порівняти одну послугу з іншою або вибрати найкращу для заданої мети.

Ось чому, досліджуючи найкращі VPN для отримання Нідерландської IP-адреси, ми розглядали лише ті, які відповідають усім наведеним нижче критеріям:

Критерії вибору найкращих VPN

 • Має хоча б один сервер у Голландії
 • Забезпечує високу швидкість і надійне з’єднання
 • Не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати
 • Використовує потужне шифрування і включає кілька інших параметрів безпеки
 • Пропонує програми для всіх найбільш широко використовуваних пристроїв

Яка найкраща VPN для отримання Нідерландської IP-адреси?

Ось наш список найкращих VPN, щоб змінити вашу IP-адресу в Нідерланди, щоб ви могли отримати доступ до улюбленого вмісту з будь-якої точки світу:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN це надійний і надійний сервіс з більш ніж 3000 серверами в 94 країнах, включаючи Нідерланди. Цей VPN ідеально підходить для потокової передачі, оскільки він може легко обійти регіональні обмеження таких служб, як Netflix Netherlands та NPO Start, і досить швидкий, щоб передавати відео в прямому ефірі HD без будь-яких перерв..

Ця послуга використовує 256-бітове шифрування, перемикач на знищення (у додатках для настільних ПК) та захист від витоку IPv6 та DNS для збереження приватної діяльності у будь-який час. ExpressVPN не реєструє будь-яку особисту інформацію але ви можете платити за біткойн, якщо ви хочете підписатися майже повністю анонімно. Підтримка клієнтів доступна цілодобово під час чату в реальному часі у разі виникнення проблем.

Додатки ExpressVPN доступні для Windows, MacOS, Linux, iOS та Android. Він також пропонує власну прошивку, яка спрощує встановлення на підтримуваних маршрутизаторах.

Плюси:

 • Розблокує популярні голландські потокові послуги
 • Послідовне, швидкісне з’єднання
 • Комплексні функції безпеки
 • Дозволяє анонімну реєстрацію

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж суперники

Найкращий VPN для Голландії: ExpressVPN – це наш найкращий вибір для отримання Нідерландської IP-адреси. Це швидко, безпечно, визначає пріоритетність вашої конфіденційності та постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, щоб ви могли спробувати це без ризику..

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має величезну мережу, що містить понад 5000 серверів у 62 країнах та приголомшливих 268 лише в Голландії. Цей VPN пропонує надійні, високошвидкісні з’єднання та може легко розблокувати основні потокові платформи, включаючи Netflix Netherlands, з будь-якої точки світу. Маючи до шести підключень, NordVPN дозволяє захистити більшість своїх пристроїв одночасно.

Ця послуга може похвалитися величезним набором функцій, розроблених для покращення конфіденційності. Існує 256-бітне шифрування AES, специфічний перемикач захисту від програми (усі версії, крім Android) та захист від витоків DNS, WebRTC, IPv6 та переадресації портів. Користувачі також можуть скористатися функціями блокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення, функціонування Tor over VPN та багатокористувацьких функцій NordVPN. Ця служба не реєструє особисту інформацію. 24/7 чат у прямому ефірі означає, що підтримка доступна, коли вам це потрібно.

У NordVPN є програми для Linux, MacOS, Windows, Android та iOS. Його можна встановити вручну на вибраних бездротових маршрутизаторах.

Плюси:

 • Багато серверів у Нідерландах
 • Швидкі зв’язки
 • Численні функції безпеки
 • Бюджетний

Мінуси:

 • Підключення до сервера займає трохи більше часу, ніж деякі його конкуренти

ПОЛІТИЧНІ, Втім, ДОСТУПНІ: NordVPN дозволяє легко отримати доступ до голландського вмісту безпечно за допомогою численних серверів в Голландії, високої швидкості, широких можливостей конфіденційності та низької ціни. 30-денна гарантія повернення грошей включена.

Ось наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost В даний час є понад 3400 серверів по всьому світу, що охоплюють 60 країн. Він пропонує 110 високошвидкісних серверів у Голландії та здатний бездоганно передавати контент із платформ, включаючи Netflix, NPO 1 та AT5. Дозволяється до семи одночасних з’єднань, що робить CyberGhost сильним вибором для тих, хто хоче захистити все своє домогосподарство.

Ці функції безпеки VPN включають автоматичне блокування оголошень, сканування зловмисного програмного забезпечення та комутатор, який завжди вмикається, який присутній у кожній версії програми. 256-бітове шифрування CyberGhost, захист від витоку DNS та IPv6 та відмова від реєстрації будь-якої ідентифікаційної інформації означають, що Ваша діяльність не може бути простежена до вас, навіть якщо цього вимагає уряд. Ця послуга дуже зручна у користуванні, але якщо вам потрібна допомога, доступна підтримка 24/7 у чаті під час живого чату.

CyberGhost пропонує додатки для Android, iOS, Windows та MacOS. Для систем на базі Linux та вибраних мережевих маршрутизаторів необхідна установка вручну.

Плюси:

 • Високі швидкості
 • Можна розблокувати різні служби з геоблокованою функцією
 • Комплексна безпека

Мінуси:

 • Відсутність налаштування може стати проблемою для досвідчених користувачів

ОХОРОНА БЕЗ напруги: CyberGhost – це швидкий, доступний і простий у використанні, з потужними функціями безпеки та конфіденційності. Він також постачається з 45-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш глибокий огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish може похвалитися високою швидкістю, легкими програмами для широкого спектру пристроїв та доступом до понад 1100 серверів у 60 різних країнах. У Нідерландах можна вибрати 98, кожен з яких дозволяє здійснювати трафік P2P. Цей сервіс дозволяє до 10 одночасних підключень, тобто ідеально підходить для людей, які хочуть захистити всі свої пристрої за допомогою одного облікового запису.

Цей VPN захищає вас від захисту від витоку DNS та IPv6, а також перемикача захисту та 256-бітного шифрування. Однак це також включає кілька більш вдосконалених функцій безпеки як, наприклад, обфускація OpenVPN, блокування трафіку локальної мережі та можливість автоматичного перемикання IP-адрес через задані інтервали. Щоб гарантувати вашу конфіденційність, IPVanish взагалі не зберігає журналів. Потрібна допомога? Ви можете зв’язатися із службою підтримки 24/7 за допомогою чату в прямому ефірі.

У цій службі є програми для Amazon Fire TV / Firestick, Windows, MacOS, Android та iOS. Він також працює з системами Linux і вибирає маршрутизатори, але їх потрібно налаштувати вручну.

Плюси:

 • Швидкі зв’язки
 • Численні голландські сервери
 • Розширені варіанти конфіденційності

Мінуси:

 • Бореться за обхід впертого геоблокування

BROWSE БЕЗПЕЧНО будь-де: IPVanish сприймає вашу конфіденційність серйозно, досить швидко для потокової передачі HD та дозволяє отримати голландську IP-адресу для кожного свого пристрою. Також включена 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN може не мати стільки серверів, як деякі з його конкурентів (загалом 88 у всіх 57 країнах, 2 у Нідерландах), але це компенсує його із середньою середньою швидкістю та сильною розблокуючою здатністю. Цей VPN досить швидкий, щоб передавати вміст 4K на платформи типу Netflix без помітного буферизації. Крім того, це дозволяє до шести з’єднань, щоб ви могли одночасно захистити всі найпоширеніші пристрої.

Цей VPN використовує 256-бітове шифрування, перемикач на знищення (лише для Windows) та захист від витоків DNS, WebRTC та IPv6, щоб зберегти вашу діяльність приватною. PrivateVPN має сувору політику без реєстрації хоча ви можете вибрати плату за допомогою Bitcoin за додатковий спокій. Чат в прямому ефірі доступний 22 години на день (виключаючи 1-3 PM PST), і персонал з радістю встановить або налаштує програмне забезпечення для вас віддалено, якщо вам потрібна допомога.

PrivateVPN пропонує програми для пристроїв Windows, MacOS, Android та iOS. Він також працює в Linux і вибирає бездротові маршрутизатори, але їх потрібно встановити вручну.

Плюси:

 • Дуже великі швидкості
 • Конфіденційність і не зберігає журналів
 • Хороша можливість розблокування

Мінуси:

 • Живий чат недоступний 24/7
 • Мала серверна мережа

БЕЗКОШТОВНЕ СТРАЙМАННЯ: PrivateVPN швидше, ніж більшість, розблокує популярні голландські сервіси, такі як AT5, і сприймає ваше конфіденційність серйозно. Всі його плани включають 30-денну гарантію повернення грошей.

Ось наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я отримати голландську IP-адресу з безкоштовним VPN?

Хоча безкоштовні VPN можуть здатися привабливими на перший погляд, радимо не використовувати його. Для початку в цих службах зазвичай не вистачає серверів, щоб підтримувати всіх своїх користувачів, а це означає, що ви будете мати надзвичайно низькі швидкості. Це робить регулярне перегляд засмучуючим і потоковим потоком майже неможливим, з частими, тривалими періодами буферизації, якщо відео взагалі навіть відтворюється. Крім того, безкоштовні VPN часто намагаються обійти суворі заходи щодо обмеження географічних обмежень, які використовуються популярними службами, такими як Netflix.

Міжнародні серверні мережі надзвичайно дорогі для побудови та обслуговування, тож як це зробити безкоштовні сервіси? Ви виявите, що вони майже завжди мають велику, нав’язливу рекламу, але деякі йдуть навіть далі, використовуючи відстежуючі файли cookie, щоб відстежувати, які сайти ви відвідуєте та як часто. Ця інформація збирається протягом певного періоду часу, і як тільки вона буде зібрана, вона продається рекламодавцям. VPN призначені для того, щоб допомогти вам збільшити конфіденційність в Інтернеті, але діючи таким чином, безкоштовні сервіси знімають контроль з ваших рук.

Нарешті, існують ризики, пов’язані з безпекою послуг. Раніше ми бачили відомі безкоштовні VPN, як-от Hola, зловживають довірою своїх користувачів, а менші сервіси не є обов’язково безпечнішими. Насправді, один аналіз 283 безкоштовних VPN-програм показав, що понад 80% вразливі до витоків IPv6, майже 40% включали зловмисне програмне забезпечення, і що найбільше хвилює, 18% не використовували жодного шифрування. Найкращий спосіб захистити себе в Інтернеті – це зробити використовувати надійний VPN з перевіреним станом на захист конфіденційності своїх користувачів.

Дивись також: Кращі VPN для Голландії

Чи дозволить VPN мені переглядати голландське телебачення з-за кордону?

Більшість сервісів із геоблокуванням просто переглядають IP-адресу користувача, щоб побачити, чи він у підтримуваній країні чи ні. Однак під час підключення до VPN вам призначається тимчасова IP-адреса із країни обраного сервера. Підключившись, ви зможете користуватися Інтернетом так, ніби ви фактично знаходилися в цьому місці. Це означає, що з голландською IP-адресою ви зможете передавати вміст із таких сервісів, як Netflix Netherlands, AT5 та NPO Start без жодних проблем.

Однак варто зазначити, що деякі сервіси обмежують доступ іншими способами. Наприклад, деякі вимагають вказати спосіб оплати, пов’язаний з місцевою адресою, а інші не дозволять вам зареєструватися без місцевого телефонного номера. Якщо ви зазвичай живете в Голландії і тимчасово перебуваєте за кордоном, ви все одно можете зареєструватися, але в іншому випадку це буде дуже складно.

Для чого ще корисна IP-адреса Голландії?

Все частіше зустрічаються автоматизовані попередження про запобігання шахрайству. Вони розроблені, щоб повідомити, коли доступ до вашого облікового запису з-за кордону, але не можна визначити різницю між порушенням безпеки та користувачами, які просто у відпустці. Це означає, що ви не можете отримати доступ до свого облікового запису, не витрачаючи цінний час на підтвердження своєї особи. Підключившись до VPN-сервера у вашій країні, ви значно знижуєте ймовірність запуску автоматизованого сповіщення.

Під час подорожей ви набагато частіше користуєтесь загальнодоступними мережами Wi-Fi. Проблема полягає в тому, що вони, як відомо, небезпечні, завжди майже відстежуються і можуть блокувати доступ до певних цілком законних веб-сайтів. Завдяки VPN ви забороняєте комусь бачити те, що ви робите в Інтернеті, а також повністю обминаєте будь-які обмеження, встановлені компанією чи урядом в Інтернеті..

Які обмеження в Інтернеті мають Нідерланди?

Інтернет майже повністю не обмежений у Нідерландах. Сайти, які розміщують нелегальну порнографію, заблоковані, як це є нормою у більшості країн світу, окрім них, єдиний головний веб-сайт, заблокований Інтернет-провайдерами, – The Pirate Bay. Це блокування було скасовано раніше і може бути назавжди усунене, якщо Верховний Суд вирішить, що це незаконне.

Однак цензура провайдерів у кращому випадку неефективна через простоту обійти їх обмеження. Користувачі можуть отримати доступ до заблокованих веб-сайтів, просто підключившись до VPN-сервера в країні, де веб-сайт не заблокований.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me