Як дивитися Netflix США з Німеччини за допомогою VPN

Абоненти Netflix в Німеччині отримують менше телевізійних шоу, ніж їхні американські колеги, хоча вони платять стільки ж за їх передплату. Американські користувачі Netflix отримують 1155 телепередач, а німецькі абоненти отримують лише 930. Якщо ви перебуваєте в Німеччині і відчуваєте, що вас обманюють, ми тут, щоб показати вам, як розблокувати Netflix USA з Німеччини.

нам netflix з Німеччини

Все, що вам потрібно, це VPN або віртуальна приватна мережа. VPN шифрує підключення до Інтернету вашого пристрою та здійснює маршрутизацію через посередницький сервер у вибраному вами місці. Підключившись до VPN в США, ви можете отримати доступ до повної бібліотеки фільмів і телепередач на американській Netflix з Німеччини.

Однак не кожен VPN може виконати роботу. Netflix блокує з’єднання від переважної більшості VPN-серверів. Лише небагато постачальників VPN вдалося обійти антипроксі-брандмауер Netflix.

Ми підготували наш список найкращих VPN для перегляду Netflix США з Німеччини на основі таких критеріїв:

 • Розблокує US Netflix і обходить заборону проксі
 • Швидкі швидкості для високоякісної, безперебійної трансляції
 • Сильна безпека та політика конфіденційності без журналів
 • Швидка грамотна підтримка клієнтів (підтримка німецької мови – плюс!)
 • Гарантія повернення грошей

Найкращі VPN для трансляції американських Netflix у Німеччині

Ось наш список найкращих VPN для перегляду Netflix US з Німеччини:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Наша основна рекомендація, ExpressVPN надійно розблокує US Netflix на кількох своїх серверах. Іноді ці сервери змінюються, тож найкраще заскочити в швидкий чат із цілодобовою підтримкою клієнтів і запитати, які з них використовувати. Він також розблокує Netflix UK та Netflix Canada, а також Hulu, Amazon Prime Video, HBO, BBC iPlayer тощо.

Документи підтримки доступні німецькою мовою, але жива підтримка лише англійською мовою. Коли ми намагалися поспілкуватися з представником служби підтримки німецькою мовою, він запропонував допомогти нам у використанні Google Translate, що, принаймні, виявляє реальну готовність допомогти.

ExpressVPN – це один із найсучасніших VPN, упакований у просту та інтуїтивну програму. Ви отримуєте найвищі стандарти шифрування, найкращий захист від витоку в грі та “мережеве блокування”, яке зупиняє весь інтернет-трафік у разі перерви в з’єднанні. Швидкість завантаження досить швидка для передачі у форматі HD без буферизації.

Якщо ви переглядаєте Netflix на пристрої, який не підтримує VPN, то ExpressVPN все одно охоплює вас. Ви можете використовувати послугу інтелектуального проксі-сервера DNS MediaStreamer на ігрових консолях та Apple TV. Крім того, встановлення спеціальної прошивки ExpressVPN на маршрутизаторі wifi може тунелювати будь-який пристрій у вашому домі через VPN, включаючи смарт-телевізор, Roku та Chromecast.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, певних маршрутизаторів wifi та Amazon Fire TV. ExpressVPN розблокує Netflix як у додатку, так і у веб-браузері.

Спробуй це без ризиків: Отримайте однорічний план ExpressVPN і скористайтеся додатковими 3 місяцями безкоштовно. Угода включає 30-денну гарантію повернення грошей без зворотнього зв’язку.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN розблокує Netflix у кількох країнах, включаючи США. Інтернет-база знань в Інтернеті перераховує, які сервери використовувати для розблокування кожної потокової служби, включаючи Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video та Hulu. Якщо у вас виникли якісь перешкоди, цілодобова підтримка чату підтримує готовність допомогти. Основний веб-сайт доступний німецькою мовою, але всі документи щодо підтримки та персонал – англійською мовою.

NordVPN може похвалитися величезною серверною мережею, тому швидке з’єднання для потокового відео завжди доступне. Кожне з’єднання захищене сильним шифруванням, захистом від протікання та настроюваним вимикачем захисту. Компанія не зберігає журнали будь-якого типу.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android, усі вони повинні розблокувати Netflix US у додатку чи у веб-браузері. Ви можете підключити до шести пристроїв одночасно на одному плані.

66% знижка: Тут заощадите 66% на дворічному плані NordVPN.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

3. Кібергост

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Cyberghost дозволяє легше, ніж будь-коли, розблокувати американський Netflix з Німеччини. Після входу в додаток ви можете вибрати режим «потокового», щоб відкрити список популярних онлайн-відео-сайтів, включаючи US Netflix. Додаток вибере відповідний сервер на основі вашого вибору. Також у цьому списку є BBC iPlayer BBC, Amazon Prime Video та багато інших.

Якщо у вас виникли проблеми, скористайтеся підтримкою чату, яка працює цілодобово 7/7. Cyberghost – єдиний постачальник у цьому списку, який пропонує підтримку чату в реальному часі німецькою мовою, хоча служба підтримки з німецької мови доступна лише в робочий час в Європі.

Cyberghost – це одне з найшвидших VPN, які ми перевірили, і має бути більш ніж здатним передавати відео високої чіткості. Компанія не зберігає ідентифікаційних журналів та використовує суворі стандарти шифрування. У програмах входить комплект перемикачів захисту, автоматична безпека wi-fi та захист від витоку.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Ви можете підключити одночасно до семи пристроїв.

ВИКЛЮЧНА ЗНИЖКА: Отримайте півроку безкоштовно, коли ви підписуєтесь на однорічний план.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

Нещодавно IPVanish відновив можливість розблокувати американські Netflix. У поєднанні з деякими найшвидшими швидкостями, які ми бачили з будь-якого VPN, він ідеально підходить для потокового відео високої якості. Чат в прямому ефірі недоступний, але служба підтримки електронної пошти працює 24/7 і може допомогти вам знайти правильний сервер для розблокування Netflix. Ми також використовували IPVanish для розблокування BBC iPlayer та Prime Video.

IPVanish захищає будь-яке з’єднання з шифруванням військового класу, захистом від витоку та перемикачем на вбивство. У ньому не зберігаються журнали.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS, Android та Fire TV. IPVanish особливо популярний серед користувачів Kodi та працює з будь-яким додатком Kodi.

УВАГА ЧИТАТИ: Економте до 60% на планах IPVanish.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN розблокував майже все, що ми кинули на нього поки що, включаючи Netflix, Sky Go, BBC iPlayer та Hulu. Потокові сервери чітко позначені в додатку, тому вам не потрібно вгадувати або запитувати службу обслуговування клієнтів, які з них працюють. Якщо у вас є якісь проблеми, підтримка чату в реальному часі готова допомогти. Веб-сайт доступний німецькою мовою, але персонал, що обслуговує, розмовляє лише англійською.

Порівняно молодий постачальник також опублікував вражаючі швидкості завантаження у наших тестах, тому він має пропускну здатність, необхідну для потоків HD. VPN забезпечує незашифроване шифрування, ідеальну таємницю вперед, захист від витоку та перемикач захисту.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Єдиний план дозволяє підключити до шести пристроїв одночасно.

ЗНИЖКА НА ЧИТАТИ: Економте понад 70% на однорічному плані PrivateVPN і додайте на 5 додаткових місяців безкоштовно.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Як за допомогою VPN розблокувати американський Netflix з Німеччини

Після того, як ви зареєструвалися в одному з рекомендованих вище постачальників VPN, налаштування для передачі потоку в мережі Netflix в США легко:

 1. Завантажте та встановіть додаток VPN на бажаний пристрій.
 2. Увійдіть у додаток та виберіть американський сервер, який може розблокувати Netflix. Можливо, вам знадобиться проконсультуватися із службою підтримки, щоб з’ясувати, які з них працюють.
 3. Підключіться до сервера і дочекайтеся встановлення з’єднання.
 4. Відкрийте Netflix, як зазвичай, і починайте потокове передавання!

Ви все ще отримуєте помилку проксі-сервера? Спробуйте це.

Якщо Netflix виявить, що ви використовуєте VPN, це запобіжить доступ до відео та поверне таке повідомлення про помилку:

«Ну, щось пішло не так. Помилка потоку. Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу. “

Якщо ви використовуєте одне з VPN, яке ми рекомендуємо вище, і все ще отримуєте це повідомлення, спробуйте виконати наступні кроки усунення несправностей:

 1. Запитайте свого постачальника VPN, який сервер може розблокувати американський Netflix. Зазвичай не всі сервери можуть обійти брандмауер Netflix.
 2. Вимкніть IPv6, особливо якщо ви працюєте в Windows 10.
 3. Вийдіть із облікових записів Google, включаючи браузер Chrome. Google кешує IP-адреси та може виявити ваше реальне місцезнаходження в Netflix.
 4. Вимкніть GPS та інші послуги на основі місцезнаходження. Якщо ви раніше дозволяли Netflix бачити ваше місцезнаходження, відключіть цей дозвіл у налаштуваннях свого пристрою та / або веб-переглядача.
 5. Очистити файли cookie браузера, кеш-пам’ять та тимчасові файли.
 6. Очистіть кеш DNS. У Windows відкрийте командний рядок в режимі адміністратора та введіть команду: ipconfig / flushdns
 7. Змініть часовий пояс свого пристрою на країну, в якій ви намагаєтеся дивитися Netflix. Континентальний США охоплює UTC -4 до UTC -8.
 8. Відключіть і підключіться до того самого місця розташування VPN-сервера, щоб отримати іншу IP-адресу, яка не перебуває у чорному списку Netflix.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN для розблокування Netflix?

Ми ще не знайшли безкоштовну VPN, яка може надійно розблокувати Netflix. Безкоштовні VPN просто не мають ресурсів, необхідних для випередження анти-VPN заходів Netflix.

Крім того, безкоштовні VPN, як правило, менш надійні та пропонують поганий досвід роботи з користувачем. Вони часто накладають обмеження даних, обмеження пропускної здатності та черги очікування. Багато хто вставляє відстежуючі файли cookie та рекламу у свій веб-браузер, щоб заробити гроші, що погано для вашої конфіденційності. Деякі навіть несуть зловмисне програмне забезпечення.

Словом, передайте безкоштовні VPN.

Чому я не можу дивитись Netflix US з Німеччини?

Netflix повинен дотримуватися ліцензійних угод з власниками авторських прав, щоб передавати відео лише в певних країнах. Він застосовує ці угоди, перевіряючи IP-адресу кожного користувача кожного разу, коли він намагається переглянути відео.

IP-адреса – це унікальний ідентифікатор, що складається з чисел і десяткових знаків. З його допомогою можна визначити місцезнаходження пристрою та дозволити або заборонити доступ до відео відповідно.

VPN маскує вашу реальну IP-адресу з адресою VPN-сервера, завдяки чому Netflix здається, що ви перебуваєте в іншій країні, наприклад, США. Підключившись до американського VPN-сервера, ви отримуєте доступ до американської бібліотеки шоу та фільмів Netflix.

На жаль, Netflix вдався до цієї тактики. Хоча немає прецеденту Netflix, який скасовує користувачів VPN, він робить чорний список багатьох відомих IP-серверів VPN. Ось чому більшість VPN не можуть ввести вас у Netflix.

Найкращі VPN, щоб спостерігати за американськими Netflix з Німеччини, знайшли способи обійти цей чорний список та дозволити користувачам повний доступ до більшої бібліотеки США.

Пов’язані:
Як отримати IP-адресу США
Як змінити або приховати свою IP-адресу

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me