Як обійти затемнення Ліги НБА (вирішення VPN)

Як обійти затемнення Ліги НБА - вирішення VPN

Сезон НБА 2019–20 починається 22 жовтня 2019 року. Хоча Pass Pass NBA – це чудовий спосіб перегляду ігор, ви можете виявити, що деякі ігри недоступні (затьмарені). Ця проблема найчастіше стосується людей, які живуть у США, які хочуть в прямому ефірі наближатися до місцевих команд. На щастя, VPN або віртуальна приватна мережа дозволяє вам обходити затемнення NBA League Pass, немовби ви перебуваєте в іншому місці (але докладніше про це пізніше!).

Як обійти затемнення Ліги НБА: короткий посібник

Ви не встигли прочитати повну статтю? Нижче ви знайдете швидкий та простий покроковий посібник щодо того, як обійти затемнення Ліги НБА.

Ось як обійти затемнення проходження Ліги НБА за допомогою VPN:

  1. По-перше, підпишіться на якісний VPN, який пропонує хороші швидкості та безліч серверів (особливо в США). Ми рекомендуємо ExpressVPN. Однак NordVPN та CyberGhost – це дві надійні, великі альтернативи, які варто розглянути.
  2. Завантажте та встановіть відповідний мобільний додаток VPN, додаток для настільних ПК або розширення браузера для пристрою, з якого ви хочете переглянути NBA League Pass.
  3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключитися до сервера в тому місці, де гра не затьмарена. Якщо гра транслюється локально, вам потрібно підключитися до сервера в іншому стані. Якщо транслюється на національному рівні, підключіться до сервера в іншій країні, наприклад, Канаді чи Мексиці. Це допоможе вам отримати локальну IP-адресу і наштовхнути NBA League Pass на думку про те, що ви в іншому місці.
  4. Підпишіться на акаунт у лізі НБА, якщо ви ще цього не зробили. Він коштує 28,99 доларів США на місяць або 199,99 доларів США щорічно. Крім того, пропуск команди НБА становить 17,99 дол. США на місяць або 119,99 дол. США на рік. Доступ до гри як звичайний – тепер їх слід розблокувати!
  5. Якщо у вас все ще виникають проблеми, очистіть кеш і куки веб-переглядача. Або спробуйте інший сервер, якщо той, який ви використовуєте, потрапив у чорний список. Усі вищевказані VPN пропонують цілодобову підтримку, якщо вам потрібна додаткова допомога.

Якщо у вас є сумніви щодо того, чи вплинуть відключення на вашу територію, скористайтеся NBA Blackout Explorer, який дозволяє ввести поштовий індекс для отримання додаткової інформації.

Ліга НБА Пропуск провідника Blackout

Що таке пряме затемнення і чому воно використовується?

Перед кожним сезоном НБА різні місцеві та національні телерадіокомпанії отримують права на телевізійні ігри в НБА в прямому ефірі. Проблема полягає в тому, що коли ці права є ексклюзивними, навіть НБА не може транслювати ці ігри в режимі онлайн на цьому конкретному географічному ринку (натомість ігри доступні за запитом лише через три години після їх виходу в ефір). Це означає що цілком імовірно, що матчі місцевих команд будуть вичерпані. 

Скажімо, ви перебуваєте в Лос-Анджелесі, і ваша місцева телевізійна станція Fox або NBC має ексклюзивні права на трансляцію на ігри Clippers and Lakers. Оскільки місцевий мовник є на місці, ці ігри будуть вимкнено в Лос-Анджелесі і, як такі, недоступні на Лізі НБА. Так само, якщо гра транслюється на національному рівні, наприклад, ESPN або ABC, відбудеться загальнонаціональне затемнення гри.

NBA League Pass використовує ваш IP-адреса щоб визначити своє місцезнаходження. Таким чином, коли місцевий або національний мовник має ексклюзивні права на трансляцію гри в прямому ефірі, ви можете виявити гру, заштриховану на Лізі НБА Pass Pass. Тут корисна зміна вашої IP-адреси за допомогою VPN!

Обхід відключень NBA за допомогою VPN

Коли ми звернулися до НС Ліга-пропуску з Нью-Йорка, з’явилося таке повідомлення про затемнення:

«Виходячи з вашого поточного місцезнаходження, ви не можете переглядати прямі ігри Brooklyn Nets та New York Knicks. Ви можете слухати трансляцію в прямому ефірі або дивитись архів цих ігор через 3 дні після трансляції. “

Ліга НБА Пройдіть місцеве повідомлення про затемнення

Однак, локальні відключення не є єдиними обмеженнями, з якими ви стикаєтесь з пропуском Ліги НБА. Насправді багато національних ігор, що транслюються, також не включаються:

“Ігри, які транслюються на ESPN, ABC, TNT та NBA TV, не будуть доступні для перегляду в прямому ефірі на NBA League Pass. Ви можете слухати трансляцію в прямому ефірі або дивитись архів цих ігор через 3 години після трансляції. “

Ліга НБА Пройдіть повідомлення про затемнення національних

Тож як VPN може допомогти вам обійти відключення проходження Ліги НБА? Коли ви підключаєтесь до VPN-сервера, ваш інтернет-трафік шифрується. Це ускладнює веб-сайтам та службам пізнання вашого справжнього місцезнаходження. Підключившись до сервера в іншому штаті США чи іншій країні, вам буде призначена нова, тимчасова IP-адреса. Це призведе до того, що сайт проходу Ліги НБА подумає, що ви перебуваєте в іншому місці, що дозволяє вам обійти затемнення.

Обхід Ліги НБА Пропускайте затемнення через робочий стіл

Ви можете використовувати свій ПК або Mac, щоб обійти відключення NBA League Pass. Все, що вам потрібно зробити – це підключитися до VPN-сервера поза зоною затемнення. Наприклад, якщо це локальне затемнення, вам потрібно буде підключитися лише до сервера в іншому штаті США.

Національні затемнення дещо інші. У цьому випадку вам доведеться підключитися до сервера в іншій країні. В ідеалі це повинна бути країна, яка є географічно найближчою, але все ще знаходиться поза регіоном затемнення. Наприклад, якщо ви перебуваєте в США, ви повинні спробувати сервери в Канаді та Мексиці. Потім затемнену гру слід розблокувати та отримати доступну для перегляду в прямому ефірі. Не забудьте очистити кеш-пам’ять браузера та файли cookie, якщо вміст не завантажується.

Обхід Ліги НБА Пропускайте затемнення на мобільний телефон

Як і на настільних пристроях, ви можете обійти відключення NBA League Pass на мобільному пристрої. Однак це варто знати НБА використовує ваш телефон GPS та дані про місцезнаходження щоб визначити, де ти. Деякі VPN не працюють, зокрема з програмами NBA League Pass. Якщо ви плануєте переглядати мобільний телефон, спробуйте скористатися веб-браузером телефону.

На момент написання програми мобільні додатки ExpressVPN, NordVPN та CyberGhost змогли обійти відключення проти проходження Ліги НБА. Якщо у вас все ще виникають проблеми, ви можете потенційно підробити GPS-адресу свого телефону. Є програми, які дозволяють вам це робити. Однак для цього потрібен ув’язнення вашого iPhone або вкорінення вашого пристрою Android. Зауважте, що немає гарантій, що це спрацює. Процес відрізняється від одного пристрою до іншого, і деякі програми становлять загрозу безпеці, тому будьте обережні.

Чи можу я користуватися безкоштовним VPN, щоб обминути відключення проти НС-Ліги?

На жаль, багато безкоштовних VPN не в змозі обійти відключення проходження Ліги НБА. Одна з проблем полягає в тому, що вони часто мають лише невелику кількість серверів. Як такий, ви можете виявити обмежені варіанти, коли шукаєте сервер в іншому штаті США або країна. Однак інша проблема полягає в тому, що безкоштовні сервери VPN зазнають великого навантаження. Це спричиняє низькі швидкості, що є особливою проблемою при прямому ефірі. Деякі безкоштовні VPN-сервіси навіть зменшують вашу пропускну здатність, намагаючись керувати цим, що призводить до відставання та буферизації під час перегляду ігор NBA в Інтернеті.

Ми також рекомендуємо не використовувати безкоштовні VPN з міркувань безпеки. Хоча безкоштовний VPN дозволяє вам отримати доступ до всілякого вмісту з обмеженим доступом, він також повинен захищати вашу конфіденційність. Це включає шифрування ваших даних та захист вашої особистої інформації від витоків. На жаль, у багатьох безкоштовних VPN таких заходів немає. Після всього, безкоштовний VPN – це бізнес, який означає, що він може зареєструвати ваш запис історію перегляду, продаючи його третім особам. Також вас можуть засипати нерелевантними, невідповідними спливаючими оголошеннями. Загалом, безкоштовний VPN просто не вартий клопоту.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me