Як обійти VPN-блоки для Netflix, Amazon Prime, Hulu та інших

Як обійти VPN-блоки для Netflix, Amazon Prime та інших

Найпопулярніші потокові сервіси майже завжди заблоковані у регіонах, тобто вони доступні лише у певних регіонах. Деякі, як Netflix, роблять цей крок далі, пропонуючи різний контент від однієї країни до іншої. Хороша новина полягає в тому, що ви можете сфабрикувати своє місцезнаходження, підключившись до VPN, що дозволяє отримувати доступ до послуг із заблокованими регіонами з будь-якого місця. Намагаючись запобігти цьому, основні потокові платформи реалізували функції виявлення VPN, але вони не є непогрішними. Нижче ми повідомимо, як обійти блоки VPN для таких служб, як Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer.

Тож як сервіс потокової передачі дізнається, в якій країні ви перебуваєте? Більшість гео-обмежених платформ перевіряють вашу IP-адресу, дозволяючи вам отримувати доступ, якщо ви перебуваєте в підтримуваному місці, і заважаєте користуватися службою, якщо ви цього не зробите. Під час підключення до VPN-сервера вам надається нова, регіональна IP-адреса, яка відповідає розташуванню цього сервера. Тепер на платформах з фіксованим регіоном виявиться, що ви фактично перебуваєте в тому ж регіоні, що і вибраний сервер VPN, і ви можете користуватися послугою.

Ось як обійти VPN-блоки на Netflix та інших платформах

За іронією долі, все, що вам потрібно зробити, щоб обійти блоки VPN – це використовувати кращу VPN. Нижче ми проаналізуємо вас покроково.

Ось як обійти VPN-блоки на Netflix та всіх улюблених потокових службах:

  1. По-перше, підпишіться на VPN, який може розблокувати широкий спектр потокових служб. Ми особливо рекомендуємо ExpressVPN, але NordVPN та CyberGhost – це сильні, дешеві альтернативи.
  2. Завантажте відповідну версію програми для свого пристрою та ввійдіть у систему.
  3. Підключіться до VPN-сервера в необхідній країні. Наприклад, ви використовуєте американський сервер для розблокування Netflix US або британський сервер для BBC iPlayer BBC.
  4. Нарешті, відтворіть відео на вибраній Вами службі. Це має розпочатися відразу, але якщо ні, очистіть файли cookie та кеш браузера, а потім перезавантажте сторінку. Якщо проблеми не зникають, зверніться до служби підтримки користувачів VPN, щоб дізнатися, чи є конкретний сервер, який ви повинні використовувати.

Як служби виявляють та блокують VPN?

Існує кілька способів сказати, чи підключений користувач до VPN або проксі, і нові методи розробляються постійно. Нижче ми розглянули декілька найпоширеніших:

Використання даних GPS

світовий глобус

Розблокувати послуги з фіксованим регіоном, такі як Netflix, набагато складніше, якщо ви використовуєте мобільний телефон або планшет. Це пов’язано з тим, що мобільні пристрої зберігають велику кількість інформації, якої немає на настільних комп’ютерах, включаючи поточне місцезнаходження GPS. Якщо, наприклад, ваша GPS та IP-адреса кажуть, що ви перебуваєте у США, ймовірно, що ви є. З іншого боку, якщо у вас є американська IP-адреса, але ваші дані GPS говорять, що ви перебуваєте у Франції, ви майже напевно використовуєте VPN.

Перевірка відомого чорного списку VPN

Більшість потокових платформ зберігають список IP-адрес, що належать відомим серверам VPN. Цей вид блокування, як правило, є більш ефективним щодо безкоштовних VPN або тих, що мають невеликі мережі, оскільки це мертвий поступ, коли та сама IP-адреса використовується для входу в сотні облікових записів Netflix за один 24-годинний період.

Однак, Чорний список IP-адрес робить дуже мало для зупинки великих постачальників VPN. З тисячами серверів користувачі зазвичай можуть без проблем знайти працюючий сервер. Крім того, той факт, що відомий VPN може розблокувати сумно вперту послугу, може навіть залучити більше клієнтів.

Блокування трафіку з конкретних портів

Під час перегляду Інтернету ви надсилаєте дані на сервер будь-якого веб-сайту. Цей сервер має різні порти, сконфігуровані для прийому різних видів трафіку, наприклад, більшість приймає трафік HTTP на порт 80 або трафік HTTPS через порт 443. Однак деякі протоколи VPN мають свої конкретні порти. Це означає, наприклад, що якщо веб-сайт хоче повністю блокувати PPTP-з’єднання, все, що потрібно зробити, це заблокувати порт, який використовує протокол PPTP: порт 1723.

Звичайно, існують способи блокування портів. Деякі VPN пропонують функції, які зашифровують ваші дані і маскувати його як звичайний HTTP-трафік, акуратно переступивши всю цю проблему. Крім того, сервіси повинні були заблокувати численні порти для обслуговування всіх доступних протоколів VPN, і це може перешкодити законним користувачам отримати доступ до послуги.

Глибокий огляд пакетів

Цей метод насправді не використовується потоковими службами. Натомість його в основному використовують постачальники послуг Інтернету (ISP) у країнах, де Інтернет сильно обмежений або VPN заборонені. Ефективно ця технологія вивчає інтернет-трафік користувача та фільтрує його на основі заздалегідь визначених правил. Наприклад, якщо ви намагаєтеся надіслати трафік VPN через стандартний порт HTTP, це можна виявити та зупинити.

Найпростіший спосіб перемогти глибоку перевірку пакетів – це використання VPN, що використовує вдосконалену технологію маскування. VPN шифрують ваші дані, тобто ніхто (навіть уряд) не може бачити, що ви отримуєте в Інтернеті, а функції приховання переробляють ваш трафік, приховуючи шаблони даних, які вказують на те, що ви використовуєте VPN, і дозволяєте вам обійти глибоку перевірку пакетів. Звичайно, якщо країна використовує глибоку перевірку пакетів, ймовірно, вона також блокує доступ до сайтів VPN. Тому важливо встановити VPN перед тим, як приїхати.

Дивіться також: Посібник з глибокого огляду пакетів

Як мені знати, що платформа виявила використання VPN?

Помилка проксі-сервера Netflix

Іноді служби скажуть вам прямо, якщо вони думають, що ви використовуєте VPN. Netflix, наприклад, має сумнозвісну “Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі“Помилка, і Amazon Prime Video говорить”Ваш пристрій підключено до Інтернету за допомогою послуги VPN або проксі.”Однак частіше ви побачите загальну помилку, яка повідомляє вам, що ви не в потрібній країні, як-от”BBC iPlayer працює лише у Великобританії“Або”Слінг-телевізор доступний лише у США.

З іншого боку, ви можете виявити, що помилок немає, і служба просто не працює при підключенні до VPN. Відео може нескінченно завантажуватись, незважаючи на те, що ви використовуєте високошвидкісне з’єднання, або веб-сайт може просто перестати завантажуватися наскрізь.

Чи можу я розблокувати Netflix, BBC iPlayer та інші сайти з безкоштовним VPN?

Безкоштовні VPN навряд чи розблокують основні потокові послуги як Netflix, Prime Video та Amazon BBC iPlayer. Для початку вони часто мають дуже малі мережі, а це означає, що якщо навіть один сервер потрапить у чорний список, це може мати великий вплив. Навіть якщо ви знайдете сервіс, який працює, потокове передавання, ймовірно, все ще буде складним, оскільки безкоштовні VPN, як правило, мають більше користувачів, ніж їхні мережі можуть підтримувати, що призводить до надзвичайно низької швидкості.

Варто також зазначити, що безкоштовні VPN не мають найкращих даних щодо безпеки та конфіденційності. Насправді, в одному дослідженні було протестовано понад 280 безкоштовних VPN-додатків і виявлено, що майже 40% містять зловмисне програмне забезпечення. Навіть ті, які не були обов’язково безпечними, оскільки понад 80% були вразливими до витоків IPv6, а майже кожен п’ятий використовував взагалі ніяке шифрування. Ці ризики також не обмежуються маловідомими компаніями; у 2015 році Хола потрапив у продаж, коли продає пропускну здатність своїх користувачів для полегшення роботи ботнету.

Чому мої VPN більше не розблоковують потокові послуги?

Якщо ваш VPN раніше розблокував певну потокову службу і більше не працює, цілком імовірно, що платформа вдосконалила свої заходи виявлення VPN. Хороша новина полягає в тому, що великі постачальники VPN пишаються тим, що можуть розблокувати найвпертіші платформи, і майже завжди знаходять рішення невдовзі після їх блокування. Насправді іноді все, що вам потрібно зробити, це підключитись до іншого сервера. Якщо ви справді намагаєтесь, служба підтримки клієнтів вашого VPN повинна мати можливість надавати подальшу допомогу.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me