Як дивитися NRK онлайн за межами Норвегії за допомогою VPN

Як дивитися NRK за межами Норвегії за допомогою VPN

Спробуйте переглянути NRK в Інтернеті, за межами Норвегії, і, швидше за все, ви натрапите на таке повідомлення, яке приблизно означає “Недоступно за межами Норвегії”:

“Ikke tilgjengelig utenfor Norge”.

Помилка потокової передачі NRK

Веб-сайти та служби із заблокованим регіоном все частіше зустрічаються, що спостерігається з потоковими службами, такими як Netflix, BBC iPlayer та DAZN. Однак ви можете дивитися NRK онлайн за межами Норвегії за допомогою VPN. Окрім віртуальної приватної мережі, вони спрямовують інтернет-трафік вашого пристрою через зашифрований тунель на один із своїх серверів в інших місцях світу. Ви можете отримати IP-адресу Норвегії, підключившись до VPN-сервера в Норвегії, що дозволяє передавати NRK за кордон.

Як дивитися NRK онлайн за межами Норвегії за допомогою VPN

Це може здивувати вас, дізнавшись, що налаштування та використання VPN дуже швидка та проста. Виконайте наведені нижче дії, щоб ви могли переглядати NRK за межами Норвегії за допомогою VPN:

Ось як використовувати VPN для перегляду NRK в Інтернеті за межами Норвегії:

 1. NRK безкоштовний і не вимагає від вас реєстрації в обліковому записі, щоб переглянути його вміст. Однак створення облікового запису дозволяє отримати доступ до деяких другорядних функцій.
 2. Підпишіться на один з найкращих VPN для NRK – ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 3. Завантажте та встановіть для свого пристрою відповідну програму VPN або розширення браузера.
 4. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та натисніть для підключення до сервера в Норвегії.
 5. Перейдіть до NRK і перегляньте щойно розблокований вміст без обмежень!
 6. Можливо, вам доведеться очистити кеш і куки веб-переглядача, щоб зміни набрали чинності. Однак ми виявили, що цього не потрібно було під час нашого тестування VPN з NRK.

Оскільки стільки VPN на ринку, ми вважаємо корисним оцінити послуги за допомогою набору ключових критеріїв. Усі найкращі VPN для перегляду NRK в Інтернеті пропонують наступне:

Критерії вибору найкращих VPN для потокової передачі NRK в Інтернеті

 • Швидкі, послідовні сервери в Норвегії для потокової передачі NRK
 • Глобальна мережа серверів у десятках країн
 • Високий рівень безпеки з шифруванням та політикою без журналів
 • Зручні програми для настільних і мобільних платформ
 • Підтримка клієнтів за допомогою чату та електронної пошти (бажано цілодобово)
 • Гарантія повернення грошей, принаймні 7 днів

Ви ще не встигли прочитати всю статтю? Ось короткий підсумок найкращих VPN для перегляду NRK за межами Норвегії:

Кращі VPN для перегляду NRK за кордоном

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для розблокування NRK! Сервери в 94 країнах, включаючи Норвегію. Дуже великі швидкості. Розблокує NRK та Netflix. Сильна безпека, цілодобова підтримка та п’ять одночасних підключень.
 2. NordVPN: Кращий бюджет VPN. Десятки серверів у Норвегії для перегляду NRK за кордоном. Також розблокує Netflix. 5000 серверів по всьому світу. Підключіть шість пристроїв. VPN без реєстрації з підтримкою 24/7.
 3. CyberGhost: Швидкісні сервери в Норвегії та потужна безпека із суворою політикою без журналів. Дозволяє до семи одночасних з’єднань. Розблокує NRK та Netflix US.
 4. IPVanish: Дозволяє підключати 10 пристроїв одночасно. Хороші швидкості передачі NRK за межі Норвегії. Захищає ваші дані за допомогою політики без реєстрації та шифрування.
 5. PrivateVPN: Швидкісні сервери в десятках країн, включаючи Норвегію. Працює з NRK, Netflix тощо. Програми для початківців та дружня підтримка в чаті.
 6. ВипрВПН: VPN без журналів для потокової передачі NRK. Розблокує Netflix та Amazon Prime Video. Забезпечує підтримку прямого чату в режимі 24/7 та високий рівень безпеки за допомогою перемикача “kill”.

Найкращі VPN для перегляду NRK в Інтернеті

Ось наш список найкращих VPN для перегляду NRK під час подорожі за межами Норвегії:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Блокує nrkТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є однією з найкращих VPN, коли мова йде про розблокування гео обмеженого вмісту. Крім того, що дозволяє вам дивитися NRK в Інтернеті за межами Норвегії, він добре працює з Netflix та BBC iPlayer. Важливою причиною цього є вражаюча мережа ExpressVPN з понад 3 000 серверів у 94 країнах, включаючи Норвегію. Так само важливо, цей VPN має швидкі та надійні з’єднання для безстресового потоку.

Цей VPN приділяє особливу увагу вашій конфіденційності та безпеці. Для початку він захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES, захисту від витоку DNS та IPv6 та перемикача захисту. Він також розташований на Британських Віргінських островах, що є поза юрисдикцією розвідувального альянсу “П’ять очей”. Незалежно від цього постачальник VPN не зберігає журналів, за допомогою яких ви могли б бути ідентифікованими особисто. Якщо вам потрібна допомога, ви можете зв’язатися із службою підтримки цілодобово за допомогою чату або електронної пошти.

ExpressVPN поставляється з додатком для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та маршрутизаторів. Ви також можете завантажити розширення для браузера для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Дуже швидкі сервери для потокової передачі NRK в Інтернеті за межами Норвегії
 • Також розблокує Netflix, BBC iPlayer, HBO Go та багато іншого
 • Сервери у 94 країнах для розблокування вмісту в усьому світі
 • Відмінна підтримка клієнтів, яка доступна цілодобово через чат наживо
 • Підключіть до п’яти пристроїв за допомогою одного облікового запису
 • Захищає ваші дані за допомогою високого рівня шифрування

Мінуси:

 • Досить дорого порівняно з багатьма конкурентами VPN

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ NRK: ExpressVPN – наша найкраща рекомендація. Він пропонує швидкі та надійні сервери для потокового передавання. Дивіться NRK, Netflix, BBC iPlayer та ін. Відмінні зручні програми та цілодобова підтримка. Захистіть за допомогою шифрування та перемикача “kill”. Ви можете спробувати ExpressVPN без ризику з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує nrkТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN у Норвегії 72 сервери, що більше, ніж будь-який інший VPN у цьому списку. Це робить особливо легким перегляд NRK в Інтернеті за кордоном. Що ще більше вражає те, що цей VPN має понад 5500 серверів у всьому світі, що дозволяє розблокувати Netflix, Amazon Prime Video, Hulu тощо. Сервери, як правило, досить швидкі для потокової передачі без буферизації та відставання та оскільки немає пропускання пропускної здатності, завантаження відбувається особливо швидко. Ця послуга може бути використана на до шести пристроях одночасно.

Є кілька способів, якими NordVPN захищає вашу конфіденційність. Зокрема, у цій Панамській VPN є чітка політика без реєстрації. Також є 256-бітове шифрування AES, перемикач захисту, захист від витоку DNS та IPv6. Деякі сервери NordVPN навіть оптимізовані для спільного використання P2P. Якщо у вас є якісь запитання, є цілодобова підтримка чату.

Програми NordVPN можна завантажити для таких програм: Windows, Mac, Linux, Android, iOS та Android TV. Розширення для браузерів також доступні для Chrome і Firefox. Сумісні маршрутизатори вимагають налаштування вручну.

Плюси:

 • 72 сервери в Норвегії для розблокування NRK за кордоном
 • Також працює з Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Підключіть до шести пристроїв одночасно
 • Підтримка клієнтів через електронну пошту та чат, 24/7
 • Сувора політика без журналів та спеціалізовані сервери для додаткової безпеки

Мінуси:

 • Деякі повільні швидкості сервера

НАЙКРАЩИЙ ЗА ГРОШІ: NordVPN має більше серверів у Норвегії, ніж більшість VPN. Понад 5000 серверів по всьому світу. Дивіться NRK онлайн за кордоном, а також Netflix. Дозволяє підключати до шести пристроїв одночасно. Політика без журналів, шифрування та підтримка 24/7. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергострозблокує nrkТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost пропонує швидкі сервери для потокової передачі NRK за межами Норвегії. Це VPN, який не дроселює ваше з’єднання, що робить його ідеальним для потокової передачі та торрент. Він має тисячі серверів у 59 країнах світу, в тому числі 30 в Норвегії. CyberGhost легко розблокує географічно обмежені платформи, такі як Netflix US та BBC iPlayer за кордоном, і оскільки ви зможете одночасно підключати до семи пристроїв, ви можете передавати потокове передавання як вдома, так і в дорозі..

Використовувати CyberGhost вам буде просто завдяки його зручним для початківців додаткам та розширенням браузера, які дозволяють підключитися до сервера за лічені секунди. Це надійно захищений VPN, про що свідчить використання 256-бітного шифрування та захисту від витоку DNS та IPv6. CyberGhost – це VPN без журналів, який також пропонує автоматичний перемикач на знищення, блокувальник реклами та блокувальник зловмисних програм. Найкраще, що ці функції включені за замовчуванням, тому потрібна мінімальна конфігурація.

Підписка на CyberGhost дозволяє вам отримати доступ до програм для Windows, Mac, Android, iOS, Android TV та Amazon Fire Stick / Fire TV. Ви також можете знайти розширення браузера Chrome та Firefox. Для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Високошвидкісний VPN для перегляду NRK за межами Норвегії
 • Використовуйте його для перегляду Netflix США та BBC iPlayer
 • Високобезпечний сервіс із блокувальником реклами та політикою без журналів
 • Дозволяє мати до семи одночасних з’єднань
 • Програми та розширення веб-переглядача зручні для початківців

Мінуси:

 • Неможливо розблокувати деякі потокові сайти

ІДЕАЛ ДЛЯ СТРАЙМИНГУ: CyberGhost – швидка VPN-послуга для потокового та торрент-торренгу. Дивіться NRK онлайн за межами Норвегії. Також розблокує Netflix US. Прості у користуванні програми, підтримка чату в режимі 24/7 та міцна безпека із суворою політикою без журналів. До семи одночасних з’єднань. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishрозблокує nrkТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має понад 1300 серверів у 60+ країнах світу. Сюди входять сервери в Осло, Норвегія. Ви можете, таким чином, використовувати цю VPN для передачі NRK за кордон. Необмежена пропускна здатність та необмежений трафік P2P означають, що ви можете безперешкодно стріляти та торрент. Швидкість сервера дуже швидка, і ви також можете використовувати цю VPN, щоб розблокувати Netflix US де б ви не були.

Однією з областей, в якій виділяється IPVanish, є допуск до 10 одночасних з’єднань. Крім підтримки в режимі чату, яка працює цілодобово, ви можете розраховувати на швидкі та прості в користуванні програми. На відміну від багатьох своїх конкурентів, IPVanish володіє власними серверами. Цей постачальник VPN, заснований у США, застосовує політику без реєстрації та захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES. Він також включає захист від витоків DNS та IPv6 та автоматичний вимикач на знищення.

IPVanish пропонує додатки для настільних ПК (Windows та Mac), мобільних пристроїв (Android та iOS) та Amazon Fire TV / Fire Stick. Для Linux та сумісних маршрутизаторів потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Сервери в Осло, Норвегія для розблокування NRK
 • Можна використовувати на до 10 пристроях одночасно
 • Проста у використанні завдяки службі підтримки чату 24/7 в реальному часі
 • Володіє власними серверами та керує політикою без журналів

Мінуси:

 • Завантажити настільний додаток можна повільно
 • Штаб-квартира знаходиться в США, який є членом “П’ять очей”

ПІДКЛЮЧИТИ 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish має сервери в Осло, Норвегія для передачі потоків NRK за кордон. Також розблокує Netflix US. Хороша швидкість передачі потоку і дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно. VPN без журналів із шифруванням та підтримкою чату в реальному часі. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує nrkТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є однією з найшвидших VPN на ринку. Можливість розблокувати NRK за кордоном, це прекрасний вибір для трансляції улюблених телешоу та фільмів. Цей VPN має сервери в 60 країнах, а це означає, що ви можете отримувати доступ до заблокованих регіонів веб-сайтів та служб по всьому світу. Зокрема, PrivateVPN надає перевагу в розблокуванні популярних потокових служб наприклад Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video.

Настільні та мобільні програми дуже зручні в користуванні, що робить PrivateVPN сильним вибором для новачків. Підтримка в прямому чаті доступна, якщо вам це потрібно. Ви можете підключити до шести пристроїв одночасно. Штаб-квартира PrivateVPN знаходиться у Швеції та пропонує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та комутатор захисту. Він не веде журналів трафіку і пропонує просту, напіванонімну реєстрацію – потрібні лише особисті дані – адреса електронної пошти.

Після реєстрації в PrivateVPN ви можете завантажувати програми для Windows, Mac, Android та iOS. Linux та маршрутизатори потребують встановлення вручну.

Плюси:

 • Ідеально підходить для потокової передачі завдяки швидким серверам та необмеженій пропускній здатності
 • Розблокує більшість веб-сайтів і служб, включаючи NRK і Netflix
 • Для початківців – зручні програми та віддалене встановлення
 • Захищає вашу конфіденційність в Інтернеті за допомогою шифрування та перемикача на знищення

Мінуси:

 • Менша мережа з близько 100 серверів
 • Пропонують лише програми для настільних та мобільних пристроїв (без розширень веб-переглядача)

ЕКСЕЛЬНІ РОЗКЛЮЧЕННЯ: PrivateVPN розблокує NRK, а також Netflix та BBC iPlayer. Дуже швидкі сервери для буферного і без затримкового потоку. До шести одночасних з’єднань. Програми для початківців, підтримка в чаті та політика щодо без реєстрації. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. ВипрВПН

ВипрВПНрозблокує nrkТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.VyprVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН має зростаючу мережу з 700+ серверів приблизно в 70 країнах світу, включаючи Норвегію. Він пропонує понад 200 000 IP-адрес, що дозволяє легко розблокувати всі види веб-сайтів та служб, де б ви не знаходилися. Насправді ви можете використовувати цю VPN для розблокування NRK, а також Netflix, Hulu та Amazon Prime Video. Швидкість роботи є більш ніж швидкою для трансляції вмісту в 1080p HD без будь-яких проблем з продуктивністю.

Цей VPN включає в себе безліч функцій безпеки, також високоефективне 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач захисту. Це дозволяє підключити до п’яти пристроїв одночасно з преміальним планом VyprVPN, плюс є цілодобова підтримка клієнтів у разі виникнення проблем. Що особливо цікаво, це те, що VyprVPN пройшов аудит, щоб підтвердити, що він не зберігає журналів, тобто ваша конфіденційність гарантована.

Додатки VyprVPN доступні для Windows, Mac, Android, iOS та Android TV. Ручна настройка необхідна для Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Використовуйте цю VPN, щоб забезпечити необмежену кількість пристроїв
 • Потік NRK, Netflix, Amazon Prime Video та HBO Go
 • Швидка та доброзичлива підтримка клієнтів доступна цілодобово через чат наживо
 • Проведений аудит, щоб підтвердити, що він не зберігає журналів

Мінуси:

 • Не найбільша серверна мережа (близько 800 серверів)
 • Деякі сервери знаходяться на повільній стороні

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, NO-LOGS VPN: ВипрВПН пройшов аудит, щоб підтвердити, що він не містить журналів. Також використовує шифрування для захисту вашої конфіденційності. Сервери в десятках країн, включаючи Норвегію. Добре працює з NRK, а також з Netflix. Включає в себе підтримку чату в режимі 24/7. 3-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд VyprVPN.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду NRK за межами Норвегії?

На жаль,, багато безкоштовних VPN не можуть розблокувати NRK (насправді навіть деякі платні VPN, такі як Surfshark не працюють з NRK). Однак навіть ті безкоштовні VPN, які розблокують NRK, як правило, занадто повільні для потокового передавання. Багато вимкніть вашу пропускну здатність, що означає, що ви зіткнетеся з великою кількістю буферизації та відставання. Безкоштовні VPN також намагаються розблокувати подобається Netflix та DAZN.

Ще одна причина, чому ми радимо не використовувати безкоштовні VPN, – це їхня відсутність безпеки. Середня безкоштовна VPN не шифрує ваші дані та не захищає вас від витоків даних. Навіть менша кількість безкоштовних VPN мають політику без реєстрації, а це означає ваші дані та історію перегляду швидше за все, збирають і продають. Якщо ви цінуєте свою конфіденційність в Інтернеті, безкоштовний VPN – це просто не шлях.

І останнє, але не менш важливе, безкоштовні VPN дуже легкі для інших функцій. Наприклад, найкращі VPN, які ви можете використовувати для перегляду серверів онлайн-пропозицій NRK, оптимізованих для поліпшення конфіденційності або для спільного використання файлів P2P. Ваш VPN повинен запропонувати підтримку клієнтів через чат та електронну пошту, а також включити гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати це без ризику. Також вам може бути корисним одночасне підключення декількох пристроїв. Все це можливо за допомогою найкращих VPN для Норвегії та NRK.

Що я можу дивитись на NRK?

Веб-сайт NRK підтримує різні телевізійні та радіопрограми Норвезької корпорації радіомовлення. Телевізійні канали включають NRK1, NRK2, NRK3 та NRK Super. Радіостанції включають NRK P1, NRK Super та NRK Sport.

Значна частина вмісту веб-сайту зосереджена на поточних подіях, а також на спорті. Однак телевізійний розділ NRK пропонує повнометражні епізоди як норвезьких, так і міжнародних телепрограм. Ви можете дивитись такі телепередачі в NRK, коли використовуєте VPN для отримання норвезької IP-адреси:

 • Дагснитт Аттен
 • Полдарк
 • Луї Теру
 • Скам
 • Валькірієн
 • Bonusfamilien
 • Сміливий тип
 • Несинжельний гелітер
 • Розкол
 • Орели

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me