Як отримати грецьку IP-адресу з будь-якого місця за допомогою VPN

Як отримати грецьку IP-адресу


Віртуальна приватна мережа або VPN – це найкращий спосіб отримати доступ до контенту, заблокованого регіоном, наприклад, грецькі потокові платформи та грецькі сервіси, такі як інтернет-банкінг.

Підключившись до сервера в Греції через VPN, ви отримаєте грецьку IP-адресу. Інтернет-трафік вашого пристрою надсилається через зашифрований тунель на відповідний VPN-сервер. Окрім того, що ви дозволяєте розблокувати гео обмежені веб-сайти та послуги, VPN надають вам більшу конфіденційність та анонімність в Інтернеті.

Як отримати грецьку IP-адресу

Не хочете читати всю статтю, щоб отримати грецьку IP-адресу? Нижче ви знайдете швидкий та простий покроковий посібник, що дозволить вам заощадити час.

Ось як отримати грецьку IP-адресу з будь-якого місця:

 1. Підпишіться за допомогою VPN, який пропонує сервери в Греції. Ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть відповідний додаток VPN для свого пристрою. Більшість розглянутих нижче VPN також пропонують розширення для браузера для Chrome та Firefox.
 3. Відкрийте додаток VPN (або розширення браузера) та підключіться до сервера в Греції. Це дасть вам грецьку IP-адресу та наголосить на заблокованих регіонах послугах вважати, що ви перебуваєте в Греції.
 4. Очистіть кеш і куки веб-переглядача. Це гарантує, що веб-сайти забудуть вашу справжню IP-адресу та місцеположення, приймаючи грецьку IP-адресу, надану VPN.
 5. Спробуйте скористатися раніше недоступною грецькою послугою; тепер його слід розблокувати. Якщо ні, спробуйте інший сервер, якщо той, який ви використовуєте, потрапив у чорний список. Також можна отримати додаткову допомогу у службі підтримки VPN.

БЕЗКОШТОВНО ОПЛАТИ VPN: Хочете спробувати платні VPN абсолютно без ризику? Спробуйте ExpressVPN, який пропонує: 30-денна гарантія повернення грошей. Якщо потрібно здійснити авансовий платіж, ви можете скасувати його в будь-який час протягом 30-денного періоду та отримати повне повернення коштів, без запитань..

Далі нижче ми розповімо про всі рекомендовані VPN. Якщо у вас немає часу прочитати відгуки, ось короткий підсумок найкращих VPN для отримання грецької IP-адреси:

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для отримання грецької IP-адреси. Швидкий, надійний та дуже безпечний. Відмінні програми та розширення для браузера. Розблокує ANT1, Star та багато іншого.
 2. NordVPN: Найкраще значення VPN. 5500 серверів у 59 країнах, включаючи Грецію. Використовуйте його для перегляду телебачення «Альфа» та «Скай» за кордоном. Включає в себе підтримку 24/7 та сувору політику без журналів.
 3. CyberGhost: VPN без реєстрації з 24 серверами в Греції. 5600 серверів у 90 країнах. Швидкі швидкості для потокової передачі та торрент. Підключіть сім пристроїв одночасно.
 4. IPVanish: До 10 одночасних з’єднань. Сервери в десятках країн, включаючи Грецію. Швидке та просте у використанні та захищене за допомогою шифрування. Цілодобова підтримка.
 5. PrivateVPN: Високошвидкісні сервери в Греції. Зручні настільні та мобільні програми, а також підтримка чату в реальному часі. Захищає вашу конфіденційність за допомогою шифрування та політики без журналів.
 6. Surfshark: Дивіться Альфу та ANT1 за межами Греції. Необмежене одночасне з’єднання. Чуйні програми та підтримка 24/7. Служба без журналів із шифруванням.

У Греції існує багато VPN, що пропонують сервери. Ми звузили варіанти, вибравши лише VPN, які відповідають наступним критеріям:

 • Швидкі сервери в Греції для перегляду, трансляції та торрент
 • Можливість розблокувати популярні телеканали, включаючи Альфа та ANT1
 • Мережа серверів у десятках країн світу
 • Високий рівень безпеки з шифруванням та політикою без журналів
 • Програми для початківців для настільних і мобільних платформ
 • Підтримка клієнтів через чат та електронну пошту, бажано цілодобово

Найкращі VPN, щоб отримати грецьку IP-адресу

Ось наш список найкращих VPN для отримання грецької IP-адреси з будь-якого місця:

1. ExpressVPN

ExpressVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN виділяється розширеною мережею серверів у 94 країнах, включаючи Грецію. Хоча на вибір є понад 3000 серверів, саме якість робить ExpressVPN найкращим VPN для Греції. Швидкість сервера така ж швидка, як і послідовна. Це полегшує трансляцію ваших улюблених телепередач у форматі 1080p без будь-якого помітного відставання або буферизації. Крім того, одна підписка на ExpressVPN дозволяє одночасно підключати до п’яти пристроїв.

Ця підтримка клієнтів VPN, мабуть, найкраща з будь-якої VPN. Доступний цілодобово через живий чат, а також електронною поштою, що дозволяє швидко отримати допомогу з будь-якої проблеми. Крім того, ExpressVPN має дуже прості у використанні додатки та розширення браузера, що робить його ідеальним вибором для початківців користувачів. Це дуже безпечний VPN, який використовує 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та комутатор захисту. Не в останню чергу, ExpressVPN не зберігає ідентифікаційних журналів своїх користувачів.

Ви можете використовувати ExpressVPN через додатки для Windows, Mac, Android, iOS та Linux. Існує також власна вбудована програма для маршрутизаторів та розширень веб-переглядачів для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Сервери в 94 країнах, включаючи Грецію
 • Швидка швидкість передачі потоку ANT1, Skai TV тощо
 • Відмінна підтримка клієнтів доступна 24/7 через чат в прямому ефірі
 • Додані для початківців програми та розширення для браузера
 • Безпечно за допомогою шифрування і не підтримує ідентифікацію журналів користувачів
 • Дозволяє до п’яти одночасних з’єднань

Мінуси:

 • Дорожче інших VPN в цьому списку

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ГРЕЦІЇ: ExpressVPN – наша найкраща рекомендація. Це швидкий і надійний сервіс із серверами в 94 країнах, включаючи Грецію. Пропонує підтримку чату в режимі 24/7 та дозволяє розблокувати все від Netflix до ANT1. Ви можете спробувати ExpressVPN без ризику завдяки 30-денній гарантії повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN заслуговує на увагу, завдяки великому розміру своєї мережі. Загалом він має понад 5500 серверів у 59 країнах, включаючи Грецію. Більше того, цей VPN пропонує необмежену пропускну здатність, а також сервери, оптимізовані для спільного використання P2P. NordVPN має дуже сильну можливість розблокування, добре співпрацює зі телеканалом Skai TV та Star. За допомогою NordVPN можна одночасно захистити до шести пристроїв.

Безпека – одна з найбільших переваг NordVPN. Крім 256-бітного шифрування AES, він захищає ваш трафік за допомогою перемикача захисту та захисту від витоків DNS та IPv6. Ви також можете знайти різні спеціалізовані сервери, що цікавлять, із Double VPN та Onion Over VPN-серверами, що пропонують додатковий рівень конфіденційності. Ця послуга дотримується суворої політики без реєстрації. Дійсно, NordVPN знаходиться у штаті Панама – країна, де немає законів про обов’язкове зберігання даних.

Підписка на NordVPN надає вам доступ до програм для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та Android TV. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox. Для використання з маршрутизаторами потрібна ручна установка.

Плюси:

 • Більше 5500 серверів у 59 країнах, включаючи Грецію
 • Розблокує подобається Альфа та Зірка
 • Дозволяє підключати шість пристроїв одночасно
 • Дуже сильна безпека завдяки політиці без реєстрації та шифрування
 • Спеціальні сервери, у тому числі для обміну файлами P2P

Мінуси:

 • Деякі сервери можуть бути трохи повільними

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ-VPN для Греції: NordVPN має 11 серверів у Греції для перегляду Alpha та Star за кордоном. 5500 серверів по всьому світу. До шести одночасних з’єднань та 24/7 підтримки в реальному чаті. Сильна безпека із шифруванням та сувора політика без журналів. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost пропонує 24 сервери в Греції – набагато більше, ніж більшість VPN на ринку. Це полегшує отримання грецької IP-адреси для розблокування заблокованих регіонів веб-сайтів та потокових служб, а також популярних телеканалів, таких як Alpha. Якщо вам потрібно підключитися до сервера в іншій країні, CyberGhost покрив вас. Він пропонує близько 5600 серверів у 90 країнах. Ще краще, ця послуга відома тим, що пропонує дуже швидку швидкість; ідеально підходить для безперебійної потокової передачі та торрент.

Підключення до сервера за допомогою CyberGhost дуже просте завдяки зручним для користувачів додаткам та розширенням браузера. Однак, у разі необхідності пропонується підтримка чату в режимі 24/7. Також варто знати, що ви можете насолоджуватися до семи одночасних зв’язків із CyberGhost. Що стосується безпеки, ця VPN – одна з найкращих. 256-бітове шифрування AES, автоматичний перемикач на знищення та захист від витоку DNS та IPv6. Так само важливо, CyberGhost має сувору політику без журналів, що дозволяє вам залишатися анонімними в Інтернеті.

Ви можете отримати грецьку IP-адресу через додатки CyberGhost для Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick та Android TV. Розширення браузера можна завантажити для Chrome і Firefox. Маршрутизатори вимагають налаштування вручну.

Плюси:

 • 24 сервери в Греції та понад 5600 в 90 країнах
 • Дуже швидкі сервери для потокової та торрент
 • Дозволяє дивитися грецьке телебачення, включаючи Альфа та ANT1
 • Цілодобова підтримка чату та електронної пошти
 • Сувора політика без журналів захищає вашу конфіденційність

Мінуси:

 • Неможливо розблокувати деякі інші потокові сайти

Наш результат:

4 з 5

24 СЕРВЕРИ В ГРЕЦІЇ: CyberGhost пропонує 24 сервери в Греції, що дозволяє легко отримати грецьку IP-адресу для перегляду телеканалу “Скай”. Більше 5600 серверів у всьому світі. Використовуйте його для одночасного захисту до семи пристроїв. VPN без журналів із підтримкою чату в режимі 24/7. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має кілька серверів в Афінах, Греції та понад 1300 ще в інших 59 країнах світу. Швидкість сервера хороша, що дозволяє безперешкодно переглядати та передавати грецькі телеканали, такі як ANT1 та Star. Дійсно, IPVanish пропонує необмежену пропускну спроможність, ніколи не пригнічуючи ваше з’єднання. Однією з найкращих особливостей є те, що ви можете підключити до 10 пристроїв одночасно через один обліковий запис.

Цей VPN особливо швидкий і простий у використанні, пропонуючи функцію “QuickConnect”, яка визначає найкращий доступний сервер на основі вашого місцезнаходження. У разі виникнення будь-яких проблем пропонується також підтримка клієнтів через чат наживо. IPVanish – це VPN із США, який захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES. Інші функції безпеки включають захист від витоку DNS та перемикач захисту. IPVanish заявляє, що він не зберігає журналів з’єднань або активностей.

Підключіться до серверів у Греції через додатки IPVanish для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV. Для використання з маршрутизаторами потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Хороша швидкість передачі потоку ANT1, Star та багато іншого
 • Підключіть до 10 пристроїв одночасно
 • Пропонує підтримку чату в режимі 24/7
 • Додатки швидкі та прості у використанні
 • Багато функцій безпеки, таких як шифрування та політика без журналів

Мінуси:

 • Немає можливості платити в Bitcoin
 • Не пропонує розширень веб-переглядача

Наш результат:

4 з 5

10 СИМУЛЬНІ ПІДТРИМКИ: IPVanish пропонує хороші швидкості для потокової передачі Alpha, а також торрент. Дозволяє підключати 10 пристроїв одночасно. Прості у користуванні програми та підтримка в чаті 24/7 в реальному часі. Безпечний сервіс завдяки шифруванню та політиці без журналів. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN це дуже швидкий VPN з серверами в 60 країнах, у тому числі в Афінах, Греція. Пропонована необмежена смуга пропускання означає, що ви можете передавати потоки без відставання або буферизації. PrivateVPN добре працює з грецьким телебаченням, таким як Альфа, але також без проблем розблокує основні сервіси, такі як Netflix. Оскільки ця VPN дозволяє підключати до шести пристроїв одночасно, ви зможете транслювати грецьке телебачення як вдома, так і в дорозі.

Якщо ви вперше використовуєте VPN, ви оціните простий макет настільних і мобільних додатків PrivateVPN. PrivateVPN не скупиться на функції безпеки або: воно включає 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS, перемикач на знищення та політику без журналів. Існує навіть можливість оплати в Bitcoin, якщо ви хочете насолоджуватися ще одним шаром анонімності. Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами, ви можете отримати службу підтримки через чат 22 години на день. Ще краще, пропонується також віддалена допомога та установка, що полегшує початок роботи та отримання грецької IP-адреси.

Програми PrivateVPN можна завантажувати для Windows, Mac, Android та iOS, тоді як для маршрутизаторів потрібна ручна установка..

Плюси:

 • Дуже швидкий VPN для передачі грецького телебачення, а також Netflix
 • До шести одночасних з’єднань
 • Зручні програми для настільних та мобільних пристроїв
 • Захищає ваші дані за допомогою шифрування та політики без журналів

Мінуси:

 • Невелика мережа із всього 100 серверів
 • Підтримка чату в реальному часі недоступна цілодобово

Наш результат:

4.5 з 5

ПОЧАТОК-ДРУГИЙ VPN: PrivateVPN прихильний для початківців завдяки простому у використанні настільному та мобільному додаткам. Також є підтримка чату в реальному часі та віддалена допомога. Сервери в 60 країнах, включаючи Грецію. Політика без реєстрації та приймає оплату в Bitcoin. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark це новіший VPN, серверна мережа якого швидко розрослася до більш ніж 1000 швидких серверів у 61 країні. Окрім того, що ви можете легко отримати грецьку IP-адресу, ви зможете підключитися до серверів, оптимізованих для P2P-діяльності. Дійсно, є навіть „MultiHop” сервери, які дозволяють одночасно підключатися через кілька країн для покращення конфіденційності в Інтернеті. Surfshark чудово розблоковує і працює з Alpha, ANT1 та Netflix.

Ще одна причина вибору Surfshark – це це дозволяє необмежену кількість одночасних з’єднань. Таким чином, ви навіть можете поділитися цим з родиною. Однак є багато інших цікавих функцій, зокрема підтримка чату в режимі 24/7, автоматичне блокування реклами та вбудований сканер шкідливих програм. Функції безпеки Surfshark включають 256-бітне шифрування AES, перемикач захисту та захист від витоку DNS. Найкраще, що Surfshark не зберігає жодних журналів, тому ваша діяльність не може бути простежена до вас.

Використовувати Surfshark можна через додатки для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV. Також є можливість розширень веб-переглядача для Chrome і Firefox. Ви також можете встановити Surfshark за допомогою маршрутизатора.

Плюси:

 • Прекрасно розблокує веб-сайти та сервіси, такі як Netflix та ANT1
 • Дозволяє одночасно підключати необмежену кількість пристроїв
 • Висока безпека з подвійними серверами VPN та суворою політикою без журналів
 • Підтримка в чаті доступна 24/7

Мінуси:

 • Іноді повільні швидкості
 • Менша мережа серверів, ніж більшість VPN в цьому списку

Наш результат:

4 з 5

ПЕРЕДАЧАЄМО ОСОБЛИВОСТІ: Surfshark дозволяє вам підключитися до сервера в Греції або одній з 60 інших країн. Одночасно підключайте необмежену кількість пристроїв. Безліч функцій, включаючи зручні програми, блокувальник реклами та P2P-сервери. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб отримати IP-адресу для Греції?

Ваші варіанти можуть бути обмеженими, якщо мова йде про пошук безкоштовних VPN-серверів, які пропонують сервери в Греції. Крім того, ті, хто пропонує грецькі IP-адреси, ймовірно, будуть перевантажені користувачами, що призводить до повільної, непослідовної роботи. Хоча це буде помітно під час перегляду, це може бути особливо неприємно при прямому ефірі. Ми також це виявили безкоштовні VPN зазвичай погані при розблокуванні гео-обмеженого вмісту.

Важливо запитати, як безкоштовна VPN заробляє свої гроші. Зрештою, безкоштовний VPN – це все-таки бізнес. У деяких випадках ви можете виявити, що вас спамують рекламою. Однак відомо кілька вільних VPN реєструвати дані користувачів (включаючи історію переглядів) та продавати цю інформацію третім сторонам. Також існує ризик, що вибраний вами VPN може заразити ваш пристрій шкідливим програмним забезпеченням.

Навіщо мені потрібен VPN для Греції?

Через проблеми з ліцензуванням деякі потокові платформи мають різні бібліотеки вмісту для різних країн. Інші послуги доступні лише в Греції, тобто якщо ви покинете країну у відпустці, ви не зможете продовжувати перегляд улюблених шоу. На щастя, VPN робить надзвичайно простим обхід подібного типу гео-обмеження.

Тоді як Freedom House класифікував Грецію як вільну, Користувачі в Греції можуть захотіти використовувати VPN, щоб насолоджуватися покращеною конфіденційністю в Інтернеті. Використання якісного VPN може захистити від хакерів та снайперів. Крім того, вибір VPN з великою мережею серверів забезпечує доступ до обмеженого вмісту з десятків країн світу, включаючи США. Таким чином, можна спостерігати за подобаються Netflix, Amazon Prime Video, Hulu та багато іншого з-за кордону.

Як я можу дивитись грецьке телебачення за кордоном за допомогою VPN?

Ви можете бути здивовані, дізнавшись, як легко використовувати VPN для перегляду грецького телебачення за кордоном. Все, що вам потрібно зробити – це відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в Греції. Це дасть вам грецьку IP-адресу та дозволить вам розблокувати геоблокований вміст із подібних до Alpha, ANT1, Skai TV та Star. Пам’ятайте, що вам можуть знадобитися очистити кеш-пам’ять веб-переглядача та файли cookie, щоб зміни вступили в силу.

Чи законні VPN в Греції?

Так, законно використовувати VPN в Греції. Однак якщо ви використовуєте VPN за кордоном для отримання грецької IP-адреси, радимо ознайомитися з нашим посібником із законності VPN по країні. Таким чином ви зможете дізнатися, чи є у вашому населеному пункті якісь обмеження, встановлені владою.

Дивись також: Найкращі VPN для Греції

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map