Як отримати IP-адресу для Малайзії в 2020 році

Як отримати IP-адресу для Малайзії

VPN надає простий спосіб отримати малайзійську IP-адресу. Ми покажемо вам, як.

Отже, що таке VPN? Ну, VPN або “Віртуальна приватна мережа” – це послуга, яка шифрує ваш інтернет-трафік, перенаправляючи його через VPN-сервер. Роблячи це, VPN приховує вашу справжню IP-адресу та місцеположення, захищаючи вашу конфіденційність від вашого постачальника послуг Інтернету (ISP), уряду та снайперів. Це означає, що ви можете підключитися до серверів у всьому світі та переглядати, ніби ви знаходитесь у цих місцях.

Значна частина сьогоднішнього інтернет-вмісту обмежена географічними можливостями. Підключившись до сервера в Малайзії, ви можете розблокувати гео-обмежені веб-сайти та служби Малайзії, будь то ваш Інтернет-банк або ваш улюблений сайт новин. Ви також зможете передавати телевізійні канали з Малайзії та розблокувати потокові послуги, такі як Іфлікс і Тонтон дивитися телевізійні шоу та фільми Малайзії. Коротше кажучи, VPN дозволяє отримати доступ до більше онлайн-вмісту та мати більшу безпеку в Інтернеті.

Як отримати IP-адресу для Малайзії

VPN порівняно легко налаштувати, тому не хвилюйтеся, якщо ви раніше не використовували.

Нижче описано кроки, щоб отримати IP-адресу для Малайзії:

 1. Виберіть VPN з серверами в Малайзії – ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте відповідне додаток або розширення для браузера.
 3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в Малайзії.
 4. Спробуйте підключитися до вмісту з обмеженою географічною діяльністю в Малайзії. Тепер його слід розблокувати.
 5. Насолоджуйтесь необмеженим доступом до веб-сайтів та послуг Малайзії!

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО отримати ПЛАТНУ VPN: Якщо вам потрібен VPN на короткий проміжок часу, вам найкраще скористатися послугами ExpressVPN 30-денна гарантія повернення грошей. Вам доведеться здійснити авансовий платіж, але платіж буде відмінено, якщо вимагається протягом перших 30 днів. Існує політика “без запитань”, що робить її безризиковою.

VPN відрізняються різними способами, такими як розмір їхньої мережі, швидкість роботи їх серверів та рівень безпеки. Це робить вибір VPN дещо складним та трудомістким. Ось чому ми провели дослідження, щоб знайти найкращий VPN, щоб отримати IP-адресу для Малайзії.

Хоча ми детально вивчаємо різні варіанти цієї статті, ось короткий підсумок найкращі VPN, щоб отримати IP-адресу для Малайзії:

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для отримання малайзійської IP-адреси. Високошвидкісні, надійні сервери в Малайзії та розблокують Netflix, Iflix та Tonton. Сильні функції безпеки та цілодобова підтримка чату.
 2. NordVPN: Найкращий варіант бюджету. Велика мережа швидких серверів в Малайзії та в усьому світі. Розблокує більшість гео-обмеженого вмісту, включаючи Netflix, Iflix та Tonton. Високо захищений за допомогою спеціальних серверів.
 3. CyberGhost: 10 серверів у Малайзії. Швидкий та безпечний сервіс із політикою без журналів. Використовуйте його на до 7 пристроях одночасно.
 4. IPVanish: Швидкий сервіс VPN з серверами в Малайзії. Дозволяє до 10 одночасних з’єднань і захищено шифруванням.
 5. PrivateVPN: Швидкі сервери в Малайзії для потокової передачі Netflix, Iflix та багато іншого. Прості програми та анонімні реєстрації та оплата.

Служби VPN у великій кількості представлені в Інтернеті. Але це не означає, що всі вони пропонують однаковий рівень обслуговування.

Для врахування VPN повинні були відповідати наступним критеріям:

 • Швидкі та надійні сервери в Малайзії
 • Мережа серверів по всьому світу
 • Розблокуйте гео-обмежений вміст, такий як Netflix
 • Сильні функції безпеки, включаючи шифрування
 • Політика без реєстрації для захисту вашої конфіденційності
 • Підтримка клієнтів із функцією чату в прямому ефірі
 • Зручні програми для декількох платформ

Найкращі VPN, щоб отримати IP-адресу для Малайзії

Виходячи з наших критеріїв, це найкращі VPN-адреси для отримання малазійської IP-адреси.

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN поєднує в собі вражаючу швидкість і високу безпеку, що робить наш найкращий вибір для малайзійської IP-адреси. ExpressVPN має понад 3000 серверів у 94 країнах, що є однією з найбільших мереж VPN навколо. Можливість розблокувати все від Netflix та Amazon Prime Video до Iflix та Tonton, ExpressVPN – це ідеальний VPN для потокового передавання. Необмежена пропускна здатність без дроселювання забезпечує швидкі, стійкі швидкості без абсолютно ніякої буферизації та відставання.

Ще одна річ, яка нам особливо подобається у програмі ExpressVPN – це широкий спектр програм та розширень браузера, які пропонуються. Це особливо просто в навігації під час підключення до сервера або коригування ваших уподобань не може бути простішим. Незважаючи на зручність користувачів цього VPN, у вас є чудова підтримка чату в режимі 24/7, якщо вам це потрібно. Дійсно, якщо у вас є якісь сумніви щодо цієї послуги, ви завжди можете спробувати її без ризику, оскільки вона включає 30-денну гарантію повернення грошей.

І останнє, але не менш важливе, ExpressVPN дуже безпечний. Це тому, що для захисту даних використовується 256-бітове шифрування AES. Пропонуючи захист від витоку DNS та lPv6, ExpressVPN також має перемикач на знищення та розділене тунелювання. ExpressVPN не зберігає ідентифікаційних журналів своїх користувачів і знаходиться на Британських Віргінських островах там, де він не підпадає під дію законів про збереження даних.

Додатки ExpressVPN доступні для таких програм: Windows, Mac, Android, iOS, Linux та маршрутизаторів. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox.

Плюси:

 • Сервери в 94 країнах, включаючи Малайзію
 • Розблокує більшість гео-обмеженого вмісту
 • Швидкі та послідовні швидкості потокового передавання
 • Широкий спектр зручних програм та розширень веб-переглядача
 • Цілодобова підтримка клієнтів через живий чат
 • Сильні функції безпеки, включаючи перемикач “kill”

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж інші VPN в цьому списку

НАЙКРАЩИЙ VPN МАЛАЙЗІЇ: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Це швидко, надійно і дуже безпечно. Сервери в 94 країнах, включаючи Малайзію. Розблокує Netflix, Inflix, Tonton та багато іншого. 30-денна гарантія повернення грошей означає, що ви можете спробувати ExpressVPN без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має шість серверів у Малайзії та вражаючих 5000 серверів у всьому світі. З серверами в 61 країні ви зможете розблокувати всілякий географічний вміст. Зокрема, NordVPN працює з Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer, а також з малайзійськими потоковими службами, такими як Iflix та Tonton. Швидкості для перегляду та трансляції дуже хороші, а той факт, що так багато серверів, означає, що ви завжди завжди знайдете такий, що відповідає вашим потребам.

Переходячи до зручності використання, програми NordVPN дуже доступні. Якщо ви зіткнулися з проблемою, NordVPN пропонує підтримку в чаті 24/7, що ми виявили дуже швидкою та ефективною. NordVPN використовує 256-бітове шифрування AES та забезпечує захист від витоків DNS. Крім функції перемикання kill, різні спеціалізовані сервери включають затуманені сервери, подвійний VPN та виділений IP. Центральний офіс NordVPN знаходиться в Панамі і не має політики щодо журналів журналів.

NordVPN пропонує програми для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та Android TV. Розширення браузера доступні для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Величезна мережа з 5000+ серверів
 • Швидкі швидкості для перегляду та потокового передавання
 • Розблокує Netflix, Iflix, Tonton тощо
 • Доступні програми та розширення браузера
 • Захистіться за допомогою спеціальних серверів

Мінуси:

 • Немає програми для маршрутизаторів

КОНКУРЕНТНА ЦІНА: NordVPN має мережу з понад 5000 серверів, частина з яких знаходиться в Малайзії. Розблокує Netflix, Amazon Prime Video та Iflix серед інших. Сильна загальна безпека з політикою без журналів. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має близько 3500 серверів у 60 країнах. Так само вражає, CyberGhost має більше серверів у Малайзії, ніж більшість VPN на ринку із загальною кількістю 10. Окрім швидкої роботи, сервери CyberGhost є послідовними, що робить потокове без напруги з майже нічим не буферизацією чи затримкою. За допомогою CyberGhost ви зможете розблокувати потокові послуги, включаючи Netflix US та Amazon Prime Video. Ми вважаємо, що цей VPN пропонує хорошу цінність, особливо враховуючи, що ви можете використовувати його на до семи пристроях одночасно.

Варто це зазначити CyberGhost розширив спектр своїх додатків та розширень для браузерів, всі вони приємні та прості у використанні. Як і у всіх найкращих VPN, CyberGhost пропонує підтримку клієнтів з доступною функцією чату в режимі 24/7. Це одна з найбезпечніших VPN, яку ви можете використовувати завдяки використанню 256-бітного шифрування AES, захисту від витоку DNS та автоматичного вимикача на знищення. Базуючись у Румунії, CyberGhost має сувору політику без журналів, захищаючи вашу конфіденційність.

Програми CyberGhost доступні для Windows, Android, Mac та iOS, а також для Android TV та Amazon Fire Stick. Також пропонуються розширення браузера Chrome і Firefox, хоча Linux та маршрутизатори вимагають налаштування вручну.

Плюси:

 • 10 серверів у Малайзії та понад 3500 у всьому світі
 • Використовуйте до 7 пристроїв одночасно
 • Добре розроблені програми та розширення браузера
 • Швидка та доброзичлива підтримка чату в режимі 24/7
 • Дуже безпечно з шифруванням та політикою без журналів

Мінуси:

 • Немає додатків для Linux або маршрутизаторів
 • Не завжди розблокує деякі популярні сервіси потокового передавання

10 СЕРВЕРІ В МАЛАЙЗІЇ: CyberGhost має 10 серверів у Малайзії та тисячі по всьому світу. Цілодобова підтримка в реальному чаті та захищена за допомогою шифрування та відсутності політики журналів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish це американська VPN, яка має близько 1100 серверів у всьому світі в 60 країнах, включаючи Малайзію. IPVanish, запущений ще в 2012 році, є надійним варіантом завдяки швидкості та безпеці, які він пропонує. Під час нашого тестування ми виявили, що швидкість є більш ніж достатньою для потокової передачі. Дійсно, IPVanish може розблокувати популярні потоки малайзійських потокових служб, а також подобається BBC iPlayer BBC та Amazon Prime Video.

IPVanish має швидку та доброзичливу підтримку клієнтів, яка доступна цілодобово через чат у прямому ефірі. Ви можете використовувати IPVanish на до 10 пристроях одночасно, що є ще одним великим плюсом, оскільки більшість VPN дозволяють використовувати до шести. В цілому рівень безпеки, пропонований IPVanish, вражає. Він має політику без журналів і використовує 256-бітове шифрування AES. Існує також захист від витоків DNS, а також перемикач захисту, який запобігає просоченню ваших даних у разі падіння VPN-з’єднання з будь-якої причини.

IPVanish доступний на Windows, Android, Mac, iOS та Amazon Fire TV. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Швидке та надійне обслуговування
 • До 10 одночасних з’єднань
 • Підтримка в реальному чаті доступна 24/7
 • Захистіть за допомогою шифрування та політики без журналів

Мінуси:

 • Немає можливості платити в біткойнах / криптовалюті
 • Штаб-квартира знаходиться у США

10 ПОСЛУГОВИХ З’ЄДНАНЬ: IPVanish має швидкі сервери в Малайзії та дозволяє до 10 одночасних з’єднань. Хоча і захищений, штаб-квартира знаходиться у США. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є одним з найшвидших VPN на ринку сьогодні, що робить його ідеальним для трансляції улюблених телешоу та фільмів з Малайзії. Хоча це менше VPN-сервіс із близько 100 серверів, вони розташовані в 59 країнах. Це означає, що ви не матимете проблем із розблокуванням гео-обмеженого вмісту. Наше тестування PrivateVPN з потоковими службами, такими як Netflix, було позитивним і абсолютно не було проблем із затримкою або буферизацією.

Незалежно від того, чи вперше ви користуєтесь VPN чи ви досвідченішим користувачем VPN, ви оціните додатки PrivateVPN. Добре розроблені та прості в навігації, вони забезпечують як прості, так і вдосконалені меню. Штаб-квартира PrivateVPN розташована у Швеції, заявляє, що вона має нульову політику реєстрації даних. Що ще, ви навіть можете підписатися на PrivateVPN анонімно та оплатити в Bitcoin. Наступні гарантії включають 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та перемикач захисту.

Додатки PrivateVPN доступні для Windows, Mac, Android та iOS. Ручна настройка потрібна, коли мова йде про Linux та маршрутизатори.

Плюси:

 • Високошвидкісні сервери для потокової передачі
 • Розблокує Netflix, Iflix та багато іншого
 • Програми зручні для початківців
 • Анонімна реєстрація та оплата

Мінуси:

 • Мало додатків і розширень веб-переглядача
 • Відносно невелика мережа серверів

ВИГОТОВЛЕННЯ СТРИМАННЯ: PrivateVPN – це високошвидкісний VPN для потокової передачі Netflix, Iflix та Tonton. Простий у використанні та безпеці, але з невеликою мережею серверів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи законні VPN в Малайзії?

Так, VPN є законними в Малайзії. Ми особливо заохочуємо використання VPN у Малайзії через наявність в країні онлайн-цензури. Використовуючи VPN, ви можете розблокувати гео обмежений вміст і захистити свою конфіденційність від свого провайдера та уряду.

Навіщо мені потрібна IP-адреса для Малайзії?

IP-адреса для Малайзії дозволяє розблокувати гео-обмежені веб-сайти та послуги з Малайзії незалежно від вашого місцезнаходження. Більше того, VPN з великою мережею серверів дозволяє отримувати доступ до заблокованого контенту з країн усього світу. Наприклад, VPN із серверами в США може розблокувати потокові послуги, такі як Netflix та Amazon Prime Video.

Якщо ви живете в Малайзії або ви там на відпочинку чи на роботі, IP-адреса для Малайзії через VPN може захистити вашу конфіденційність. За інформацією Freedom House, Свобода Інтернету в Малайзії є лише “частково безкоштовною” та зазнала незначного зниження у 2018 році. Зокрема, введення Закону про підроблені новини 2018 року, в якому користувачі Інтернету були заарештовані та притягнуті до кримінальної відповідальності за онлайн-виступ. Покриваючи все, що стосується новин, зображень та записів, Закон про підроблені новини робить правопорушенням навіть володіти новинами, які повністю або частково помилкові..

У 2017 році повідомлялося, що малазійська комісія з питань зв’язку та мультимедіа (MCMC) мала заблоковано понад 5000 веб-сайтів. Хоча більшість із них стосувалися порно, азартних ігор та піратства, інші – веб-сайти з новинами, в тому числі Хроніка Малайзії і Малайзійський інсайдер. Така цензура навіть поширилася на міжнародні веб-сайти, включаючи платформу інтернет-видавництва Medium та видання Азіатський сентинель в січні 2016 року. Поки деякі з цих обмежень були зняті, VPN забезпечує доступ до таких сайтів у будь-який час.

Як я можу дивитись малазійське телебачення за кордоном із VPN?

Якщо вам не вистачає улюблених телешоу з Малайзії, найкращі VPN для Малайзії, безумовно, можуть допомогти. Підключившись до сервера в Малайзії, ви зможете переглядати малайзійські телеканали в будь-якій точці світу. Сюди входить вміст із наземних каналів, таких як TV3. Що ще, ви також зможете передавати популярні малайзійські потокові послуги, включаючи Iflix та Tonton.

Для цього вам просто потрібно підключитися до VPN-сервера в Малайзії. Вам може знадобитися очистити файли cookie вашого веб-переглядача, щоб веб-сайт або служба забули вашу справжню IP-адресу. Перейшовши на сервери в інших країнах, таких як США або Великобританія, ви також зможете розблокувати потокові послуги, включаючи Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video та ESPN.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб отримати IP-адресу для Малайзії?

На жаль, у Малайзії не так багато безкоштовних VPN-серверів є серверами. Більше того, ті, які мають досить низьку якість. Причиною цього є те, що безкоштовні VPN мають багато користувачів, але не мають багатьох серверів. Таким чином, трансляція малайзійських фільмів і телевізійних програм може бути складною з великою кількістю буферизації та відставання. Що ще, наш досвід роботи з безкоштовними VPN навчив нас, що вони часто не можуть розблокувати певний гео-обмежений вміст, наприклад Netflix та Iflix.

Хоча багато людей використовують безкоштовні VPN для розблокування обмеженого вмісту, деякі користуються VPN, намагаючись залишатись безпечнішими в Інтернеті. Безкоштовні VPN рідко безпечні для використання, оскільки вони часто не мають захищеного шифрування та таких функцій, як перемикач на знищення. Ці функції особливо важливі для тих, хто хоче використовувати VPN для торрент.

Ще гірше, деякі безкоштовні VPN свідомо порушують вашу конфіденційність, продаючи ваші дані та активність в Інтернеті найвищому учаснику. Простіше кажучи, кілька безкоштовних VPN можуть наблизитись до якості найкраще оплачуваних VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me