Як отримати IP-адресу для Південної Африки

Як отримати IP-адресу для Південної АфрикиЩоб отримати IP-адресу для Південної Африки, вам знадобиться хороша VPN. VPN або віртуальна приватна мережа приховує вашу справжню IP-адресу та надає вам IP-адресу VPN-сервера в обраному вами місці. Це робиться за допомогою шифрування інтернет-трафіку вашого пристрою та маршрутизації його через один із власних серверів. Це дозволяє анонімно переглядати Інтернет та розблокувати вміст з обмеженим географічним вмістом, оскільки веб-сайти вважають, що ви переглядаєте з іншого місця. VPN – це найпростіший спосіб отримати південноафриканський IP, оскільки вони прості в установці і дозволяють змінити свою IP-адресу та зашифрувати трафік, зробивши його нечитабельним для будь-яких сторонніх спостерігачів.

На щастя, Інтернет в Південній Африці має обмеження, а це означає, що мешканці Південної Африки можуть вільно отримувати Інтернет-вміст. Однак якщо ви перебуваєте за кордоном і хочете отримати доступ до популярних південноафриканських телеканалів, таких як SABC 1, SABC 2 та e.tv, вам знадобиться південноафриканська IP-адреса.

Якщо ви занадто зайняті, щоб прочитати всю статтю, ось короткий підсумок найкращі VPN, щоб отримати IP-адресу для Південної Африки:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір для південноафриканського ІС! Надшвидкі сервери, які чудово підходять для розблокування більшості сайтів SA. Конфіденційність та безпека – найвищий рівень. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Найкращий бюджетний варіант із надійним сервісом та міцною безпекою. Велика мережа серверів.
 3. NordVPN Швидкі швидкості та пропонують хорошу загальну цінність. Багато серверів у Південній Африці.
 4. IPVanish Відмінно підходить для користувачів Kodi. Використовуйте його на до 10 пристроях одночасно.
 5. PrivateVPN Швидкий VPN для потокової передачі Netflix. Прості у використанні програми.

Як отримати IP-адресу для Південної Африки

Не хвилюйтесь, отримати IP-адресу для Південної Африки швидко і легко. Просто дотримуйтесь цих простих кроків.

Ось як отримати IP-адресу в Південній Африці:

 1. Виберіть службу VPN. Ми настійно рекомендуємо ExpressVPN для Південної Африки.
 2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення VPN для свого пристрою.
 3. Очистіть файли cookie веб-переглядача, щоб шанси набули чинності.
 4. Відкрийте додаток VPN та виберіть сервер у Південній Африці.
 5. Тепер у вас є IP-адреса для Південної Африки! Якщо у вас виникли проблеми з розблокуванням вмісту, не забудьте спробувати інший сервер.

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО ВИБУТИ ВЕЛИКИЙ ПЛАТЕН VPN Найкращі пропозиції для висококласних послуг зазвичай вимагають принаймні рік. Ми знаємо, що багато користувачів не потребують доступу до VPN протягом такого тривалого періоду. Якщо ви перебуваєте у відпустці і вам потрібна послуга VPN менше місяця, радимо скористатися цим 30-денна гарантія повернення грошей ExpressVPN. Ви спочатку оплачуєте вартість, але компанія пропонує повернення без запитань, якщо її скасують протягом перших 30 днів. Ми не чули жодних випадків, коли цього зобов’язання не дотримувались, тому очевидно, що це не є ризиком. Звичайно, ця пропозиція все ще доступна, чи не відпочиваєте ви.

Найкращий VPN для отримання IP-адреси Південної Африки

Найважча частина отримання IP-адреси для Південної Африки – це вирішення, яким VPN використовувати. Ми намагалися зробити це простішим для вас, дослідивши багато VPN в Південній Африці. Вони були обрані на основі таких критеріїв:

 • Сервери в десятках країн, включаючи Південну Африку
 • Швидкі та надійні сервери з невеликим простоєм
 • Розблокує популярні потокові сервіси, такі як Netflix
 • Швидке та ефективне обслуговування клієнтів, бажано цілодобово
 • Сильна безпека із шифруванням
 • Захист конфіденційності з політикою без журналів

Ось наш список найкращих VPN для отримання IP-адреси Південної Африки:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN дозволяє вам отримувати доступ до вмісту, як якщо б ви були в Південній Африці, залишаючись анонімним під час цього процесу. Насправді, маючи понад 3000 серверів у 94 країнах, ExpressVPN дозволяє переглядати практично з будь-якого місця. Це означає, що ви можете розблокувати вміст у таких країнах, як США, Великобританія та Австралія. Справді, ExpressVPN відмінний для розблокування гео-обмеженого вмісту. Особливо це стосується потокових служб, таких як Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video, які багато VPN просто не можуть розблокувати..

Ви можете спробувати ExpressVPN без ризику, оскільки він постачається з 30-денною гарантією повернення грошей. Якщо ви вирішите протестувати його, ви побачите, що це високошвидкісний VPN, який робить перегляд та потокове передавання дуже простим. Додатки ExpressVPN – це, мабуть, найзручніші VPN-програми, які ми зустріли, і розширення для браузера також працюють надзвичайно добре. У кількох випадках, коли ми мали підстави звертатися в службу підтримки, ми виявили, що це надзвичайно швидко та корисно у його відповідях. Доступно цілодобово з функцією чату в реальному часі.

Базируючись на Британських Віргінських островах, ExpressVPN знаходиться поза межами розвідувального союзу «П’ять очей» (а також 9 очей та 14 очей). У ньому зазначається, що він не зберігає журналів активності чи зв’язків. Така інформація, як ваша IP-адреса та історія переглядів, не збирається, захищаючи вашу конфіденційність. Інші функції безпеки ExpressVPN включають 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS, перемикач захисту та розділене тунелювання, що робить його одним із найбільш захищених VPN на ринку.

Додатки ExpressVPN доступні для Windows, Mac та Linux, а також для мобільних пристроїв для Android та iOS. Додаток також доступний для маршрутизаторів. Консолі та смарт-телевізори можуть підключатися до ExpressVPN через інтелектуальний проксі-сервер DNS-сервера MediaStreamer. Розширення браузера ExpressVPN можна завантажити для Chrome, Firefox та Safari.

Плюси:

 • Швидкий VPN з великою кількістю серверів по всьому світу
 • Відмінна для розблокування обмеженого вмісту, включаючи Netflix
 • Без ризику з 30-денною гарантією повернення грошей
 • Програми добре розроблені та прості у використанні
 • Безліч сильних функцій безпеки
 • Використовуйте ExpressVPN на своєму маршрутизаторі, смарт-телевізорі та ігровій консолі

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі VPN

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ПІВДЕННОЇ АФРИКИ: ExpressVPN – наша рекомендація №1. Це швидкий і надійний VPN із зручними програмами. Він розблокує Netflix і має високий рівень безпеки. Поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей, тому ви можете спробувати це абсолютно без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost є одним із найкращих VPN, доступних сьогодні. Маючи понад 5 700 серверів в Інтернеті (10 з яких перебувають у Південній Африці), він також пропонує 45-денну гарантію повернення грошей. Це надає вам багато часу, щоб випробувати його на собі, без ризику. Наше тестування CyberGhost було дуже позитивним ми виявили, що це швидкий VPN як для перегляду, так і для трансляції фільмів і телепередач. З’єднання також відповідають постійній швидкості та без простоїв. Якщо у вас виникли якісь проблеми, CyberGhost пропонує цілодобову підтримку клієнтів через чат та електронну пошту.

Ви можете мати з’єднання на до семи пристроях одночасно з CyberGhost. Додатки швидкі та прості у використанні, що дозволяє сортувати за країною та конкретним сервером. Різні кнопки перемикання дозволяють налаштувати ваш досвід, блокуючи оголошення, застосовуючи HTTPS та стискаючи дані. CyberGhost базується в Румунії, де немає законів про обов’язкове зберігання даних. Він використовує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та IP та автоматичний перемикач знищення, а також сувора політика без журналів, що робить його безпечним VPN для використання.

CyberGhost пропонує додатки для настільних ПК (Windows, Mac і Linux) та мобільних пристроїв (Android і iOS), а також Amazon Fire TV і Fire Stick. Хоча додатків для маршрутизаторів немає, їх можна налаштувати вручну.

Плюси:

 • Швидкі та надійні з’єднання для перегляду та трансляції
 • Підключіть до 7 пристроїв одночасно
 • Сильна пропозиція безпеки
 • Також пропонуються програми для Amazon TV та Fire Stick

Мінуси:

 • Відсутність параметрів конфігурації розчарує користувачів живлення

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТНА ОПЦІЯ: CyberGhost – це сильний всебічний користувач, оскільки він швидкий, послідовний та дуже безпечний. Включає 45-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має 30 серверів у Південній Африці та понад 5700 загалом у 62 країнах. Потрібно сказати, що розблокувати гео обмежений вміст за допомогою NordVPN насправді дуже просто. Це одна з найшвидших VPN, доступних сьогодні, і це робить трансляцію телепередач та фільмів у форматі HD приємним досвідом без усієї дратівливої ​​буферизації та відставання. NordVPN послідовно знаходив спосіб запобігання заходам проти VPN, і все ще успішно розблоковує подобу Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer.

Ми вважаємо, що NordVPN є одним із найкращих VPN на ринку. Можна використовувати одну підписку NordVPN на до 6 пристроях, що робить її прекрасним вибором для сімей. Більше того, він пропонує чудову підтримку клієнтів, яка працює 24 години на добу. Якщо ви все ще не впевнені, існує 30-денна гарантія повернення грошей, тому ви можете спробувати це без ризику.

Звичайно, важлива також безпека, і NordVPN не розчаровує. 256-бітове шифрування AES, перемикач захисту та захист від витоку DNS, а також сувора політика без журналів – все це сприяє підвищенню безпеки в Інтернеті. Спеціальні сервери включають Onion Over VPN та Double VPN.

Ви можете завантажити NordVPN для Windows, Mac, Android, iOS та Linux, поки розширення браузера доступні для Chrome та Firefox. Також є додаток для Android TV.

Плюси:

 • 21 сервер у Південній Африці та понад 5000 у всьому світі
 • Сервери швидкі і дозволяють забезпечити високоякісну трансляцію
 • Використовуйте NordVPN на до 6 пристроях
 • Багато функцій безпеки, включаючи шифрування
 • Програми для Linux та Android TV

Мінуси:

 • Настільний додаток трохи громіздкий

Наш результат:

4.5 з 5

ЦІННІСТЬ І РОЗВИТКУ: NordVPN – це чудовий варіант бюджету. Він має 21 сервер у Південній Африці і є швидким та надійним. Він розблокує Netflix і пропонує високий рівень безпеки. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish вже давно є надійною службою VPN, яка пропонує ряд переваг. Зокрема, IPVanish виявився популярним серед користувачів Kodi завдяки простоті використання. Якщо мова йде про розблокування гео-обмеженого вмісту в Південній Африці та в усьому світі, IPVanish працює чудово. Наразі в Йоханнесбурзі, Південна Африка, є сім серверів і понад 1,00 серверів у понад 75 місцях по всьому світу. Висока швидкість і необмежена пропускна здатність дозволяють здійснювати потокове відео з високою чіткістю, і сервіс добре працює з Amazon Prime Video і BBC iPlayer BBC.

Однією з найбільших точок продажу IPVanish є те, що це дозволяє мати 10 одночасних з’єднань на декількох пристроях – набагато більше, ніж це дозволяє більшість VPN. У поєднанні з цілодобовою підтримкою клієнтів та 7-денною гарантією повернення грошей – це велика цінність VPN. IPVanish пропонує високий рівень безпеки завдяки використанню 256-бітного AES-шифрування, захисту від витоку DNS та перемикача захисту. Він має політику нульових журналів, так що ви можете переглядати мережу за допомогою недоторканості.

Додатки IPVanish доступні для таких програм: Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV. Linux та маршрутизатори можна налаштувати вручну за допомогою IPVanish.

Плюси:

 • Висока швидкість і необмежена пропускна здатність
 • Простий у використанні з Kodi
 • Використовуйте IPVanish на 10 пристроях одночасно

Мінуси:

 • Базується в США, який є членом альянсу “П’ять очей”
 • Ненадійний, якщо мова йде про розблокування Netflix

Наш результат:

4 з 5

ВИКОРИСТАННЯ НА 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish можна використовувати на до 10 пристроях одночасно. Це чудово для Kodi і не має політики щодо журналів журналів, хоча базується в США. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN це чудовий вибір для потокової передачі завдяки пропонованим швидким та надійним швидкостям. Можливість розблокувати все від Netflix до Amazon Prime Video до BBC iPlayer, немає необмеженої пропускної здатності і не буферизація або відставання в полі зору. Хоча PrivateVPN має меншу мережу з приблизно 100 серверів, факт їх поширення в 59 країнах є плюсом. Це дозволяє легко розблокувати обмежений вміст у Південній Африці, США, Великобританії, Японії тощо.

Ця послуга VPN на базі Швеції дозволяє підключити до шести пристроїв одночасно в одному обліковому записі. Випробувавши програми PrivateVPN, можна сказати, що вони надзвичайно прості у використанні. Наявність простих та вдосконалених меню означає, що всі рівні користувачів обслуговуються. Ми вражені безпекою, пропонованою PrivateVPN, яка включає 256-бітове шифрування AES військового рівня, вбудований комутатор захисту та захист від витоку DNS та lPv6. PrivateVPN заявляє, що має нульову політику реєстрації даних і не знає, що ви робите в Інтернеті.

Ви можете використовувати PrivateVPN для Windows, Android, Mac та iOS, тоді як Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Пропонує швидку швидкість для трансляції телепередач та фільмів
 • Розблокує більшість основних потокових служб, включаючи Netflix
 • Додатки дуже прості у використанні

Мінуси:

 • Менша мережа серверів
 • Підтримка чату в реальному часі доступна рідко

Наш результат:

4.5 з 5

ВИПУСКОВА ШВИДКА: PrivateVPN – це швидкий і чудовий для потокової передачі Netflix та Amazon Prime Video У ньому є зручні програми, але в цілому менше серверів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб отримати IP-адресу для Південної Африки?

Багато людей використовують безкоштовні VPN для отримання IP-адреси Південної Африки. Незважаючи на те, що безкоштовна послуга може бути спокусливою, ми радимо її виконувати з кількох причин. Зокрема, безкоштовний VPN повинен заробляти гроші так чи інакше. Якщо вони не стягують плату за підписку, вони, ймовірно, продають ваші дані (все від вашої особистої інформації до вашої активності перегляду) третім особам. Деякі безкоштовні VPN навіть переносять зловмисне програмне забезпечення або домагаєте вас невідповідних рекламних повідомлень про спам.

Безпека VPN, очевидно, дуже важлива, але така ж продуктивність. Безкоштовні VPN зазвичай повільні, що робить трансляцію фільмів і телепередач непростим завданням. Окрім усього буферизації та відставання, кілька вільних VPN насправді здатні розблокувати Netflix завдяки його анти-VPN заходам. На додаток до цього, безкоштовні VPN знижують вашу швидкість і пропускну здатність через велику кількість користувачів. Якщо вам потрібна IP-адреса для Південної Африки, вам найкраще отримати якісний платний VPN.

Навіщо мені потрібна IP-адреса з Південної Африки?

IP-адреса з Південної Африки дозволяє переглядати Інтернет, як ніби ви знаходитесь у Південній Африці. Це означає, що ви зможете отримувати доступ до веб-сайтів та служб Південної Африки, незалежно від того, де ви фактично знаходитесь. Ви також зможете переглядати південноафриканські телеканали та отримувати доступ до популярних південноафриканських служб передплати.

Дійсно, якісний VPN із серверами в усьому світі дозволить вам переглядати практично з будь-якого місця, наприклад, у США чи Японії. Це означає, що ви зможете розблокувати популярні потокові послуги, включаючи Netflix, BBC iPlayer та ESPN. Оскільки VPN приховує вашу справжню IP-адресу та місцеположення, він також може забезпечити вам більшу безпеку в Інтернеті.

Як я можу дивитись південноафриканське телебачення за кордоном із VPN?

Якщо ви подорожуєте за межами Південної Африки, ви можете розблокувати південноафриканський телевізор за допомогою VPN. Все, що вам потрібно зробити, це підключитися до сервера в Південній Африці через VPN, і гео-обмежений вміст має бути розблоковано. Якщо ні, спробуйте очистити файли cookie веб-переглядача, щоб переконатися, що будь-які внесені вами зміни можуть набути чинності.

Використовуючи IP-адресу Південної Африки, ви зможете переглядати вміст на південноафриканському телебаченні, незалежно від вашого місцезнаходження. Сюди входять наземні канали, такі як SABC 1, SABC 2 та e.tv. Він також дозволяє отримувати доступ до служб передплати, таких як Showmax, DStv та SuperSport – всі вони обмежені регіонами та в іншому випадку недоступні.

Чи законні VPN в Південній Африці?

VPN є законними в Південній Африці. На щастя, у Південній Африці цензура Інтернету майже не існує. Freedom House класифікує свободу Інтернету в Південній Африці як “безкоштовну”. Однак подобається Кіберзлочинності та законопроект про кібербезпеку і Законопроекти про внесення змін до фільмів та публікацій їх критикували за те, що вони загрожують конфіденційності та свободі слова.

Дивись також

 •  Найкращі VPN для Південної Африки
 • Як дістати Netflix USA у Південній Африці
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me