Як отримати IP-адресу для Швейцарії за допомогою VPN

Як отримати IP-адресу для Швейцарії

Основна перевага VPN полягає в тому, що він збільшує вашу безпеку в Інтернеті. Зазвичай, коли ви користуєтесь Інтернетом, ваш Інтернет-провайдер (ISP), мережеві адміністратори та, можливо, навіть уряд можуть бачити, що саме ви робите. Однак VPN шифрують ваш трафік, роблячи його нечитабельним і дозволяючи приватно переглядати, не турбуючись про те, щоб ваші дії відстежувались до вас.

Більшість відомих потокових служб мають регіональний характер. Це означає, що вони виявляють вашу IP-адресу, і якщо вона не надходить із країни в межах виділеної трансляції, вам буде заборонено користуватися послугою. VPN дозволяють вам підключатися через посередницькі сервери у всьому світі. При цьому вам автоматично присвоюється регіональна IP-адреса, що дозволяє вам отримувати доступ до своїх звичайних послуг з-за кордону.

Ми детально розглядаємо кожну з VPN, які ми надаємо нижче, але якщо у вас є лише час для швидкого огляду, ось наш список найкращих VPN для отримання швейцарської IP-адреси:

 1. ExpressVPN Наш перший вибір для швейцарської IP-адреси! Керує швидкими серверами, захищеними та приватними, у Швейцарії. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Найкращий варіант бюджету. Програми прості в установці та використанні, що робить цей вибір сприятливим для початківців.
 3. NordVPN Багато серверів у Швейцарії, чудово подолаючи гео обмеження. Безпечні програми.
 4. IPVanish Добре працює з потоковими пристроями на базі Android, такими як Kodi. Дозволяє 10 підключених пристроїв.
 5. PrivateVPN Менша мережа, але чудова для розблокування більшості потокових сайтів, таких як Netflix та Hulu.

Як отримати швейцарську IP-адресу

Навіть якщо ви ніколи не використовували VPN, досить просто обійти регіональне блокування та отримати доступ до всього, що вам подобається в Інтернеті:

 1. Почніть з вибору відповідного постачальника VPN (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Далі завантажте та встановіть програмне забезпечення, переконайтесь, що ви отримали відповідну програму для вашої операційної системи.
 3. Підключіться до одного з швейцарських серверів вашої служби.
 4. Спробуйте завантажити геоблокований швейцарський веб-сайт. Якщо ви все ще не можете отримати доступ до нього, очистіть кеш і куки веб-переглядача, перш ніж оновити сторінку.

Якщо ви збираєтесь спостерігати за подією наживо, настійно рекомендуємо виконати описані вище дії до її початку. Це гарантує, що якщо у вас виникнуть якісь проблеми, у вас все ж буде час отримати допомогу від служби підтримки клієнтів VPN.

Як отримати безкоштовну VPN на місяць

БЕЗКОШТОВНО ОПЛАТИТЕ VPN: Потрібно лише короткострокове покриття VPN? Можливо, ви їдете у відпустку чи просто хочете подивитися одну конкретну подію? У таких ситуаціях ви можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Попередній платіж необхідний, але ви можете скасувати його в будь-який момент протягом 30 днів, щоб вимагати повного відшкодування, фактично надаючи безкоштовний доступ до VPN.

Найкращі VPN для отримання IP-адреси зі Швейцарії

Вибір VPN може бути складним. Зрештою, там є сотні служб, з якими постійно прибуває більше. Щоб знайти найкращі послуги для отримання швейцарської IP-адреси, ми шукали тих, хто відповідає критеріям нижче:

 1. Має сервери у Швейцарії
 2. Забезпечує послідовне швидкісне з’єднання
 3. Використовує потужне шифрування та пропонує додаткові функції безпеки
 4. Поставляється з додатками для всіх найпопулярніших операційних систем
 5. Не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати

Читайте далі, щоб переглянути наші топ-VPN для отримання швейцарських IP-адрес:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN В даний час є понад 3000 серверів, що поширюються в 94 різних країнах, включаючи Швейцарію. Це надзвичайно добре в обхід гео-обмежень, тому ви навіть зможете передавати вміст із сумно впертих платформ, таких як Netflix US та Amazon Prime Video. Найкраще, що ця послуга є достатньо швидкою, щоб передавати відео в прямому ефірі HD (або навіть 4 К) без будь-яких перерв.

Це гарантує вашу конфіденційність за допомогою 256-бітного шифрування, перемикача на знищення (лише для настільних версій), ідеальної секретності вперед та захисту від витоків DNS та IPv6. Користувачі, які розуміють безпеку, оцінять, що вони можуть платити за допомогою Bitcoin, але як ExpressVPN не реєструє будь-яку особисту інформацію, немає жодного ризику, щоб вас не відстежували в будь-якому випадку. Потрібна допомога? Підтримка клієнтів доступна цілодобово під час чату.

Додатки ExpressVPN доступні для Windows, MacOS, Android, iOS та Linux. Цей VPN має власну прошивку для спрощення процесу її встановлення на маршрутизаторі.

Плюси:

 • Швидкі, безпечні з’єднання
 • Сильна можливість розблокування
 • Широка серверна мережа
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

 • Трохи дорожче інших постачальників

НАЙКРАЩЕ VPN ДЛЯ ШВЕЙЦАРІЇ: ExpressVPN – наш перший вибір. Це швидкий, безпечний і чудовий при розблокуванні геоблокованих служб з-за кордону. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має понад 5700 високошвидкісних серверів у 90 країнах (у тому числі 150 у Швейцарії). Він розроблений для початківців користувачів, і, відповідно, надзвичайно простий у використанні: ви навіть можете побачити відповідну інформацію про кожен сервер, включаючи його поточне завантаження та те, яку службу він розробив для розблокування. З дозволеним до семи одночасних з’єднань CyberGhost дозволяє безпечно переглядати та передавати з того пристрою, який ви бажаєте..

У цій службі є перемикач увімкнення завжди покликаний захищати вас у будь-який час. Він використовує 256-бітове шифрування та захист від витоку IPv6 та DNS, а також забезпечує автоматичне блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення. CyberGhost не реєструє особисту інформацію, але ви можете заплатити за допомогою Bitcoin за додаткову анонімність. Живий чат доступний цілодобово у разі виникнення проблем.

CyberGhost пропонує програми для MacOS, Linux, Android, Windows та iOS. Він працює на вибраних мережевих маршрутизаторах після ручної настройки.

Плюси:

 • Дуже швидко
 • Необхідна мінімальна конфігурація
 • Вбийте перемикач на кожній платформі
 • Можлива анонімна реєстрація

Мінуси:

 • Не працює в Китаї чи ОАЕ

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ-VPN: CyberGhost – це недорогий VPN, який пропонує високу швидкість, сильну можливість розблокування та велику кількість одночасних з’єднань. Включає 45-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має одну з найбільших серверних мереж будь-якої служби, яку ми перевірили. На вибір є понад 5700 серверів (лише 113 у Швейцарії), які охоплюють 60 країн. Це дозволяє без проблем передавати HD-відео і може розблокувати популярні сервіси, такі як Netflix US, BBC iPlayer та Amazon Prime Video. Дозволено шість одночасних з’єднань, щоб ви могли захистити всі найпоширеніші пристрої за допомогою одного облікового запису.

Цей VPN надає вам свободу ідеально підходити до налаштувань безпеки. Він містить 256-бітове шифрування AES, специфічний для програми вимикач знищення, блокувальник реклами, сканер зловмисного програмного забезпечення та захист від WebRTC, IPv6, переадресації портів та витоків DNS. Крім того, він допомагає користувачам легко отримувати доступ до Tor через VPN або використовувати одразу два VPN. NordVPN не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати, і приймає платежі за біткойн. Служби підтримки доступні, щоб допомогти цілодобово через чат наживо.

Цей провайдер пропонує програми для Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. Його можна встановити вручну на вибраних бездротових маршрутизаторах.

Плюси:

 • Безліч варіантів для досвідчених користувачів
 • Досить швидко для HD-потоку
 • Прекрасно розблокує популярні сервіси
 • Висока кількість швейцарських серверів

Мінуси:

 • Підключення до сервера займає трохи більше часу, ніж деякі його конкуренти

ЦІННІСТЬ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ: NordVPN є недорогим, універсальним та швидким та пропонує достатньо просунуті варіанти, щоб забезпечити задоволення досвідчених користувачів без ізоляції новачків. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має понад 1300 серверів по всьому світу, що охоплюють понад 75 локацій у 60 країнах, у тому числі 9 серверів у Цюріху, Швейцарія. Це VPN, що можна запропонувати: легкі програми для найпопулярніших платформ, досить швидкі для безперебійного потокового передавання HD та чудова безпека. IPVanish навіть дозволяє підключити до десяти пристроїв одночасно, тоді як більшість інших сервісів дозволяють від трьох до шести.

Цей VPN використовує 256-бітне шифрування, захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач на знищення (у додатках для настільних ПК), щоб завжди залишати приватними ваші дії. Це також пропонує більш вдосконалені функції безпеки наприклад, локальне блокування з’єднання, затухання трафіку OpenVPN та можливість регулярно змінювати вашу IP-адресу через заздалегідь визначені інтервали. IPVanish не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати.

Програми доступні для Windows, MacOS, Android та iOS, а також Linux та деякі маршрутизатори можна налаштувати вручну.

Плюси:

 • Дуже легкі програми
 • Високошвидкісні з’єднання
 • Дозволено 10 підключень

Мінуси:

 • Бореться за розблокування платформ із впертим гео-обмеженням
 • Користувачі не можуть зареєструватися анонімно

КОМПЛЕКСИВНА БЕЗПЕКА: IPVanish – це швидкий, безпечний сервіс, який дозволяє захистити всі пристрої вашого домашнього господарства одночасно. 7-денна гарантія повернення грошей включена

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN Мережа має меншу мережу, ніж багато її конкурентів (менше 90 серверів, що обслуговують 59 країн), але вона пропонує 2 сервери в Цюріху з відмінною швидкістю. Крім того, цей VPN має чудові можливості розблокування, що означає, що ви зможете передавати вміст із швейцарської бібліотеки Netflix, Amazon Prime Video та Watchbox з будь-якого місця в світі..

Ця послуга включає 256-бітове шифрування та захист від витоків DNS, IPv6 та WebRTC за замовчуванням. У ньому немає журналів, але якщо ви хочете додаткового спокою, ви можете підписатись майже повністю анонімно за допомогою Bitcoin та електронної адреси, що викидається. Хоча підтримка в основному надається електронною поштою, персонал дуже корисний і навіть може віддалено встановити програмне забезпечення для вас.

Мобільні додатки доступні для Android та iOS, а настільні клієнти передбачені для Windows та MacOS. Linux та деякі маршрутизатори можна налаштувати вручну.

Плюси:

 • Журнали не зберігаються
 • Дуже швидкі, надійні з’єднання
 • Можливість розблокувати багато популярних сайтів та сервісів

Мінуси:

 • Не пропонує підтримку через чат у прямому ефірі
 • Обмежений розмір мережі

ВЕЛИКИЙ ДЛЯ СТРАЙМУВАННЯ: PrivateVPN – це універсальний, надійний сервіс із швидкістю, що перевищує середню, та твердим зобов’язанням зберегти вашу конфіденційність. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я отримати швейцарський IP з безкоштовним VPN?

Хоча безкоштовні VPN можуть бути привабливими на перший погляд, радимо не використовувати його. Ці сервіси, як правило, мають досить невеликі серверні мережі, але більше користувачів, ніж більшість платних VPN. Як результат, ви, швидше за все, відчуєте дуже низькі швидкості, тривалі буфери, часті паузи і, можливо, навіть відключення від VPN. Крім того, потокові платформи регулярно вдосконалюють свої заходи щодо обмеження геоданих, і хоча платні послуги зазвичай мають ресурси для пошуку вирішення незабаром після цього, безкоштовні VPN зазвичай не мають.

Як і будь-який інший бізнес, безкоштовний VPN призначений для заробітку, навіть якщо користувач не платить заздалегідь. Здебільшого ви помічаєте, що на відвідувані вами сторінки вставляють рекламу, що не є новим. Проблема полягає в тому, що вони часто дуже великі, відволікаючі та недоброзичливі. Крім того, деякі сервіси використовують файли cookie для відстеження для збору інформації про вашу активність перегляду. Потім їх можна скласти у профіль споживача та продати третім особам пізніше без вашого відома.

На жаль, хакери розробляють свої підходи, щоб скористатися вашим бажанням залишатися в безпеці. Фактично, опитування в 2016 році 283 безкоштовних VPN-програм показало, що 37% містять зловмисне програмне забезпечення. Не менш тривожним є той факт, що 18% незаражених додатків ніколи не використовували жодного шифрування, що фактично не залишає вас кращим, ніж перегляд незахищеним. Навіть відомі безкоштовні VPN мають ризики, як ми з’ясували, коли Hola спіймали полегшення роботи ботнету з простою пропускною здатністю користувача..

Ми рекомендуємо використовувати авторитетний VPN з перевіреним записом захист конфіденційності користувачів.

Дивись також: Кращі VPN для Швейцарії

Чи можу я дивитись швейцарське телебачення онлайн із VPN?

Підключившись до швейцарського сервера, для всіх намірів і цілей ви можете користуватися Інтернетом так, ніби ви фактично перебуваєте в Швейцарії. Це означає, що ви зможете отримувати доступ до різних потокових сайтів, включаючи Netflix, Netzkino, Watchbox та Hollystar з будь-якого місця.

Однак, якщо у вас вже немає облікового запису, вам все одно доведеться зареєструватися, що може спричинити деякі проблеми. Наприклад, якщо ви зараз проживаєте за межами Швейцарії і служба лише приймає швейцарські способи оплати або вимагає ввести швейцарську адресу, можливо, ви не зможете зареєструватися.

Чому ще мені знадобиться IP-адреса зі Швейцарії?

Чи отримували ви коли-небудь повідомлення електронною поштою про попередження про доступ до вашого облікового запису з іншої країни? Усі види сервісів використовують ці автоматизовані сповіщення, щоб попередити вас, коли вони вважають, що до вашого облікового запису можна отримати доступ без вашого відома. Проблема полягає в тому, що, якщо, наприклад, увійшовши в службу онлайн-банкінгу у відпустці, ви можете виявити себе не в змозі перемістити кошти, поки не підтвердите, що ви є тим, ким ви претендуєте на свій статус..

З іншого боку, якщо ви зазвичай живете в Швейцарії та використовуєте швейцарський IP при вході в ці служби, вони, ймовірно, не помітять, що ви перебуваєте за кордоном.

Під час подорожі ви час від часу скористаєтесь загальнодоступним Wi-Fi. Ці мережі часто блокують конкретні веб-сайти і можуть піддавати вашу діяльність моніторингу хакерами чи іншими снайперами. Використовуючи VPN, ви можете скористатися перевагами загальнодоступних мереж, зберігаючи свою конфіденційність.

Які сайти заблоковані у Швейцарії?

Швейцарія фактично не блокує багато онлайнового вмісту. Однак, у червні 2018 року громадськість проголосувала за блокування доступу до азартних ігорних та ігрових сайтів, які знаходяться за межами Швейцарії. Значення цього обмеженого обмеження в кращому випадку сумнівне, враховуючи простоту, з якою VPN можуть обійти блокування, що залежить від конкретних країн, та широкий доступ до інструментів конфіденційності, таких як Tor.

“Швейцарський прапор гранж” Ніколя Реймонда, ліцензований за CC BY-SA 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me