Як обійти геоблокування за допомогою VPN та підробляти своє місцезнаходження

Як перемогти геоблокування за допомогою VPN та підробляти своє місцезнаходження


У наші дні більшість основних потокових сервісів, а також спортивні, ігрові та азартні ігри, є регіональними. Це означає, що до них можуть звертатися лише користувачі у певних країнах. Крім того, деякі країни (наприклад, Китай) обмежують доступ до широкого спектру послуг, деякі з яких надзвичайно популярні в інших місцях. На щастя, існує простий спосіб обійти геоблокування: підключитися до VPN.

VPN працюють за допомогою маршрутизації вашого трафіку через сервер в іншій країні. Це приховує вашу справжню IP-адресу – яка часто використовується для визначення вашого місцезнаходження – і замінює її тимчасовою IP-адресою, характерною для кожної країни. Як результат, більшість платформ з обмеженою географічною діяльністю не можуть визначити різницю між користувачем VPN та тим, хто фактично знаходиться у потрібному місці.

В якості додаткової переваги VPN шифрують ваш трафік, щоб ваш роботодавець, уряд та постачальник послуг Інтернету (ISP) не бачили, що ви отримуєте в Інтернеті. Це особливо корисно, якщо ви перебуваєте в країні із суворою інтернет-цензурою.

Як уникнути геоблокування за допомогою VPN

За допомогою правильного VPN легко отримати доступ до послуг із заблокованими регіонами за кордоном. Просто виконайте наведені нижче дії.

Ось як обійти геоблокування за допомогою VPN:

 1. Почніть із реєстрації на відповідну VPN. Ми особливо рекомендуємо ExpressVPN, але NordVPN та CyberGhost – це дві універсальні, дешеві альтернативи.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN, подбаючи про те, щоб отримати правильну версію для свого пристрою.
 3. Підключіться до одного з серверів VPN у відповідній країні. Наприклад, вам потрібно буде використовувати британський сервер, щоб розблокувати BBC iPlayer BBC або американський Hulu.
 4. Увійдіть до обраної послуги та відтворіть відео. У більшості випадків це має розпочатися негайно, але якщо ні, очистіть кеш і куки веб-переглядача, а потім оновіть сторінку.

Якщо у вас все ще виникають проблеми, варто зв’язатися безпосередньо зі службою підтримки VPN, щоб побачити, чи є певний сервер, який ви повинні використовувати.

Коли я можу зіткнутися з геоблокуванням?

Є дві основні ситуації, в яких може виникнути геоблокування. Перший – коли ви намагаєтеся скористатися такою послугою, як Netflix, BBC iPlayer або ESPN за кордоном. Деякі платформи потокової передачі мають різні бібліотеки вмісту для різних регіонів, а інші абсолютно недоступні за межами необхідних країн. Наприклад, телевізор Sling заважає вам навіть переглядати його веб-сайт за кордоном, кажучи:Нам шкода. Слінг-телевізор доступний лише у США.”

Це тому, що потокові сервіси, як правило, мають лише право показувати свій вміст у певних країнах. Інші типи сайтів також гео-обмежують вміст. Наприклад, веб-сайти для проведення ставок зазвичай обслуговують лише людей, які знаходяться в певних країнах.

Інша ситуація, в якій ви можете зіткнутися з геоблокуванням, – це при спробі отримати доступ до вмісту, який у вашому поточному місці обмежений, заборонений чи проти закону. Це не обов’язково означає, що вам нічого не вигідно; деякі країни просто мають різні цінності, що призводить їх до блокування таких речей, як азартні ігри, побачення та сайти соціальних медіа.

Залежно від того, де ви знаходитесь у світі, ви можете виявити, що ви навіть не можете користуватися послугами, які можна вважати важливими, як-от WhatsApp, Skype або FaceTime. Усі три та більше заблоковані в таких країнах, як Китай та ОАЕ, що може ускладнити спілкування з друзями та родиною додому.

Як веб-сайти та служби можуть визначати, у якій країні я перебуваю?

Здебільшого служби повністю покладаються на IP-адресу користувача, щоб вказати, де він знаходиться у світі. Однак більш розвинені платформи часто застосовують додаткові заходи верифікації. Вони можуть перехрестити вашу IP-адресу з даними про місцезнаходження GPS, наприклад, якщо ви використовуєте мобільний пристрій або перевіряєте вашу IP-адресу зі списком відомих серверів VPN.

Іноді навіть веб-сайт, до якого ви намагаєтеся отримати доступ, не блокує з’єднання, це уряд. Наприклад, у Великого брандмауера Китаю є розширений список заблокованих веб-сайтів та відстежується внутрішній трафік для конкретних ключових слів та розпізнаваних моделей трафіку VPN, щоб побачити, чи намагаєтесь ви отримати доступ до заблокованого веб-сайту.

Чи можу я обійти Великий брандмауер Китаю за допомогою VPN?

Особливо важко, хоча і неможливо, обійти регіональні обмеження в Китаї. Ви не можете просто встановити VPN і почати перегляд веб-сторінок, оскільки уряд надзвичайно наполегливо намагається заблокувати весь доступ до послуг, орієнтованих на конфіденційність, включаючи веб-сайти VPN. Як результат, в Китаї є лише кілька VPN, які надійно працюють.

Якщо ви плануєте поїздку в Китай (або будь-яку країну, яка обмежує доступ до VPN), вам доведеться заздалегідь завантажити та встановити VPN. Ми також рекомендуємо зробити помітку про будь-які дзеркальні сайти, якими може працювати ваша VPN, а також інструкції щодо налаштування служби вручну. Ця інформація повинна зберігатися у захищеному паролем файлі та зберігатися локально на вашому пристрої, оскільки країни із суворою онлайн-цензурою прагнуть заблокувати доступ до хмарних платформ зберігання даних.

Не впевнені, чи блокується певний веб-сайт у Китаї? Ви можете перевірити, перш ніж приїхати, ввівши URL-адресу в наш інструмент Great Firewall. Пам’ятайте: Великий брандмауер постійно оновлюється, тому навіть якщо сайт доступний прямо зараз, це може бути не тоді, коли ви потрапите в Китай.

Чи можу я перемогти геоблокування за допомогою безкоштовного VPN або проксі?

Безкоштовні VPN, як правило, борються, коли справа стосується розблокування послуг. Вони часто мають менші мережі, ніж їхні платні конкуренти, тому платформам простіше вносити в чорний список усі свої IP-адреси, а з меншими ресурсами складніше знайти рішення, коли вводяться нові функції виявлення VPN. Безкоштовні проксі-сервери мають подібні проблеми з ефективністю, і що ще гірше, вони лише захищають трафік вашого веб-переглядача, тобто все, що ви робите в додатку, все одно буде видно.

Зазвичай ці сервіси мають величезну кількість користувачів, тому ви майже напевно відчуєте малу швидкість. Навіть якщо безкоштовний VPN або проксі розблокує обрану вами послугу, вам, швидше за все, доведеться боротися з довгим часом буферизації та затримкою відтворення.

Безкоштовні сервіси VPN мають слабкий досвід щодо конфіденційності. Опитування понад 280 безкоштовних VPN-додатків виявило, що майже 40% містять зловмисне програмне забезпечення та понад 80% просочились особистої інформації за IPv6.

Найгірше, що майже кожен п’ятий не використовував жодного шифрування, тобто їхні користувачі не були безпечнішими, ніж під час звичайного веб-перегляду. Ми навіть бачили, що основні гравці в цьому просторі використовують тіньову ділову тактику, наприклад, коли Хола був спійманий продавати пропускну здатність своїх користувачів для полегшення роботи ботнету.

Чому мій VPN не розблокує певну послугу?

Деякі платформи мають більш жорстке геоблокування, ніж інші. Наприклад, трансляція на місцевому телебаченні, ймовірно, не матиме вбудовані функції гео-обмеження та виявлення VPN. Однак Netflix – міжнародна мережа, яка коштує мільярди доларів, абсолютно так. Ось чому деякі користувачі стикаються з помилками типу “Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі“Під час доступу до геоблокованих служб через VPN.

Навіть якщо ви побачите помилку, можливо, ваш VPN насправді може розблокувати вибрану вам послугу. Іноді ви виявите, що не кожен сервер працює, тому намагання іншого сервера – це часто все, що потрібно. Якщо у вас виникли проблеми, ви можете звернутися безпосередньо до служби підтримки VPN. Кращі постачальники пропонують 24/7 чату в прямому ефірі, тому ви можете часто працювати за кілька хвилин.

До яких послуг я можу отримати доступ за кордон за допомогою VPN?

За допомогою правильного VPN ви можете отримати доступ до величезної кількості геоблокованих сайтів та служб з будь-якої точки світу. Нижче ми перерахували деякі типи вмісту, які можна розблокувати:

 • Сайти потокового телебачення (Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video)
 • Сайти для потокової передачі спорту (ESPN, beIN Sports, Sportsnet)
 • Соціальні медіа (Facebook, Twitter, Instagram)
 • Азартні та ігрові сайти (Bet365, SkyBet, Steam)
 • Послуги обміну повідомленнями (WhatsApp, Telegram)
 • Послуги знайомств (Tinder, Match, PlentyOfFish)
 • Веб-сайти з новинами (NYTimes, Washington Post, The Guardian)
 • Веб-сайти конфіденційності (ExpressVPN, Comparitech, OpenVPN)
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map