Як отримати доступ до Bank of America за кордоном за допомогою VPN (ці VPN все ще працюють у 2018 році)

Банк Америки знак.

Bank of America та інші банки блокують доступ до трафіку з деяких серверів VPN. Ми можемо допомогти вам вирішити цю проблему.

Поки ви подорожуєте, це може бути неминучим отримати доступ до свого онлайн-банкінгу в якийсь момент під час подорожі. Оскільки ви далеко від дому, вас цілком можуть змусити використовувати публічний wifi. Рекомендується не розголошувати особисту інформацію в таких мережах, але у випадку інтернет-банкінгу це може знадобитися.

Навіть якщо ви просто використовуєте Wi-Fi для перегляду, ми завжди радимо захистити себе за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN). Це шифрує ваш трафік і тунелює його через посередницький сервер у вибраному вами місці. Це означає, що ніхто не може прослуховувати вашу активність, і ваша інформація захищена від моніторингу провайдера та злочинців. Більше того, VPN надають інші переваги, такі як доступ до геозахищеного вмісту, включаючи US Netflix та інші потокові бібліотеки.

Ми розглядаємо деякі деталі кожної VPN, яку ми вибрали для використання з BofA, але якщо вам не вистачає часу, ось резюме:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір. Велика мережа серверів включала численні сервери в США. Супершвидкий постачальник послуг, що забезпечує безпеку та конфіденційність. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. IPVanish Дозволяє користувачеві перемикати сервери у випадку, якщо хтось не реагує на BofA. Прийняті приватні, анонімні платежі, і вони не ведуть журнали активності.
 3. CyberGhost Бюджетний постачальник з надійними серверами в США. Добре оцінюйте конфіденційність та безпеку.
 4. PrivateVPN Менша мережа, що розвивається, яка витримала всі наші тести BofA. Вражаючі швидкості та надійність.
 5. NordVPN Чудовий бюджетник. Іноді може знадобитися підтримка клієнтів, щоб розблокувати BofA, якщо перша спроба не вдалася.

На жаль,, Банк Америки та деякі інші установи, наприклад, Wells Fargo, схоже, активно блокують трафік, який спрямовується з певних серверів VPN. Навіть спроба доступу до головного сайту BofA через деякі VPN-сервери може призвести до неприємного повідомлення про помилку:

“Цей сайт не можна отримати на www.bankofamerica.com, щоб відповісти занадто довго.”

Повідомлення про помилку на веб-сайті Банку Америки.

Деякі користувачі можуть виявити, що деякі функції відключені під час закордону, наприклад, переказ коштів у різні банки. Все це може серйозно засмучувати, оскільки це може означати необхідність відключення від додатка VPN та ведення вашого інтернет-банкінгу через незахищене з’єднання.

На щастя, є спосіб подолати це деякі постачальники VPN досі надають доступ до веб-сайту Банку Америки. Тим не менше, серед тих, хто працює, є деякі постачальники, які не варті ваших грошей. Окрім доступу до BofA, вам потрібно буде переглянути такі фактори, як швидкість, безпека, вибір місця розташування сервера та можливість розблокувати потокові сайти.

Найкращі VPN для доступу до Банку Америки за кордоном

Ми склали список найкращих VPN для Банку Америки на основі таких критеріїв:

 • Є безліч серверів, які не заблоковані BofA
 • Пропонує великий вибір серверів (особливо США)
 • Використовує сильне шифрування разом з іншими функціями безпеки
 • Має швидку та обізнану підтримку клієнтів
 • Надає швидку, надійну послугу
 • Підтримує політику без журналів

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN Штаб-квартира розташована на Британських Віргінських островах і функціонує більш ніж достатньою мережею з 3000 серверів, що охоплюють 94 країни. Як і у більшості постачальників VPN, він не може гарантувати, що всі сервери будуть працювати з BofA весь час. Але коли ми перевірили цю послугу, ми виявили це було легко знайти американський сервер, який працював, і у нас не було проблем з країнами Європи та Азії.

ExpressVPN відомий своєю швидкою та обізнаною підтримкою клієнтів. Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми, ви можете просто запитати, і представник зможе вказати на робочий сервер.

Ще один привілей ExpressVPN, поки ви подорожуєте, – це його здатність розблокувати геоблокований вміст із таких сайтів, як US Netflix, HBO, Amazon Prime, Hulu та BBC iPlayer. Знову ж таки, якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами, швидкий прямий чат із представником служби підтримки повинен мати вас на шляху.

ExpressVPN пропонує найвищу безпеку, що, звичайно, особливо важливо під час закордону. Він використовує 256-бітове шифрування та ідеальну таємницю вперед та включає захист від витоку DNS та комутатор захисту. Вам не доведеться турбуватися про якісь витоки інформації у цього постачальника, оскільки немає журналів підключення, які можна простежити для окремої людини.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS, Android, Linux та деяких маршрутизаторів Wi-Fi.

Плюси:

 • Керує мережею з понад 2000 серверів, що охоплюють 94 країни
 • Просте підключення до BoA з європейських та азіатських місць тестування
 • Шифрування найкращого класу забезпечує надійну безпеку та конфіденційність
 • Службовий персонал може надати допомогу в з’єднаннях, доступних цілодобово через чат
 • Не зберігає журналів трафіку персональних даних
 • Доступний широкий спектр програм – Windows, MacOS, Android, iOS, Linux та певних маршрутизаторів Wi-Fi

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі суперники

НАЙКРАЩИЙ VPN ДО ВНУТРЕННЯ ДО ВНУТРІ: ExpressVPN – це наш вибір №1. Палаючий швидкий і надійний вибір. Прекрасно розблокує всі основні гео-обмежені вміст та послуги. Основні функції конфіденційності та не зберігає журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш поглиблений огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish є американським постачальником з більш ніж 1200 серверами в понад 60 країнах. Цей постачальник повідомляв про проблеми BofA на деяких серверах, хоча всі ті, які ми перевірили, працювали чудово. Якщо є проблеми, перехід на американський сервер повинен зробити свою справу, або ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів для певного сервера країни.

З базовим планом, що дозволяє до п’яти одночасних з’єднань, ви будете охоплені для подорожі з декількома пристроями. Цей постачальник не найкращий для потокової передачі, але це так дуже популярний серед користувачів Kodi та торентерів.

IPVanish добре працює на фронті безпеки з 256-бітним шифруванням та ідеальною секретністю вперед. Цей постачальник, орієнтований на конфіденційність, має сувору політику нульових журналів, не зберігаються журнали трафіку чи з’єднання. Перемикач захисту та захист від витоку DNS працюють над тим, щоб надалі захистити вашу IP-адресу.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Мінімальна метушня для підключення до BoA через кілька тестових місць.
 • Не тримайте журналів щодо діяльності користувачів і не майте надійних налаштувань безпеки
 • Дуже великі швидкості
 • Пропозиція в режимі реального часу в чаті
 • Розблокує Netflix US

Мінуси:

 • Заявки на підтримку чату цілодобово, але для вирішення технічних питань може знадобитися до 2 днів, щоб вирішити електронною поштою

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: IPVanish є хорошим значенням для VPN, який має серверну мережу свого розміру. Підходить для доступу до BoA та має гарну конфіденційність та безпеку. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

На базі Румунії CyberGhost надає вам доступ до зростаючої кількості серверів, наразі понад 3600 у 57 країнах. Під час тестування його послуг у нас було жодних проблем із доступом до сайту BofA за допомогою декількох серверів у США, Європі та Азії. Якщо у вас виникли проблеми, CyberGhost пропонує використовувати географічно близький сервер для підключення.

Що стосується доступу до вмісту з географічним блокуванням, перебуваючи за кордоном, CyberGhost не розчарує. Це було розміщення a велика увага до того, щоб він міг доставляти вміст з обмеженим доступом з таких сайтів, як Netflix, Amazon Prime та BBC iPlayer, де б ти не опинився.

Ще один сильний гравець на захисті та конфіденційності, CyberGhost використовує 256-бітне шифрування AES і ідеальну таємницю вперед, а також вбудований перемикач захисту та захист від витоку DNS. Функція автоматичного захисту Wi-Fi означає, що додаток запам’ятає конкретні мережі тож вам не потрібно щоразу підключатися до VPN вручну. Отримуючи можливість підключення до п’яти пристроїв одночасно з одним планом, вам не доведеться турбуватися про переключення пристроїв.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Немає проблем з підключенням до BoA з різних тестових місць
 • Дуже добре та розблокує гео-обмежені сайти та контент
 • Програми прості в установці та використанні – хороший варіант для початківців
 • Тверді функції конфіденційності, включаючи kill-switch

Мінуси:

 • Не розблокує стільки потокових сайтів, скільки інших у цьому списку

ВИБІР ПОЧАТОК: CyberGhost легко налаштувати. Добре працює для доступу до веб-сайту BoA. Хороший варіант, якщо ви шукаєте швидке, надійне з’єднання та простий у користуванні інтерфейс. Може боротися з розблокуванням деяких популярних потокових сайтів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є шведським постачальником та є новим у цьому списку. Його порівняно невеликий розмір мережі, мабуть, не впливає на його ефективність. І це насправді може працювати на його користь у випадку з BofA та іншими банками, які можуть бути більш зацікавлені у блокуванні великих постачальників. Справді, у нас не було проблем з жодним із тестованих серверів. Ми перевірили підтримку клієнтів, і жодних відомих проблем не було, але вони були раді перевірити конкретні сервери швидко та на місці від нашого імені.

PrivateVPN може похвалитися деякими швидкими темпами та надає доступ до таких сайтів, як US Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer BBC, HBO та Hulu. Так можна під час подорожі до потоку серця. Основний план дозволяє підключити до шести пристроїв одночасно.

Ви будете раді з точки зору безпеки та конфіденційності з PrivateVPN, що відповідає імені. Він використовує сильне шифрування (126-бітне або 256-бітове в залежності від того, який протокол ви використовуєте), а також ідеальну таємницю вперед. Це знову підтримується перемикачем захисту (який вбиває Інтернет-з’єднання, якщо втрачено з’єднання VPN) та захистом від витоку DNS. Сувора політика без журналів, без журналів трафіку чи з’єднання, додає додатковий рівень захисту.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Під час нашого тестування безперервно підключено до BoA
 • Менша, більш незрозуміла мережа, яку потрібно націлити на геоблокування
 • Швидкі сервери, також відмінно підходять для безпечного та приватного розблокування потокових сайтів
 • Не веде жодного журналу

Мінуси:

 • Службовий персонал працює лише в робочий час в Європі
 • Новий провайдер все ще розширює свою мережу, має менше серверів на вибір

ВЕЛИКИЙ ЗА ШВИДКІСТЬ: PrivateVPN постійно надійний. Підходить для загального використання та розблокування вмісту з обмеженим географічним вмістом. Швидкість була напрочуд хороша в цьому кінці ринку. Це могло б мати більше серверів і не вистачає підтримки 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш поглиблений огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Маючи понад 5 400 серверів у 60 країнах, що працюють в Панамі NordVPN є одним з найбільших постачальників у нашому списку. Як одна з найбільших мереж, не все дивно, що NordVPN є більш імовірною ціллю для блокування таких організацій, як BofA. Не всі сервери дозволять отримати доступ до головного сайту Банку Америки можливо, вам доведеться звернутися в службу підтримки для актуального списку серверів, які працюватимуть.

Хоча ви перебуваєте за кордоном, якщо хочете транслювати трансляцію, NordVPN, без сумніву, доставить. З високою швидкістю і доступ до таких сайтів США Netflix, HBO, BBC iPlayer, Хулу, і Амазонський прайм, цей постачальник налаштований доставляти геоблокований вміст там, де і коли бажають цього користувача. Він навіть має спеціалізовані сервери, оптимізовані для швидкої трансляції.

Безпека забезпечується у вигляді 256-бітного шифрування AES у поєднанні з ідеальною секретністю вперед. Автоматичний захист Wi-Fi означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про незахищені мережі. Включений вимикач захисту та захист від витоку DNS, і журнали не зберігаються. Додатковим бонусом за допомогою NordVPN є те, що ви можете підключити до шести пристроїв одночасно, замість звичайних п’яти.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Служби підтримки підтримують оновлений список серверів, які можуть розблокувати BoA
 • Низькобюджетний постачальник, який не скупиться на конфіденційність та безпеку
 • Розблокує найпопулярніші сайти потокового передавання, наприклад Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video

Мінуси:

 • Ветеран-постачальник виділяється очевидним блокуванням сервера, в постійній грі котів і мишей з BoA
 • Настільний додаток може дещо звикнути
 • Будьте готові до того часу використовувати службу підтримки для розблокування BoA

СПОСОБНИЙ ВИБІР: NordVPN легко налаштувати. Відмінний варіант для доступу до сайтів та вмісту з обмеженим географічним вмістом. Підключає до 6 пристроїв одночасно. Програма не пропонує вибір комутації сервера. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш поглиблений огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для доступу до BofA з-за кордону?

Ви можете помітити, що всі наші рекомендовані послуги платні, і ви, напевно, натрапили на безкоштовні пропозиції під час пошуку. Останнє може бути добре в певних випадках, але зазвичай є якась інша ціна, яку потрібно заплатити за відмову від грошового збору.

Одне з найбільших проблем із безкоштовними провайдерами – вони часто пропонують мляву та ненадійну послугу порівняно з платними варіантами. Черга на сервер, а потім розв’язання з повільним переривчастим з’єднанням – це, мабуть, останнє, що вам хочеться, намагаючись здійснити онлайн-оплату під час подорожей..

Також слід враховувати безпеку, і безкоштовні послуги не завжди мають найкращу репутацію в цьому відділі. Цим постачальникам потрібно якось заробляти гроші, а це часто означає, що ви відмовитеся від приватності. Бізнес-моделі можуть включати зберігання журналів активності користувачів, відстеження файлів cookie та навіть продаж пропускної здатності в режимі очікування. У деяких безкоштовних VPN-сервісах навіть було відомо, що вони переносять зловмисне програмне забезпечення!

Незалежно від того, чи вирішите ви звернутися до безкоштовного або платного провайдера, завжди варто перевірити форуми, щоб побачити, чи не мають інші користувачі BofA проблеми з цією конкретною послугою. Ви побачите, що навіть у деяких платних послугах є проблеми. Наприклад, користувачі приватного доступу до Інтернету були досить голосними в онлайн-форумах щодо IP-адрес цього провайдера, які регулярно блокуються BofA.

Чому банки блокують VPN

Не зовсім зрозуміло, чому деякі банки блокують VPN, і важко отримати пряму відповідь від самих банків. Практика здається протиінтуїтивно зрозумілою, оскільки, використовуючи VPN, ви фактично допомагаєте зменшити ймовірність кіберзлочинів, таких як шахрайство та крадіжка особи.

Однак існує кілька теорій того, чому BofA та інші банки блокують трафік з VPN-серверів:

 • Одна з них полягає в тому, що банки використовують вашу IP-адресу для виявлення потенційних шахрайств. Віртуальні мережі можуть сприймати ефективність цієї методики.
 • Ще одна думка полягає в тому, що злочинці можуть використовувати злочинці для більш анонімного здійснення кіберзлочинів. Банки можуть зайняти позицію, що, отже, краще заблокувати весь трафік VPN, ніж ризикувати, коли деякі злочинці проникнуть.
 • Нарешті, оскільки часто певні сервери заблоковані, може статися так, що окремі IP-адреси були позначені злочинцями для неправильного використання, фактично блокуючи весь трафік з цих адрес.

Незважаючи на те, що причини такої практики можуть бути не зрозумілими або мають повний сенс, факт полягає в тому, що банки це роблять, тож користувачам потрібно буде знати, як їх обійти..

Поради щодо доступу до BofA з-за кордону

Використання VPN у наведеному вище списку має гарантувати, що ви не стикаєтесь із проблемами використання BofA за кордоном. Ось кілька додаткових порад щодо забезпечення плавного плавання.

Не прощайте VPN

VPN пропонує підвищену конфіденційність та безпеку, що особливо важливо під час подорожі. Якщо ви отримуєте доступ до свого облікового запису BofA, перебуваючи за кордоном, швидше за все, ви підключитесь до загальнодоступної мережі Wi-Fi, наприклад у готелі чи кафе. Це основні місця для хакерів, щоб отримати інформацію про вашу інформацію, тому важливо захистити себе VPN.

Деякі постачальники VPN фактично радять вам просто вимкнути додаток, коли ви переходите до певного веб-сайту, який блокується. Вони, ймовірно, роблять це, оскільки не можуть або не бажають вирішувати проблему і не хочуть переходити до іншого постачальника. Однак це має бути в крайньому випадку, оскільки ви більше не будете захищені.

Підключіться до американського сервера, якщо можливо

На основі нашого тестування та того, що ми дізналися від різних постачальників VPN, підключення через сервер США повинно дати вам найкращі шанси на доступ до сайту BofA. З іншого боку, є теорії, згідно з якими банки можуть вас заблокувати, виходячи з того, що ви входили з місця, яке було далеко від місця, коли ваша картка востаннє використовувалася. Тож у цьому випадку може бути краще спробувати увійти на сервер, який географічно близький вам.

У нас були неоднозначні результати. У деяких випадках американські сервери представляли найкращі варіанти. В інших випадках сервери США були заблоковані. Безперечно, у пошуку сервера, який працює, може бути трохи спроб та помилок.

Повідомте Банку Америки, що ви подорожуєте

Якщо ви будете користуватися сервером, який не використовується США, під час подорожі (або вдома з цього приводу), ви можете дати голові BofA перед тим, як їхати. Це не перешкоджає банку блокувати IP-адреси VPN, як правило, але може запобігти маркуванню вашого облікового запису.

Не змінюйте місця розташування серверів часто

Банки мають різні заходи, щоб спробувати запобігти шахрайству. Якщо Ви з’єднуєтесь з Таїландом одну хвилину, а Німеччину наступну, ймовірно, це підніме червоні прапори. Наслідки можуть включати заморожений рахунок та картки, які не ідеально підходять будь-коли, але особливо під час подорожі. Якщо ви входите в свій обліковий запис з-за кордону, намагайтеся щонайменше підключитися з подібного місця кожного разу.

Банк Америки“Майком Моцартом, ліцензованим під CC BY 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me