Як отримати IP-адресу для Філіппін

Як отримати IP-адресу для Філіппін


Зазвичай, коли ви користуєтесь Інтернетом, ваш Інтернет-провайдер (ISP), адміністратори мережі на робочому місці, а в деяких місцях уряд може точно бачити, що ви робите в Інтернеті. Однак якщо ви підключитесь до VPN, ваш трафік зашифрований і як такий нечитабельний. Це особливо корисно, якщо ви живете в країні із суворою онлайн-цензурою, або якщо говорити занадто вільно в Інтернеті є реальним, значним ризиком.

Звичайно, є додаткова перевага використання VPN: це може зробити так, ніби ви перебуваєте в іншій країні. Геоблоковані платформи (наприклад, Netflix) перевіряють IP-адресу користувача, щоб перевірити, чи перебувають вони в зоні трансляції служби чи ні. Як результат, ви можете обійти ці обмеження та отримати доступ до величезного діапазону раніше обмеженого вмісту, просто підключившись до сервера в одному з підтримуваних регіонів..

Як отримати IP-адресу Філіппін

Виконайте ці дії до отримати IP-адресу для Філіппін:

 1. Почніть із реєстрації у відповідній VPN-службі (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Далі встановіть програмне забезпечення, подбаючи про те, щоб отримати відповідну версію для свого пристрою.
 3. Підключіться до будь-якого з ваших серверів VPN на Філіппінах.
 4. Нарешті, спробуйте завантажити геофіксований філіппінський веб-сайт. Якщо він не завантажується відразу, очистіть кеш і куки веб-переглядача, а потім оновіть сторінку.

Якщо ви намагаєтесь спостерігати за подією наживо, настійно рекомендуємо заздалегідь виконати описані вище дії. Таким чином, якщо щось не працює за призначенням, у вас все ще буде достатньо часу, щоб отримати допомогу від служби підтримки клієнтів вашого VPN..

ПЕРШИЙ ДОСТУП VPN БЕЗКОШТОВНО: Якщо ви шукаєте лише короткострокове покриття VPN (наприклад, якщо ви їдете у відпустку за кордон), вам фактично нічого не потрібно платити. Натомість ви можете використовувати 30-денну гарантію повернення грошей ExpressVPN; Попередній платіж потрібен, але ви можете скасувати протягом 30 днів, щоб отримати повне повернення коштів, без запитань.

Ми висвітлимо кожного постачальника поглиблено, обговоримо ключові функції пропозиції. Якщо у вас немає часу прочитати всю статтю, ось короткий список найкращих VPN для отримання IP-адреси для Філіппін:

Найкращі VPN-адреси для IP-адреси для Філіппін:

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для отримання IP-адреси для Філіппін! Швидкі та надійні сервери та потужна загальна безпека без журналів. Розблокує Netflix та Amazon Prime Video. Має чудову підтримку чату в режимі 24/7. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost: Швидкий та надійний VPN, який ідеально підходить для новачків. Забезпечує попередньо налаштовані функції безпеки та розблокує численні платформи за кордоном.
 3. PrivateVPN: Менший сервіс VPN з швидкими серверами для потокової передачі Netflix. Зручні програми та підключати до 6 пристроїв одночасно.
 4. IPVanish: Найпопулярніша серед користувачів Kodi, які використовують віддалений для серфінгу потокові сайти. Захистіть програми та зможете підключити 10 пристроїв.
 5. ВипрВПН: VPN без журналів, який також забезпечує швидке та стабільне з’єднання, а також цілодобову підтримку клієнтів.

Є сотні різних VPN, які пропонують різні речі, і всі вони претендують на найкращі результати. Хоча вибір – це завжди хороша річ, це ускладнює точне порівняння послуг та пошук найкращого для конкретного сценарію.

Шукаючи найкращі VPN для філіппінської IP-адреси, ми врахували наступні критерії:

 • Має сервери, здатні надати філіппінську IP-адресу
 • Постійно забезпечує високу швидкість і стабільне з’єднання
 • Використовує ефективно нерозбірливе шифрування та включає додаткові функції безпеки
 • Не реєструє будь-яку особисту інформацію
 • Пропонує солідну підтримку на багато платформ

Кращі VPN-адреси для філіппінської IP-адреси

Ось наш повний пакет найкращих VPN для отримання IP-адреси для Філіппін.

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

З високою швидкістю та 3 000+ серверів у 94 країнах (включаючи Філіппіни), ExpressVPN це природний вибір для тих, хто шукає трансляцію. Що ще краще, у ньому є додатки для всіх найпопулярніших операційних систем, і вони можуть розблокувати деякі найпопулярніші потокові сайти, дозволяючи вам дивитися все, що завгодно, де б ви не знаходилися в світі. Якщо у вас виникнуть труднощі, ви можете зв’язатись із службою підтримки 24/7 у режимі чату в прямому ефірі.

256-бітне шифрування увімкнено за замовчуванням, але ця послуга також включає перемикач на знищення (у версії для настільних ПК), захист від витоку IPv6 та DNS та ідеальну таємницю вперед для додаткової безпеки. Ви можете зареєструватися анонімно оплачуючи Bitcoin та використовуючи електронну адресу, що викидається. Але навіть якщо ви не вживаєте цих кроків, ExpressVPN не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати.

ExpressVPN поставляється з додатками для Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. Існує також прошивка власного маршрутизатора для спрощення процесу захисту всіх ваших пристроїв.

Плюси:

 • Відмінна підтримка багатоплатформ
 • Досить швидко для прямої трансляції HD
 • Хороший спектр функцій безпеки
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі його конкуренти

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ФІЛІППИН: ExpressVPN – це наш номер один для отримання філіппінської IP-адреси як універсальний і швидкий, і може надійно розблокувати основні геоблоковані послуги.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost нещодавно додав до своєї мережі кілька сотень нових серверів, у тому числі 24 на Філіппінах. Ця послуга досить швидка для передачі прямого HD-вмісту без помітного буферизації або відставання, а також може розблокувати популярні платформи, такі як Netflix US за кордоном. Крім того, CyberGhost дозволяє отримати до семи одночасних з’єднань, тоді як більшість її суперників дозволяють максимум шість.

Усі ці функції безпеки VPN увімкнено за замовчуванням. Сюди входять 256-бітове шифрування, комутатор, що завжди вмикається, захист від витоків IPv6 та DNS і навіть автоматичне блокування реклами та сканування зловмисного програмного забезпечення. Найкращий, CyberGhost не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати. Якщо вам потрібна допомога, ви можете зв’язатися із службою підтримки цілодобово через чат наживо.

Програми CyberGhost доступні для Windows, MacOS, Android та iOS. Ця послуга також працює із системами Linux та бездротовими маршрутизаторами, але їх потрібно встановлювати вручну.

Плюси:

 • Деякі з найшвидших серверів, які ми протестували
 • Усі функції безпеки за умовчанням включені
 • Увімкніть перемикання всіх програм і не зберігає журналів

Мінуси:

 • Не підходить для тих, хто потребує контролю над розширеними функціями

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ: CyberGhost пропонує високу швидкість, сильну можливість розблокування та тверду прихильність до вашої безпеки та конфіденційності, залишаючись доступними. Ця послуга має 45-денну гарантію повернення грошей.

Ознайомтеся з повним оглядом CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

3. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Поки PrivateVPN має меншу мережу, ніж деякі її конкуренти (загалом менше 150, що охоплює 60 країн), вона пропонує більш високі швидкості, ніж більшість, і має віртуальний сервер у Манілі, Філіппіни. Крім того, цей VPN може розблокувати широкий спектр платформ, що дозволяє безпечно передавати Netflix, Hooq та Iflix на міжнародному рівні. PrivateVPN дозволяє до шести одночасних з’єднань, що є з щедрішої сторони.

Ця послуга забезпечує ваш трафік 256-бітним шифруванням та захистом від витоків WebRTC, DNS та IPv6. Поки PrivateVPN має сувору політику без реєстрації журналів, Користувачі, які знають безпеку, оцінять можливість анонімної реєстрації, використовуючи Bitcoin та електронну адресу. Якщо у вас виникнуть проблеми з установкою або налаштуванням програмного забезпечення, служба підтримки буде рада зробити це для вас віддалено.

PrivateVPN має програми для Windows, Android, MacOS та iOS. Він також працює з системами Linux і деякими бездротовими маршрутизаторами, хоча вам доведеться налаштувати його вручну.

Плюси:

 • Дуже швидкі зв’язки
 • Зберігаються нульові журнали
 • Можливість розблокувати Netflix та подібні сервіси

Мінуси:

 • Обмежена серверна мережа
 • Підтримка не доступна через чат

ІДЕАЛЬНІСТЬ ДЛЯ СТРАМІНГУ: З швидкістю, що перевищує середню, політикою без реєстрації та можливістю розблокувати декілька популярних платформ за кордоном, PrivateVPN – це сильний вибір.

Ось наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish 1300+ серверів (шість на Філіппінах) охоплюють понад 75 локацій по всьому світу. Він забезпечує надійні, швидкі зв’язки, що робить його ідеальним для тих, хто хоче передавати прямий HD-вміст без будь-якого заїкання чи буферизації. Крім того, цей VPN дозволяє мати до десяти одночасних з’єднань, тоді як більшість його конкурентів дозволяють максимум шість.

З 256-бітним шифруванням AES, захистом від витоку DNS та IPv6 та перемикачем захисту (як для настільних, так і для мобільних версій), який зупиняє весь трафік у разі раптового відключення, IPVanish береже вас у будь-який час. Він також включає декілька унікальних функцій, наприклад, можливість регулярно перемикати IP-адреси, блокувати трафік локальної мережі та захоплювати трафік OpenVPN. Ця VPN не реєструє будь-яку особисту інформацію. Команда обслуговування клієнтів доступна через чат в режимі реального часу 24/7.

Програми IPVanish можна завантажувати для Android, iOS, Amazon Firestick / Fire TV, Windows та MacOS. Його можна встановити вручну в системах Linux і вибрати мережеві маршрутизатори.

Плюси:

 • До 10 одночасних з’єднань
 • Програми для численних платформ
 • Послідовно високошвидкісні з’єднання
 • Унікальні функції безпеки

Мінуси:

 • Бореться за обхід більш жорсткого геоблокування

СВІТЛО І ВЕРСАТИЛЬНА: Ця послуга є швидкою та легкою для мобільних пристроїв, і вона дозволяє набагато більше з’єднань, ніж її конкуренція.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ВипрВПН

ВипрВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.VyprVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН В даний час пропонує доступ до 700+ серверів у 64 країнах, включаючи Філіппіни. Це швидкий сервіс, здатний обійти регіональні обмеження на таких сайтах, як Netflix. Як бонус, він постачається із зашифрованим додатком для обміну повідомленнями для мобільних пристроїв та доступом до 5 Гб хмарного місця для зберігання даних. Стандартні підписки дозволяють одночасно до трьох підключень, тоді як преміум-підписки дозволяють п’ять.

Цей VPN визначає пріоритетність вашої безпеки. Він використовує 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS та перемикач захисту (лише на робочому столі), щоб запобігти будь-якому моніторингу вашої діяльності. Але це ще не все: ви можете використовувати свій фірмовий протокол Chameleon для зміни своєї трафіку, приховуючи той факт, що ви навіть взагалі використовуєте VPN. Хоча ви не можете підписатись анонімно, VyprVPN не зберігає журналів, тому ви все ще не можете відстежувати. Підтримка в чаті доступна 24/7.

VyprVPN має додатки для Windows, MacOS, Android, iOS та Blackphone. Після невеликої ручної конфігурації він буде працювати на Linux та підтримуваних інтернет-маршрутизаторах.

Плюси:

 • Відсутня реєстрація
 • Високошвидкісні з’єднання
 • Сильна можливість розблокування

Мінуси:

 • Немає анонімних варіантів оплати

Швидкі, безпечні підключення: VyprVPN пропонує високу швидкість, вдосконалені можливості безпеки та можливість передавати численні геозаблоковані платформи за кордон.

Прочитайте наш повний огляд VyprVPN.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи отримає безкоштовний VPN мені IP-адресу з Філіппін?

Безкоштовні VPN можуть бути привабливою перспективою, але радимо не використовувати його. Для початку, на Філіппінах не так багато пропонують серверів, тому ви навіть не зможете отримати IP-адресу Філіппін. Далі ці послуги майже завжди болісно повільні. Це робить щоденний перегляд утрудненим, а потокове (особливо вміст HD) надзвичайно засмучує, з частими тривалими паузами. Ви навіть можете виявити себе відключеним від VPN, що може залишати вас незахищеними та не знаючи, що щось не так.

Якщо користувачі не стягують плату заздалегідь, як ці послуги можуть дозволити собі працювати? Що ж, це тому, що ви генеруєте гроші компанії іншими способами. Ви часто виявляєте, що безкоштовні VPN-сайти вставляють великі оголошення на відвідувані вами сторінки, а деякі навіть використовувати файли cookie для відстеження даних включаючи, які сайти ви відвідуєте і як часто ви це робите. Після того, як буде зібрано достатньо інформації, вона може бути продана рекламодавцям без вашого відома та явної згоди.

Нарешті, є важливий аспект безпеки. Хоча платні послуги проходять ретельну перевірку та перевірку перед випуском, безкоштовні VPN зазвичай не є. Одне дослідження показало, що з 283 тестованих безкоштовних VPN-програм 18% ніколи не шифрували трафік користувачів, а 84% були вразливими до витоків IPv6. Крім того, понад 38% цих додатків активно намагалися заразити систему користувача шкідливим програмним забезпеченням. Навіть популярні безкоштовні VPN мають ризики, як ми виявили, коли Хола потрапляв на продаж пропускної здатності користувача, щоб полегшити роботу ботнету.

Найкращий спосіб захистити себе в Інтернеті – це використовувати надійного постачальника VPN з першою політикою конфіденційності.

Дивись також: Найкращі VPN для Філіппін

Чи можу я дивитись філіппінське телебачення за кордоном з VPN?

Після підключення до одного з серверів VPN на Філіппінах ви зможете отримати доступ до більшості філіппінських сайтів з обмеженою географічною діяльністю з будь-якої точки світу. Наприклад, ви зможете передавати вміст із платформ, таких як Netflix, Iflix, iWant TV, HOOQ та Viu.

Зауважте, що послуги з передплатою можуть бути дещо складнішими, оскільки вам потрібно буде зареєструватися. Netflix є простим, оскільки він доступний майже в будь-якій країні світу, але для деяких послуг потрібен спосіб оплати, пов’язаний з місцевою адресою. Якщо ви зазвичай живете на Філіппінах, ви можете зареєструватися за допомогою своєї звичайної кредитної картки, але якщо ви цього не зробите, а служба вимагає ввести ідентифікацію, можливо, вам не пощастить.

Чому ще мені знадобиться філіппінська IP-адреса?

Багато інтернет-сервісів (включаючи банки) автоматично надсилають сповіщення, коли доступ до вашого облікового запису з іншої країни. Однак, навіть якщо ви за кордоном, якщо у вас є філіппінська IP-адреса, ці платформи, ймовірно, не помітять, що ви насправді в іншому місці. Таким чином, VPN дозволяє безпечно входити у свій рахунок BPI, BDO Unibank або Citibank під час відпустки, не турбуючись про обмеження доступу..

Подорожуючи, ви набагато частіше користуєтесь загальнодоступними мережами Wi-Fi. Проблема полягає в тому, що ці мережі часто погано захищені і настільки ж тривожні, що неможливо дізнатися, хто моніторить активність користувачів. Завдяки шифруванню VPN, ви зможете безпечно переглядати, без сторонніх очей, куди б ви не ходили.

Які Інтернет-обмеження діють на Філіппінах?

Філіппіни насправді мають неоднозначний досвід щодо онлайн-цензури. На відміну від Китаю, його уряд не встановлює обмежених обмежень на певні типи контенту, але він має історію узгоджених онлайн дезінформаційних та соціальних маніпуляційних кампаній.

У червні 2016 року президент Дутерте ганебно сказав: “Тільки тому, що ви журналіст, ви не звільнені від вбивства”. Чотири журналісти були вбиті лише в 2017 році, і в результаті громадяни набагато частіше цензурують власний контент, ніж уряд. Тільки з цієї причини ми настійно рекомендуємо використовувати VPN, коли ви знаходитесь на Філіппінах.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map