Як дивитися Viaplay з будь-якого місця з VPN

Як дивитися Viaplay з будь-якого місця з VPN


Viaplay має регіональний характер і доступний лише в Данії, Фінляндії, Норвегії та Швеції. Однак, оскільки ця послуга покладається на IP-адресу користувача, щоб дізнатись, у якій країні він перебуває, розблокувати ViaPlay за кордоном так само просто, як підробляти своє місцезнаходження за допомогою VPN.

VPN працюють, шифруючи ваш інтернет-трафік (пропонуючи вам більшу конфіденційність в Інтернеті) та перенаправляючи його на VPN-сервер у вибраному вами місці. Підключившись, наприклад, до сервера в Данії, ви отримаєте датську IP-адресу. Це дозволяє розблокувати гео обмежені веб-сайти та сервіси, такі як Viaplay.

Як дивитися Viaplay за кордоном з VPN

Перше використання VPN? Не хвилюйтесь, це все дуже швидко і просто. Насправді ми проведемо вас покроково:

Ось як дивитися Viaplay за кордоном (за межами Данії, Швеції, Фінляндії та Норвегії):

 1. Якщо у вас немає облікового запису Viaplay, вам потрібно буде зареєструватися. Введіть адресу електронної пошти, пароль та інформацію про свою кредитну чи дебетову картку. Viaplay пропонує двотижневу безкоштовну пробну версію. Ви можете скасувати підписку в будь-який час протягом двох тижнів.
 2. Зареєструйтеся одним із перелічених нижче VPN – ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 3. Завантажте та встановіть для свого пристрою відповідну програму VPN або розширення браузера.
 4. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в країні, з якої ви хочете переглядати Viaplay (Данія, Фінляндія, Норвегія чи Швеція).
 5. Перейдіть на Viaplay і виберіть деякий вміст, який зараз слід розблокувати. Якщо ні, то рекомендуємо очистити кеш-пам’ять веб-переглядача та спробувати інший сервер.

Вибір найкращого VPN для Viaplay – непросте завдання. Це тому, що на ринку існує багато VPN-сервісів, кожен з яких має унікальні плюси та мінуси. Ми звузили варіанти, вибравши VPN, які відповідають таким вимогам:

 • Сервери в Данії, Фінляндії, Норвегії та Швеції для розблокування Viaplay
 • Швидкі та послідовні з’єднання для потокової передачі
 • Захищає ваші дані шифруванням та політикою без журналів
 • Підтримка клієнтів за допомогою чату та електронної пошти (бажано цілодобово)
 • Пропонує програми для початківців, зручні для настільних і мобільних платформ
 • Включає гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати це без ризику

Ми детально вивчимо кожну VPN детальніше нижче. Однак, ось короткий підсумок найкращих VPN для перегляду Viaplay за кордоном, якщо вам не вистачає часу:

Найкращі VPN для перегляду Viaplay за кордоном

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для перегляду Viaplay. Швидкі сервери в 94 країнах. Також розблокує Netflix. Дуже зручні програми. Цілодобова підтримка та захист за допомогою шифрування.
 2. NordVPN: Кращий бюджет VPN. 400 серверів у північних країнах. Розблокуйте Viaplay та Netflix. Підключіть до шести пристроїв одночасно. Включає сувору політику без журналів.
 3. CyberGhost: VPN без журналів із тисячами серверів. Працює з Viaplay та Netflix US. Цілодобова підтримка прямого чату та безліч функцій безпеки. Забезпечте до семи пристроїв.
 4. IPVanish: Сервіс із США із серверами в 60 країнах. Розблокує Viaplay. Дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно. Захистіть за допомогою шифрування та політики без журналів.
 5. PrivateVPN: Дуже швидкі сервери для потокової передачі Viaplay. Додані для початківців програми та можуть використовуватися на шести пристроях. Політика без шифрування і шифрування забезпечують вашу конфіденційність.
 6. Surfshark: Одночасно підключайте необмежену кількість пристроїв. Дивіться Viaplay за кордоном та розблокуйте Netflix. VPN без журналів із підтримкою 24/7 та зручними програмами.

Кращі VPN для Viaplay

Ось наш список найкращих VPN, які дозволяють переглядати Viaplay з будь-якого місця:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020розблокує viaplayТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN пропонує сервери в 94 країнах, включаючи Данію, Фінляндію, Норвегію та Швецію. Ця послуга пропонує швидкісні швидкості та необмежену пропускну здатність. Таким чином, це чудовий вибір для потокової передачі, і ви навряд чи зможете зіткнутися з перебоями навіть під час перегляду в прямому ефірі. Як і розблокування будь-якої версії Viaplay, ExpressVPN працює з Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer тощо. Ви можете використовувати його для захисту більшості своїх пристроїв, оскільки він має підтримку на багатьох платформах і дозволяє до п’яти одночасних підключень.

Що відрізняє ExpressVPN від багатьох VPN на ринку, це те, що він пропонує універсальні, зручні для користувача програми, а також розширення для найпопулярніших браузерів. Це також сильно захищено: 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та функція перемикання, що зупиняє весь трафік кожного разу, коли ви раптово втрачаєте зв’язок. ExpressVPN оснащений цілодобовою підтримкою чату та електронної пошти та не зберігає ідентифікаційних журналів користувачів.

Підписка на ExpressVPN означає, що ви можете підключатися до серверів через додатки для Windows, Mac, Android, iOS та Linux. Також є розширення для браузерів для Chrome і Firefox, а також власна прошивка для маршрутизаторів.

Плюси:

 • Швидкі сервери в Данії, Фінляндії, Норвегії та Швеції
 • Розблокує Viaplay, MTV USA, Netflix тощо
 • Дуже зручні програми та розширення для браузера
 • Підтримка чату в реальному часі доступна цілодобово через чат та електронну пошту
 • Високий рівень безпеки з шифруванням та перемикачем на знищення
 • Підключіть до п’яти пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Досить дорого порівняно з більшістю VPN на ринку

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩЕ VPN ДЛЯ ГЛЯДЖЕННЯ VIAPLAY: ExpressVPN – наш вибір №1. Швидкі, надійні швидкості для безперебійного потоку. Сервери у 94 країнах. Розблокує Viaplay, Netflix та Amazon Prime Video. Включає в себе підтримку 24/7 та безліч функцій безпеки, включаючи шифрування. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує viaplayТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN дозволяє легко розблокувати Viaplay завдяки a об’єднав 400 серверів у Данії, Фінляндії, Норвегії та Швеції. Насправді вся його мережа складається з понад 5700 серверів у 60 країнах, що робить її прекрасним вибором для розблокування таких послуг, як і регіональні мережі, як Netflix та Hulu майже з будь-якої точки світу. Налаштування та використання NordVPN простий завдяки зручним для користувачів додаткам та наявній цілодобовій підтримці чату.

Це велике значення VPN, яке дозволяє підключати до шести пристроїв одночасно. Більше того, це служба без реєстрації, яка серйозно ставиться до вашої безпеки. Ваші дані захищені 256-бітним шифруванням AES, перемикачем захисту та захистом від витоків DNS та IPv6. Центральний офіс NordVPN знаходиться в Панамі, країні, де немає законів про обов’язкове зберігання даних, і, відповідно, NordVPN не зберігає журналів.

Ви можете використовувати NordVPN через додатки для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та Android TV. Для завантаження також доступні розширення браузера Chrome та Firefox. Також можливо вручну налаштувати NordVPN з сумісними маршрутизаторами.

Плюси:

 • 400 серверів у країнах Viaplay (і понад 5700 серверів по всьому світу)
 • Використовуйте його для трансляції Viaplay, а також Netflix та Amazon Prime Video
 • Пропозиція в чаті, що працює 24 години на добу
 • Дозволяє до шести одночасних з’єднань
 • VPN без журналів зі спеціальними серверами для покращення конфіденційності

Мінуси:

 • Деякі сервери трохи повільні для потокової передачі або торрент

Наш результат:

4.5 з 5

БЮДЖЕТ VPN: У NordVPN є сотні серверів для розблокування Viaplay. Сильна безпека з політикою без журналів та спеціальними серверами. Дуже простий у використанні, а також розблокує Netflix. Включає в себе підтримку чату в режимі 24/7 та дозволяє мати до шести одночасних з’єднань. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергострозблокує viaplayТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має мережу серверів, що швидко розвивається, у 60 країнах, включаючи ті, у яких Viaplay доступний. Що ще краще, цей VPN пропонує дуже високі швидкості та необмежену пропускну здатність, що робить його ідеальним для перегляду, трансляції та торрент. Це означає, що вам не доведеться миритися з нескінченними буферизаціями та відставаннями під час перегляду Viaplay. Як додатковий бонус, ви також можете використовувати CyberGhost для розблокування платформ, таких як Netflix US та BBC iPlayer.

Цей VPN пропонує безліч функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. Програми спрощують активацію блокатора оголошень або застосування HTTPS на веб-сайтах. Також є 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та автоматичний вимикач на знищення. CyberGhost має сувору політику без журналів і пропонує підтримку в чаті 24/7, якщо вам це потрібно. Крім того, за допомогою одного облікового запису CyberGhost можна одночасно захистити до семи пристроїв.

CyberGhost можна використовувати для захисту різноманітних пристроїв завдяки програмам для Windows, Mac, Android, iOS, Android TV та Amazon Fire Stick / Fire TV. Розширення для браузерів пропонуються для Chrome і Firefox. Linux та маршрутизатори потребують встановлення вручну.

Плюси:

 • Відмінна швидкість для трансляції Viaplay або Netflix US
 • Функції безпеки включають блокатор оголошень і сувору політику без журналів
 • Використовуйте його для одночасного захисту до семи пристроїв
 • 24/7 підтримка прямого чату
 • 45-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

 • Трохи непослідовні при розблокуванні деяких потокових служб
 • Немає програми для Linux

Наш результат:

4 з 5

ВЕЛИКОБЕЗПЕЧЕНО: CyberGhost має сильні функції безпеки та сувору політику без журналів. Дуже швидкі сервери для трансляції Viaplay за кордон. Також розблокує Netflix US. Цілодобова підтримка в прямому чаті та зручні для початківців додатки та розширення браузера. Підключіть сім пристроїв одночасно. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishрозблокує viaplayТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має близько 40000 IP-адрес на 1300 серверах. Ця мережа поширюється в десятках країн, включаючи скандинавські країни, в яких Viaplay доступний. Швидкість сервера швидка, що дозволяє вам передавати потоки без помітного відставання або буферизації. Ви також можете використовувати IPVanish для розблокування основних платформ, таких як Netflix US. Однак одна з найкращих особливостей IPVanish – це те, що це дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно. Це чудово, якщо у вас багато пристроїв або плануєте ділитися VPN з родиною.

Хоча установка та використання IPVanish проходить швидко і просто, ви можете зв’язатися із службою підтримки IPVanish 24/7 за допомогою прямого чату. Цей VPN на базі США допомагає вам залишатись анонімними в Інтернеті за допомогою різних його функцій безпеки, включаючи 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та автоматичний вимикач на знищення. Найголовніше, що ваша конфіденційність захищена політикою без журналів. Варто також пам’ятати, що на відміну від більшості VPN, IPVanish володіє, а не орендує свої сервери, знижуючи ризик втручання сторонніх сторін.

IPVanish доступний для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Він також працює з Linux і вибирає маршрутизатори, але повинен бути налаштований вручну.

Плюси:

 • Успішно розблокує Viaplay, а також Netflix US
 • Дозволяє підключати 10 пристроїв через один обліковий запис
 • Включає в себе підтримку чату в режимі 24/7
 • Захищає вашу конфіденційність політикою без журналів
 • Добре працює з Kodi та Amazon Fire Stick

Мінуси:

 • Не вдається розблокувати деякі популярні сервіси потокового передавання
 • Не пропонує розширення для браузера

Наш результат:

4 з 5

10 ПІДТРИМАННІ ПІДТРИМКИ: IPVanish має сервери в Данії, Фінляндії, Норвегії та Швеції для трансляції Viaplay. Дозволяє підключати до 10 пристроїв через один обліковий запис. Включає цілодобову підтримку чату в режимі реального часу та захищає ваші дані своєю політикою без реєстрації. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує viaplayТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є прекрасним вибором, якщо ви хочете високошвидкісні сервери для трансляції Viaplay. Хоча це менший VPN з приблизно 150 серверами, його мережа поширюється в 60 країнах, включаючи Данію, Фінляндію, Норвегію та Швецію. PrivateVPN надає перевагу в розблокуванні географічних веб-сайтів і служб. Це дозволяє переглядати Netflix, Amazon Prime Video та HBO Go, де б ви не були.

Ви можете захистити до шести пристроїв одночасно з PrivateVPN. Це простий сервіс, який можна використовувати з настільними та мобільними додатками, які дозволяють вам підключитися до сервера за лічені секунди. Включена підтримка чату в реальному часі, плюс ця VPN також застосовує політику без журналів. Штаб-квартира PrivateVPN розташована у Швеції, заявляє, що на неї не застосовуються обов’язкові закони про збереження даних. Він додатково захищає ваші дані за допомогою 256-розрядного шифрування AES, перемикача захисту та захисту від витоку DNS та IPv6. Ви також можете платити в Bitcoin, якщо хочете ще більшу конфіденційність.

Якщо ви зареєструєтеся з PrivateVPN, ви можете завантажити програми для Windows, Mac, Android та iOS. Однак для використання з Linux та маршрутизаторами потрібна ручна установка.

Плюси:

 • Швидкі сервери в скандинавських країнах для перегляду Viaplay за кордоном
 • Також розблокує подобається Netflix, BBC iPlayer та HBO Go
 • Закріпіть шість пристроїв одночасно
 • Допомагає залишатись анонімним в Інтернеті за допомогою шифрування та політики без журналів

Мінуси:

 • Невелика мережа серверів

Наш результат:

4.5 з 5

ШВИДКА СВІТЛА: PrivateVPN ідеально підходить для потокової передачі завдяки своїм швидким серверам. Розблокує Viaplay, Netflix тощо. Програми для початківців, зручні для настільних ПК та мобільних пристроїв. Можна використовувати на до шести пристроях одночасно. Захищає ваші дані за допомогою політики шифрування та без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує viaplayТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark це чудовий універсал із серверами у всіх країнах, де пропонується Viaplay. Загалом він має близько 800 серверів приблизно в 50 країнах, що робить його ідеальним для розблокування обмеженого вмісту. Він добре працює з Netflix, а також Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Пропоновані швидкості цілком підходять для потокової передачі. Однак однією з відмінних особливостей Surfshark є те, що це дозволяє здійснювати необмежене одночасне з’єднання.

Якщо ви вперше використовуєте VPN, ви обов’язково оціните прості у використанні програми та розширення веб-переглядача Surfshark. Ви можете легко шукати фізичні та віртуальні сервери та навіть бачити останні останні використовувані сервери. Surfshark пропонує цілодобову підтримку чату, якщо у вас виникнуть проблеми. 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 – це частина вражаючого пакета безпеки Surfshark. Існує також сувора політика без реєстрації та можливість підключення відразу до декількох серверів (подвійний VPN) для додаткової безпеки.

Підписка Surfshark надає вам доступ до програм для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Ви також можете завантажити розширення браузера Chrome та Firefox. Linux і вибрані маршрутизатори також сумісні, але потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Дивіться Viaplay, MTV, США та Netflix
 • Одночасно підключайте необмежену кількість пристроїв
 • Включає в себе підтримку чату в режимі 24/7
 • Дуже сильна безпека завдяки суворій політиці без реєстрації

Мінуси:

 • Досить невелика мережа серверів
 • Деякі сервери пропонують непослідовні швидкості

Наш результат:

4 з 5

НЕЗАГАЛЬНІ З’ЄДНАННЯ: Surfshark дозволяє підключити стільки пристроїв, скільки потрібно одночасно. Розблокує Viaplay та Netflix. Відмінні, прості у використанні програми та пропонують підтримку цілодобово через чат у прямому ефірі VPN без журналів з великою кількістю функцій захисту, включаючи подвійну VPN. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду Viaplay?

Ми не рекомендуємо використовувати безкоштовні VPN з Viaplay або взагалі в будь-який час. Для цього є низка причин. Зокрема, безкоштовні VPN неефективні, якщо мова йде про розблокування потокових служб, таких як Viaplay, Netflix та DAZN. Швидкість сервера, як правило, повільна з регулярними перервами, що особливо засмучує при прямому ефірі. Середня безкоштовна мережа VPN-сервера невелика, порівняно мало серверів у невеликій кількості країн.

Окрім того, що дозволяє вам переглядати Viaplay за кордоном, VPN повинен покращити вашу безпеку в Інтернеті. Такі функції, як шифрування, захист від витоку DNS та IPv6 та комутатор заборони, повинні бути включені для захисту ваших даних. На жаль, безкоштовні VPN, як правило, не відрізняються від таких функцій. Більше того, дуже мало безкоштовні VPN пропонують суворий політика без журналів а про деякі подібні послуги навіть відомо, що вони реєстрували та продавали вашу історію переглядів.

Дивись також: Кращі VPN без журналу

Що я можу спостерігати на Viaplay?

Viaplay – послуга потокової передачі, доступна в декількох скандинавських країнах. Ось перелік деякого вмісту, який ви можете переглядати на Viaplay, хоча слід зазначити, що доступні заголовки можуть відрізнятися від країни до іншої:

 • Отрута
 • Анатомія Грей
 • BlacKkKlansman
 • Сімянин
 • Еквалайзер 2
 • Проповідник
 • Король Лев
 • Відчайдушні домогосподарки
 • Дитячий водій
 • Чикаго П.Д..

Окрім телевізійних шоу та фільмів на замовлення, Viaplay пропонує також заняття спортом у прямому ефірі, які включають:

 • Ліга чемпіонів УЄФА
 • прем’єр-ліга
 • UFC
 • Бундесліга
 • НФЛ
 • НХЛ
 • Формула 1
 • Європейський тур PGA
 • Як дивитися Viaplay за кордоном з VPN
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map