Як отримати IP-адресу для Колумбії

IP-адреса для Колумбії

Колумбійські потокові сайти, такі як канал 1, канал A, Нова телебачення та Win Sports, а також сайти з контентними нішами часто обмежують доступ на основі вашої IP-адреси, що може сказати їм, чи ви фізично перебуваєте в Колумбії чи ні.

Популярним методом розблокування цих служб шляхом отримання колумбійської IP-адреси є підписка на міцну віртуальну приватну мережу (VPN). VPN шифрує весь трафік, що протікає на ваш пристрій і з нього, і спрямовує його через обраний посередницький сервер. Вибравши сервер у Колумбії, ваша реальна IP-адреса буде замінена колумбійською. Це локально-агностичний метод, який означає, що він буде працювати в будь-якому місці зі стабільним інтернет-з’єднанням.

Більше того, аспект шифрування використання VPN означає, що ваш трафік буде нечитабельним для будь-яких снуперів, у тому числі хакерів чи постачальника послуг Інтернету (ISP).

У цій статті ми розкриваємо, як отримати IP-адресу для Колумбії та найкращі VPN для роботи.

Як отримати IP-адресу для Колумбії

VPN розроблені з урахуванням технологій для новачків. Їх дуже легко налаштувати і розпочати роботу.

Виконайте наступні дії, щоб отримати IP-адресу для Колумбії:

 1. Поставтеся на послугу, яка відповідає вашим потребам (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Після успішної автентифікації платежу завантажте нативне програмне забезпечення для свого пристрою. Довіряйте лише офіційним магазинам додатків та веб-сайтам; відкинути сторонні сайти.
 3. Підключіться до сервера в Колумбії та дочекайтеся встановлення з’єднання.
 4. Спробуйте отримати доступ до колумбійського вмісту з обмеженою географічною діяльністю.
 5. Не панікуйте, якщо це не працює негайно. Можливо, вам доведеться очистити кеш-пам’ять браузера та файли cookie та спробувати ще раз.
 6. Вітаю! Тепер ви озброєні IP-адресою з Колумбії та можете отримати доступ до улюбленого вмісту

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО отримати ПЛАТНУ VPN: Хоча найкращі (і найдешевші) VPN угоди вимагають, щоб ви зареєструвалися протягом року або більше, можливо, ви не маєте на ринку таких довгострокових зобов’язань. Не хвилюйтесь, тому що ми вас охопили. Існує можливість використовувати 30-денну гарантію повернення грошей ExpressVPN, щоб безкоштовно отримати доступ до преміум-VPN. Спочатку вам потрібно буде зареєструватися з реквізитами своєї кредитної картки (і здійснити платіж), але компанія обробляє всі запити на повернення коштів протягом перших 30 днів. Крім того, він не задає жодних питань, що стосуються того, чому ви скасовуєте. Це безризикова угода.

Нижче наведено багато деталей щодо кожного з постачальників VPN, але якщо у вас є лише час для резюме, ось наш список найкращих VPN для отримання IP-адреси Columbian:

Кращі VPN-адреси для колумбійської IP-адреси:

 1. ExpressVPN: Наш вибір №1 для отримання Columbian IP-адреси. Неймовірно швидкі сервери та надійні з’єднання. Високоякісна безпека в додатках і не зберігає журналів. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost: Найкращий варіант бюджету. Деякі з найшвидших потокових серверів, які ми перевірили на початкових програмах.
 3. IPVanish: Прості у використанні програми для віддаленого керування потоковими користувачами. Швидкий і безпечний.
 4. PrivateVPN: Відмінно підходить для розблокування популярних потокових сайтів. Гарні дані про конфіденційність.
 5. ВипрВПН: Нам подобаються їх функції безпеки та конфіденційності. Тут не найдешевший варіант.

Служби VPN існують у великій кількості через Інтернет. Але ви не можете помилитися, вважаючи, що рівні обслуговування порівнянні. Ми вибрали наш список найкращих VPN для отримання колумбійської IP-адреси на основі таких факторів:

 • Пропонує швидке та стабільне з’єднання
 • Обслуговує кілька серверів у Колумбії
 • Розблокує гео-обмежений вміст без помітних проблем
 • Використовує протоколи шифрування верхнього рівня, щоб ваші дані були захищені постійно
 • Подає програми для Android, iOS, Windows та MacOS
 • Не зберігає записів про поведінку користувачів
[/ ctech_content_w_bk]

Які найкращі VPN, щоб отримати IP-адресу для Колумбії?

Ось наш повний обсяг найкращих VPN для отримання Columbian IP-адреси.

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN – наш найкращий вибір для колумбійської IP-адреси завдяки його надійності, швидкості та продуманому користувальницькому інтерфейсу. На момент написання програми він пропонує понад 3000 серверів у 94 країнах, включаючи Колумбію.

Однією з безлічі переваг ExpressVPN є його здатність послідовно перевертати геомедіаційні потокові медіа-послуги. Він пропонує підтримку Netflix US, Hulu, BBC iPlayer, Fox, Sky, Acorn TV тощо. Більше того, він може передавати HD та 4K відео без помітного буферизації (якщо, звичайно, враховувати, що ваше інтернет-з’єднання в першу чергу може підтримувати його).

Параметри безпеки надійні. ExpressVPN використовує 256-бітне шифрування, яке також називають “військовим класом”. Додаткові функції безпеки включають перемикач вбивств через Інтернет, ідеальну таємницю вперед та захист від витоків DNS. Покриття протікання WebRTC та IPv6 є частиною пакету.

ExpressVPN підтримує торрентінг та дотримується політики не зберігати журнали даних, які потенційно можуть ідентифікувати його користувачів. Існує трохи збереження метаданих, але жодна особиста інформація, наприклад IP-адреси, не зберігається на серверах.

Підтримка клієнтів за допомогою прямого чату доступна цілодобово. Користувачі, які не відповідають конфіденційності, будуть раді, що існує можливість оплати за допомогою Bitcoin. Один обліковий запис дозволяє одночасно підключати три пристрої, і ви можете користуватися програмою на певних маршрутизаторах Wi-Fi.

ExpressVPN пропонує програми для Windows, MacOS, Android та iOS.

Плюси:

 • Швидкі, надійні швидкості – потокове передавання вмісту HD або завантаження / завантаження великих файлів
 • Особливості захисту та захисту конфіденційності вищого класу
 • Розблокує Netflix США, Великобританія та інші
 • Пропозиція в режимі реального часу в чаті
 • Виняткове охоплення сервера (94 країни)

Мінуси:

 • Трохи дорожче

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ КОЛОМБІЇ: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Це послуга світового класу і відповідатиме вашим очікуванням щодо швидкості, стабільності та безпеки. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей без зворотнього зв’язку.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost працює понад 3700 серверів у 65 країнах, включаючи чотири сервери в Колумбії. Це не тільки швидко і ефективно, але також надзвичайно просто налаштувати та розпочати роботу.

Цей постачальник популярний своїми можливостями потокового та розблокування; вказівки щодо доступу до певних додатків, таких як Netflix, доступні всередині додатка. Просто виберіть режим “розблокувати потокове” та дотримуйтесь покрокових інструкцій.

Платний обліковий запис дозволяє одночасно підключати сім пристроїв та обслуговувати кілька додатків, включаючи adblocker, захист від зловмисного програмного забезпечення та антистеження. Жодні користувацькі дані будь-якого типу не реєструються, включаючи особисту інформацію та часові позначки.

Весь веб-трафік за замовчуванням захищається 256-бітним шифруванням AES в протоколі OpenVPN. Це протоколи верхнього рівня, тому ваш цифровий слід буде захищений. Крім того, в комплекті постійно включений комутатор вбивства в Інтернеті (у додатку для настільних ПК), а також ідеальна захищеність вперед та захист від витоку DNS, WebRTC та IPv6

Компанія зареєстрована в Румунії, де не діють закони про обов’язкове зберігання даних. Живий чат доступний цілодобово.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS.

Плюси:

 • Велика ціна недорогого постачальника
 • Швидкий, надійний сервіс
 • Керує мережею понад 3000 серверів у 61 країні
 • Безпечний та приватний

Мінуси:

 • Відсутність розширених функцій

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТНА ОПЦІЯ: CyberGhost – це недорога VPN-послуга, яка не скупиться на преміум-функції. Якість її обслуговування постійно зростає. 45-денна гарантія повернення грошей включена.

Ось наш глибокий огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

3. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має глобальну мережу з понад 1300 серверів у понад 75 локаціях. У Колумбії розміщено чотири сервери, усі вони розташовані у Боготі – столиці.

IPVanish – швидкий і надійний і може розблокувати безліч потокових сервісів, таких як Netflix US, HBO Now та Sling TV.

Цей постачальник повідомляє про свою відданість безпеці та конфіденційності. Він володіє всіма серверами, якими він працює, що є відхиленням від звичайної практики VPN або орендувати простір, або передавати аутсорсингові операції сторонній стороні. Крім того, він відомий як постачальник “без журналів”, оскільки навіть власний персонал не в змозі визначити цифрові сліди користувачів.

IPVanish розгортає 256-бітне шифрування AES для захисту всього трафіку користувачів та захисту від витоків DNS та IPv6. Додаткові функції включають в себе перемикач вбивства в Інтернеті. Торрентінг також дозволений.

IPVanish є улюбленим для користувачів Kodi з кількох причин. По-перше, це дозволяє їм завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Ще одна причина полягає в тому, що інтерфейс зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Платний рахунок може одночасно підтримувати 10 підключених пристроїв, що набагато більше, ніж галузевий стандарт із п’яти. Додатки для Windows, MacOS, Android та iOS включені.

Плюси:

 • Забезпечує безпечне зашифроване з’єднання
 • Не веде жодного журналу
 • Використовуйте до десяти пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Не приймає біткойн

ALL-ROUNDER: IPVanish – швидкий і приватний, має щедро розподілення одночасних з’єднань. Він включає 7-денну гарантію повернення грошей з усіма пакетами.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN існує не так довго, як деякі інші послуги, які ми рекомендували, але це не робить його продукт поступаючись на будь-який простір. Крім того, Колумбія включена, тому вона робить роботу, щоб отримати вам колумбійську IP-адресу коли завгодно.

Цей провайдер має чудові швидкості та надійну безпеку і робить дуже хорошу роботу з розблокування гео обмеженого вмісту.

На даний момент у нього трохи менше 90 серверів у 59 локаціях, причому один віртуальний сервер розташований у Колумбії. Не турбуйтеся тим, що це віртуальний сервер на відміну від фізичного. Він все одно буде працювати так, як ви хочете.

Для забезпечення трафіку користувачів PrivateVPN використовує 256-бітне шифрування AES разом із ідеальною секретністю вперед в протоколі OpenVPN. Інтернет-перемикач вбивств включений.

Як ми вже згадували раніше, PrivateVPN отримує захоплені відгуки про можливість розблокувати потоковий медіа-контент. Це перешкоджає обмеженням для Netflix, BBC iPlayer та багатьох інших. Хоча підтримка клієнтів не доступна цілодобово, вона все одно допоможе вам, поки ваш запит підтримки не буде вирішено.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS. Один обліковий запис дозволяє одночасно підключати шість пристроїв.

Плюси:

 • Сильні функції безпеки та захисту конфіденційності
 • Не веде жодного журналу
 • Завоювання репутації для розблокування популярних потокових сайтів

Мінуси:

 • Невелика кількість серверів
 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі

PAKKS A PUNCH: PrivateVPN – це вражаюча послуга, яка підтримує задоволення користувачів 30-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. ВипрВПН

ВипрВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.VyprVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН є однією з найскладніших VPN у світі з точки зору конфіденційності та анонімності. Він працює понад 700 серверами по всьому світу, включаючи деякі, розміщені в Колумбії.

Служба може розблокувати Netflix, BBC iPlayer, Hulu та інших постачальників потокових передач. Якщо ви хочете отримати додаткову підтримку, просто зверніться до служби підтримки клієнтів, і вони зможуть направити вас щодо конкретних послуг.

VyprVPN використовував для реєстрації ідентифікуючої особистої інформації, але це вже минуле. Жодні конкретні дані користувачів не реєструються, включаючи IP-адреси. Користувачі, які не відповідають конфіденційності, можуть скористатись власною технологією маскування Chameleon ™, хоча і за додаткову плату. Це вважається одним з найкращих в галузі з точки зору ухилення від місця.

VyprVPN включає безкоштовну триденну пробну версію, тому ви можете спробувати її та скасувати, якщо вона не відповідає вашим вимогам.

Додатки для Android та iOS включені, як і версії для настільних ПК для Windows та MacOS. Одинарна підписка дозволяє підключити три пристрої одночасно.

Плюси:

 • Швидкість швидко і стабільно
 • Неперевершений за безпеку та конфіденційність
 • Не записує будь-яку особисту інформацію

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі VPN
 • Не приймає біткойн

ОПЦІЯ ПРИВАТНОСТІ: VyprVPN тримає всіх снуперів у страху завдяки технології шифрування світового класу. Крім того, він постачається з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш огляд ВипрВПН.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб отримати колумбійську IP-адресу?

Ви зможете знайти безкоштовні послуги VPN за допомогою простого пошуку в Інтернеті, але радимо вам не їхати цим маршрутом.

Ми розуміємо, як можуть виглядати спокусливі такі послуги. Немає авансових платежів чи зобов’язань довгострокової угоди. Але безкоштовні VPN – це не благодійні організації чи некомерційні організації; їм доведеться заробляти гроші на оплату накладних витрат, таких як зарплата персоналу та витрати на обслуговування сервера. Кінцевим результатом є те, що вони прагнуть монетизувати генерований трафік.

Деякі фальшиві безкоштовні VPN-провайдери спіймали майнінг даних користувачів з метою продажу цифрових профілів стороннім рекламодавцям. Інші нахабно поширювали дані назад і надсилали їх державним органам. Багато безкоштовних VPN-програм навіть постачаються зі зловмисним програмним забезпеченням, яке може не тільки призвести до постійної втрати даних, але також може призвести до загроз і вимагання..

Їх обмежена швидкість та низька доступність пропускної здатності означають, що вони надзвичайно погано підходять, якщо вашою кінцевою метою є передавання вмісту або торрент-файлів. Більше того, більшість безкоштовних VPN не пропонують розкіш для вибору серверів із розширного випадаючого списку. Таким чином, вам буде важко наштовхнутися на безкоштовну VPN, яка дає вам можливість підключитися до сервера в Колумбії.

Загалом, у ваших інтересах триматися подалі від безкоштовних VPN. Користувачі, які шукають короткострокові виправлення, можуть скористатися порадою, яку ми виділили на початку цієї статті (скориставшись 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN). В іншому випадку ми закликаємо вкладати кілька доларів щомісяця на платну VPN, оскільки інвестиція того варта.

Чи можу я використовувати VPN для перегляду колумбійського телебачення в Інтернеті?

Щойно ви завантажите VPN та переключите свою IP-адресу до Колумбії, кожен веб-сайт та додаток, до якого згодом ви отримаєте доступ, працюватимуть за умови, що ви знаходитесь у країні.

Місцеві канали, такі як Канал 1, Канал A, Нова Телебачення та Win Sports, повинні працювати нормально, але якщо ви не підключитесь відразу, просто зверніться до представника служби підтримки клієнтів, оскільки вони можуть мати вирішення. У деяких випадках вони можуть попросити вас зареєструватися та отримати ім’я користувача та пароль, перш ніж вам буде надано доступ, тому обов’язково зробіть це перед початком процесу.

Дивись також: Кращі VPN для Колумбії

Які сайти заблоковані в Колумбії?

Колумбійська влада не приймає доброзичливих ставок до азартних ігор в Інтернеті, більш ніж 1000 з них заблоковані після спільних зусиль між Міністерством IT та місцевою поліцією.

Журналістів у Колумбії було націлено на частину тривалої спроби обмежити свободу слова. Деякі з них піддаються фізичному залякуванню та насильству. Повідомлялося про загрози смертю та вбивства, вчинені місцевими наркокартелями та подібними насильницькими бандами. Як результат, багато працівників ЗМІ практикують самоцензуру.

Якщо ви журналіст чи фанатист у Колумбії, ви можете скористатися нашим посібником із безпечного та безпечного ведення блогів..

Що ще я можу зробити з колумбійською IP-адресою?

VPN-адреси звичайно використовуються для передачі вмісту, але є й кілька інших випадків використання. IP-адреса з Колумбії допоможе вам отримати доступ до свого банківського рахунку в Інтернеті з Bancolombia, Banco Popular, Banco AV Villas тощо. Це специфічно для того, коли ви намагаєтесь здійснювати транзакції з іншої країни – спочатку за допомогою VPN алгоритми виявлення шахрайства не активуватимуть жодних червоних прапорів, оскільки вони вважають, що ви насправді перебуваєте в Колумбії.

VPN також забезпечують безпечний доступ до загальнодоступного Wi-Fi. Це спеціально пов’язано з тим, що вони шифрують трафік – тримаючи носових хакерів на відстані руки. Ви були б здивовані тим, наскільки незахищеними є громадські мережі Wi-Fi – приклади таких прикладів в аеропортах, готелях, торгових центрах та кав’ярнях. Зловмисні об’єкти потенційно можуть зачекати, щоб пограбувати вашими даними, як тільки ви натиснете кнопку “Підключитися”.

Які ще методи можна використовувати для отримання колумбійської IP-адреси?

VPN – це найшвидший і найефективніший метод, але є кілька інших способів, за якими ви могли б перенести своє місцезнаходження до країни Південної Америки. Браузер Tor в одному такому варіанті.

Браузер Tor існує вже пару десятиліть. Первісний його намір полягав у тому, щоб допомогти людям уникнути спроб масового нагляду з боку державних органів. Її безкоштовно завантажувати, і її використовують журналісти, правозахисники та винуватці, які намагаються залишатись анонімними в Інтернеті під час своєї громадської діяльності. На жаль, це дуже повільно, тому його не можна використовувати для трансляції. Крім того, Тор завоював сумну репутацію після того, як його визначили як метод доступу до темної павутини, тому, можливо, було б краще залишитися осторонь лише з цієї причини.

Ви також можете використовувати безкоштовний проксі-сервер, щоб приховати реальну IP-адресу. Але у них дійсно погані стандарти шифрування і їх легко виявити подібними Netflix або Hulu. Будьте готові до розчарування у випадку, якщо ви все-таки вивчите цей варіант.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me