Як дивитися Shudder будь-де з VPN в 2020 році

Найкращі VPN-адреси для Shudder, щоб ви могли їх переглядати за кордоном

Географічні обмеження не є новими для потокових сайтів, таких як Shudder. Симпатії Netflix та HBO Go також мають вміст, який доступний лише у вибраних країнах. Якщо ви спробуєте отримати доступ до Shudder з непідтримуваного регіону, ви побачите таке повідомлення:

Ми ще не доступні у вашій країні. Наша команда наполегливо працює над тим, щоб винести всі крики на екран поруч із вами.”

Це пояснюється тим, що вміст Shudder є заблокованим у регіонах і доступний лише у США, Канаді, Великобританії та Ірландії.

Повідомлення про помилку здригання

Таке повідомлення може спричинити занепокоєння, але не хвилюйтесь! За допомогою якісного VPN ви можете передавати Shudder з-за кордону, де б ви не знаходилися. Для тих, хто не знає термін, VPN означає “Віртуальна приватна мережа”. Він служить для приховування вашої IP-адреси та місцезнаходження, дозволяючи вам використовувати сервер в іншій країні. Це дуже корисно для прямого трансляції улюбленого вмісту, особливо якщо, як і Shudder, він обмежений певними місцями.

Не можете чекати, щоб дізнатися найкращі VPN-адреси Shudder? Ось короткий підсумок:

Найкращі VPN для розблокування Shudder за кордоном

 1. ExpressVPN: Швидкі сервери для безперебійної потокової передачі Shudder. Також розблокує Netflix. Цілодобова підтримка прямого чату та прості у користуванні програми. Високо захищений.
 2. NordVPN: Більше 5000 серверів по всьому світу. Розблокує здригання, Amazon Prime Video тощо. Забезпечує цілодобову підтримку та чудову безпеку з політикою без журналів.
 3. CyberGhost: Високошвидкісні сервери для потокової передачі Shudder, а також Netflix US. Підключіть до 7 пристроїв одночасно. Використовує шифрування для захисту ваших даних.
 4. IPVanish: Дозволяє до 10 одночасних підключень. Добре працює з Shudder. Забезпечує підтримку чату в реальному часі і сумісний з Kodi. Включає політику без журналів.
 5. PrivateVPN: Швидкі сервери для Shudder, Netflix та HBO Go. Використовувати на до 6 пристроях. Особливості безпеки включають в себе перемикач шифрування та вбивства. Прості програми.
 6. Surfshark: Необмежене одночасне з’єднання. Багато серверів для розблокування Shudder, а також Netflix. Захистіть VPN без журналів із підтримкою 24/7.

Хоча на ринку є багато VPN, не всі вони працюють із Shudder. Дійсно, багато хто виявляється повільним і навіть прямо небезпечним у використанні. Ось чому ми шукали високий і низький рівень найкращої VPN Shudder, вибираючи лише ті, які відповідають наступним критеріям:

 • Сервери в десятках країн світу
 • Швидке з’єднання для швидкісного потокового передавання
 • Відсутня реєстрація ваших особистих даних
 • Високий рівень безпеки з шифруванням
 • Швидке та ефективне обслуговування клієнтів
 • Підключіть кілька пристроїв одночасно

Кращі VPN для Shudder

Погляньте на наш найкращий список VPN для передачі Shudder з будь-якого місця в 2019 році:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Блокує тремтінняТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Ми виявили ExpressVPN бути кращим VPN для Shudder з кількох причин. Що особливо вражає у цьому VPN, – це кількість доступних серверів. Ти маєш вибір понад 3 000 VPN-серверів у 94 країнах, включаючи всі країни, в яких доступний тремтіння. Ми протестували Shudder на різних серверах ExpressVPN і виявили, що потоки дуже гладкі без перерв.

Використовувати ExpressVPN – це освіжаюче швидко та просто за допомогою програми або навіть розширення для браузера для додаткової зручності. Перемикання між серверами займало декілька секунд, тоді як простий користувальницький інтерфейс означає, що ви навряд чи зіткнетеся з будь-якими труднощами. Однак у вас все ще є можливість зв’язатися із службою підтримки клієнтів ExpressVPN цілодобово, яку ми виявили надзвичайно швидкою у своїй відповіді – це не завжди так, як це стосується деяких платних VPN.

Безпека – ще один важливий фактор при виборі VPN для Shudder або будь-якого іншого потокового сервісу (ExpressVPN також працює з Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video). Цей VPN базується на Британських Віргінських островах і не зберігає ідентифікаційних журналів. Функції безпеки ExpressVPN включають 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач захисту.

ExpressVPN має додатки для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та маршрутизаторів. Ви також можете завантажити розширення для браузера для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Швидкі сервери у всіх країнах із Shudder (США, Великобританія тощо)
 • Також розблокує Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Зручні програми та розширення браузера
 • Пропонує підтримку цілодобово через чат та електронну пошту
 • Захистіть за допомогою функції шифрування та вбивства
 • Не зберігає ідентифікаційних журналів

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж більшість конкуруючих VPN

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ШУДЕРА: ExpressVPN – наш найкращий вибір для перегляду Shudder за кордоном. Швидкі швидкості для безшовної трансляції. Також розблокує Netflix та Amazon Prime Video. Забезпечує підтримку в чаті 24/7 та зручні для користувача програми. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує здриганняТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Якщо це велика кількість серверів, які ви шукаєте, NordVPN цілком може бути для вас. Маючи понад 5000 серверів, це одна з найбільших мереж сервера VPN навколо. Потрібно говорити, що швидко знайти сервери для Shudder легко. Ви також можете використовувати NordVPN для розблокування Netflix. Хоча ви можете вибрати сервер за країною, ви також можете вибрати один із таких серверів спеціальності: подвійний VPN, P2P, лук через VPN та виділений IP. Більше того, NordVPN можна використовувати одночасно на шести пристроях.

Цей VPN на основі Панами гарантує 99,9% безперервного обслуговування відповідно до його умов обслуговування, що робить його надійним VPN для перегляду Shudder. У нас не було проблем з переглядом відео у форматі 1080p HD на Shudder, без буферизації та затримок. Безпека та конфіденційність – ще одна сфера, в якій NordVPN надає перевагу. Він має політику нульових журналів без журналів трафіку чи сеансів. Ви також можете очікувати 256-бітного шифрування AES, а також захисту від витоку DNS та IPv6, а також перемикача захисту.

NordVPN доступний для Windows, Mac, Android, iOS та Linux. Розширення браузера доступні для Chrome і Firefox. Маршрутизатори вимагають налаштування вручну.

Плюси:

 • Вражаюча мережа з понад 5000 серверів
 • Розблокує Shudder, Netflix, BBC iPlayer тощо
 • Дозволяє підключати до 6 пристроїв одночасно
 • Відмінна підтримка клієнтів доступна 24/7 через чат в прямому ефірі
 • Високо захищений політикою без журналів для захисту вашої конфіденційності

Мінуси:

 • Швидкість сервера може бути дещо вражена

НАЙКРАЩА ЦІННІСТЬ: NordVPN – це хороший варіант бюджету. Він має понад 5000 серверів і легко розблокує Shudder, Netflix та Amazon Prime Video. Використовувати на до 6 пристроях. Цілодобова підтримка прямого чату та відмінна безпека із суворою політикою без журналів. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергострозблокує здриганняТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost є ще одним чудовим VPN для розблокування Shudder за кордоном. Використовуючи CyberGhost разом із Shudder та Netflix US, ми відчували дуже швидкі та постійні швидкості завдяки надійній наданій послузі. Це зводиться до того, що CyberGhost пропонує необмежену пропускну здатність і трафік. Додатки мають дуже простий у користуванні інтерфейс, який робить вибір сервера приємним та простим.

План CyberGhost охоплює до семи пристроїв, щоб ви могли використовувати його на всьому, від настільного комп’ютера до мобільного телефону. Якщо у вас виникли якісь проблеми з налаштуванням, ви завжди можете скористатися підтримкою чату в режимі 24/7, яка виявилася дуже швидкою та корисною у наших запитах. І останнє, але, безумовно, не менш важливе, CyberGhost була єдиною компанією VPN у 2018 році, яка отримала ідеальний бал у нашому тесті найкращі VPN для конфіденційності та анонімності. Спеціальні функції безпеки включають 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6, перемикач на знищення та політику без журналів.

Програми CyberGhost доступні для Windows, Mac, Android, iOS, Android TV та Amazon Fire Stick / Fire TV. Ви також можете завантажити розширення для браузера для Chrome і Firefox. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Розблокує Shudder, Netflix US та BBC iPlayer
 • Хороші швидкості для потокової передачі без буферизації та відставання
 • Підключіть до 7 пристроїв одночасно
 • 24/7 підтримка клієнтів у прямому ефірі
 • VPN без журналів, який використовує шифрування для захисту ваших даних

Мінуси:

 • Бореться за розблокування деяких бібліотек Netflix

ШВИДКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА: CyberGhost має швидкі сервери для передачі Shudder за кордон. Також можна використовувати з Netflix US. Дозволяє підключити до 7 пристроїв. Включає в себе підтримку цілодобово та програми для початківців. VPN без журналів із шифруванням. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishрозблокує здриганняТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має швидкі сервери, що робить його ідеальним для передачі Shudder за кордон. Він пропонує необмежену пропускну здатність і необмежений трафік P2P. Наші тести на різних серверах IPVanish на Shudder були дуже гладкими, 1080p відео змогли відтворюватися безперебійно. IPVanish має понад 1300 серверів VPN в десятках країн і, як відомо, є дуже надійним VPN як для Shudder, так і для використання з телевізійними палками Kodi та Amazon Fire TV.

Ще одна велика перевага IPVanish – це те, що він дозволяє вам мати 10 одночасних підключень на декількох пристроях що більше, ніж переважна більшість платних VPN. Наш досвід роботи з додатком був позитивним, і простота використання буде особливо оцінена новачками в VPN. IPVanish пропонує високий рівень безпеки з 256-бітним шифруванням. Також вбудований захист від витоку DNS та IPv6, а також перемикач захисту, що запобігає виявленню вашої IP-адреси у разі падіння з’єднання..

Додатки IPVanish доступні для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Хороші швидкості для потокового здригання за кордон
 • Особливо добре з Kodi та Amazon Fire Stick
 • Підключіть до 10 пристроїв одночасно
 • Високо захищений за допомогою шифрування та автоматичного перемикача на знищення

Мінуси:

 • Базується в США (член альянсу розвідки “П’ять очей”)
 • Не пропонує опцію оплати в біткойнах за покращену анонімність

10 ПІДХОДНІ ПІДТРИМКИ: IPVanish виділяється тим, що пропонує до 10 одночасних підключень на рахунок. Він має хороші швидкості і добре працює з Shudder. Сумісний з Kodi та безпечний із шифруванням та відсутністю журналів. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує здриганняТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є ще одним VPN, який варто розглянути. Це менший VPN з близько 100 серверами по всьому світу, але тести різних доступних розміщених серверів дали вражаючі результати. PrivateVPN дозволяє безперешкодно передавати відео Shudder у форматі 1080p HD в той час як комутація серверів була швидкою та легкою за допомогою простого додатка PrivateVPN (хоча також доступні розширені варіанти).

PrivateVPN можна використовувати на до 6 пристроях одночасно, що більше, ніж багато інших VPN на ринку. Що стосується безпеки та конфіденційності, PrivateVPN заявляє, що він не зберігає журналів трафіку даних. Також є 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6, а також перемикач захисту від інших функцій безпеки, щоб захистити вас. Також пропонується послуга чату в прямому ефірі з можливістю віддаленої допомоги та встановлення, якщо вона потрібна.

PrivateVPN пропонує програми для Windows, Mac, Android та iOS. Вам доведеться дотримуватися інструкцій щодо налаштування з Linux та маршрутизаторами.

Плюси:

 • Дуже великі швидкості для потокової передачі Shudder, а також Netflix
 • Дозволяє підключити до 6 пристроїв
 • Додаткові для користувачів програми для настільних і мобільних платформ
 • Захищає вас в Інтернеті за допомогою шифрування та політики без журналів

Мінуси:

 • Підтримка чату в реальному часі недоступна цілодобово
 • Тільки пропонує близько 100 серверів

ПОСЛУГИ високої швидкості: PrivateVPN швидкий, що ідеально підходить для потокового здригання. Також розблокує Netflix та Amazon Prime Video. Підключіть до 6 пристроїв. Дуже зручний і безпечний із шифруванням та суворою політикою без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує здриганняТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark виділяється тим, що дозволяє мати необмежену кількість одночасних з’єднань. Це чудово, якщо ви плануєте поділитися своїм VPN з родиною. Цей VPN має сервери в десятках країн, включаючи США, Великобританію, Канаду та Ірландію. Таким чином, ви можете використовувати його для передачі Shudder за кордон. Surfshark також розблокує популярні потокові сервіси, включаючи Netflix.

Якщо ви вперше користуєтеся VPN, ви поцінуєте Surfshark завдяки його сприятливим для початківців додаткам та розширенням браузера. Той факт, що пропонується підтримка чату в режимі 24/7, робить це ще простіше. Це VPN без реєстрації, що базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про обов’язкове зберігання даних. Для захисту ваших даних використовується 256-бітове шифрування AES. Також включений захист від витоків DNS та IPv6 та функція перемикання убивства, що робить цю високоефективну VPN-службу врахованою для Shudder.

Ви можете завантажити програми Surfshark для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Також включені розширення для браузера для Chrome і Firefox. Однак для Linux та маршрутизаторів потрібна конфігурація вручну.

Плюси:

 • Розблокує здригання, а також подобаються Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє одночасно підключати необмежену кількість пристроїв
 • Відмінна підтримка клієнтів, доступна цілодобово через чат наживо
 • Високий рівень безпеки з політикою без реєстрації та шифрування

Мінуси:

 • Всього пропонується близько 800 серверів

НЕЗАГАЛЬНІ ЗВ’ЯЗКИ: Surfshark пропонує велику цінність, оскільки дозволяє одночасно підключати необмежену кількість пристроїв. Добре працює з Shudder та Netflix. Пропонує підтримку чату в режимі 24/7 та зручні для користувача програми. Політика без реєстрації та шифрування. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Як дивитися Shudder за кордоном з VPN

Встановити VPN можна швидко і просто для розблокування Shudder та інших потокових служб, таких як Netflix. Все, що вам потрібно зробити – це виконати наступні прості дії:

Використання VPN для перегляду Shudder за кордоном

 1. Зареєструйтеся одним із 6 найкращих VPN для Shudder – ми рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть Shdder VPN, вибравши відповідну версію.
 3. Відкрийте програмне забезпечення VPN та підключіться до сервера (вам потрібно вибрати його в США, Канаді, Великобританії чи Ірландії, щоб переглянути Shudder за кордоном)
 4. Виберіть один із фільмів жахів Шодер. Можливо, вам доведеться очистити кеш і куки веб-переглядача, щоб зміни вступили в силу.
 5. Тепер вміст слід розблокувати!

Чи можу я дивитися Shudder з безкоштовним VPN?

Це хороше запитання, особливо тому, що те, що безкоштовно, часто стає привабливим варіантом. Хоча деякі з вас можуть використовувати безкоштовні VPN для перегляду Shudder за кордоном, є кілька причин, чому ми не рекомендуємо їх. Загалом, безкоштовні VPN пропонують низьку продуктивність порівняно з платними VPN. Це має сенс, коли доступно занадто багато користувачів і занадто мало серверів, а також обмеження даних та пропускної здатності.

Настільки ж важлива, як і якість потокової передачі, – безпека. Це ще одна сфера, в якій безкоштовні VPN часто відстають. Все просто, безкоштовні VPN не такі безпечні, як якісні VPN. Однією з важливих причин цього є те, що на безкоштовних VPN потрібно заробляти гроші так чи інакше. На жаль для вас, це часто означає ведення журналів вашої діяльності та продаж даних третім особам. Ви також можете знайти свій безкоштовний VPN-досвід, щоб переповнити рекламу. Простіше кажучи, безкоштовні VPN не варто ризикувати.

На що слід дивитися на Здригання

На Shudder ви можете подивитися сотні фільмів жахів, трилерів та надприродних фільмів та телесеріалів.

Зауважте, що деякі заголовки обмежені певним регіоном, таким як США, тому вам, можливо, доведеться змінити своє місце розташування VPN, щоб побачити їх. В іншому випадку ви можете натрапити на таке повідомлення:

Це відео потрапило в пастку у П’ятому вимірі! Однак на вибір є ще багато інших відео.”

Це сталося, коли ми намагалися спостерігати Хеллоуїн з сервера Великобританії.

Повідомлення про помилку здригання

Деякі з назв, доступних на Shudder, включають:

 • Психо
 • Хеллоуїн
 • Злі мертві
 • Вертиго
 • Проект відьом Блер
 • Американський психолог
 • Птахи
 • Геллайзер
 • Кабінна лихоманка
 • Техаська різанина бензопилою
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me