Як дивитися TV4 Грати за межами Швеції за допомогою VPN

Як дивитися TV4 Грати за межами Швеції за допомогою VPN

VPN або віртуальна приватна мережа дозволяє вам дивитися TV4 Play за межами Швеції. Це робиться шляхом маршрутизації даних вашого пристрою через зашифрований тунель, який підключається до VPN-сервера. У цьому є дві основні переваги. Перший – підключившись до сервера в іншій країні, ви можете привести веб-сайти та служби до думки, що ви переглядаєте це місце. Наприклад, підключення до сервера в Швеції змусить веб-сайт TV4 Play думати, що ви перебуваєте в Швеції, оскільки він побачить, що у вас є шведська IP-адреса.

Інша перевага використання VPN полягає в тому, що, коли ваші дані шифруються, ваша конфіденційність в Інтернеті збільшується. Це означає, що ваш Інтернет-провайдер (ISP) не зможе бачити, що ви робите в Інтернеті, або передавати цю інформацію третім сторонам.

Якщо ви ще не встигли прочитати повну статтю, ось короткий підсумок найкращих VPN для TV4 Play:

 1. ExpressVPN: Швидкий і дуже надійний сервіс VPN для трансляції TV4 Play за межами Швеції. Також розблокує Netflix. Високо захищений за допомогою шифрування та переключення. Широкий спектр зручних програм та підтримка чату в режимі 24/7.
 2. NordVPN: Багато серверів у Швеції та понад 5000 у всьому світі. Розблокує TV4 Play та Netflix. Цілодобова підтримка прямого чату та дозволяє до 6 одночасних з’єднань. Захищає вашу конфіденційність політикою без журналів.
 3. CyberGhost: Зростаюча мережа серверів у Швеції робить її ідеальною для перегляду TV4 Play. Швидка швидкість передачі потоку та можливість підключення до 7 пристроїв одночасно. Забезпечує потужні функції безпеки, включаючи 256-бітове шифрування.
 4. IPVanish: Велике значення VPN, що дозволяє підключити до 10 пристроїв. Потік TV4 Грати з понад десяток швидких та надійних серверів у Швеції. Захищає ваші дані за допомогою шифрування та має політику без журналів.
 5. PrivateVPN: Дивіться TV4 Play за кордоном на високошвидкісних серверах. Розблокує Netflix та Amazon Prime Video. Використовувати на до 6 пристроях. Зручні для користувача програми та дуже захищені за допомогою анонімної реєстрації.

Як дивитися TV4 Грати за межами Швеції за допомогою VPN

Ось, що вам потрібно зробити, щоб дивитися телевізор TV4 Play за кордоном з VPN (не хвилюйтесь, це швидко і просто!):

 1. Підпишіться на один із перелічених нижче VPN. Ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення VPN, переконайтесь, що обрали відповідну версію для свого пристрою.
 3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в Швеції.
 4. Оновіть кеш і куки веб-переглядача, перш ніж оновити сторінку Play TV TV.
 5. Гео-обмежений вміст тепер має бути розблокований!

На ринку існує багато VPN, які відрізняються за якістю. Ми створили 5 найкращих VPN для перегляду TV4 Play за межами Швеції на основі їх відповідності наступним критеріям:

 • Сервери в Швеції, які можуть розблокувати TV4 Play
 • Швидкі, надійні з’єднання для високоякісної трансляції
 • Сильна безпека із шифруванням та політикою без журналів
 • Підтримка чату та електронної пошти (бажано, доступна цілодобово)
 • Зручні програми та розширення браузера для початківців

Кращі VPN для TV4 Play

Ось наш список найкращих VPN для перегляду телепрограми за межами Швеції:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСіч 2020 Розблокування TV4 PlayTested січня 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN найкращий VPN для перегляду TV4 Play за межами Швеції. Ця послуга має понад 3000 серверів у 94 країнах, включаючи Швецію. Ми перевірили багато таких серверів і виявили їх швидкі та послідовні. Потрібно говорити, що це робить ExpressVPN ідеальним для трансляції TV4 Play. Дійсно, ExpressVPN розблокує більшість гео-обмеженого вмісту, на який ви, швидше за все, натрапите, включаючи потокові сервіси, такі як Netflix та Amazon Prime Video.

Хоча відомий своєю високою продуктивністю, ExpressVPN зовсім не складний у використанні. Насправді, своє програми та розширення браузера дуже доступні навіть для початківців. Існує меню налаштувань для швидкого та простого налаштування різних налаштувань та підключення до сервера займає всього кілька секунд. Якщо у вас виникають труднощі, ExpressVPN пропонує цілодобову підтримку, яка доступна через чат та електронну пошту.

ExpressVPN використовує низку функцій, щоб забезпечити вашу безпеку в Інтернеті. Можливо, найважливішим є 256-бітове шифрування AES. Однак є також захист від витоку DNS та IPv6, перемикач на знищення та розділене тунелювання. Ця служба VPN базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про збереження даних. Крім того, ExpressVPN стверджує, що він не зберігає ніяких журналів активності чи з’єднання, що означає, що ваша конфіденційність дуже захищена при використанні цього VPN.

Ви можете використовувати ExpressVPN через додатки для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та маршрутизаторів. Також є можливість розширень браузера Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Швидкі та надійні сервери в Швеції для трансляції TV4 Play
 • Також розблокує Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Захищає ваші дані найвищим рівнем шифрування
 • Більше 3000 серверів у 94 країнах для розблокування вмісту по всьому світу
 • Цілодобова підтримка клієнтів через чат та електронну пошту
 • Пропонує широкий спектр зручних програм та розширень веб-переглядача

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж інші VPN у цьому списку

НАЙКРАЩЕ VPN ДЛЯ ГЛЯДЖЕННЯ ТВ4 ГРИ: ExpressVPN – це наша №1 рекомендація Пропонує чудову трансляцію TV4 Play завдяки швидким та надійним серверам. Також розблокує Netflix. Зручні програми, цілодобова підтримка клієнтів та захищені за допомогою шифрування. Спробуйте без ризиків завдяки 30-денній гарантії повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNРозблокує TV4 PlayTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має понад 5000 серверів у 60 країнах (і вражаючих 188 серверів у Швеції, що дозволяють вам легко дивитися TV4 Play за кордоном), а це означає, що ви можете розблокувати вміст, подібний США, Великобританії та Японії. Наш досвід потокової передачі за допомогою NordVPN є позитивним, майже не перешкоджаючи, навіть при потоковому режимі високої чіткості. Крім TV4 Play, NordVPN може розблокувати Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video.

Ця послуга надає пріоритет простоті користування. Додатки та розширення веб-переглядача дуже зручні в користуванні і дозволяють вам бачити поточне навантаження кожного сервера. Дійсно, з такою кількістю серверів легко знайти один досить швидкий, щоб відповідати вашим потребам перегляду та потокового пошуку. NordVPN можна використовувати на до 6 пристроях одночасно і включає підтримку 24/7 живого чату, що робить його чудовим варіантом вартості для розгляду. Він також має високу безпеку з 256-бітним шифруванням AES, захистом від витоку DNS, перемикачем на знищення та політикою без журналів.

NordVPN доступний для завантаження для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та Android TV. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox. Маршрутизатори вимагають налаштування вручну.

Плюси:

 • Майже 200 серверів у Швеції для трансляції TV4 Play за кордоном
 • Розблокує Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Висока безпека з шифруванням та політикою без журналів
 • Підтримка чату в реальному часі, доступна 24/7
 • Використовуйте на до 6 пристроях одночасно

Мінуси:

 • Деякі сервери знаходяться на повільній стороні

ВИКЛЮЧНА ЦІННІСТЬ: NordVPN – це простий у користуванні і недорогий VPN з відмінною цілодобовою підтримкою клієнтів. NordVPN має майже 200 серверів у Швеції для трансляції TV4 Play. Пропонує політику без реєстрації та можливість підключення до 6 пристроїв одночасно. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергострозблокує програму tv4 playТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має швидко зростаючу мережу серверів у Швеції. На момент написання цього документу його було 84 у Швеції та понад 3600 у 58 інших країнах. Окрім наявності багатьох серверів, CyberGhost швидкий, пропонуючи хороші швидкості для трансляції TV4 Play за межами Швеції. Цей VPN пропонує необмежену пропускну здатність і дозволяє підключати до 7 пристроїв одночасно. Як і TV4 Play, ви також зможете використовувати CyberGhost для розблокування таких служб, як Netflix US.

Швидка та зручна послуга VPN, CyberGhost пропонує великий вибір програм та розширень браузера. Крім настільних і мобільних додатків, є також додаток для Android TV. CyberGhost пропонує вражаючу пропозицію щодо безпеки із суворою політикою без журналів, що забезпечує вашу особисту інформацію приватною. Він також використовує 256-бітове шифрування AES для захисту ваших даних, а також захист від витоку DNS та перемикач захисту. І останнє, але не менш важливе, CyberGhost пропонує велику 45-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати це без ризику..

Для CyberGhost доступні такі програми: Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick та Android TV. Розширення для браузерів пропонуються для Chrome і Firefox. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Дуже багато швидких серверів у Швеції для перегляду TV4 Play
 • Пропонує різноманітні програми, в тому числі для Android TV
 • Підключіть до 7 пристроїв одночасно
 • Сильні функції безпеки, включаючи шифрування та перемикач на знищення
 • Щедра 45-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

 • Неможливо розблокувати деякі потокові сайти

ШВИДКО ДЛЯ СТРАМІНГУ: CyberGhost пропонує десятки шведських серверів для швидкої та послідовної трансляції TV4 Play. Має додаток для Android TV і дозволяє до 7 одночасних підключень. Захистіть за допомогою шифрування та політики без журналів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishрозблокує програму Tv4 playТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish це чудовий сервіс VPN для сімей, оскільки дозволяє до 10 одночасних підключень через один обліковий запис. Маючи 14 серверів у Стокгольмі, Швеція, це робить перегляд TV4 Play за кордоном швидким та простим. Загалом, IPVanish має мережу приблизно з 1300 серверів у 75 місцях. Потокове передавання за допомогою IPVanish дуже зручне завдяки його дуже швидким та надійним швидкостям. Дійсно, в наших тестах ми змогли плавно передавати TV4 Play без буферизації та відставання.

Налаштування та використання IPVanish легко, навіть для тих, хто не знайомий з VPN. Програми полегшують пошук сервера з можливістю пошуку за країною та навіть затримкою. IPVanish – послуга, що базується в США, з політикою без журналів. Ваші дані захищені 256-бітним шифруванням AES, хоча також є захист від витоків DNS. Перемикач захисту забезпечує те, що ваші дані не просочуються, скорочуючи трафік вашого пристрою у разі падіння VPN-з’єднання.

IPVanish пропонує додатки для настільних ПК (Windows та Mac), мобільних пристроїв (Android та iOS) та Fire TV. Однак для Linux, а також маршрутизаторів потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Розблокувати TV4 Play з 14 серверами у Стокгольмі, Швеція
 • Швидка, послідовна швидкість перегляду та потокового потоку
 • Захищає ваші дані шифруванням та політикою без журналів
 • Дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Немає можливості розширення браузера
 • Бореться за розблокування деяких потокових сайтів

НАДІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ: IPVanish забезпечує без стрес-трансляції TV4 Play завдяки надійним серверам у Стокгольмі, Швеція. Захистіть до 10 пристроїв за допомогою одного облікового запису. Особливості безпеки включають в себе перемикач шифрування та вбивства. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує програму tv4 playТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN особливо добре підходить для трансляції TV4 Play за кордоном завдяки чудовій швидкості сервера. Справді, PrivateVPN дуже добре працює з більшістю потокових служб, включаючи Netflix, Amazon Prime Video, і BBC iPlayer. У нього є сервери у Швеції та 59 інших країнах, що дозволяє розблокувати гео обмежений вміст майже з будь-якої точки світу. Крім того, ця послуга дозволяє підключити до 6 пристроїв одночасно.

Ми знайшли PrivateVPN дуже простим у використанні завдяки інтуїтивному дизайну його додатків. Як прості, так і розширені меню, вони доступні для всіх користувачів. PrivateVPN дуже безпечний завдяки 256-бітовому шифруванню AES та захисту від витоків DNS та IPv6. Окрім перемикача на знищення та політики без реєстрації, також є можливість підписатись анонімно, використовуючи електронну адресу, що викидається, та оплату в Bitcoin.

Ви можете використовувати PrivateVPN через додатки для Windows, Mac, Android та iOS. Ручна конфігурація потрібна для Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Високошвидкісні сервери для TV4 Play
 • Розблокує Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Забезпечте до 6 своїх пристроїв
 • Багато функцій безпеки, включаючи анонімну реєстрацію

Мінуси:

 • Невелика мережа з приблизно 100 серверів
 • Живий чат недоступний 24/7

Високошвидкісні сервіси: PrivateVPN швидкий для трансляції TV4 Play та Netflix. Використовувати на до 6 пристроях. Додатки сприятливі для початківців, тоді як безпека пропонується з шифруванням, перемикачем на замовлення та політикою без журналів. Можливість оплати в Bitcoin. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду TV4 Play за кордоном?

Хоча для перегляду TV4 Play за кордоном можна використовувати безкоштовний VPN, радимо бути обережними з кількох причин. Зокрема, безкоштовні VPN мають багато користувачів на невеликій кількості серверів, що призводить до низької продуктивності. Деякі безкоштовні VPN також обмежують вашу пропускну здатність а це означає, що трансляція TV4 за кордоном буде перервана з великою кількістю буферизації та відставання.

Однак безкоштовні VPN не лише проблеми з продуктивністю. Що стосується безпеки, то безкоштовні VPN зазвичай також не подряпаються. У деяких випадках у вільних VPN відсутні основні функції безпеки, такі як високий рівень шифрування або перемикання на знищення. Деякі безкоштовні VPN навіть знайдено для реєстрації вашої діяльності та продажу її третім особам.

Що я можу дивитись на TV4 Play?

TV4 Play пропонує широкий спектр телевізійних програм із жанрами, які включають документальні, драматичні, гуморні, стилі життя та спорт. Деякі із запропонованих шоу включають:

 • Nyhetsmorgon
 • Робінсон
 • Фермери – Нордж
 • Nyheterna
 • Хем до гардена
 • Найбільший програш
 • Гламур
 • Ягарна
 • Семестр
 • Валандер

Що таке C More?

C More – платформа на основі передплати, яка дозволяє користувачам переглядати контент TV4 Play без реклами. Тут також розміщено преміальний вміст, який не можна знайти на звичайній платформі TV4 Play. Сюди входять такі фільми, як Дедпул 2, Гаррі Поттер, і Чудо-жінка і телепередачі типу Гра престолів і Seinfeld.

Які пристрої сумісні з TV4 Play?

Усі рекомендовані VPN пропонують програми для настільних ПК та мобільних пристроїв, що дозволяють вам легко дивитися телевізор TV4 Play за кордоном. Ви можете дивитись TV4 Play на наступних пристроях:

 • Мобільний (iOS та Android)
 • Настільний ПК (ПК та Mac)
 • Планшет
 • Google Chromecast
 • Apple TV (покоління 3 та 4)
 • Android TV
 • Samsung Smart TV
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me